• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahojky holky,
popište mi ten park, já půjdu od HOtelu Praha, Tak pak asi přejít Evropskou a za hadovkou (myslím tu budovu, kdysi tam sídlil Siemens) je ten park?
6. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Děkuju.... ale nemyslet na to je dost těžký :wink:
Učím modernu a scéniku (tanec) mám svůj soubor.
6. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, můžeme u toho oploceného dětského hřiště :slight_smile: tam bude asi víc maminek, tak doufám, že se nějak poznáme :slight_smile:
irenku poznám určitě ...
6. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj, projdeš kolem hotelu Praha a ideálně sejdeš dolů k tram. zastávce Hadovka, kde přejdeš Evropskou a budeš pokračovat pořád rovně a dojdeš tam ... to hřiště je pak po pravé straně
6. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - přesně tak, za "Siemensem" je ten park, a když půjdeš od "Siemensu" doprava resp. nahoru, uvidíš to dětské hřiště. To ti věřím, že je těžké na to nemyslet. Já si to ani nedovedu představit, otěhotněla jsem dvakrát ani nevím jak. To druhé těhotenství bohužel skončilo už v 10tt - byli bychom bývali měli děti hooodně brzy po sobě (14 měsíců), v dubnu už jsme mohli být 4. Ale co s tím naděláš, to je život... Jen ti opravdu přeji, abys brzy otěhotněla a bylo vše ok.
Kurňa, jak tak koukám, než jsem to našmudlala, @valentinuska mě s tím popisem cesty předběhla :wink: :slight_smile:
Také doufám, že se poznáme, já mám hnědou teutonku - trojkolku. Možná přijdem s Julkou společně, takže další dvě hnědé teutonky se tam asi těžko najdou :sweat_smile:
A jak poznáme váš ostatní?
6. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - ještě, že jsi ten tanec dala do závorky :wink: To je zajímavé, máte i nějaká vystoupení?
6. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
@epicharis
Díky nějak to najdu. Já budu mít černej kočárek na kterém jsou bílé kytky.... Je to čtyřkolka. Určitě se nepřehlídneme. Čubu nechám doma,dneska se naběhala až až, byli jsme u ségry v Modřanech a běhala v lese jak o život. :slight_smile:

6. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Jéé, to mě mrzí s tím mimi, ale asi to tak mělo být. To samé si ted říkám já. ŽE to asi tak má být :wink: a až bude vhodná doba tak si cestu najde samo.
Vystoupení máme, ted právě dvě organizuju ale vůbec nevím jak to dopadne. Spíš ted od jara budeme lítat po soutěžích.
6. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme ještě v korbičce a mám červenou trojkolku :slight_smile:
6. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to budou 2 hnědé rojkolky, jedna černá čtyřkolka s kytičkami a jedna červená trojkolka. Super :grinning:
Nemyslím si, že tam bude tak narváno, že bychom se nepoznaly.

@irenka - příroda moc dobře ví, proč některé věci, ať už se nám můžou zdát sebekrutější, dělá. Naprosto s tebou souhlasím, až bude ten pravý čas, miminko si k nám cestu najde. Ty se asi moc nezastavíš, viď? Přeji, ať to všechno dobře zorganizuješ.

Moc se těším na zítřejší pokec.

Přeji krásnou dobrou noc.
6. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

moc ráda jsem vás poznala. Bylo to fajn. Takhe dopoledne si hodit procházku a fajn si popovídat.
Člověk hned zjistí že v těch problémech kolem dětí nelítá sám a hned je mu lépe. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - i z méno pohledu to bylo moc fajn. U nás není problém se kdykoliv na nějaké procházce domluvit. Anežka je už starší, takže vydrží venku déle (i když to dnes chvílemi tak nevypadalo :wink: ), takže můžeme za vámi i někam dojít.
Ne, že bych vám nějaké problémy přála, ale také jsem ráda, že netápu sama :wink:
Musím se ještě pochlubit... dnes odpoledne došla Anežka sama z jednoho pokoje do druhého aniž by se něčeho držela. No, bylo to asi tak 10m :slight_smile: Od té doby se ještě několikrát pustila a šla. Že by konečně začala dohánět toho Martínka :wink: :grinning: ?
7. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já souhlasím, bylo to fajn :slight_smile: Taky můžeme být venku i déle, jenom se na to musíme připravit a je to pak lepší po obědě ...
7. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez suhlasim,len som s vami velmi nepokecala.priste musim martinka nechat od zaciatku v kocarku,aby nekrical :slight_smile: cestou domov nam obe deticky zaspinkali,tak bola super cesta domov.budem rada,ak si to zopakujeme.

@epicharis spinkala anezka kym ste dosli domov? martinko spinkal dve hodky a nieco,takze stejne ako doma.
som rada,ze sa anezka rozbehla :slight_smile: mohol by sa martinko nieco naucit od anezky, ja by som si priala,aby sa naucil spinkat v noci:slight_smile:
7. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Hezký... šikulka.

Holky mě MAty usnul těsně před domem, tak jsem no nechala před oknem spát v kočárku. Ještě že ten barák má předzahrádku. A spal mi 3/4 hodinky, pak se vzbudil a šlo se papkat.
7. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jsem ráda, že to nebyl jen můj pocit :slight_smile:

@valentinuska - já vím, že můžete být i déle, vždyť Leontýnka je strašně hodňoučké mimiko. Tohle byla spíše jen taková testovací procházka :wink: :grinning: Navíc, až bude tepleji, bude to zase o něčem jiném.

@julka7 - Anežka se probudila těstně před domem, takže jsme to měly naprosto úžasně vypočtené. Z toho běhání dnes byla řádně unavená a už spinká. Kdyby nějak šlo zařídit aby to spaní Martínek okoukal, bylo by to fajn, že? Ale nevěš hlavu, bude lépe :wink:

Doufám, že procházku zase brzy zopakujeme a třeba se k nám ještě někdo přidá:wink:
Dobrou noc všem.
7. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zítra razím asi do Stromovky, má být krásně a odpadl mi trénink, tak se nemusím nikam honit.... :slight_smile:
Tak kdyby jste se chtěli někdo přidat tak to jen uvítám.
7. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - díky, snad to do rána nezapomene :wink: :grinning:
7. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - jak jsme šly s Julkou domů, tak jsme se také domluvily, že zítřek ještě musíme využít. Julka už je předběžně domluvená s jinou kamarádkou na Ladronku, tak se k nim vtírnu. Tak kdyby sis tu Stromovku rozmyslela, můžeš se vtírnout se mnou :wink:
7. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě se může "vtírnout" kdokoliv :wink: :wink:
7. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Jééé ty jsi na příjmu, já ted dorazila z tréninku. Udělala jsem si véču a pak jdu uspávat... :wink:

Díky za nabídku, ale nevím jak bych se tam i se psem dostala... chci jí vzít vylítat a Stromajdu mám jen jedním autobusem. :wink: :wink: :wink: Ale jinak jindy moc ráda, nikdy jsem tam nebyla. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nas tiez chodenie asi unavilo,zaspinkal o 8 sam v postielke po 20 min, u nas teda obrovsky uspech :slight_smile: p.s. u nas sam znamena,ze bez prsa v ustach :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak tu Stromovku bych si dala někdy s tebou, ale zítra bohužel ne :slight_smile: to zrovna máme to naše první plavání ...
ale jindy se určitě přidám
7. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v stromovke som este s malym nebola,tak sa priste radi pridame,musi tam byt krasne prechadzka
7. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska uzite si plavanie, potom napis ako sa malej libilo
7. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - to víš, že jsem, strašně se mi líbily ty vodící kšíry a návleky na botky, co měla Julka na Martínka. Tak se trošku rozhlížím. Malá spí, manžel je u druhého počítače, v telce nic nedávají... No, vidíš véča, tak na tu jsem dnes nějak zapomněla... :sweat_smile: A tos byla na tréninku s Matyáškem? Pravda, že od tebe by to bylo asi složitější. Já tedy vlastně nevím přesně kde bydlíš... Stačilo by, kdyby ses dostala na Petřiny, odtamtud už je to kousek. Ale do té Stromovky to máš stopro blíž. Ale není všem dnům konec. Moc rády tě tam kdykoliv provedeme :wink:
7. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka7 - vidíš, první úspěch :wink:

No, tak alespoň víme, kam si příště vyrazíme :slight_smile:

@valentinuska - ať se vám plavání líbí
7. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak koukám ven a venku zamračeno, tak ještě že jsme včera byli venku, bylo slunečno.

@valentinuska
Já Stromovku znám jako svý boty, dá se tam dojít až do ZOO nebo do Troje na skalky.... :slight_smile:
Fakt doporučuju a moc ráda vás tam holky provedu.
8. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
JJ, já jezdím na tréninky s Matýskem, nemám hlídání. Ale už to začíná být o nervy, stále někam leze, pak se postaví a já trhnu hrůzou že spadne a rozrazí si hlavu.
NO já si moc nezatrénuju, tak trénuju s Matym v náručí a ukazuju holkám co mají dělat.... :slight_smile:
Hele koukej baštit, to mě těhu vycvičilo, jakmile se nenajím tak je mi špatně.
8. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
JInak také přejeme hezké plavání.
JO a držím palce s diplomkou... vím jaké to je. Manžel to ted píše převážně v práci.
8. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek