• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
No já si pak všimla, že mi to ta dobrá duše sestřička napsala na žádanku :grinning: Kyčle byly Ok, na dotaz, zda někdo v rodině něco jsem řekla, že ne..a dnes mi muž řekl, že tchýni teď po padesátce zjistili dysplázii jamky, velkou..že kdyby se na ní přišlo v dětství, že by se operovala :unamused: no a nejparadoxnější je, že s tím nemá žádné problémy :wink:

Na Ladronce jsme byli minulý víkend, docela jsem se bála, co když začne fakt řvát a domů to máme kus cesty (nijak dramatický).ale dopadlo to dobře..v záloze jsem měla 191ičku :wink: Jinak když jedu od nás směr butovice, to je paráda, samé nízkopodlažní busy..když jsem jela od Dr., tak jsem si řekla, že počkám na nízkopodlažní 108/180/174..ale nejdřív měla jet 3pro invalidy. Hahaaa, byly tam sice 3kočárky, které ale lidi tahali přes ty obří schod :angry: takže na dotaz jednoho z tatínků, zda chci pomoci jsem dvětila s úsměvem, že raději počkám na ty nízkopodlažní :wink:

A teď jeden dotaz začátečníka, když nastupujete..máváte na řidiče a když vystupujete, tak zvoníte?? Já jsem zatím nic takového neprovozovala - přišlo mi to s dopomocí stejně rychlé jako kdybych vystupovala sama :sweat_smile:
14. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tan, ty kyčle budou ok... Řekneš to na druhé prohlídce a bude... Asi vás budou víc sledovat - já chodila s Markét na kyčle až do jednoho roku. Byla jsem naposledy teď v září... (Jako malá jsem měla problém s kyčlema tak proto ji sledovali)

Jinak ohledně toho zvonění v tram a buse. Já teda mávám i zvoním... JENŽE: Už se mi dvakrát stalo a fakt nekecám, že mě ten trotl řidič při vystupování skřípnul. Teda ne mě, ale kočárek. Jednou když byla Markét ještě v hlubokém - pomáhala mi s kočárkem mamka - ona venku na nástupišti, kočár uprostřed dveří, já na druhém schodě v tramvaji... Dveře zavřené.. Ještě že mají tu pojistku a nepodařilo se mu rozjet... Samozřejmě jsme před vystupováním zvonilil - ale jsou to ignoranti. :angry:
No a podruhé to bylo nějak nedávno...

Jinak bychom se někdy mohli vidět na Ladronce nebo jinde? Co ty na to? My s Mem chodíme nejčastěji ve čtvrtek - ale tento týden nemůžu. Jsem mimo...
Tak třeba příště.

Mějte se holky pěkně... Jdu se dál věnovat manželovi :grinning:
16. lis 2008 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
á, u Markétků se vyráběla ségra nebo brácha :grinning:

Peti, k rukavicím, zkoušejte v rámci hry doma, my to tak děláme a je schopná je venku akceptovat malinko,ale jen prstíčkové :wink:
19. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvar - ségra :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bráchu nebereme :grinning:
19. lis 2008 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k těm rukavicím - zkouším to... Má prstové (od vietnamců)... Doma si je navlečeme, děláme paci paci, malá plyšákům v rukavicích, ale vydrží je mít na ruce chvilinku... Pak si je stahává dolů... No, budu zkoušet dál ....
19. lis 2008 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Sylvi, chodíte někam do nějakého mat. centra? Jen sháním nějaké jiné něž chodíme my... Už to tam máme okoukané :slight_smile:
19. lis 2008 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, Markét je suprová, teď jsem zkoukla fotky

jás háním rukavky prstíkové fleesové,ale takhle malinké nedělají a malá jiné na ruce nesnese, zvenku přijde jak led, i když má ty prstíkové klasické, takže potřebuje teplejší
nechodíme, když nejsem v práci, tak objíždíme kámošky nebo ony chodí k nám, nu nás otevřeli MC, ještě jsem tam nebyla, ona malá na mě ve společnosti vždycky visí než se rozkouká, takže se ani nikam nehrnu, neměly bysme z toho nic žádná :confounded:
20. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét a vy kočárkujete nebo jste spíš na hřišti? :slight_smile: Rádi se seznámíme.
21. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,chtěla jsem se zeptat máte zkušenosti s plaváním na Praze 6 od 6.měsíců??Já vím jen o Cordeusu :slight_smile:
26. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte maminky tak ja sa hlasim po dlhom dlhom case :grinning: ako sa mate a jak vase ratolesti? no my sa musime pochvalit pred 2 tyz. uz konecne vysiel Leuske prevy zubok a ide hnetka uz dalsi :slight_smile: nove miery ma 71cm a 9,5kg..
29. lis 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka:Gratulace k zoubkům,no jsem zvědavá jakou váhu bude mít Johanka v 8.měsíci už teď ve 4m má 6,87kg :grinning:
29. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlasim prirustek do Prahy 6.
Trochu opozdene, ale prekvapive nestiham. Moc nam nejde kojeni, tak se snad nonstop snazime. Ale u PC to jeste neumim :grinning:
29. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gratuluju k Lauře ať vám dělá jen radost. :wink:
30. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jdeme zitra na rocni prohlidku - uteklo to, tak vam sem pak pisnu miry

Zlatouch - velka gratulace k male Laure !!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj, to kojeni se rozjede, zkus vytrvat a btw: ja u pc nekojila nikdy :slight_smile:

Rossib - my jezdime plavat do Juklika na Luka - je to pres kopec a jsme tam spokojeni, plave tam i Petamarketka a moje dalsi dve kamarakdy
1. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další holčička na Praze 6? :grinning: :grinning: Velká gratulace :wink:
Plavání bychom také měli pořešit. Verunce se ve vaničce hrozně líbí. Mem, koukala jsem na ceny, takže dáváte v Juklíku skoro 2000 měsíčně? :unamused: To si momentálně nemůžeme dovolit, neb si budeme platit hlídání...
2. pro 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak nase rocni miry jsou 78cm a 11,97kg, zdrava a sikovna holcicka :slight_smile: dokonce pani doktorce predvedla jak steka pes a mnouka kocka :slight_smile:

jo Tan asi to tak vychazi - no je to drazsi, ale jedna z mala aktivit, co muzes delat hned s malym miminkem. My jsme zatim ochotni to dat
2. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mem: jee mate krasne miery musi byt s nej krasna holcicka :slight_smile: :wink:
2. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem:A nevíš jestli maj internetové stránky?? :slight_smile:
3. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je to holka krev a mlíko :slight_smile:)) snad to vyběhá

ros - http://www.juklik.cz/
3. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, diky za gratulace. No jo, zase holka, ale ja jsem varovala :wink:
Kojeni nam snad uz jde, cely tyden se vazime a uz konecne poradne pribira, uf. Ale ze to tedy byla fuska, nejdriv v porodnici, tam se nam venovali vzorne, tak to vypadalo OK, ale doma se zase nejak prestala snazit a pekne zhubla. Ale uz jsme trosku pres porodni vahu, tak snad to bude dobry.

Jinak Ladronku jsme o vikendu taky zkusili, pekne se tam s kocarkem jezdi. Na jare to zkusim s bruslema :slight_smile:
4. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
především zlatouchu - gratuluju k holčičce... Až tu některá prolomí to holčičí prokletí to bude........ :grinning:
Majko, jak vy se máte? Co Lea? už leze? Má krásné míry - také z ní bude pěkná holka :grinning:
Juklíka také doporučujeme - i když jsme se rozhodli, že už pokračovat nebudeme... Ale máme za sebou už 3 kurzy a ostatní u zvládneme sami :sweat_smile: Snad.....

Tan, víš že jsme skoro "příbuzné"?????
Ségra mi nedávano vyprávěla něco o svém příteli, jak byl navštívit svého bratrance, kterému se v říjnu narodila holčička Verunka..... No, a tak jsem hned zbystřila a došli jsme k tomu, že byl Jirka na návštěvě u vás.... :grinning: Přišlo mi to moooc vtipný, jak je ten svět malý... Poslední dobou se mi tohle stává čím dál častěji.

Já chodím s Markét ven většinou po obědě a snažím se být na půl třetí zase doma - aby šla spát. Vždy dojdeme na hřiště, protože projít kolem něj bez povšimnutí a bez křiku prostě nelze.... Tam si chvilku pohraje a pak zase kočárkujeme....
Na Ladronce ale hooodně fouká tak teď chodíme ke klášteru krmit kachny...
Markét je neustále nějaká nastydlá. Od záíří má už asi 4 rýmu s kašlem... Objednala jsem jí teplou kuklu, tak snad nám pomůže zbavit se dalších případných neduhů...

Mějte se holky a já se zase ozvu
6. pro 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peta: pozerala som do alba juj marketka je zlatucka :slight_smile: :wink: no leuska este neleze ale sem tam uz zviha zadocek a snazi sa lez....hmm ale i tak najradsej je v choditku beh si po byte hore dole do vsetkeho babre ved to je stale nieco nove pre nu :grinning: juj podarena je.... len jasit by sa chcela.... hmm ale co jak sa vie i pekne nazlostit ked sa jej nieco nepaci :grinning: inak spinka nam stale celu noc sem tam sa zobudi ale to malokedy...mozeme byt spokojny ze mam take dietatko co nas necha vyspinkat v noci :slight_smile: :wink: no a s papkanim neni problem papka vsetko co jej dame.....hmm len karfiol nema rada ten doslova neznasa tu se to asi menuje kveta aspon si myslim :sweat_smile:
6. pro 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juj som sa pomilila pisem jak :angry: asi sa to menuje kvetak hmm ne som si ista :angry:
6. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mem, to jsou míry

my byly na 1,5roční prohlídce 11kg a 83cm, takže dlouhánka to je

zlatouch, gratulujem k holčičce :dizzy_face:

včera jsme byli na prochajdě na hradě, jsem vyhlížela, jestli neuvidím někoho ,,známého z koníka,,a nic, šli jsme pěšky z malovanky
7. pro 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, žeby? U nás Jirka nebyl, ale sešli jsme se všichni na rodinné oslavě :slight_smile: Mimochodem, na něho jediného házela Verunka úsměvy. :slight_smile: Bydlí v Lysolajích, je to on? :slight_smile: Na Markétu chodíme taky, máme to okolo kojejí Hvězda kousek...
7. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan, jo jo, je to stopro on. Mají psa Pecinku :dizzy_face:
A k té procházce, někdy se můžeme domluvit.... Ale asi až po Vánocích - já teď nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stále jsem ještě nezačala péct - a to se do toho každý den přemlouvám že už teda začnu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sylvi, Sofinka je opravdu dlouhán... Na některých fotkách mi připomíná Markétku - asi těma ouškama :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt něco :slight_smile: Jojo, Martin se podle řečí na oslavě dovtípil, že má Jirka nějakou slečnu :slight_smile:
Nám naštěstí nefunguje trouba, takže letos jde pečení naprosto mimo mě. No a na nějaký větší úklid ti taky nevypadá, když máme kvůli plísni z jednoho pokoje skladiště :wink:
8. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky, když na malou koukám, než půjde do školy, budeme jí muset nechat ouška přišít,aby se jí děti nesmály :pensive:
je to ušáček ušatej :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvi - no vidíš a my ušetříme - Markétce totiž odstává jen jedno :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek