• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahoj, taky se hlásím k mamninkám z Phy 6, Tanuki zdravím, jsmem netušila že tu na tebe narazím..mímo čekám až v lednu, ale ocením nějaké maminky na procházky-) mám dvě hafiny, -) tak ven chodím určitě-) a nevím s kým budu hcodit pak-)
28. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a zapomněla jsem dodat, že jsem z Dejvic-)
28. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak my už pomaloučku chodíme ven, na chvilku.

hest: Taky jsem z Dejvic a mám teď třítýdenního chlapečka. Kde bydlíš přesně ty?
31. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hest, to je vtipné :slight_smile:

Někdy v týdnu bychom vyrazily s V. do jeskyně, přidáte se někdo? :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se ráda přidám, podle toho kdy. Ale kdyžtak IP nebo sms
9. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jeskyni chcem taky zkusit, tak dejte vedet. Jen ted odjizdime na par dni do Bruselu, takze budem az po 17.11.
10. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
je ori, my odjíždíme 15. na hodně dní na chalupu :frowning2:
11. lis 2009 v 00:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tanuki, no to je skoda, ale az se vratite, tak uz se musime na necem dohodnout. Vy tam jedete zase na praxi, jo? A co ta zkouska, byla jsi ji delat nakonec?
11. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,je tu nekdo z Rep?Mam 20mesicniho kluka,prestehovali jsme se a nikoho tu neznam:(
27. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Svetlus,
jsem z Rep a moc rada se seznamim :wink:
27. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ne, na zkoušku jsem nakonec nešla :grinning: jj, jsme na praxi, od rána do dvou..ale V. je nadšená u sousedů- mají kocoura a koně, tak nemám výčitky :wink: ale je to náročný, nemám moc čas se učiit..a to ještě budeme na horách :sweat_smile:
28. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:50 • sonaz
Ahojky Tanuki:jak se vede?téda Veru už oslavila rok to je fofr.My by jsme také rády okusily solnou jeskyni už jste byly?
9. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ros, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my teď máme leden zabitý školou :frowning2:
19. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj, to mi povídej, zbývá mi pár dní a ve škole mi řekli, že mi vstříc nevyjdou..to bude zkouškové asi pěkně na ...
30. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...ráda bych se přidala a poznala maminy z Prahy 6. Přestěhovala jsem se sem za manželem a moc kamarádek s dětmi tu nemám - na procházky třeba do šárky nebo na kafe pokec. Máme holčičku rok a půl a tříletou hafanu. Četla jsem tu, že chodíte do solné jeskyně, tak bychom se určo přidaly...párkrát už jsme byly.
8. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
holky co ta solna jeskyne? Sem tam tady nekdo napise, ze by sel. No, ja bych to taky rada zkusila, tak nevymyslime nakej den, ze by se nas seslo vic?
11. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mám prosbičku ... Nechodíte některá s díťátkem k MUDr. Gabriele Kubátové do Řep? Já jsem se po čtyřech měsících rozhodla pro změnu paní doktorky a jako novou jsem si vybrala právě MUDr. Kubátovou. Ve čtvrtek k ní jdeme poprvé a já bych ráda znala Vaše zkušenosti s ní ... Po telefonu působila moc mile :slight_smile: Díky moc...
12. led 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

taky se hlasim k maminam z Prahy 6. Mame 6 mesicni dvojcata. Je tu nekdo ze sidliste Dedina nebo okoli? Rada poznam nekoho noveho.
13. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mysko, na Dědině mám tchánovce, já jsem z Řep .... není to tak daleko ... Jak zvládáš dvojčátka? :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky se přidávám k maminám z Prahy 6, bydlím kousek od Hradčanské. Je to někdo kdo by bydlel blízko? Mám 15.měsíční holčičku. Těším se na příspěvky. Pěkný den
27. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojik holky,tak n kdy naplánujeme tu solnou jeskyni?
irus:Já bydlím kousek od Dejvic :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem teda ze 7mičky, ale v Dejvicích býváme dost často, máme tam babičku, chodím tam do práce a hlavně přes Stromovku nebo Letnou je to příjemná procházka. Rádi poznáme někoho nového. :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nechodíte náhodou ěnkdo do Squashparku Cibulka na Zumbu?
3. únor 2010 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
gisminka:také máme babičku v Dejvicích a do Stromovky chodíme s pesanem.Rádi se seznámíme :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
r.o.s.s.i.b: tak to je fajn, koukám, že máme stejně staré děti a to i druhé várky :grinning: My teď v těch mrazech dojdeme tak do Vozovny na kafe, ale jak se vyčasí, budeme zase akčnější. Těšíme se na vás :dizzy_face:

Holky, neznáte v okolí Hradčanské/ Dejvické nějakou resauraci s dětským koutkem?
3. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
gismi:no jo to je dobrý :grinning: my ted také nechodíme nikam dál až opadne ta zima tak budeme se furt courat.Je tam dost cukráren v Dejvicích
3. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Nedávno jsme se přestěhovali sem na Prahu 6 - do Řep a ráda bych poznala nějáké maminky, na kafíčka kočárkování a tak :slight_smile: Je mi 22let a mám 8mi měsíčního synka :slight_smile: Budem se moc těšit... :sunglasses:
4. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, koukala jsem, že plánujete solnou jeskyni. Já nikdy nebyla, ale ráda bych to vyzkoušela, tak jestli se domluvíte, určitě se přidáme.
4. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
gismi:tak můžeme společně navštívit tu solnou jeskyni taky jsme tam ještě nebyly :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek