• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahoj Misasch, ono to tady nejak moc nefrci. Ja jsem z Rep, sice to je kus, ale treba nekdy nekde na puli cesty na celodenim vylete se muzem nekdy potkat :wink: Budu rada.

Holky a chodite nekam nedky s kocarama a detma dohromady? Treba ZOO nebo tak neco?

Tanuki, musime zkusit tu Hvezdu a nebo me napadla Ladronka, jak to tam mas daleko, ze bychom tam mohly dat i na zahradce pivecko :wink: :wink: :wink:
Ja sice nemam furt moc cas, furt neco mame, ale snad treba o prazdninach nebo az bude super hezky, tak bychom se mohly na necem domluvit, ne?

Nechodite nektera cvicit s mimcama na Zlicin k Sipkovy?
5. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se také asi po měsíci (možná více) hlásím :slight_smile:
Máme se stále parádně. Makulka je moc hodná, a tak si společně užíváme...
Mímo v břiše neustále kope, je mi dobře, jen to jméno pro holku nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme z toho už úplně zoufalí...

My s Markét chodíme často na Ladronku, nebo ke klášteru.

Orion - na to cvičení nechodím, ale slyšela jsem na to dobré ohlasy.

Já chodím ven často (no často, když nám to vyjde a naše holky dovolí) s Mem. Sice bydlíme 5 min od sebe, ale toho času stále moc není... :sweat_smile:

Dnes odpo - až se Maku probudí plánujeme jít sem
http://ddmpraha.cz/index.php?kod=&pobocka_=270&id_menu=1817&id_data=1817

Marky miluje zvířata, tak tam snad bude nadšená!
Mějte se krásně a ať vám mimča hezky rostou!
7. kvě 2009 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme dneska absolvovali vítání občánků v Písecké bráně a docela to bylo pěkný, je to hezký místo.
Oriorin: já chodím na Zličín k Šípkový, byla jsem párkrát v pondělí, teď jsme začaly chodit na plavání do baby klubu Kenny na Mírák, takže pondělky jsme tam a na Zličín budem chodit asi ve čtvrtek, jestli to budem stíhat.
11. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terky, Ori, tak bychom se někdy mohly sejít na Ladronce?
Já jsem teda docela ráda, když nemusím odpo s kočárkem..Malá se budí kontinuálně celou noc, do toho učení a domácnost :grinning: ale zas když nechodím - jako teď - pěkně tloustnu :frowning2:
Terky, co Petynka? Už jsi byla?
11. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Terkytko, jaky je plavani na tom Miraku a kde to presne je? Tam je to ale asi jen pro ty maly do pul roku, ne? Ja ted chodim do te Bublinky v Sarce a je to tam mega drahy, sice super, ale desne drahy, tak premyslim, ze bych to zmenila, ale porad nevim kam. A kdyz uz, tak at to je levnejsi o dost. Nasla jsem neco v Tuchlovicich a tam je to jen za cca 170 za tu pulhodku, coz je teda nejlevnejsi siroko daleko, ale jaky to tam je to netusim.
Na Zlicin jsem prave chodila taky v pondeli, ale ted uz jsme to nekolik pondelku nezvladli, tak chci jit zitra, ale na Adelu zas leze nejaka ryma, tak nevim.
Tanuki, kdy se jako stihas ucit? Jses teda dobra. Ja mam denne pro sebe tak dvakrat 20 minut a to si dam kafe a cumi chvili do zdi :wink: a nebo neco jim. Fakt nevim, kdy bych se mohla ucit. No a vecer jdu spat jak to jde, protoze posledni mesic vstavame kazdou pul hodinu a podavame dudlik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Des. Takze jsem fakt moc rada, ze se nic ucit uz nemusim.

Ladronku nejak naplanujem. To by bylo fajn. Az bude lepsi pocasi a az budem mit vsechny cas (haha, takze to bude dooost tezky :grinning: )
13. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to jsem zvědavá, zda se to spaní nekdy zlepší. Ori a kojíte ještě?
Do Tuchlovic jezdí Rossib, myslím, že je tam spokojená a daleko to není. Mimochodem, Rossi, kdepak jsi? Nepřipojila byses taky na Ladronku?
Já mám v plánu od září ZŠ weberova, uvidíme, myslím, že nic levnějšího neexistuje..a "učí" tam kamarádova ségra..http://www.betynka.cz/web%20betynka/cenik.htm :wink:
14. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tanuki, kojim pres den furt, ikdyz se to teda snazim omezovat, protoze bych rada kojila treba jen do roka, ale nevim nevim. Adela se na me obcas sape, ze bych fakt musela utect. No to bude asi jeste boj. Ale nocni kojeni jsme po asi cvou mesicnim boji prave uz zvladli a kojim jen jednou a to az treba v pet rano. Sice se obcas stane, ze uz pak neusnem, ale nevadi.

Tanuki, dik moc za ten odkaz na to plavani, a je to teda super levny, takze mozna tam taky prejdem, uvidime. Dik moc.

A co teda ta Ladronka a nebo nekdy zajit na to cviceni s detma na Zlicin? Nechce se nekomu?
18. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prozkoumala tu Betynku a oni maj ty kurzy az dost pozde odpoledne jako az od ctvrt na sest, to si nejak nedovedu predstavit, no ale treba to bude od zari jinak.
Ted chodime plavat od pul dvanacty a je to idealni, ale ono taky to v zari bude mit jinak i Adela, to se holt naplanovat neda. Ale ceny jsou tam teda perfektni.
18. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak dalece jsem to nezkoumala..ale třeba by to před spaním mohlo mít blahodárné účinky :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my uz vime, ze cekame chlapecka :dizzy_face: Zatim je snad vse v poradku :slight_smile:
Chtela jsem se vas zeptat, kdo chodite s mrnouskama v Repich k detske lekarce/lekari a jake mate zkusenosti. Pomalu totiz zacinam koukat po informacich, nakupovat a tak.. :wink: Diky moc. Mejte se hezky.
1. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oriorin: to plavání na Míráku je od baby klubu Kenny, ale je to určitě nejdražší :grinning: Ne že bych neřešila peníze, ale je to jediný, kde plavou s dětma od 3 měsíců a dvakrát týdně, neberou to jako zaplácnutí času, kde je spoustu dětí v bazénu a instruktorka na břehu, jsme tam jenom 4 maminy s dětma a to většinou nepřijdou všechny. Dneska jenom dvě. Tudéž je i čistější voda. Hodně se věnují výuce a před plaváním jsou techniky manipulace a básničky (asi 10 minut) + v bazénu 30 minut s instruktorkou a 10 minut samy. A je to dvakrát týdně, aby si to děti zapamatovaly. čas mě taky vyhovuje poobědový, večer nevím nevím. Takhle mám dvě odpoledne pro sebe, protože Mariánku to tak vysílí, že od čtyř spí 3 - 4 hoďky a mám jistotu, že se neprobere :grinning: No stojí to 6000,.Kč na ty dva měsíce. Hrůza. Ale je to pro nás fakt zážitek, Mariánka je tam moc spokojená, je to sranda bejt s takovým drobkem v bazénu. jde jí to líp, než 7 měsíční 10 kilového holčičce, co tam chodí s náma. Měli jsme i plavání doma ve vaně, 5 lekcí s instruktorkou.
Co tenhle pátek a Ladronka? Šly byste? Mám zrovna narozky a manžela na 12 hodin v práci, parádní kombinace :angry: Daly bychom sraz ve 14 hodin u té restaurace.
1. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mohla :wink:
4. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, psala jsem Oriorin IP, třeba taky ještě dorazí. Tak zítra ve 14. hodin?
4. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak Ori, ale psala jsem Rossib a ta by přijít měla :slight_smile: tak zatím
5. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja taky dorazim, ale najdete me tam nekde, ja nepoznavam ani spoluzaky ze skoly :grinning: tak at se tam neprochazim dve hodky s nejakejma cizima maminkama, ktery si pak budou rikat, co to bylo za blazna, ze se k nim pridal. :wink:
5. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se máte? My teď celkem válčíme s váhou :frowning2: Prý jí mám jídlo nutit, no to mi přijde, že se naštve ještě víc :frowning2:
11. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tanuki, my taky zapsime s vahou, ale obracene :grinning: :grinning: :grinning: ted jsme byly n 10 ti mesicni prohlidce a ma 9,15O! Kdyz se Adela narodila, tak byla nejmensi v porodnici, mela jen 2,8 a ted je z ni tlustoch. Nechapu. No ale me pripada ze moc neji, tak nevim.
No a zive si pamatuju,ze kolem 8 mesice prestala chtit jist uplne, fakt jsem do ni dostala tak 4 lzicky za celej den a to trvalo asi mesic a pul a pak se to zas srovnalo, no jenze me na to doktorka rekla, ze kdyz ma zasoby :grinning: tak ji to neublizi.
No a Verunka jak nechce jist a nebo ji dobre a malo pribira? No a fakt nevim jak se jako jidlo nuti,to prece nejde, ne? Jako kdyz to dite ma zavrenou pusu, tak ji to tam mam asi dat? Nosem??? :grinning:

Holky v nedeli od 12 je naka akce ve Hvezde, nejdete nekdo? Ja doufam, ze stihnem praci na tom novym byte v sootu a ze vyrazime, tak jestli nekdo dete, tak dejt vedet, muzem se tam potkat.
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady je kdyztak odkaz na tu Hvezdu
http://www.kasparkohrani.cz/
12. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ve středu zk, tak musím šprtat :frowning2: ale teď mi to extrémně nejde, jsem hrozitánsky ospalá..
Ori, řekal bych tak středně - ovoce jen pár lžiček, zeleniny 100g a večer něco přes 100g kaše. Nucení opravdu nejde- když se dítě rozhodne, že ne, tak udělá "mlejnek" :angry: No uvidíme, poslední 2týdny jak vařím, tak mi to přijde trochu lepší..Dr se přepočítala, vyšlo jí, že nabrala za měsíc 60g, tak se děsila..ale nabrala 125g, tak nevím, jak moc je to zlé :wink: roste hrozně do výšky a nabrat nestíhá :angry:
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na Hvězdu chtěla jít na koncert Kryštofa, ale nakonec jsme šli jinam.
Holky, to je hrozný s tou Maovou, jak jsme se o tom bavily :cry:
Já pořád vyhlížím parný den na tu Petynku, ale vždycky ho v počasí nahlásej a pka je zataženo a fouká nebo prší. A až udělá Tanuki tu zkoušku. Ozvu se.
18. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no nakonec ta Hvezda byla docela "silena" strasne moc lidi, vsude fronty a pro uplne malinky deti bylo asi tak jen divadylko, kde ale bylo mega narvano, takze my to jen prosli, potkali par znamych a zas sli do pivko jinam :wink:
Jo jo to s tou Maovou je strasny, chudinka, nechapu, ze je furt tak nejak ok, asi teda neni, no ale ja bych asi nedala dohromady ani vetu a byla nekde v Bohnicich. Je to fakt tak desne nespravedlivy.

A na tu Petynku jako jdete i s holkama a nekde ve stinu se tam valite? Adela je zpocena i ve stinu, takze leto asi neprezije :unamused: asi je po me, ja to taky teda nemam rada, to desny vedro. Treba dneska je na me uz fakt moc. Ja bych brala tak do 25 na slunci, coz je asi tak jaro a to je uz nekolik let proste zruseny :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ja sem nakouknu a kdyz se bude neco domlouvat, tak dejte vedet. Dik M.

Jo a Tanuki nakou zkosuku delala vcera? Ale asi dela jeste nakou na zacatku cervence, no mozna kecam :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no o mých zkouškách jste informované perfektně :grinning: jj, ještě jednu začátkem července, a navíc mám až do 3. školu, to je hrůza...
Terky, pošli mi do IP znova své číslo- asi ho mám na druhém mobilu. Zrovna dnes jsem ti chtěla napsat, protože parno docela bylo.
Představuejme si to, jakože i s holkama ve stínu, na hodinku by to mělo být OK. Ale asi se za ně taky platí, co? :frowning2:
18. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, už jsem tam s kočárem byla a neplatila jsem za něj, dokonce jsem tam byla zadara, protože se má říct u letní pokladny, že jedeš s kočárem a paní na mě jen houkla, ať si přložím čip (mám předplatný) a jdu s kočárem brankou. No ale nedošlo mi, že čip nestačí jen přiložit, ale musím i otočit tím kolovrátkem, já jsem však jen šla zpátky do jiné branky pro kočáry, tak mi z čipu neubylo nic. Ale měla mi to ta ženská pořádně vysvětlit.
Jasně, je taková válečka ve stínu, já ráda plavu, tak bychom se mohly prostřídat v hlídání a jít si postupně zaplavat. Já teda vedro můžu :grinning:
číslo posílám.
Ta Hvězda teda byla pěkně natřískaná, asi jsem o nic nepřišla.
18. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak jsem se rozhodla, že na zkoušku nepůjdu, tak kdybyste ěnjaké společné kočárkování či něco jiného.. :wink:
21. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte dievcence tak co jak sa mate co mate nove??
1. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to teda žije! :slight_smile:

Myslím, že jsem dnes dopo viděla z tramvaje petuamarketku :slight_smile: jak šla přes přechod směrem k Bille?
23. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosim vas, kam chodite s mrnouskama k detske doktorce? Mate nekdo nejakou prijemnou a spolehlivou, kterou byste mi doporucily? Jsem z Rep.. diky a mejte se pekne :wink:
Uz se moc tesim, az se k vam na podzim pridame :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem taky z Prahy 6 a nikoho s mimčem tu neznám, ráda bych se seznámila na společné procházky s dětičkama. Tedy nejradši chodím do Hvězdy, tam je to fajn. Zrovna dnes jsme tam s Toničkou strávili fajn odpoledne. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte niejako je to tu puste??
tanuky...tak co jak sa mate a jak mala Verunka??
4. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, moc gratulu k Peťce :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek