• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
rossib: tak jo, jsem pro :slight_smile: Pro nás by to bylo nejlepší dopoledne, protože odpo spíme. Příští týden můžeme v Po a čt, ten další týden ještě nevím, kdy půjdu do práce. Nevím, kde nějaká jeskyně je, ale někdo tady psal, že snad ve Václavkově ul., což by pro nás bylo ideální. Jak jste na tom vy?
4. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gismi:já našla úplně supr na Kladenské hodím odkaz http://www.solnajeskyne.wz.cz/ jsou tam vybaveni pro děti.My můžeme jakýkoliv den a také dopoledne :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossib: ta vypadá fakt dobře, hlavně že tam mají i hračky. Tak co třeba příští čtvrtek v 10? Hodí se vám to? Musí se to tam nějak rezervovat?
5. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gismi:jojo určo dobrý čas,píšou tam,že se musí rezervovat místo tak já tam písnu teda ju? :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossib: tak jo, už se těšíme :dizzy_face:
5. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gismi:mrkni do IP :wink:
8. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžeme se k vám ve čtvrtek přidat??? Máme to kousek a dokonce permici. Chodíme tak skoro každý týden. Jestli to nebude vadit, zkusila bych zavolat, jestli mají ještě volno. Tak dejte vědět.
8. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nosalice, určitě se přidej, jdeme od 12. Prosím tě, dá se tam dostat s kočárkem? Nechce se mi do těch mrazů vytahovat golfky.
9. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tam taková chodba určená přímo na kočárky, takže kočárek tam můžeš nechat. Jen nevím odkud pojedete, ale kočárkem se tam v pohodě dostaneš - od tramvaje je to kousek. Zkusím tam dneska zavolat, jestli je volno a dám vám ještě vědět.
10. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidáme...bylo ještě volno :slight_smile:))
10. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, plánuju, že bychom příští týden zase vyrazily do jeskyně, když je venku tak hnusně. Nepřidáte se někdo? Nejlíp úterý dopoledne. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky gismi,my by jsme se rády přidaly zase,kdy můžete?? :slight_smile: gratulka k holčičce :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rossi, tento týden bychom mohly ve středu nebo pátek. Kdyžtak dej vědět a já tam zavolám :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gismi:no tento týden mám docela narvaný,šlo by to ten příští?? :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossi, já mám zase docela plné příští dva týdny, ale nějaký volný den snad najdu. Jen ještě nevím, jak mi budou babičky hlídat a já budu moct jít do práce, tak jsem ještě nezačala plánovat. Až budu vědět, tak se ozvu. :wink:
9. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super MC u Výstaviště www.lefik.cz
18. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam 12 týždnové mimi a rada by som na prechadzkach pokecala :slight_smile: nenajde sa maminka na prechadzky na Brevnove?
11. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte babulky ako sa mate? vola ako to tu troska zaniklo? :unamused:
25. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Hlasim se taky na spolecne vychazky s kocarkem! Jsme z Dejvic :wink:
31. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - je zvláštní, že na P6 potkávám tolik maminek s kočárky a dětičkami, ale diskuze se nějak nedaří :unamused: Zkusila jsem založit novou, ale ta se taky neujala - psala jsem si já s julkou7, se kterou si raději píšeme přes IP. Přibližně jednou do týdne chodíme na procházku (byly jsme zatím asi 3krát), tak kdybys chtěla, můžeme někdy vyrazit ve třech resp v šesti a nebo i jen ve čtyřech, jak by ti to vyhovovalo:wink: Kdybys chtěla někam vyrazit, ozvi se buď sem do diskuze nebo přímo mě do IP. Zatím se mějte s Edíkem krásně.
1. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budeme pisat do tematu at se nas tu zase vic lidi prida :wink:
2. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý nápad :wink:
2. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, před měsícem jsem se přistěhovala do Petřin a nikoho s mimčem tu neznám, tak bych se také ráda přidala, pokud by to nevadilo. Je mi 24 a mám 3,5 měsíčního synka ... kdyžtak písněte do IP..
14. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem také z P6 - Divoká Šárka. Mám chlapečka, v lednu mu budou dva roky. Ráda poznám nové maminy, od nás znám jen maminy od vidění, ale s nikým v kontaktu nejsem. Je mi hloupé se k nim přihnat a oslovit je :sweat_smile:
20. pro 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

přidávám se do diskuze. Jsem z Prahy 6 a bydlím nad Dejvicema...
Nevíte o nějakém cvičení pro dětičky v okolí?
Když by někdo chtěl můžeme se projít s kočárkama, mám nedaleko dolní Šárku a pak autobusem kousek do Stromovky (Bubeneč).
Jen to počasí by mohlo už být lepší.... :slight_smile:
22. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem objevila tuto diskuzi - jenom se tu tedy moc nediskutuje :slight_smile:

@irenka cvičeníček okolo Dejvic je dost, záleží co přesně od toho čekáš ... já chodím na yamahu a kousek dál dojíždím i na cvičeníčko
29. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Jéééé ahooooj, no to máš pravdu, moc se tu nediskutuje. Což je škoda. Nejak to tu skomírá...ale asi se obnoví až bude venku líp a bude se jezdit s kočárkama po procházkách.
Jak se máte?
No mě je to jedno kam půjdu, já bych chtěla nějaký cvičeníčko pro mě s Matýskem, kde se zpívá atd....
Tak porad. Já hledala na netu,ale nějak nic kloudného nenašla, kam chodíš na ty tipy?
:slight_smile:
29. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no našla jsem to na netu a většinou je všude první ukázková hodina zdarma, tak jsem tam zašla a začala cvičit ... ta Yamaha je v rodinném centru Tulipán, což je kousek od kulaťáku
pak jsem chodila ještě na jedno cvičení do Řep, ale to nejspíš odpískám - je to daleko a změnou lektorky se to nějak hodně zhoršilo :frowning2: no a pak vím o cvičení v Therapy Pointu u Evropské a tam to teprve chci vyzkoušet :slight_smile:
co plavání? chodíš někam?
29. led 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska ahoj! Tulipan je to ve Stavitelsky? Co to jako je? Delaji se tam nejake programy? A Yamaha je ta Yamaha school? Hudebni program? Jak stare deti tam tak chodi? Kam chodite na vychazky? Ja vetsinou na Hanspaulku, ale uz me nudi slapat ten kopec :grinning:
30. led 2011 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Jééé tak to moc děkuju za niápady. Já chodila plavat do Cordea, ale je to dost drahý a Matýsek byl stejně dost nemocný, tak jsme přestali chodit v prosinci kdy skončil kurz a ted chci nějaký to cvičení místo plavča.

@dana3262
ahoooj, já jsem přímo z Hanspaulky!!! TO určitě chodíme kolem sebe a nevíme o sobě.
Tak jestli budeš chtít na procházku napiš. Já musím ven každý den, venčím fenku kavalírka... bílo-zrzavou! :slight_smile:
30. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek