• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahoj, nemuzete mi nekdo poradit ohledne plavani kojencu v Praze 6? jsem z rep. Diky
4. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy, já na P-6 bohužel nic nevím. Vím, že kamarádka chodí někam k Motolu do Betynky ale nevím přesně kam.
Já jezdím až do Juklíka - Lužiny. A vřele doporučuji dál :wink:
4. říj 2008 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě pro pobavení... Jedna příhoda s naší Markétkou a jejím počínajícím mluvením... :grinning:

Markét říká a opakuje BIMBAM.. Je to její oblíbené...
A dneska (jsme stále u těch známých) leží kamarád v trenýrkách na posteli, Markét má dudlík v puse, a já jí říkám - "Markét, kde má strejda pupík?" M. se samozřejmě vrhla na kámoše a šáhla mu mezi nohy. A kámoš říká - "To ne, to je bimbas" a Markét se posadila, vyndala dudlík z pusy a zařvala BIIIIM BÁAAAAS
Možná to takhle nevyzní, ale bylo to fakt vtipný... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2008 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v patek jsme byly s Em u mudry, vazime 11,340kg a merime 76cm, za 2 mesice 0,5kg, to uz je super, uz budeme spadneme skoro na prumer :slight_smile:
taky rikala, ze dalsi zuby na obzoru, horni, tak jsme zvedava na prubeh :slight_smile:
stojime uz docela casto u nabytku a pak si kecneme na prdku, takze pady zatim celkem ok, jen jednou balancovala u zidle, neudrzela a kacela se i sni :slight_smile:)
jo a ted jsem si vzpomnela, jak si mi Peti rikala, ze ti M stoji u nohou a hulaka....., tak to ted zacalo u nas :slight_smile:))

historka s Market je vyborna !!!!! sikovna holka, co dodat ?

Daisy - ja chodim take do Jukliku, na doporuceni Pet
4. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, toho Juklika uz jsem na netu taky objevila, tak jsem rada, ze na to slysim pozitivni nazor, jinak nic bliz jsem nenasla
4. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem volala na cvičení na Barandov ale jsme ještě malý.Otvírají kurz v polovině listopadu.
5. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
historka s Markétkou :dizzy_face: to víš, co se v mládí naučíš...

holky, tanuki už rodí?nevíte?
6. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásím, že už máme internet :slight_smile: a miminko zatím ne :wink: ale už za chvíli - v průkajdě mám termín 8. takže dnes (ale od začátku bylo mimi o týden mladší), takže to neřeším...nicméně mi řekli, že nechávají přenášet 10dní :wink: takže nejpozději za 10dní. Sylvar, to jsi dobrá, že jsi si jméno dr. zapamatovala :grinning: Dusíkova mi zatím nic neříká - já mám zmáklé ulice akorát v Břevnově a tady jsem omezená na naší a Nad Alejí, kam jsem chodila do školy. Ale třeba to pak s kočárkem nastuduju :wink:

Markét, ta historka je opravdu krásná, četla jsem to i mužovi a moc se líbila :wink: Moji kamarádi se snaží mé dítě přes bříško naučit "prdel" tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:

Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá - minule mě nevyšetřovali..a monitor OK
8. říj 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki, tak přeju,ať porodíš aspoň do toho 11. :grinning: a to jméno mám na papírku, co mi daly po porodu sestřičky :grinning:
8. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se přidat? Koukám, že tu vede Břevnov, já hlásím Veleslavín :slight_smile: Nechodíte náhodou některá s dítkem na polikliniku Na Dlouhém lánu? Btw, mají tam i různá cvičení, včetně plavání, Cordeus se zo jmenuje.
9. říj 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvar, no já si říkám, že do neděle by to bylo fajn :wink: 10.10. by samozřejmě bylo ještě hezčí :grinning:
Muž je dnes v hospůdce, tak jsem u mamky, abych nebyla sama, kdyby něco.

Ahoj zlatouch :slight_smile:
9. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan: Myslíme na tebe!!!!! :dizzy_face:
Zlatouchu:Vítej mezi námi... Koukám že na P-6 jsou samé holčičky :grinning: :grinning: Koho si ty naše holky vezmou :sweat_smile:
11. říj 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, jsem zvědavá, jak dlouho tu ještě budu strašit :grinning: ale aspoň máme čas na dodělávky - záclony, poličky a tak :grinning:
11. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatouch:Ahojky,my chodíme na Dlouhý lán k doktorce a je opravdu moc dobrá,dělala dlouho na ARU dětským v Brně a je hrozně milá,taky plánujem od půl roka tam s Johankou chodit plavčit :wink:
12. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak co asi ta Tanuki, jestlipak uz neco ? :slight_smile:)))
13. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teda Tanuki vypada slibně, co??
rossib - a která to je? Ja mam policeno na Cadkovou, slysela jsem chvalu. Ja sama chodila ke Kneblove a nic moc dojem nezanechala...
Tady je to opravdu sama baba :slight_smile: Holt budou muset ty nase holky rozhodit site dal nez na sestku...
14. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, my čekáme na ten úplněk nebo co :wink:
14. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holka nase, to jsi nas pekne prevezla.... porad nic :slight_smile:
14. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už to psychicky přestávám zvládat :unamused: celých 9měsíců, když se mě někdo zeptal na porod, tak jsem říkala, že mi velmi záleží na tom, aby byl spontánní a ne indukovaný a kde jsem teď? :angry: všichni v mojí rodině i manžově rodili dřív - měsíc, max týden před termínem.
Zítra jdu na kontrolu, to bude boj...se vsadím, že budou chtít už v pátek nebo pondělí vyvolávat a já se budu bránit, že ten TP je neobjektivní, že mám fakt dlouhé cykly. No ale podřídím se jak dopadne UZV- placenta...jestli by to ještě chvíli utáhla. zdraví mimi je přednější samozřejmě. Ale je mi to taaaaak líto!
15. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tan bud v klodu .... ja byla podle doktorky k porodu pripravena od 34 tydne a nakonec jsem prenasela 13 dni a museli mi porod vyvolat, byla jsem z toho taky hotova. Pak stacila jedna tableta, do hodiny zacly stahy a jelo to jak po masle. Nejdulezitejsi je zdravi mimi, tak se tim nestresuj
15. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tan, i já tě jdu podpořit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Také jsem přenášela - nechali mě jen 10 dnů... Já bych raději poslechla doktory... Také jsem nechtěla vyvolávaný porod ale spontánní a přirozený.. Nakonec to byl císař... Byla jsem z toho smutná, ale vím, že jinak by to prostě nešlo a M. mi to teď vrací svými úsměvy :dizzy_face:

Zítra na ko na tebe budeme myslet. Vše půjde! Neboj :grinning:
To víš, Verunka se musí ještě pořádně učesat a naparádit :grinning: :grinning: :grinning:

PS: A pokud jsi maximálně protivná tak buď. Já byla už týden před termínem a pak ještě 10 dnů po... Je to náročné... :dizzy_face: :dizzy_face: Máš na to nárok :grinning:
15. říj 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamatuju si, jak jsem byla ošklivá na manžela - pořád jsem mu říkala ať kouká vymyslet nějaký kloudný program (výlet) - jakmile nějaký vymyslel, řekla jsem mu - že je to pěkná blbost atd.... Moc rádi na ty moje předporodní výstupy vzpomínáme a těšíme se na další těhu :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, to se mám na co těšit :wink: Já už se teď děsím toho, jak budou všichni pořád volat a klást debilní dotazy, jestli už :grinning: Tchýně už si plánuje preventivně zůstat celý listopad v Praze, aby něco neprošvihla...
15. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za podporu... Koukám, že nejsem zdaleka první ani poslední :grinning:
Nechci to hrotit, ale jsou ženy, které vyvolání chtějí, už jsou z těhu unavené...já mám celkem malý břuch, docela se i vyspím, tak mi to neva, takže chci dát doktůrkům najevo, že bych to ještě "držela" jestli budou pro.
Jestliže jsem otěhotněla 20.DC, tak by byl termín až dnes...a na přenášení by bylo ještě času dost. Sákryš, jsem měla hned na začátku zalhat, že poslední MS byla 8.1. a ne 1.1. :wink: takhle jsem musela první kontroly slýchat "ale miminko je nějaké menší, o týdne" a i když jsem věděla, že je to OK, bylo nepříjemné koukat na ty zamračené obličeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď s tím porodem je to ještě horší......
Muž preventivně celé září+říjen nebral brigádu (to září bylo hlavně kvůli bytu) no a od neděle večer má služby, takže ideální doba na porod :wink:
15. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatouch:My chodíme k Knéblové a příjde mi dobrá,k Čádkové jdem za týden na naušničky
16. říj 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki:Já bych na tu velikost mimča dle utz nespoléhala,mě taky tvrdily jakého mám drobka a za 14dní měl drobek Skoro 4kg :grinning: je to náročné,taky jsem byla pěkně protivná na přítele a z těch telefonátů jestli už,ale je to zlatíčko aa dělá nám takovou radost,když udělá ten krásný úsměv :grinning:
16. říj 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám pro vás vzkaz od Tanuki a to z kategorie těch nejkrásnějších - mají Verunku,narodila se dnes ve 12:27, 51cm a 3580g,všechno v pořádku a prý si může i sednout,tak to zvládla šikovně :wink:
18. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamia: Moc děkujeme za krásnou zprávu!!!!!! Moc gratulujeme a chválíme Verunku k výběru nádherného data!!!!!!! A také že maminku snad moc netrápila!!!!! Pokud s ní budeš mluvit moc od nás všech pozdravuj a gratuluj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to teda macíček :grinning:
18. říj 2008 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Tanuki, gratuluju k Verunce!
zdravím Vás ze slunné Moravy
18. říj 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně velká gratulace k Verunce !!! :dizzy_face:
19. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek