• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahojky,
tak už to mám za sebou,v pondělí 2.2. jsem porodila Marianu, císařskej řez je fakt zážitek :wink: Od pátku jsme z Podolí doma, malá je zatím andílek, spí i 4 hodiny v kuse, snad jí to vydrží. :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
terkytka-gratuluju!!! Krasne datum jste si vybrali :wink:
Hodne sil a spinkave mimi!
9. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
terkytka, jůůů, supééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po hooodně dlouhé době :slight_smile:
Veřejně se vám tedy chlubím s tím, že v srpnu budeme mít druhé miminko. NT screening už máme za sebou a zatím to vypadá, že vše bude ok.

Terkytce gratuluji k holčičce. Zatím se drží pravidlo, že P-6 je plná holek. Tak snad to vyjde i nám a Mem :grinning: Jak jste si jistě všimly, tak jsme si naplánovaly společné těhotenství. :grinning: To abychom nemusely chodit jinam do diskuze :grinning:
Tan, my na vítání občánků nebyli. Zavedli ho loni v květnu. Do té doby posílali jen poštou gratulaci a bryndáček s nápisem :Občánek Prahy 6 :dizzy_face:
Terky: ať se brzy vše urovná po tom císaři, vím o čem mluvím, a ať je Marianka stále andílek... Mimochodem Marianka jako jméno se mi moc líbí, ale manžal ho nechce - on je Marek, dcera Markéta a do toho sousedka (moje sestra) Martina a já všem říkám Maru... :grinning: COž bych mohla i Mariánce.

Tak zatím pa zase se ozvu! Ať vám mimča rostou jako z vody :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarketka: Gratuluju k druhemu mimi a at spolu holky :wink: hezky vychazi...

tanuki: Vypada to, ze to je na nas, prozkoumat to vitani :slight_smile: Ja jsem si matne pamatovala, ze jsem nekde cetla, ze se na P6 nedela. Tak jsem zvedava, co na nas nachystali, kdyz uz to kvuli nam zas obnovili...
13. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terkytko, moc gratuluju ke kočičce :slight_smile: Koukala jsem na fotky, takže vy lákáte lidi domů na výstavu motýlů? :grinning:

Market, jste s Mem šikulky :wink: a co pohlaví, necháte se překvapit?

Zlatouchu, tak já nevím, zda to nevzdáme. Muž má v úterý zkoušku, tak se nám asi nebude chtít zabít pondělní odpo tímhle..
13. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:10 • radus.b.
Tanuki - tak jestli jste tam nebyli, muzu te ujistit, ze jsi o nic neprisla :unamused: Bylo to docela komicky, podivna hudebne-literarni produkce, ktera pres ten rev stejne nebyla slyset a pak starosta vyvolaval jedno mimino po druhem, dostali jsme kytku a detskou knizku. Laura to stejne cele prospala a chlap ji odmitl vyndat z kocarku (damy uradnice dost koukaly, jak jsme je ignorovali) aby se nevzbudila...
17. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouch, to znám, naše malá se teda neustále kukala do objektivu fotografa, co tam pobíhal,ale nemáme ani jedno foto :sweat_smile:
18. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvar - vy uz to mate taky za sebou? To mi je zahadou, jak tam ty deti zvou, cekala jsem tam same obriky, protoze Laura je spis prcek na 3 mesice, ale prisli mi vsechny ty mimca spis mensi... Jinak foto pry prijde domu hromadne a dalsi si muzes koupit od fotografa :unamused:
18. únor 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly taky kolem třetího měsíce, dělá se to u nás 2x do roka myslím :slight_smile: ale jako nic, chlap nedostal v práci dovolenou, tak jsem šla jen já s malou a ségrou a bylo to spíš trapný :confounded:
18. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laura, krásný jméno, vždycky si vzpomenu na Román pro ženy :dizzy_face: Lauro, už máš hocha :grinning:
18. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no my tam opravdu nakonec nešli - samotné se mi tam nechtělo... A přihlašovali jste se tam na začátku nějak? Nebo prostě když zavolali naše jméno, nikdo se neozval :sweat_smile:
To bych to tam asi nevydržela- recitaci básně jsme měli na svatbě (netušili jsme) a opravdu jsme tam zdržovali výbuchy smíchu :wink: Přeci jen, v dnešní době verše typu "mamičko, chovala jsi mě..." ale účel to splnilo, rodičovstvo si zabulelo :wink:
18. únor 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, neboj, na zacatku se zeptali a pak starosta vyvolaval jen pritomne matky :wink: Co zkouska, dopadla dobre?
18. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, manžel udělal a já si své odložila..až se stabilizuje dítě se spinkáním, poslední měsíc je to katastrofa.
18. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já na vítání bulila, nastoupili dítka ze školky s recitací a mě se mocinky spustily slzy :grinning: :dizzy_face: bylo to dojemné, nějak mě napadlo, že až takhle bude stát Sofi a bude recitovat miminkům :dizzy_face:
jinak trapárna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tohle mi cituje vzdycky segra, budu si muset ten Roman pro zeny dat jeste jednou :wink:

ja jsem, co se tyka spani, uz rezignovala na postylku, ted spime vsichni spolecne a je to super. Predtim bylo priserny ji presunout, usla v naruci, ale v postylce okamzite otevrela oko a jak zjistila kde je, spustila...

se zkouskama te chapu, me dite spi dobre, ale stejne nejsem schopna se dokopat k nejake cinnosti-mela bych psat disertacku :grinning:
19. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za gratulace :dizzy_face:
Dělá se ještě vítání občánků u kulaťáku ve skleňáku jak je obřadní síň? Když jsem chodila do školky, tak jsem tam chodila recitovat básničky miminům :grinning:
19. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
terkytka - Sklenak ne (opravovali ho, nevim, jestli uz je ready), bylo to v Pisecke brane. Aspon jsme se tam podivali.

sylvar - krome Laury byla v nejuzsim vyberu Sofie :wink:
20. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nám v naší posteli spí ještě hůř. Myslím, že má dost dobrý čmuch, cítí mlíko a budí se na sosání ještě častěji! Ale na ranní dospání si jí tam bereme. Včera s taťkou takhle dospávali až do 9:20, to jsem jim teda záviděla :wink: Teď už dvě noci zas spinká lépe, kéž by jí to vydrželo :pensive:
20. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouch, to je krásný jméno :dizzy_face: tak příště :wink:
naše malá v naší posteli nikdy spát nechtěla,ani když třeba kašlala, takže jsem s ní vždycky v pokojíčku a to spí teda ještě hůř, než normálně, nechce spát v přítomnosti někoho jiného :unamused:
tan, tak to máš dobrý, můj přítel jede do práce v 6,15 a tak nehrozí povalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanuki - Laura taky nekdy v posteli vydrzi spat kratsi dobu, asi jak citi kozu nablizku :grinning: Ale uz jsem zdatna, zvladam kojit i potme a ze spani... Preju, at vam to dobre spani vydrzi :wink:

sylvar - no vidis, aspon nejsi ve stresu, jak dite naucit na svoji postylku a pokojicek, ja uz se toho desim ted :grinning:

Uz se tesim na jaro, az nebudu muset Lauru tak priserne balit na ven, uz me to nejak prestava bavit :confounded: Ale jeste musim vydrzet, na konci brezna nas cekaji hory :slight_smile:
22. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatouchu a kam jedete? My běžkujeme ve Hvězdě, ale taky bych ráda na hory! Jojo, spinká už celkem dobře, ale začíná blbě usínat :grinning: u nás idilka vydží vždy jen chvíli :grinning: Jojo, kojení v posteli je moc pohodlné. Občas u toho usnu..

Jinak, měli jsme ve schránce dopis..opět pro "holčičku" a že litují, že jsme se nezúčastnili...a přáníčko a zmiňovaný brindáček :wink:
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Hvezdy obcas vyrazime s kocarem a se psem, bezkare taky potkavame, ale ja tam jeste nikdy nebezkovala :unamused: Ted mam hlavne uz 3.rok bezky na chalupe, 2 roky nebyl snih a kdyz konecne je, mame mimino :wink: Jedem do Rakouska- Zillertal, bude nas vetsi grupa, krome Laury na hlidani jeste pes, tak se snad nejak vystridame a taky si trochu zalyzuju.
Usinani je boj, u nas to zabere hroznou dobu :angry:
Teda, to je ta Praha 6 rychla, skoro muzem cekat brzo tu skupinovou fotku...
23. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpj holky,
zdrvím vás po delší době.
Záměrně jsem vás jen četla, ale nepsala, pardon. Kvůli jiné diskusi už jsem měla změněný pas, ale ještě jsem to nechtěla rozšiřovat. Ale tedy ANO, jsem opět těhu a čekáme druhé mímo. Bylo to chtěné.
Dnes jsem byla na ko, minulý týden na velkém utz (NT pojasnění) a vše je zatím v pořádku. Dnes tedy kromě normoš kontroly i konzultace na genetice a vzhledem k věku doporučená amniocinteza, za 14 dní je mi 35. Půjdu na ní, chceme mít jistotu, na konci března
S Petoumarketkou máme termín 9 dní od sebe, je vtipné, jak se nám to povedlo

Gratuluju Terky k holčičce, je krásná

ad spaní - Emča spí ve své postýlce, u nás jí to ani nejde, ví, že se tam jenom blbne :slight_smile: My jsme rádi !
24. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem - gratulace! Dej vedet, co to bude, at vime, jestli na P6 bude konecne nejaky kluk :wink:
Doufam, ze v srpnu to tady poradne ozije!
26. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nezlobte se, že sem lezu, nejsu šmírák, ale potřebovala bych vědět, jestli jsou na Praze 6 nějaké babyfriendly restaurace, kavárny a tak - mimo obchodní centra. Malej potřebuje i koberec, aby se dal položit na zem. Můžete prosím do IP? Nevím, kdy se sem zase dostanu :confused: Děkuju.
26. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte..mem gratulujem k tehu a aj velka gratulace peti :wink: :slight_smile: hmm jak ste se oba zhodli len par dni rozdil :grinning:
26. únor 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale hledám maminku, která by chtěla začít při MD pracovat. Jedná se o výuku angličtiny pro děti. Můžete mrknout sem http://www.helendoron.cz/index.php?stred=spoluprace_2.php. Pokud by vás to zajímalo a hovoříte dobře anglicky, písněte mi do IP a napsala bych bližší info. Místo výkonu práce je Praha 6.
26. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
opět vás zdravím... Zatím se mi vede moooc dobře, Marky je zlatíčko, a tak není žádný problém... Začaly jsme už hodně ťapat venku bez kočáru - konečně nemusí mít kombinézy, a tak se jí chodí snadněji... Do léta potřebuju odnaučit kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tím pádem jsou pro nás delší procházky téměř vyloučené... Dojdeme už teda bez problému do obchodu, do lékárny... ale na Ladronku to je asi ještě daleko... No, ale zkusíme - časem...

Nevím, jestli víte, že otevřeli novou školičku - hudební kurzy - na Břevnově - u nás v ulici ve Šlikovce.. Já se tam jdu zítra podívat... Zatím to na mě působí moooooc dobře.
Tak kdybyste holky chtěly chodit s vašima prckama třeba od září - to už otevřou kurz i pro vaší věkovou kategorii dám vám odkaz
http://www.kouzelnanoticka.ic.cz/index.php

Anza, bohužel na P-6 nic takového neznám... já teda o ničem nevím ani jinde :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek