• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Jéééé, už máme druhoou stránku :grinning:
23. led 2008 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj petamarketka.ne mne este stale nemame :grinning: :slight_smile: ale ja som premyslala ze ked to bude dievcatko tak dame Denisa,Barbora,Zofia,Sona nieco s toho co sa bude manzelovi pacit. no a chlapcenske ja neviem dame po tatinkovi Radoslav a hotovo ale tatinek nechce. uf to je super ze mame druhou stranku jak sa to vlecie :grinning: :grinning:
28. led 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla :slight_smile:

Majko, tý jo už 36tt, drž se, ještě teďka si pamatuju jak jsem se valila :grinning: A ty noční výlety na čůrání... :grinning:
28. led 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičáku, ani mi to nepřipomínej - já když jsem chtěl vstát z postele volala jsem na manžela: JEŘÁBE! a on přiběhl, sklonil se nade mě, já ho čapla kolem krku a vstali jsme :slight_smile:
28. led 2008 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko: Žofinku má brácha - před měsícem se jim narodila - je to moc krásné jméno. Říkáme jí FÍKU :grinning:
28. led 2008 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, já se vždycky musela rozhoupat abych si vůbec sedla :grinning: A když jsem se v noci otáčela na druhý bok tak manžel chudák nadskakoval v posteli :grinning: :grinning: :grinning: No ale stejně to bylo fajn, ne? Aspoň se člověk jakž takž prospal...
28. led 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já když se otáčela, tak jsem u toho děsně funěla a hekala - manžu to vždycky vzbudilo. A pak jednou v noci začal manžel děsně hekat a funět - tak jsem se ho zeptala co mu je a on mi odpověděl: Hraju si na tebe :slight_smile: Bylo to super. Já už bych chtěla druhý - ale markétka se narodila císařem tak musíme počkat
28. led 2008 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a budoucí maminko!
My jsme z HOstivic, takže kousíček od vás všech :dizzy_face:
maji, v tvém týdnu jsem už byla v porodnici a držela v náručí Sofinku,to bylo krásný :dizzy_face:
28. led 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvi, v Hostivicích pracuje manža, je pravda, že to má do práce jen 12 min autem, to je super....
28. led 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pracovala v Praze na IP Pavlova,a pracuji stále...
28. led 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte to je hrozne poslednej dobe sa mi nechce vubec spat tak sa prehadzujem s jednej strany na druhu :unamused: hmm tiez ma tie nocne vylety na wc 2 - 3 krat za noc ale pohode vstavam s postele takze zatial nemusim budit manzela :slight_smile: chudacik jak si zatial pospi celu noc lebo uz o mesiac ho bude budit detsky plac :grinning:
28. led 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Majko, už 37 týden! Tak to už za týden může být mimčo na světě! Nejhorší na tom je, že taky může být až za 5 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně jako to bylo u mě. Samozřejmě ti přeju, ať je to co nejdřív! Vydrž! S mimčem bude líp! :dizzy_face:
31. led 2008 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsechny maminky z Prahy 6

jsem tu ale pro radu, tehu bohuzel jeste nejsem

potrebuji vymenit gynekolozku
prosim o tip na nekoho ochotneho a zkuseneho na P1,2,5,6 ci 7.

Predem vam moc dekuju, uz jsem ze sve gynekolozky zoufala. Mam po vysazeni HA vecne bolesti v podbrisku, jednou to byla cysta, po druhe pry jen 2x2 cm, takze pry to jeste cysta neni, ale od te doby to stejne poboliva... Ona tvrdi, ze je to normalni. Ale spis to vypada, ze se mi ted kazdy mesic dela cysta, coz pry brani otehotneni .
2. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achojte holky no tak ja som tu uz dlho nebola lebo bola som odcestovana. ale jak pozeram neni tu nic nove :unamused: slabo je tu dievcata praha 6 :grinning:
5. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Majky :slight_smile: tak jsme se tu shodli - konečně :slight_smile:
5. únor 2008 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciii, já ti bohužel neporadím, mám svoji dr. ve Spálený, je to v tom studentském zdravotním ústavu. A že bych ji zase úplně doporučovala, se říct nedá :grinning:
5. únor 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, jak je? Vše v pořádku?
5. únor 2008 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj petamarketka.no ja sa mam fajn az nato ze som mala chripku a lezala som 2 dni s horuckami v posteli a potom dalsi den zo zapalom v uchu ale uz je to lepsie len ten kasel. :frowning2:
5. únor 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, no to je mi líto, snad bude vše ok. Teď už to mimču nemůže ublížit, to je jedině dobře! Teď jsou všude chřipky - i naše malá Markétka ji chytnula :frowning2: ale už je vše ok :sunglasses: Už máte kočárek? Jaký jste vybrali? To abych tě pak poznala na ulici :slight_smile: až bude kočárkovat :grinning:
5. únor 2008 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko, chřipka je hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sofi má rýmu, teče jí z nosánku, my jsme taky načnutí, je to tím počasím, hezky, hnusně, hezky, hnusně...
6. únor 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,hlásím se,bydlela jsem 19let na Břevnově teď bydlím kousek od Dejvic :wink:
8. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj rossib :slight_smile:
9. únor 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, co tu ještě děláš???ještě se mimi nechce ven?je fakt, že máte ještě čas...
9. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sylvar no miminku sa asi zapacilo v brusku :wink: ne termin mam az za 19 dni :pensive: este si mozem klude pospinkat aspon dufam. juj dnes bol nadherny den vonku krasne slnecno normalne sa mi zlepsila nalada :slight_smile: :slight_smile: ta som si zobrala psika a casopis a isla posediet ku jazierku parad. len skoda ze sama lebo manzel je stale v praci no este dobre ze mame toho psika :angry: :grinning:
9. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Majka,tak stále se nechce mimču ven??Já tě obdivuji jak to vše zvládáš sama já bych to nezvládla :wink:
11. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj rossib. no dnes som bola na poradi vsetko je zatial ok a mimcu sa este stale nechce von :slight_smile: asi sa mu fakt zapacilo v brusku :slight_smile: vcera som bola s manzelom na predporodny jednorazovi hodinovi kurz nic moc sme si mysleli ze to bude viac zaujimave ale co uz. :wink: juj dneska je fakt otrasny den vonku je tak skaredo :unamused: najradsej by som cely den spala ale nemozem po potom v noci by som sa nic nevyspala.
12. únor 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už víte co to bude??Hlavně,že je vpořádku :wink:
13. únor 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne este nevime co to bude nechavame si prekvapko
13. únor 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte mamicky a tehulky s prahy 6 ta co kde ste :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu sem taky? jsem z Jenče a k Vám na PR6 to mám kousek :slight_smile:
15. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš