• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
koukám do starých stran, že mem je ještě v tom a není jediná :grinning: Vy jste ty druhé potomky teda rozjeli :wink:

Péťo, gratuluju, zrovna jsme si nedávno říkali, že jméno Petra se teď moc nedává :wink:

My jsme teď převážně na chalupě, permice na Petynku zahálí :sweat_smile: Veru už říká máma, táta, bába a kychchch (rozuměj kytí :grinning:) ukazuje na vyžádání na spoustu věcí..no je to sranda, jak najednou toho tolik chápe :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte...tak co men uz se ti to pomalicky krati jak se ceitis?? drzim prsteky aby si to mala cim skor za sebou... :wink:
19. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
hlasim se jako dalsi mamina z prahy 6 - konkretne Repy :slight_smile: , pokud me priberete do diskuse, budu rada. Prestehovala jsem se a dokud je venku hezky, chtela bych si s malou co nejvic uzivat venku. Nasla jsem zminku o cviceni u sipkovy na zlicicne - zrovna to docela resim, chtela bych chodit, takze pokud nekdo chodi, dejte vedet, chtela bych tam chodit i kvuli hlidani, ktery tam v dobe cviceni umoznujou. schazite se nekdy?diky za odpoved
25. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nepujde nekdo jeste treba v tomto tydnu, pokud bude nejak vedro, na Petynku? Tanuki, Terez ......????
31. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artee, ja jsem taky z Rep, a k Sipkovy taky chodime, tak se ozvi a muzem neco vymyslet. :wink:
2. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ori, já zrovna hledám spřízněnou duši! září se chýlí, permanentka nadupaná body :wink:
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky ja jsem ted narazila na tohle. http://www.praha6.cz/zacvictesi/ Nemate nekdo zkusenost? Nebo nevidel to nekdo aspon z dalky :grinning: ??? Asi to pujdu prubnout.

Peto, no tak zajdem, ale ma byt zas nak hnusne. No ja uz tam mam nahodou jen 4 hodiny, koupila jsem jen tech 10 a byla jsem tam pres leto dokonce trikrat :wink:
2. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak žebychom zítra pribly ty pilates? ach jo, to jsem teda měla jít plavat dneska :frowning2: místo toho jsme šli na večeři :grinning:
2. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím v září, mám na Petynku ještě několik hodin, ale počasí zatím vypadá docela dobře. Minulý týden jsme byli v Rakousku v Alpách, tak mám jednu super fotku:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3250689&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ take planuji zacit chodit cvicit, akce venku jsou doplneny jeste o cviceni na zs nam. svobody. nechystate se nekdo ?
9. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
po dlouhé době čtu diskuzi :sweat_smile:
Koukám, že jste se bavily o tom cvičení na Ladronce... Zkoušely jste to už některá? Ten pilates pro maminky by mě docela zajímal. Ale nevím, jak probíhá to hlídání dětí. Markét je ok. Ta si vyhraje, ale co Peťula? To by mi ji jako houpali v kočárku kdyby se probudila :grinning: :sweat_smile:

Pokud to půjdete zkusit, ráda se přidám. Stejně na Ladronku docházíme téměř denně - ale hlavně na hřiště...

Terky - krásná povedená fotka!!!!!!! Marianka měla včera svátek viď? Tak dodatečně vše nej :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
hlásím, že je zítra zadarmo cvičení u Šípkový ve Zličíně - matky s dětma a pak od 13 hodin jdu prubnout tu Ladronku. :wink:

Ant a jaky cvičení je na tý základce a kdy?
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ant, to vypadá dobře :slight_smile:
Holky, dnes jdeme na tu jogu od 13..

Terky a odpo jdeme na Ladronku, kdybyste... Budeme tam teda nejspíš i s babičkou, ale je fajn, klidně pohlídá na chvíli obě :wink:
10. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se bohužel nepřidám. Markétka mi spí cca od 12:30 do 15:30, takže to jsme vždy doma... Mně by vyhovovala ta dopoledne... Jsem zvědavá, s čím přijdete... Kde je vůbec sraz na to cvičení? A jak probíhá to hlídání?
Díky a sportu zdar :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to koukam, tolik moznosti cviceni a ja myslela, ze doma uz asi zacnu hnit:slight_smile: chodite nektera na cviceni s hlidanim? nebo mate hlidani doma? ja totiz bez moji 1,5 lety kocicky ani ranu, neb jsem skoro porad sama. Na Ladronce jsem jeste ani nebyla, je tam nejake venkovno hriste nebo tam chodite jen na prochazky?
13. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, bylo to fajn... teda ve chvíli, kdy mě ten cvik začínal bolet..a kdekoliv jinde by řekli, tak ještě 12krát :grinning: tak tady cvičitelka řekla, že druhou stranu :grinning: takové pohodové.. Byla tam jedna slečna, která se snažila obstarat asi 4děti, ale měla s sebou jen pexeso, takže kdyžtak hračky s sebou. Pak tam bylo ještě jedno spící dítě v kočárku.
Naše holky půl hoďku spokojeně koukaly, pak se začaly batolit okolo :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tanuki, myslim, ze jsme spolu ve ctvrtek cvicily :wink: Teda jestli Verunka byla ta pekna nacancana holcicka v sateckach :wink: Ja s sebou mela dvojite hlidani, takze Laurik tam moc nebyla, ale ja cvicila hned vedle :wink:
20. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: aha, no to jsem kočárek s babičkou potkla už cestou tam :wink: tentokrát to bylo lepší než minule, víc makačka... Byla jsi ještě na něčem? Mně ta fitjoga dost vyhovuje- jsem hrbáč obecný, takže potřebuju, aby mi pořád někdo připomínal, že se mám narovnávat :wink:
20. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte tu někde v okolí o mateřském centru, kde by byla herna...kam bych vyslala dítě s hlídačem :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, no ja byla potreti, takze nic moc. Na tyhle cvicitelce podruhy (akorat si myslim, ze to byl pilates, v rozvrhu je fit joga, ale minule si pamatuju, ze se omlouvala, se ona jogu nedela a ze bude pilates, tentokrat teda nerikala nic, tak nevim :unamused: ), poprvy to byla uplna pohoda, jen takove nenarocne protahovani, ale s jinou pani. Ono to bylo uz v cervnu, tak si to moc nepamatuju...
Me ta intenzita vcelku vyhovuje, ja jsem netrenovany lenoch :grinning: Az se divim, jak to zvladaji ty starsi pani...
Jo a o materskem centru nevim, bohuzel...
Treba se zas potkame, tenhle tyden bych taky zasla :wink:
21. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, tak už mám brusle, tak se ozvěte, kdo byste vyrazily :wink:
27. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bezva, snad bude jeste pocasi na brusle :wink: Kdo se jste prida?
29. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, nečetla jsem celou diskusi, jen se chci přidat s tím, že jsem z Dejvic (Wuchterlova, nedaleko kulaťáku), je mi 31 a že se mi zítra narodí císařským řezem chlapeček. Zanedlouho asi budu ráda, pokud bych třeba potkala nějaké další maminky z Prahy 6, neb bohužel jsme zůstali s chlapečkem sami a tatínek nám zmizel, když jsem byla ve čtvrtém měsíci. Takže budu vděčná za kontakty s ostatními, setkání, abych nebyla jen sama doma.
Zatím se mějte hezky. Ozvu se, až se vrátím z porodnice a budu ráda, pokud bych se mohla aspoň takhle do diskuse zapojit a časem třeba vyrazit společně s kočárkem. Budu taky ráda za různé rady, tipy, určitě už máte zmáknuté, kam se dá jít do kavárny, restaurace s miminkem, kde se dobře nakupuje a tak...
Bára
11. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám že sem lezu ale potřebovala bych poradit. Pojedeme až z Moravy a potřebuji se nějaký způsobem dostat z Prahy hl. nádraží do Prahy 6 ulice Karlovarská....já se totiž v Praze moc nevyznám a podle mapay nevím jak mám hledat spojení děkuji Vám mnohokrát za každou radu klidně i do IP..
11. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neřídím, neporadím :frowning2:

Baro, tak to je nepříjemné, moc ti přeju, aby byl mrňousek hodný a v noci hezky spal!

Nechodíte někdo do solné jeskyně ve Václavkově ulici? My si tam teď s Verčou dáme pár dní preventivní kůru, tak kdybyste se někdo chtěl připojit :slight_smile: ale je mi jasné, že nestudenstké ceny nejsou zdaleka tak přijatelné..ale zas je to jedna z mála jeskyní, kde je mimi zadarmo
12. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz jsem se konecne pridala k vam maminkam. 7.10. se nam narodil kloucek Daniel :dizzy_face:. Ted jsme bohuzel na nejaky cas mimo Repy, ale uz se zase tesime zpatky domu. Taky doufam, ze se umoudri pocasi a budu moc vyrazit s kocarkem aspon na chvilku ven.
16. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už jsme s miminkem doma, zatím ven nechodíme, neb jsme přišli z porodnice před pár dny, ale budu na netu a časem se snad někam vypravíme, pak budu ráda za tipy, nápady, doporučení, možnost setkání. Tomášek se narodil 12.10.2009 a je to zlatíčko. Tak se zatím mějte pěkně. B
22. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, takových přírůstků! Gratuluju oběma!! A oba kluci, pak že na P6 jsou jen holčičky :grinning:
Užívejte si to - i když upřímně nevím, co bych já na tuhle větu v 6ti nedělí řekla :wink:

Tanuki - v solný jeskyni jsem nikdy nebyla, myslíš, že to k něčemu je? A co oslava? :sunglasses:
24. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat???
Jsem z Řep, žádnou kámošku s mimčem tady nemám a samotnou mě kočárkovat faaaakt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechtěla byste některá chodit se mnou a předávat si zkušenosti z mateřstvím? :wink:
Díky, Jana K.
27. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek