• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
ahojte,musim sa pochvalit.martinko spinkal v noci uzasne,zobudil sa o 11,ale to som este bola hore a pak az o pol 6 a spinkal do pol 9,takto som sa od kedy sa narodil vyspala len par krat :slight_smile: vy ste ako spinkali? hlavne ty irenka,kedze to mate so spankom podobne ako my.
to pocasie je dnes fakt cudne,asi von vyrazime az odpoledne. do stromovky sa tesim,snad nam to pocasie dovoli co nejdriv.
pekny den vsetkym :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@julka7
Ty brdo, tak to máš super.
Ani se neptej jak jsme spinkali my :cry: .
Usnul kolem půl 10té... pak byl vzhůru od půl 2 od rána a pořád se převaloval, v postýlce plakal a tak jsem si ho vzala do postele jinak bych vzbudila muže. (nepovedlo se, stejně jsme ho vzbudili). Spal pak s přestávkama se mnou v posteli, já každou chvíli byla vzhůru jak do mě kopala a fňukal a měla jsem strach aby nespadl z postele... NO ted usnul. Asi to jsou fakt ty zubáky, jinak nevím. Ale co, hlavně že je zdravej.... :wink:

To počasí mě štve, jsem vyrazila s kočárkem a se Zuzo (naše fenka) ven do Alberta a cestou začalo pršet, takže mám kočárek od bahna a Zuza pak musela pod sprchu.... :slight_smile:
Tak já jdu vařit a ušít novou boudičku na kočárek.... ten co jste včera viděli má špatný brzdy tak ho pojedeme vyreklamovat a ten co jsme koupili náhradní má promokavou boudičku. Včera se mi podařilo sehnat nepromokavou látku na kočárek že si ušiju na tu boudu potah.... :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky, celý den jsem lítala, tak píšu až teď.

@julka7 - vidíš to, super, říkala jsem, že to určitě bude lepší a lepší.

@irenka - to věřím, že jsou tréninky s Matýskem náročné, ale nevěš hlavu, za chviličku začné trénovat s vámi :wink: :grinning: Čoveče, ty jsi Ferda mravenec - práce všeho druhu - tancuješ, šiješ a tos nám určitě ještě neprozdradila vše, co ovládáš :wink: Se normálně začínám stydět :sweat_smile:
8. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
plavání dneska mělo úspěch, mě se tedy moc líbilo a snad i Leontýnce - teda kromě závěru, to už byla unavená. Tak jsem se domluvila na jinou hodinu v jiný den, protože takhle když je zvyklá spát to moc ideální nebylo ...

@irenka téda taky koukám, jaká si šikula - takhle si jen tak ušít boudičku na kočárek je dost velký výkon :slight_smile:
8. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Víš jak se to říká, umíš všechno a vlastně nic.... :wink:
Šití jsem měla na škole a maturovala jsem z něho. :wink: ale už si toho moc nepamatuju.
I kostýmy které mám šít řeším co nejjednodušší....... kdo se s tím má párat navíc když je jich třebas 10 co :grinning:

8. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
no vida, další malý plaváček... :slight_smile:

HOlky já zase řeším kočárek a už mě to fakt nebaví... ten černý přestal brzdit a co ted.... na malý sporták je ještě blbý počasí.... tak jsem řešila jiný ale jaký?
NO mám starého Roana a když jsme ho kupovali, tak prý je v dobrém stavu a právě boudička je špatná..
Tak jsem si řekla že to zkusím ušít, ale ještě to nemám, zatím jsem sehnala jen vhodnou látku :wink:
8. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka no Roan je super kočárek, když si seš schopna vylepšit boudičku tak je to jenom dobrý :slight_smile:
ale jinak ve vašem věku bych už klidně šla do sporťáku, prostě ho tam budeš muset zabalit ...
8. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Jojo Roan je dobrý.... ale tenhle je starý 6 let a je to na něm znát.
Ten černý je sporták a má tu vložnou tašku.... ted koukám něco co má otočný kolečka.... Ale stále nevím....
8. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka 6 let mi nepřijde tak moc :slight_smile: já koukala na tyhle použité kočárky a většinou jsem byla ochotna jít i do deset let starého - teda mít to jako druhej kočár ...
ale otočná kolečka u sporťáku mi přijdou jako dobrá věc :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska - to je fajn, že se vám to plavání oběma líbilo

@irenka - já bych se sporťáku nebála, Anežka v něm jezdí od cca 6 měsíců a myslím, že je spokojená. Máme v něm zimní fusak a je to. Ale záleží na tobě a na tom, co se bude líbit Matyáškovi. Přece jen už je to velký kluk a určitě se chce rozhlížet po světe. Jestli jsi schopná vylepšit Roana, jdi do toho. 6 let mi také nepřijde tak moc. Já si původně moc přála Roana, ale manžel byl kategoricky proti :frowning2: :frowning2: Teď máme to co máme a jsem za to strašně ráda a neměnila bych ani za nic.
Dobrou noc.
8. únor 2011 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já byla včera v zoo a to byla paráda! :slight_smile: začnu tam chodit častěji, jenom to musím vymyslet s tím parkovným, už za to chtějí stovku a to je teda hodně nadsazené :frowning2:
no a po celodenní procházce jsem šla ještě tančit a domu už jsem málem nedošla - myslela jsem, jsem ve výborné fyzické kondici, ale nejspíš jsem se hodně spletla :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Ten černý už byl sporták i když tak nevypadal.... :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Ty jo v Zoo jsem nebyla ani nepamatuju....
No já taky kondičku nemám žádnou, a to si myslím jak se naběhám s kočárkem... :grinning:
Pak holkám něco vysvětluju na tréninku párkrát jim to ukážu a zjistím že to neudejchám... :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka to přesně si říkám, že se naběhám s kočárkem, zvedám denně těch našich 8 kilo a se sedačkou a korbičkou ještě víc :slight_smile: ale fyzička nikde :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
jojo, já jednou byla běhat s kočárkama... je to takové cvičení v přírodě, běhá se po parcích a do toho cvičí. Byla jsem vyřízená!!!!!
Jinak až budeme ve Stromovce, tak ti ukážu kde se dá parkovat bez placení a dojdeš za 15minut do ZOO!!!!!! :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka no výborně :slight_smile: 15 minut snad zvládnu :slight_smile:
bohužel se má zase ochladit, tak ta Stromovka chvilku počká
10. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
taky jsem to slyšela.... :frowning2:
Ale za měsíc už to bude jen a jen lepší!!! :slight_smile:
No při rychlé chůzi to máš za 10minut, jen přejdeš 2x Vltavu pak jdeš chvíli podél řeky a jsi u ZOO!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka 2x Vltavu? :slight_smile: to jsem nějak nepochopila, jako pravou blondýnu mě napadlo, že jí přejdu tam a zase zpátky - ale to se pak do ZOO nedostanu :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Promin, :grinning:
Až poznáš Stromovku tak pochopíš... Ve Stromovce je rameno Vltavy, které se říká Malá Říčka a tam je kousek malý most přes řeku (Vltavu) jezdí tam i parník, není tam takový proud a je to tam hluboké. NO a ten druhý most přes řeku (Vltavu) je ten houpací který vede od koní (jsou tam stáje a parkur) až do Troje a tam už je ta ZOO.... se mrni do mapky... tedy jestli to tam bude.
Já vás tam pak provedu a určo ti to bude jasný :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky, vidím, že jste řešily kondičku. Já jsem na tom asi následovně... Nikdy jsem kondičku neměla, takže nepředpokládám, že bych teď po porodu na tom byla lépe, spíš naopak :wink: Já jsem totiž od přírody hrozný lenivec. Cvičení jsem nikdy moc nedala, nikdy jsem ani nebyla nějak tělesně zdatná. Strašně ráda chodím pěšky, takže od nás do ZOO přes Stromovku (přesně přes ty dva mosty, cos psala ty @irenka) pak tam celý den trajdat a zas pěkně pěšky domů. To mi nedělá vůbec problém, ale slovo cvičení mi nahání husí kůži :wink: :grinning:
Pojedu asi tento víkend k našim. Bude to naše první "odloučení" od domova, tak jsem zvědavá, jak to Anežka zvládne. Já se na to těším, protože už tu na mě ty stěny padají, potřebuji už nějakou změnu. Naši bydlí na vesnici, tak bych se chtěla pořádně projít, popovídat s kamarády atd.
Také jsem Anežku včera objednala k zubařce, z čehož zas tak nadčená nejsem. Zubaře totiž nemusím. Naštěstí půjde Julka s Martínkem také, takže v tom nebudeme s Anežkou samotné. Jo, včerejšek byl u nás celkově ve znamení zoubků... Anežce se včera prořízl 6. a 7. zoubek a myslím, že ten 8 bude také brzy venku.
Ježiš, koukám, jak strašně jsem se rozepsala. Omlouvám se :wink:
Mějte se moc fajn.
11. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Ty že nemáš ráda cvičení? A jak to děláš že jsi tak štíhlá? To já dělám všechno a stejně si ted přijdu jako rozteklý sněhulák..... :slight_smile:

Hezky si odpočiň, na mě asi leze nějaká viroza. Krk v jednom ohni, zimnice, rýma.... tak asi začnu nosit roušku abych nenakazila Matyho....

Holky ale až bude teplo tak dáme tu Stromovku ne? Už se mooooc těším.

Držíp palce u zubaře, taky tam musím, kam chodíte s Anežkou? Já nemám kam s ním jít, ale prý na Dlouhém lánu je zubařka dětská...
11. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka - asi umím dobře klamat tělem :wink: :grinning: Tak "rozteklý sněhulák" mě tedy dostal :grinning: :grinning: Přesně tak se cítím i já :sweat_smile: Ty se hlavně brzy uzdrav. Manžel je také nějaký nemocný, ale já ani Anežka jsme to zatím nechytly, tak také doufám, že to tak zůstane.

Já jsem rozhodně pro Stromovku. Už aby to lepší počasí bylo tu.

Co se toho zubaře týče. Dostala jsem dva kontakty od dětské doktorky, tak jsem si hledala na netu nějaké reference a tato vyšla lépe. Jsem na to zvědavá. Tahle sídlí na Bělohorské. Kdybys chtěla kontakt, klidně ti ho napíši. A nebo se, v případě zájmu, mrkni na www.zubarbisova.cz. Nové malé pacienty asi berou bez problémů...
11. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Tak tělem tedy klameš pěkně!!! :slight_smile:
Já mít takovouhle figuru tak neřeším už jak vypadám na jevišti... :slight_smile:

Díky za tip, mrknu se na to.
11. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zrovna vy dva hubeňouři tu řešíte své postavy, jo? jestli irenka vypadá jak rozteklý sněhulák, tak já bych se rovnou mohla jít zavřít do zoo někam mezi hrochy či slony a když bych se pomazala trochou bláta, tak byste nezaznamenali žádný rozdíl ... a ze Stromovky byste mohli jít koukat na mě :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Teda me je zle! Vcera v noci s hlavou v kyblu a dnes nemuzu vylezt z postele. S Edou mi bylo taky blbe, ale tohle??! V noci jsem myslela, ze exitus normalne..ach jo.
Chci Vam doporucit zubare. Je uuuuzasny! A ted je u nej nove i neco na pojistovnu. Jmenuje se Milos Straka a sidli v Zelezne ulici. Uz jsme tam byli i s Edou. 604484444 to je cislo na nej.

11. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi ale truhlík....
Já to hodně řešila na konzervatoři, páč mi furt předkládali jak jsem tlustá a že musím 10kg sundat, a pak taky když někomu říkám, že dělám balet tak na mě kouká že nevypadám na baletku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@dana3262
Jéjej, jak je mi tě líto... živě si vybavuju jak bylo mě! Vydrž!!!! Kup si lízátka až tibude líp a k posteli si dej piškoty a vodu. :wink:
Díky za tip na zubaře... asi to všechno obvolám a pak se rozhodnu.
11. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka - takhle mluvíš, páč jsi mě ještě neviděla v plavkách... :confused: Cože, na tobě, že chtěli abys schodila 10kg? To už bys snad za chůze chrastila, ne?
@valentinuska - to mě tedy rozesmálo :grinning: Jsi fakt truhla :grinning: :grinning: :grinning:

Já svou postavu řešila dříve hodne, teď už jí řeším jen výjimečně. Možná se to nezdá, ale jsem krapet zakomplexovaný jedinec. Ale bojuju s tím statečně :wink:

@dana3262 - moc tě lituju, ale sama víš, že bude líp. Já naštěstí tyhle problémy neznám, tak ti ani nemůžu poradit nějaký "zlepšováček" Jen ti přeju, ať to rychle přejde. A už jsi byla u dr? S Edíkem jsi už byla i u zubaře, jak to probíhalo? Díky za tip. Kdyby se mi tahle dr nezdála, zkusím to u Straky:wink:
11. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis na gyn.jdu ve ctvrtek a s Edou ve stredu. Teda jestli se tam doplazim.. U zubare jsme byli nekdy na podzim a probihalo to vyborne. Jen zkontroloval, jestli mu vsechny zuby rostou spravne, ptal se, jestli cistime a dal nam pouceni. Tam je to o necem jinym nez jinde. Cekarna je jak pokoj na zamku, s prichodem ti podaji ruku, nabidnou piti..netlaci na tebe, ze uz nemaji cas atd. Je to fakt parada!
12. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem poprvé ráda, že je venku takhle hnusně :slight_smile: Vlezl na mě nějaký bacil, takže se celý den válím na rozloženém gauči s Leontýnkou ... ta se teda válí doslova a já jí jenom hlídám, aby se neskulila až na zem :slight_smile:
Nejsem schopna ničeho. Dneska mi dalo zabrat i uvařit jí oběd :frowning2:
Takže doufám, že to bude brzy pryč a až to pomine, tak se venku zase oteplí a někam vyrazíme!
14. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Ty že jsi zakomplexovaný jedinec, tak o tomhle někdy hodíme řeč jo ?:slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:

@dana3262
Tak co už je líp? Myslím na tebe...

@valentinuska
Mě se nějaká viroza drží už od pátku, je to hnut... ale dneska už jsem musela učit... tak ted si jdu lehnout a přeju až se toho brzy zbavíš...

Těším se na procházku ale až bude hezky, ted je venku fakt hnusně!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek