• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@dana3262
@irenka na Hanspaulku chodím též na procházky, bydlím kousek odtud :slight_smile:
ke komu tam chodíte k doktorce?

jinak ta Yamaha je opravdu Yamaha school, hudební program ... já chodím do Robátek a jsou tam děti od 4 měsíců (my tam byli nejmladší) tak do 1,5 roku
a Tulipán je opravdu ve Stavitelský ...

jinak Irenko, pokud jsi přímo z Hanspaulky, tak do toho Therapy pointu bys to měla taky celkem blízko ... ale nevím přesně jak staré dítka tam cvičí
30. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Vždyt já vím, že jsi z Hanspaulky..... ty si mě nepamatuješ? Setkaly jsme se na tvořeníčku v Karlíně! :slight_smile:)))) :wink:
Zkusím si ty centra vyhledat a hned jak bude po epidemii co se týče chřipek tak vyrazím.
30. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já tě takhle z fotky nepoznala! :slight_smile:
30. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se zapojím taky jste kousek vedle mě-) bydlíme v Dejvicích jak je Diplomat-)
30. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Ahojky, já jsem ti odpovídala do IP, dostala se k tobě? :slight_smile:
31. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teď jen počkat jestli se malinko neoteplí a můžeme vyrazit na nějakou procházku :slight_smile:
31. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nn nic mi nedorazilo-)
31. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Tak jsem ti to poslala znovu...

31. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tsss, nějaké tajné plány bez nás :grinning:
31. led 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prdlis... Hest mi odpověděla z jiné diskuze a upozornila na tuto! :slight_smile: :wink:

Hele až bude lepší počasí tak určo vyrážíme co vy na to?
Tohle počasí je fakt humus. Ani pes venku nechce být dýl než je bezpodmínečně nutný!!!
:slight_smile: Já už se táááááák těším na jaro.....
1. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se taky neuvěřitelně těším na jaro, teď vyrážím jenom na nejnutnější procházky :slight_smile: většinou obejdu blok a jedu domů ...
chvíli už to vypadalo, že něco jako jaro začíná a pak napadl zase ten bílej hnus a začalo mrznout :frowning2:
1. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňa, já mám smůlu. Kdykoliv sem vlezu, nic se tu neděle a to už to vypadalo tak nadějně :wink: Tak to tu zkusíme rozjet, ne?
Předpovědi slubují, že by v únoru mělo být celkem pěkně (tedy na únor :wink: ) No, mě to zatím tak nepřipadá, ale budu ráda, když jim to vyjde.
Já bydlím ve Střešovicích, přímo nad Ořechovkou, vzdušnou čarou naproti hotelu Praha. Takže to nemám daleko ani do Dejvic, ani na Hanspaulku, takže kdybychom se k vám někdy mohly připojit, budeme velice rády.
Přeji příjemný večer všem.
4. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Ahojky, určitě to tu rozhejbeme... ono se to začne hýbat samo až bude venku lepší počasí.
Ale příští týden má být krásně, tedy teplo kolem 10stupnu.... :slight_smile:
Tak se můžeme domluvit na malou procházku.
:slight_smile:
4. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - v to doufám :wink: Já budu tak zklamaná, jestli jim ta předpověď nevyjde... Procházce se rozhodně bránit nebudu právě naopak :sweat_smile: Kdy by se ti to hodilo?
4. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už se to tu hejbe, koukám na teploměr a je 6,5 stupně - takže pokud to takhle půjde dál, tak příští týden je to skoro na tričko :slight_smile:
tak to máme park hadovka skoro na půl cesty, tak bychom mohli začít tam :slight_smile:
4. únor 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré slunečné ráno všem, je zajímavé, že když se ráno probudím a takhle krásně svítí sluníčko, svět hned vypadá mnohem přívětivěji :wink: Hned přemýšlím, kam si dnes vyrazíme. Asi vezmu Anežku a naší čoklindu a vyrazíme do Stromovky, tam se chystám už hodně dlouho. Když bude manžel hodný, vezmu i jeho :wink: :grinning:
@valentinuska - park Hadovka znám moc dobře, mám to tak 10min od baráku a navíc jsem tam pracovala - tedy né přímo v parku, ale blizoučko něho. Takže mi to naprosto vyhovuje. Pro sluneční den naprosto vyhovující. Třeba se ještě někdo přidá...
5. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se pridam!! Ale az pristi tyden :cry:
5. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem....

Já se hlásím do party na procházku.... co třebas hned v pondělí?
V partku Hadovka jsem nikdy nebyla. tak budu ráda když mě tam někdo provede.... :slight_smile:
Co dopoledne? třebas kolem půl 11té v pondělí?
Pište piště...

@epicharis
Já byla ve Stromovce ted jak sněžilo, bylo to tam kouzelný.... jako v pohádce kterou maloval Lada.
:slight_smile:
5. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Gratuluji k očekávání..... :slight_smile:
5. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě pondělí ok, můžeme to zkusit i na tu půl jedenáctou ... dá mi ale hodně práce abych vstala a oblékla se včas :slight_smile:
5. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - super, čím víc nás bude, tím líp :wink: Potichounku gratuluji, ať je vše o.k. Také se chceme co nevidět pokusit o druhého potomka, aby mezi nimi nebyl velký věkový rozdíl.

@irenka - no, ona ta Hadovka je spíš takový parčík, je tam moc pěkné hřiště pro děti, ale spíš větší, takže naši prcci si tam ještě moc neužijou, ale je to tam pěkné, jak jsem psala pro slunečný den jako stvořené. Já to mám pořádně okoukané, 4 roky jsem tam viděla z kanclu :wink: Jinak, pondělí 10:30 nám vyhovuje. Zkusím říct ještě jedné kamarádce, třeba by se také přidala... Uvidíme, kam dnes vyrazíme, jestli nezajdem "jen" na Petřín, to máme přece jen blíž. Tam je to taky fajn.

@valentinuska - tak se jednou překonáš :wink: Nebo se při nejhorším připojíš o trošku později, žádný stres :slight_smile:
5. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som ta kamaratka @epicharis , teda dufam,ze myslela mna :slight_smile: ak nevadi,radi sa k vam s martinkom pridame, sice v te dobe chodi spinkat,ale snad bude spinkat aj v kocarku.

@dana3262 taky sa pridavam k gratulacii,hlavne at je vsetko v poriadku. my sa taky brzo zacneme pokusat o surodenca:slight_smile:
5. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
@irenka ako ste sa bavili o cviceni,tak do therapy pointu sme chodili s martinkom na podzim, bolo to tam super,lektorka bola velmi sympaticka,ale martinko velmi nespolupracoval, zacal brzo lozit a nebavilo ho lezat a rikat rikanky :slight_smile: ale ale inak som bola velmi spokojna,ku koncu kurzu sme zacali cvicit,rozne podlezacky a tak a to uz maleho bavilo :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka7 - jasně, že jsem myslela tebe, koho jiného :wink: :grinning:

Tak se nám to tu rozrůstá, to je báječné :slight_smile:
5. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji. Je to v zacatcich a neplanovane, takze se s tim pomalu srovnavam :slight_smile: uz se tesim az poznam nekoho noveho a vypadu ze stereotypu-nakup, vareni, uklid, hrani, krmeni, uklid, uklid :grinning: vsak to znate!
5. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Koukej se překonat... je to po dlouhé době pěkný den, teda co slibujou tak snad bude!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Bud ráda, já se o druhé snažím od října a furt nic.... :confounded:
Chtěla jsem mít děti tak rok a půl od sebe, což už mi nevyjde... :frowning2:
No ale co.... snad se brzy zadaří.
5. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka7
Já to cvíčo ted trochu bojkotuju, nějak je všude plno nemocí a chřipek, tak se toho chci vyvarovat. Stačí že jezdím učit mezi lidi i s Matym. Ale až bude po epidemii tak jdu.... jen musím najít na netu kde to přesně je...
5. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď už jen domluvit, kde se tam sejdeme :slight_smile: nějaký záchytný bod ...

5. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - určitě se s tím brzy srovnáš a budeš šťastná. Ten stereotyp je na budku, co? Já teď vítám jakoukoliv změnu, dokonce i obyč návštěva lékaře je spestření :wink:
@irenka - tak to budu držet pěsti, aby se brzy zadařilo. Co učíš, jestli se můžu zeptat? Na netu nic nehledej, zítra ten therapy point uvidíš sama :slight_smile:

@valentinuska - myslím, že nejvýraznější je tam to dětské hříště, tak bych ten sraz dala tam a pak se uvidí. Co vy na to?

Včera jsem se byla s Anežkou a Majdou (naše jezevčíčí slečna) projít na Petříně. Příjemně svítilo slunko, jen foukal trochu víc vítr, ale dalo se to. Jsem pak večer ani nestihla napsat...
Přeji příjemné odpoledne.
6. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek