• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Terky, a gratulace k Mariánce! Krásné jméno.... Také bych chtěla holčičku Mariánku, ale už by mi jméno začínající na MAR neprošlo... Manža Marek, pak Markétka, ségra - sousedka - Martinka... Dost se mi to plete... Ale jméno je to nádherné!
3. bře 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, ta hudební školička zní moc hezky, já bych ale asi s tím vzteklounem sama nikam nemohla :grinning: teda vzteká se víc, když jsme u toho oba,ale vzteká, já to beru, chlap je z toho na prášky :grinning:
ty jo, se blížíš už do poloviny těhu :dizzy_face:
já včera potkala známou, je v 37tt a já to ani nevěděla, jsem na ni tlemila :sweat_smile:
4. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvi,
Marky se začala dnes vztekat... Naprosto bezdůvodně - do všeho mlátí rukou... nechápu... Jestli cítí ze mě nervozitu (dnes mám mít výsledky z tripplů a stále zatím nejsou - u Markét jsem je měla falešně pozitivní a tak nás hnali na amnio - snad nás to ted mine)..
Už jsem ji i plácla přes pusu - a to jsem udělala poprvé.... Přešlo to a je to sluníčko... Ale bojím se, že období vzdoru nás jistojistě nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak pevné nervy a ať to Sofi brzy přejde!!!!!
4. bře 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét a co pupík, už roste? :slight_smile:
Jojo, s těma těhu známýma je to sranda.. nejhorší je, když si člověk není jistý, zda to je špek nebo pupík :grinning: Se mnou do poradny chodila jedna metalačka mamina (mužovi povědomá :grinning: ) která vypadala i v 9. měsíci obtloustle a netěhu :confused:
4. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte ako sa mate a jak deticky
5. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, teda, to to uteklo!!!!! Lea už má první narozeniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak vše nej!!!!!! Jen ať kočka dál roste do krásy a dělá vám radost!!!!!
My se máme stále krásně, Marky je moc hodná, krásně venku ťape a nedožaduje se nošení, což jsem moc ráda... Je to prostě naše šikulka.

A co vy? CO už Lea umí? Chce se jí chodit?
5. bře 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peti..moc pekne dakuje za gratulaciu :slight_smile: lozit po 4 zacala az koncom ledna a hnet potom zacala chodit pri sedacke atd. sama ale musi sa drzat este sa boji pustat..ale v sobotu spravila prvych par krockov sama stale tak neisto :slight_smile: no casom sa jej to upravy a bude chodit sama bez strachu :grinning: hmm a tie zubky stale len tie 2 spodne mame...pekne ju natrapia nie a nie aby jej vysli niejake :unamused: :angry:
5. bře 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a uz si pomalicky blabota..mama, tata,baba, hava, dee, tiik a take..robi ťap ťap, rada si poskakuje ked pocuje hudbu :grinning:
5. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, tak to je holka šikovná :slight_smile: Ta chůze začne jak z čistého nebe... U nás to pak bylo do 14ti dnů od prvních samostatných krůčků!
Pozdravuj tu vaší malou muzikantku...

Marky je už zase nemocná. Už se nás to drží skoro 14 dnů - nejdřív to začalo obyč rýmou a teď už má i teploty a opravdu nehezký kašel... Už ať je léto!!!!!!!
8. bře 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peti..juj ta co ju to tak drzi ta nemoc :unamused: ? prejem skore uzdravenie :wink: inak ako sa mate a ako marky uz musi byt slecna?? :slight_smile: hmm ja si nemyslim ze leuska bude tak skoro chodit sama..mozno ked az po mesiaci...jee hlasim ze konecne po dlhom case leuske ide dalsi zubok predny horny :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,ať je Markétka brzo zdravá :wink:
maji, Leušce vše nej a chození přijde a pak se nezastavíš :slight_smile:

holky, neznáte někoho z Petřin, kdo by mohl hlídat dítko(moje, příští rok od května?)potřebuju na rok hlídání, teď ho na rok mám domluvené,pak potřebuju další rok, ale na Petřinách, tak kdyby jste měly tip na spolehlivou paní/slečnu
9. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky gratulujeme Leušce!
Sylvar, asi potřebuješ každé dopo, viď? já znám jen jednu "pravidelnou občasnici" :frowning2: páč taky ještě studuje..
My to hlídání řešíme pořád, zatím to jakš takš zvládáme, že ani nemáme pocit, že by dítko trpělo :slight_smile: Je velmi společenská, když se na ní někdo chechtá, hraje si s ní a dá mlíko, je spokojená :grinning: ale čekám zlom?!?
11. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu, potřebuju někoho, komu dám domů malou a kolem 1hod si ji vyzvednu :wink: I když, od příštího měsíce budu mít kamarádku ale za rok budu potřebovat denně na 8hodin, pač školka je nedosažitelná zřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Sylvi, tak přivez Sofi k nám :slight_smile: :grinning:
Nikoho tady takhle neznám, teda vlastně ani jinde nikoho neznám...
Proč myslíš že je školka nedosažitelná?

U nás vše při starém, p
18. bře 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
omylem se mi to odeslalo...

prcek v bříšku kope, zvlášť když se najím - asi budeme mít nějakého labužníka :grinning:, Maku už je lepší a konečně ji nemoc opouští...
Byli jsme na pouti a moooooc jsme si to tam užili... Měla jsem pořád slzy v očích jak už je ta naše holka veliká! Na čem všem byla a jak se vůbec nebáala :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Tan, tebe jako studující obdivuju! Kor když vidím, kolik toho ségra do té školy má (taky medicínu studuje...) To je snad ta nejtěžší škola. Občas když mi čte něco z knihy, tak se absolutně nechytnám a spojky jsou jediná slova, kterým rozumím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo, tak nějak nám to docvaklo :grinning: odkud asi bude mít Jirka holku? :grinning: Státnice budou masakr.. ale zas bude fajn, že už nebudu kojit a malá bude moci být třeba na víkend s babičkou. Spíš mi vadí to chození do školy, cítím se dobře jen, když hlídá táta nebo bába, to mám pocit, že se má opravdu dobře a o nic nepřichází. Vlastně teď vůbec nevím, jak to bude - ej v tom stádiu, že třeba odejdu za roh a ona se rozpláče..
Sylvar a co ty soukromé jesle na Praze 6? jsem to přepočítávala, že to vychází tak na 80/hod..což je vlastně taková asi minimální částka, ne?
18. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, peti, to je fajn, že jste zdravé, Sofi už druhou noc nespala kašle strašně moc a já nespala též druhou noc :cry: přes den dobrý, to nekašle,ale v noci, to je hrozný :confounded:
tanu, já jesle nechci, chci soukromé hlídání, mám strach z nemocí, což z jeslí je a nejsem si jistá, zda by měla to všechno, co chci, takže hledám soukromou osobu, co by malou zvládla(to bude asi těžké :grinning: )
20. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sice to tady moc nefrčí, ale na jednu stranu je to jenom dobře, že tu nebudu trávit několik hodin denně :sweat_smile: , ale stejně bych se ráda přidala do Prahy 6. Jsem z Řep, mám skoro osmi-měsíční Adélku, která až teď začala být jaksi taksi v pohodě :dizzy_face: (prvních 5 měsícu jen prořvala, takže na nějaké kamarádění nebyl čas ani nálada :frowning2: ) takže až bude třeba nějaká hromadná vycházka, tak se rády připojíme.

Přeju hezký den a víkend.
27. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu nova :slight_smile: Bydlime na 6 v Repich. Mimouse cekame az v rijnu, ale rada bych si nasla nejakou partacku na pokec a pak na spolecne prochazky po okoli.
27. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Jajas, to je podobné, jako já před rokem :dizzy_face:
Orionko, takhle malá a už dreďatá :grinning: koukala jsem k Vám do albíčka, co ta cestovní postýlka? Já nad ní také uvažuju, protože chci opravdu cestovní a né cestovní, co se složí do velké trochu těžké tašky :slight_smile: ale obávám se, že je hrozně malá a že z ní hned vyroste.. Jsou i od jiných firem, ale max 90cm dlouhé :frowning2:
1. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jajas ja jsem taky z rep, tak se budu tesit na podzimni prochazky z kocarem :wink:

Tanuki, tebe si pamatuju z diskuze "zaciname po potrate" teda nevim jestli jsi chodila jeste tam, ale my jsme pak z holkama co to zalozily presly do Jdeme dal a vy jste si pak zalozily tema Na konika a ja jsem k vam nakukovala, protoze se mi desne libilo, jak jsme vsechny zase otehotnely a mame mimca. Lucianas chodi obcas i k nam, takze vim, ze i ona se docka. :wink:

No a k postylce, hele, me se desne libila, tak jsem ji koupila, ale nic moc teda neni, no uz jsme ji zas prodali. To ze je mala, to me ani tak nevadilo, Adela je prcek, ale ona hrozne susti, takze Adus tam delala desnej bordel a v noci to fakt neslo. No a dalsi velka chyba je, ze se neda prenest. Ma mekky to dno, takze pokud nedas dite spat v ty postylce na neco co se da prenest, tak uz s ni nehnes. My jsme ji pouzivali pres vanoce na chalupe, ale meli jsme pod ni matraci a tu pak prenesli, protoze Adelka usinala jinde nez pak spala zbytek noci, takze jako postylka pro me docela na prd, ale pekna :grinning: :grinning: :grinning:
Takze pak uz stejne Adela spavala v korbicce od kocaru, ta nesustila a dala se prenest a ted uz vozime tu desne tezkou "cestovni" :unamused:

No a dredy jsem si musela nechat na pamatku, byl to docela dlouhej kus zivota s nima :wink: :cry: :slight_smile: tak jsem pro srandu udelala pro Adelu paruku a fotky z toho jsou fakt super. :grinning:
1. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Orionko, take se tesim :wink: Snad vsechno dobre dopadne a na podzim se k vam s Adulou pridame i my :slight_smile: .

Vsem preju dobrou noc.
1. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orionko, no tak my se takhle už známe jo :grinning:
Tak to je opravdu na prd postýlka :grinning: Kde kočárkujete?
Na VŠ byla jedna spolužačka, co schazovala dredy na zkouškové a po něm si je zas našila :grinning:
4. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady stale ticho pesine? Uz litate vsechny venku, kdyz je tak teplo? No ja to teplo moc nemusim, nechapu proc jako nekdo zrusil jaro? Proc nemuze byt treba 14 dni jen 15 stupnu??? Proc je hned 20? Na slunci je fakt uz moc vedro. No to jsem na sebe zvedava, kdyz jsem ted vyrizena a je teprve duben :grinning:

Tanuki, jsem z Rep, takze tak kolem, nekdy dojdu i do Hvezky, ale ja furt nekam chodim, jako na cviceni na Zlicin nebo do Vodickovy a ted jdem zrovna plavat do Bublinky. :wink:

Holky, jak chodite plavat?
8. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsechny vas tu zdravim.
Chtela jsem poprosit o radu. Kam chodite nebo jste chodily na tehu cviceni? Nejlepe v okoli Rep, ale treba i jinde po Praze. Mate nejaky dobry tip?
Jinak preju hodne slunicka a pekne kocarkovani. :slight_smile:
15. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jajas,
zkus na těhu cvičení Baby Club Juklík, Praha 5, metro Luka. Já tam chodím s malým na plavčo a je to z Řep asi 10 minut busem 225. Na těhu cvičení jsem tam ale předtím nechodila, takže víc informací nedám :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acid, dekuju moc za radu, mrknu na to :slight_smile:
Preju pekny slunecny den.
16. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Acid, ja chodila do Studia pro zeny - je to ve Vodickovy, takze dostupnost OK a jeste je blizko Svetozor, vzdycky jsme tam pak zahucela :wink:
19. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, help, neznáte některá mzdovou účetní, potřebujem do firmy, pokud možno rychle, na 4hodiny denně, nejen mzdové,ale i jiné účto kdyby uměla klidně, MD možná, říkám 4hodiny dopo nebo po dohodě.rozesejte to dál
jinak se máme fajn se Sofi, mluvit se jí stále moc nechce,ale jak kdy teda.a když jo,tak jí rozumíme :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vím že už jste asi uzavřená skupina, ale za zeptání nic nedám není mezi Vámi někajá maminka z Hostivic
3. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek