• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahoj holky,
velka gratulace k Verunce !!!
19. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mem, skončila pojišťovna a tak jsi tu :slight_smile: :grinning: :grinning:
19. říj 2008 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki, taky moc gratuluju!!!

Ja se dneska dozvedela, ze uz se to pomalu chysta, takze prenaseni pry nehrozi. No uvidime.
20. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatouchu :slight_smile:
tak to je báječné, ale Mem by ti pověděla své - mám pocit že jí dr. říkali jak se to krásně chystá také a nakonec přenášela....
Moje jedna kámoška to samé - dokonce musela ležet aby se mimčo nenarodilo dřív a nakonec taky přenášela :grinning:
Nikomu to samozřejmě nepřeju (také jsem si přenášení užila) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jak se bude jmenovat vaše holčička? A kde budeš rodit?

Jinak dnes mi je tak zle- vůbec nevím z čeho a proč... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolest břicha, střev, žaludku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jsem Markét mámě, a do teď jsem spala... Teď už mi je o něco lépe, ale ne 100% ok... Markét je s bábou venku, tak si ještě chvíli odpočinu...

Zítra jdeme s M. na očkování - spalničky, zarděnky, příušnice... Prý na to bývají docela reakce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte někdo zkušenost? :grinning: Tady je teda asi starší než my jedině Sylvar se Sofinkou... Takže, nemáte Sylvi zkušenost :grinning:
Také se těším, až mi ji dr. zváží a změří. Zítra povím míry :grinning:
20. říj 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Zlatouch - presne tak, jak rika Petka, ja byla pripravena od 34tydne, jeste jsem pak chodila 14dni normalne do prace a nakonec jsem rodila 41+6 po vyvolani, takze tak :slight_smile:)) Kazdopadne ti drzim take palce
Jo a presne tak, jak se bude holcicka jmenovat ??

Petko, to je mi lito, ze je ti spatne, snad jen nejaka lehka strevni viroza, snad se z toho vyspis... Ja mam dite taky u babky na zahrade, prijdou mi sem holky od kamosky na anglinu, tak jeste varim obed

Vcera presne jak rikas, skoncila pojistovna a sla jsem na net. No ale pojistovnu jsem nahravala (MM ji nemusi, tak jsem ji zkoukla dneska), vcera jsem mela pusteny Hop nebo trop, jeli tam vodu, tak jsem se bavila. Pak jsem sem jenom trochu nakoukla a hledala na netu nejake studium, tak uvidime, budu mit na tebe spoustu otazek.

Pujdes zitra na cviceni ? Asi jak ti bude vid ? Ja mam tenhle tyden jinak takovej pitomej, na prochajdu bych mohla ve stredu....
20. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,malá neměla reakce na hexu,ale po těch spalničkách, asi týden měla den dva zvýšenou teplotu,ale byla veselá, jen byla teplejší :wink:
jinak nás za chvíli čeká čtvrtá hexa, to bude zase divadlo...

jo,a musíme se už sejít taky někdy :sunglasses:
20. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no jo, doktor me nezapomnel upozornit, ze medicina neni na 100% , ale zaroven se chlubil, jak to pozna. Holt se budu muset nechat prekvapit. Hlavne aby to nebylo moc brzo, jeste toho plno nemam :wink:
Jmeno jeste nevime, vahame mezi Laurou a Sofii. Sofie tu koukam jedna je, co Laura? Zatim to vypada, ze si budeme muset na porodnim sale strihnout :grinning:
20. říj 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v planu je Motol. Akorat tam budou do 21.11. malovat, tak buhvi kde skoncim :grinning:
20. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že jsme po očkování. Neskutečně u toho řvala - tak jsem ji jště křičet neslyšela :sweat_smile: Prý by reakce mohla být až za týden - v podobě teplot - přesně jak psala Sylvar.

Naše 15ti měsíční míry jsou 8700 gr a 74 cm! :grinning:
JO a Mem, mají to tam předělané - to budeš koukat - recepce v čekárně, kde se mimčo zváží, změří - sedí tam sestřička.... Předtím mi to přišlo lepší :confounded:

Zlatouchu - z vybraných jmen hlasuji pro Sofi :dizzy_face: Ale vím že je to na vás :dizzy_face:
21. říj 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki!!! Verunka je náááááááááádherná!!! Taková nezmačkaná, hlaďounká, čistouňká :dizzy_face:
22. říj 2008 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan: tak si stále prohlížím vaše fotky. Ty vypadáš, jako kdybys vůbec nerodila :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2008 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuji za gratulace :wink: No opravdu to nechápu - cítila jsem se velmi dobře, ačkoliv to trvalo celkem 9,5hod, což se mi předtím zdálo neskutečně dlouhé..ale tak strašně to uteklo. Nakonec jsem si nechala dát epidurál, který jsem odmítala, ale když mi prdli vodu, tak ty kontrakce byly humáč...a nález pořád moc nepostupoval - cm za hodinu a na pár hodin to ještě vypadalo, takže jsem řekla, že ho chci. Dnes jsem se koukla do své karty a bylo tam indikace: úzkostná rodička, tak mě to strašně pobavilo :wink: no holt se tam asi nedá napsat : protože ho chtěla.
Měli jsme i štěstí na doktora a PA... :slight_smile: ale když jsme jeli do porodnice poprvé (pak zas zpátky :sweat_smile: - začít s kontrakcema po třech min, to mě opravdu zaskočilo...jenže jsem byla na 1cm :frowning2: )tak tam byla dost hrozná PA a dr. mě naštvala, takže jsem byla ráda, že ta PA šla zrovna ze služby :wink: :grinning:
22. říj 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola,
tan: Verunka je krasna !!!, moc vam to na fotkach slusi a jak pise Pet, ani neni poznat, zes rodila, ty hormony delaji uplny zazraky co ?

Pet: vy mate proste doma mmodelku, to jinak neni mozny, takovy luxusni miry.......
a u mudry - ja uz tam videla pripravenej stul a vsimla jsem si inzeratu, ze hledaji recepcni. no nevim, jestli se jim to vyplati, spis mi prijde, ze to tam ubralo hodne mista z cekarny kde si hraly deti, kdyz cekaly, uvidime
22. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatouch : mne se libi obe jmena, ale Sofie vic, ale zase se ted docela dava mi prijde....., Laura je taky moc hezky
22. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si tu ted lebedim, vsechno jsem vyzehlila, dokoukala jsem Soukrome pasti, docela mne z toho mrazilo, nemam tohle tema moc rada, ale Etzler byl super (trpim na nej), MM je na srazu se zakladkou, ditko spi, ja si tu pekne u dvojky vyborneho iruzoveho sedim na netu :slight_smile:))
22. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki, Verunka je opravdu krásná :dizzy_face:
Peti, Markétka je teda modelka :dizzy_face: a docela drobíček :slight_smile:

my včera sSofi vážili a má 10kilo, se mi zdála teď nějaká těžká,ale to není tak strašný, né? :grinning:
23. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
včerejší soukromý pasti byly děsný. Nemám ráda tohle téma tak jsme na to koukali i jen tak jedním okem....

Naše Makule je opravdu prcek... Ale u holky to neva... U kluka by to bylo horší - viz můj manža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ba ne....
:grinning:

Sylvi, 10 kg je krásné... Sofi je veliká (vysoká) nebo se mi to jen zdá? Máte krásné usměvavé fotky a super ouška jako naše Markét :grinning:

A ty úzkostná rodičko :grinning: zvládla jsi to parádně! Překvapilo mě, jak brzo jste doma!
Jinak mně těch 10 hodin taky přišlo jako nic.. Pořád jsem si říkala (dopředu) - 10 hodin nejíst, to nezvládnu :grinning: :grinning: Nakonec jsem na jídlo neměla ani pomyšlení a těch 10 hodin mi přišlo jak hodina :dizzy_face: Je to dobře zařízené :grinning: Jen manža říkal, že to bylo dlouhé - bolely ho nohy jak u mě stál :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: můj je taky prcek, po kom je malá, to nevím,ale je tatínkova, to se myslím nezapře :grinning:

Sofi má kolem 78cm myslím, zkusím změřit, možná k 80cm má.Na roční kontrole měla 9,6kg a teď má jen 10kg,ale je těžká jako žok :grinning:

Pasti, no coment...co se děje a že se to asi děje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme zase vetsi, tatinek taky byl, pry do 3 let a pak byl jako vyzle :slight_smile:)

tan: k porodu - taky mi to prislo nejdriv dlouhe jako 9 hodin, ale ve finale to uteklo jako nic a Emca byla venku
a pustli vas tedy brzy, pocitam 4. den vid ?, tak preju doma klidny rozjezd

pasti - bohuzel se to asi deje, nicmene tato serie se Nove povedla, dokazuje to i ochota velmi kvalitnich hercu se na tomto projektu podilet. Bohuzel nejsou jen hezke a prijemne veci

Jinak nase slecna mi dneska vylezla z jielni zidlicky na stul !!!!, pak se tam jako usadila a snazila se lzickou krmit sama, no spinava byla jako cunce, ale sranda.... takze uz ani v zidlicce neposedi...
vcera se hrabala v chlebniku tak dlouho az to na sebe shodila, ani nervala jen koukala pod cim to lezi

mejte se krasne pa pa M.
23. říj 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme doma od středy, včera jsme byli poprvé u Dr. Byla super, díky za tip! Ještě, že se neptala, odkud mám reference :grinning: (ehhhmmm, nooo takový internetová diskuze, poradily mi to maminky, které jsem ještě nikdy neviděla na živo.. :grinning: ) Já jsem totiž nešla ani na žádnou info schůzku..prostě jsem se rozhodla, nahlásila TP a pak zavolala z porodky, že už nás pouští.
Asi budeme taky růst velmiiii, nebo jen tloustnout :grinning: za ten den od propuštění přibrala 90g :sweat_smile:
Kéž by ten náš andílek chrupkal tak pohodově a tvrdě né dopoledne, ale v noci. Prý se to snad dá do konce 6ti nedělí nastavit :pensive:
24. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky taj ja sa konecne po dlhej dobe k vam hlasim aj to iba na skok. my sme akurat na SR lebo prihlasila
som sa na vodicak tak dufam ze skusky niejak zvladnem za mesiac :grinning:
hmm mozno ze vas niekedy docitam ked budem mat cas :wink:

tan: juj velka gratulacie k Verunke je nadrehna :slight_smile:
24. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste všici? :slight_smile:
Chci se zeptat - na ty kyčle na polikliniku se objednává? nebo se tam prostě přijde se žádankou???
2. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
to vis, nuda doma :slight_smile:
na kycle jdes rovnou se zadankou, ordinuji od 14:15, ale bud tam tak ve 13:45, pak jsou tam sileny fronty a cekas. Ono v te ordinaci to jde nakonec rychle, ale je znat, kdyz je pred tebou lidi 5 nebo 20. Ja mela vzdycky stesti, cekaly jsme s Em dele jen jednou, ale Pet rikala, ze tam vzdycky stravila tak hodku. Jo a mej sebou extra 2 latkove pleny do ordinace, ja to predem nevedela a nastesti jsem je mela, pokladas tam na ne malou
3. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musi teda frčet- jestli jsem to správně pochopila, když sestra říkala, že tam ordinuje hodinu :sweat_smile:
3. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki, a kampak s malou na kyčle jdeš?já byla na Řepích na té poliklinice a dětí jako hodně,ale je to fofr, byly jsme 3x a pak už tam byla jadýrka :wink:
3. lis 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme do Břevnova na polikliniku..ale mám úplné okno :pensive: :rolling_eyes: :fearful: který že to je den? Ani muž si nevzpomněl a to tam byl s náma! To je teda úroveň. To jsem zvědavá, jak budu s takto vygumovaným mozkem studovat :zipper_mouth:
9. lis 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tan, je to streda :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc moc prosím, potřebuju vyfotit Národní technickou knihovnu (ve výstavbě). Mám to do diplomky, hodně to hoří, neuděláte si některá víkendovou procházku? Je to na Flemingově náměstí. Pošlu malý dárek jako poděkování, jméno uvedu pod fotkou....Nechci nic z netu, pokud to jde, tak chci mít "autorskou" fotku. Najde se nějaká dobrá duše? Prosím, pište do IP.
13. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se po dlouhé době přidávám do diskuze.
Tan - s tím "vykojeným mozkem" jak jsme tomu říkali my, ti úplně rozumím. Věř, že lepší to jen tak nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Ale držím palce na školu. Švagrová si taky dodělávala VŠ s mimčem . A zvládla to. (Když byl mimču akorát rok.) Ale neříkám, že to byla procházka růžovým sadem...

Včera jsem šla domů z Ladronky se řvoucí Markétkou v kočáru. Byl to děs. Doma jsem zjistila, že jí byla zima. Byla úplně ledová. Tak já už vážně nevím, jak jí oblékat... Rukavice odmítá - neumím přijít na fígl, jak jí donutit, nechat si je na ručkách :confounded:
14. lis 2008 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek