• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
autor
ahoj janko no samozrejme ze muzes sem k nam cim nas tu bude vic tym lip. :slight_smile:
15. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maju, jak je? Já už si to ani nepamatuju jaké to ke konci těhu bylo. Jen vím, že jsem se do ničeho nevešla :grinning:
15. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Majko, tak pořád nic, to už toho musíš mít plný kecky, co? :slight_smile:
15. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Neboj, možná už zítra tu s náma nebude a bude mít mimíska v náručí :grinning:
Kámoška taky vyšilovala, že nic, nic. Večer jsme s polu mluvili a pořád nic no a ráno byla malá na světě :sweat_smile: Prostě jen hledá to správné datum a pokud počká až do neděle tak to jsou prý ty nejusměvavější děti ( teda prý i nejlínější, ale u toho našeho lotra to teda nějak s leností nevyšlo)
15. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj no este satle nic este si musim pockat ale velmi rad by som to uz chcela mat za sebou :slight_smile: :unamused: to uz je v poslednej dobe take len cakam a cakam.
15. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nečekej a naplánuj si co nutně musíš udělat a ono to pude samo. Já to taky tak měla. Manžel mi přesně řekl kdy bude moct k porodu, protože jinak hraje a nemá nárok no a tak se Kajka narodil přesně. A to jsem chtěla vyprat, požehlit atd. no prostě vše dochystat. Nakonec to pral manžel :slight_smile:
15. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já si pořád říkala tak možná zítra a ono pořád nic :grinning: :grinning: :grinning: a nakonec jsme ji museli málem vykouřit aby vůbec vylezla :grinning: :grinning: :grinning: 12 dní po termínu... ale nechci strašit majko :grinning:
15. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se s doktory o termínu hádala dva měsíce. No a nakonec jsem se sekla o 2,5hodiny. Díky vyvolávačce byl dřív. Ale vlastně téměř dodržel den co jsme řekli pomalu tři měsíce před porodem :grinning:

já se dnes loučím. Jdu spát. Není mi nějak dobře a to se zítra musím zase učit na zkoušky. Už mě to neba.
papa
15. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale ja uz skoro vsetko prichistane dneska som si este raz komplet celu izbu poupratovala uff to mi dalo zabrat ale zvadla som to sam :slight_smile: a co manzel moze ist s prace kedykolvek ked budem rodit. ja mu zavolam ze uz prisiel na mna porod a on hned pojde s prace prec. hmm :slight_smile: :slight_smile: lenzeby stihol prist ku mne domov a odviest ma do nemocnice :unamused:
15. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ako mne bya to nevadilo zeby som musela pretahovat porod o par dni neskor ale preca cim skor tym lepsie mat za sebou
:wink:
15. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
s nedělníma línýma dětma souhlasím, Sofi je důkazem, ale taky je vnímavá, všechno ji zajímá, vše studuje :grinning:

maji, brzo budeš mít mimi u sebe a budeš šťastně jezdit
15. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nato sa uz velmi tesim :slight_smile:
15. únor 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
věřím :slight_smile: je to supr
15. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
Tak náš Kája je taky nedělní, ale lenost se u něj projeví jen pokud si má uklízet hračky :slight_smile:
16. únor 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky :slight_smile:
16. únor 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:
To tu nikdo není? A Maju už je neděle tak šupaj :angry: nebo.... já už to tvoje mimi prokoukla, čeká na 29.2. jo to bude ono :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jana no asi to tak bude ze ceka na 29 :angry: :slight_smile: :slight_smile: len dufam ze to ne to bude zaujimavi datum ale to nevadi :wink: zaujimave je ze za chvilu sa to narodi a my s manzelom nemame este mena vybrate ze jake dame klukovi nebo holcicke hmm :unamused: manzel ma na vsetko cas.vsetko naposlednu chvilu :angry: :slight_smile:
17. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás bylo u prvního jasno o jménech cca 2měsíce před početím :grinning: prostě jsme se jednou vzbudili a dohodli se na jméneh kdyby náhodou někdy. No a taky jsme je nechali. Tentokrát máme +- vybráno. Kluk asi zůstane a u holčičky já chci Báru a manžel Johanu ( fuj, fuj) tak ho musím nějak spracovat. Stejně to bude nakonec kluk. Aspoň podle našeho malého :grinning:
18. únor 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nejdřív k majce: Majko, mám pocit, že jsem tě včera cca v 10:30 viděla na Bělohorský pod billou??? Je to možné?
No nehlásila jsem se, páč jsem nevěděla jak. Ale ta dotyčná měla krásný pupek a dle fotky ti byla i podobná, ofinu obarvenou jemně na červeno, takové polokrátké, polodlouhé vlasy, bílé triko (svetr) přes pupčáka????? Moc hezká budoucí mamina :wink:

Co se jmen týče - my je vymysleli podobně jako jana :wink: Jen ne teda po probuzení, ale když jsme scházeli ze Sněžky. Asi 2 měsíce před početím :slight_smile: Vymysleli jsme teda jenom holčičí - kluka jsme nevěděli. No a taky máme holku :slight_smile: Od té doby co je Markét na světě, přemýšlím nad dalším dívčím jménem. No a nic mě nenapadá. Manža už ze mě šílí. (My totiž druhé mimčo zatím ani neplánujeme :slight_smile:)
19. únor 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Majka se tu už dva dny neukázala, že by měla už mimi v náručí? Držím palečky :grinning:
19. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj janko hmm miminko este nemam v naruci ale velice rada by som ho uz chcela mat :wink: :slight_smile: este stale nic uf miminku sa asi zapacilo v brusku :slight_smile: ale neviem mam niejaky divni pocit uz druhy den ze to coskoro pride aj som niejaka taka ani sama neviem. hmm iba preto som taka ze sa blizi k terminu a ja stale nato myslim ze ako to dopadne a tak podobne.
20. únor 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Majko, tvoje pocity jsou úplně normální! Neboj, ono to dopadne! Taky mě štvalo, že nevím kdy.... Ale ono to přijde!!! Neboj!
20. únor 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na Markétku čekala 12 dní - narodila se po termínu. Teda já na ni čekala měsíc - 14 dnů před termínem, 12 dnů po :grinning:
20. únor 2008 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
20. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, jak jsem psala, mohla jsi to být ty? Ta mamina kterou jsem viděla?
20. únor 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no este k tomu vcerajsku ne ne vcera som nebola tam hore mozno urcite niekedy keby si bola pri zalkadnej skole tak by si ma tu niekde zbacila. ale teraz malo co chodim vonku akurat ked zbehnem iba tu do obchodu alebo ked idem na poradu alebo zo psikom ked som na prechadzke.
20. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko, ty jsi učitelka? Nebo u jaké Zš se pohybuješ?
20. únor 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: juj dneska vyzera celkom krasne vonku este dobre ze som tu lebo u nas doma na slovensku maju tam snezik. :angry: hmm este mi treba navarit vecre aby manzel mal co papkat ked pride ale vobec sa mi nechce :unamused: a co ty ako sa mas a jak mala?
20. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát se mi vzbudila... jdem obědvat
20. únor 2008 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta zakladna skola pod marjankou.ne nejsem ucitelka ja tu iba bydlim pri tej skole
20. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek