• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@valentinuska jeste jsem se chtela zeptat, co studujes?
@irenka a ty baletis, vid? A kde je mozne te videt?
16. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se také po delší hlásím. Co jsem se vrátila z "rekreace" u našich byla doma strašná honička, že jsem ani neměla čas pořádně nakouknout, ale dočetla jsem poctivě vše.
Koukám, že řešíte jídlo a haníte "skleničky" :wink: No, u nás skleničky celkem frčí. Né, že by Anežka byla jen na nich, ale převážně je jí. Já to beru jako menší zlo. Spíš rozdýchám jablečnou, hroznovou šťávu a škrob, než penicilin v kuřecím mase a dusičnany v zelenině. Vím, že ideální by byla čerstvá zelenina vypěstovaná někde na nehnojené zahrádce a maso z domácí produkce, ale tím bohužel nedisponuji :unamused: Bohužel v obchodě si není člověk jistý kvalitou vůbec u ničeho :angry: Ale asi to tolik neřeším. První příkrm dostala Anežka těsně po dokončeném 6. měsíci (začala se v noci budit, i když už dávno prospala celou noc) a to kaši s lepkem a žádný problém nenastal. Řídím se doporučeními naší paní doktorky a svým "zdravým" rozumem :wink: Ale každá děláme pro svá dítka to, co považujeme za nejlepší...

@dana3262 - už je ti alespoň o něco lépe? A proč ti doporučila dr UM? Kvůli těhotenství a tomu, že ti je špatně?

Jak tak koukám, jste tu samé šikulky... jedna tančí, druhá hraje na saxofon a třetí na flétnu. Jen já jsem dřevo snad na vše :wink: :grinning:
16. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Ahooj! Odpocala sis alespon? Sesla ses s kamarady?
Doktorce jsem se zdala jaksi prepadla a vyhubla..coz, kdo by nebyl..skoro tyden lezim a kazdy sousto je utrpeni.

16. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 tak to já zkusím teda něco zavařit, to by pro nás bylo nejlepší - dneska jsem byla hledat skleničku s něčím na cesty a pro nás žádný velký výběr, v podstatě když ještě nechci maso, tak žádný :grinning:
všude jsou brambory a nebo je to jenom jeden druh zeleniny...
mám skleničky od jogurtů, ty se podle mě budou hodit taky ... když to ponoříš do toho hrnce s horkou vodou, tak jsou ponořené úplně celé včetně víček, že?
a proč tam nesmí být maso? (abych pak věděla, co s tím :slight_smile:)

taky ale nějak nerozumím tomu, proč ti doktorka doporučila UM?

@epicharis mě tam nepočítej, obě holky jsou v tom dobré a vystupují ... to já už dááávno ne a posledních pár let to pěkně flákám :slight_smile:
kde máš vlastně rodiče?
16. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska doporucila mi UM protoze me videla ve strasnem stavu temer po tydnu skoro bez jidla. Je fakt, ze jsem vycucnuta..totalne, ale furt mam pocit, ze to musim vydrzet. Horsi je, ze malej ode me nejak nechce :frowning2:
Vicka neponorovat, to by voda natekla dovnit! Osvedcilo se mi to nechat uplne povolene, aby para sla pohodlne ven. Stejne radeji vem neco koupeneho, treba zelenina s cockou mi asi po 3 tydnech zkvasila, ale jinak dobry. A maso ne protozem to se nejak zavaruje na 2x a po 60ti min (ne po 30ti)ale to jsem nezkousela.

Jinak ja sice vystupuju, ale je to katastrofa :grinning: ale moc me to bavi! Taky..cim vic clovek umi, tim si pripada, ze by mel umet vic a vlastne nikdy to neni dobry :slight_smile: znate to ne?
16. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 aha, tak to chápu ... no na tvých pocitech záleží asi nejvíc, jestli cítíš, že už to není ono a že to nevydržíš, tak je UM určitě daleko lepší než vycuclá a unavená maminka :slight_smile:
no mě to bylo divný, že tam nenateče voda když ty víčka nejsou úplně dotažená :slight_smile: tak se omlouvám za hloupé dotazy, protože já jsem fakt nikdy nezavařovala vůbec nic a viděla jsem to vždycky jenom tak zdálky a jediné, co si pamatuju, že to někdo snad strkal do trouby :slight_smile:

ten pocit neznám, já v ničem nebyla nikdy asi nijak extra dobrá :slight_smile: když jsem tehdá vystupovala, tak to bylo proto, že mě to fakt hodně bavilo a v širokém okolí tenkrát nebyl nikdo kdo by hrál na příčnou kromě mě a mamky (ta ale hraje fakt dobře), tak si mě tam nechávali z nouze :grinning:
kde hraješ a s kým?
16. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - nazdárek :wink: Celkem jsem nabrala síly, ale ty jsou už zase fuč :sweat_smile: Moc jsme si to užily, hlavně moje mamča byla šťastná, že nás tam má :slight_smile: V neděli jsem se sešla jsem s dvěma páry kamarádů a v pondělí ještě s kamarádkou a jejím 10měsíčním Maxíkem. Obojí bylo strašně fajn. Já tedy nevím, ale já bych s UM tolik nespěchala a pořádně to promyslela, ale podle toho, co píšeš, to máš stejně v plánu, viď?

@valentinuska - je fakt, že výběr ve skleničkách bez brambor a masa je hooodně omezený. Tak fakt zkus něco zavařit. Danča to tak pěkně popsala, že to snad zkusím také :wink: Také jsem zatím jen mrazila, ale mám takový problém, že já to rozmražené jídlo poznám na sto honů, tak zvláštně mi smrdí a Anežka to asi má po mě :unamused: A to zavařování mě vůbec nenapadlo... Vždyť přece nezáleží na tom, zda někdo s tím, co umí, vystupuje, hlavně, že vás to všechny baví a umíte to :dizzy_face: Mí rodiče bydlí kousek od Berouna, není to daleko, vidíme se s nimi každý týden, ale na víkend jsme tam byly poprvé a rozhodně né naposled :wink:

Přeji příjemný večer.
16. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska ja to prave zkousela snad 10x nez se mi to povedlo, takze tve dotazy mi v zadnem pripade nepripadaji hloupe :slight_smile:
Ja to mam se sagem presne taky tak. Je to dobra parta, tak se tak bavime. Neni to fakt o nejake hudbe, kterou by si clovek rad poslechl (kdyz to neni nejaky nadseny pribuzny :slight_smile: )
Hraju hlavne v saxofonovem kvartetu, pak v saxofonovem orchestru a jeste do Vanoc v bigbandu(to uz moc nestiham). Na stredni jsme meli funkypopovou kapelu, to byla sranda. Meli jsme vlastni pisnicky a zpevacku, co zpivala falesne a strasne rvala az ji preskakoval hlas :grinning:
Ty jsi hrala v nejakem souboru nebo jsi vystupovala s klavirem? Nebo s mamkou?
16. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis s tim UM je to tezky. Branim se tomu zuby nehty, ale dokud nebudu schopna se o maleho postarat (z fyzicke stranky) tak to nemuzu uplne odmitnout. Chlapeckovi je rok, zaklad ma jak blazen a ja se budu snazit kojit aspon 2-3x a aspon 1x v noci a doplnit to mlecnymi vyrobky, ale uvidime, co bude. Treba dnes odpo a vecer ode me vubec nechtel. Furt odlejzal pryc a vztekal se kdyz jsem ho chtela pritahnout zpet ke me. Pak vypil 100ml UM. Nevim, jestli je to hodne nebo malo, ale neco to znaci. Pry to v I.trimestru muze vypadat, ze se dite odstavi (chut, mnozstvi...) a v II.trimestru se to zas muze srovnat. Ach jo.. Ja bych nejradsi kojila aspon do 3let! :grinning: Jdu spat. Pa pa
16. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 - vím, že to je těžké :pensive: nemysli si, že jsem nějaký kojící fanatik. Naprosto souhlasím s tím, cos napsala a co napsala @valentinuska. Já tu svou předešlou odpověď napsala ještě před tím, než jsi to tu vysvětlovala. Teď jsem ti chtěla napsat přesně to, cos sem napsala v posledním příspěvku. Když od tebe Edík nechce, určitě bych ho nenutila. Kojit za každou cenu je hloupost. Třeba mu to mlíčko nechutná kvůli hormonálním změnám, které se v tobě díky těhu dějí. S tím nic nenaděláš. A přesně jak píšeš... Edíkovi je už rok, dělalas pro něj to nejlepší, žes ho kojila tak dlouho. Kojila jsi déle něž většina jiných holek. To jsi tedy spíš ty fanatik - kojit do 3 let :wink: Já sice ještě také kojím, ale nemám určené, do kdy bych chtěla kojení zachovat. Prostě budu kojit dokud to půjde, když to nepůjde, nezhroutím se z toho. A tak to ber i ty. Dobrou noc.
16. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

koukám, že řešíte zavařování. Danča to popsala správně, Já tuhle udělala tak výbornou zeleninu i s kousky kuřecího masíčka že jsem to zkusila zavařit. Jedna sklenička se nechytla ale zbytek jo. VAřila jsem to asi hodinu.
Mám na to skleničky od jogurtů,mají dobrý víčko, šroubuje se... ...

Jo a jak jste řešili to umění... tak já sice baletím ale jen pro radost a taky ten můj soubor je pro radost. Jezdíme sice na přehlídky a soutěže, máme sem tam medaili, záleží kdo přijede za jiná ESA (mladší) :slight_smile: ale moc nás to baví. Ted už nemám dětičky, ale z dětiček jsou dospělí parťáci a jsem taková rodinná banda.... sem tam je ještě někdo nezletilej.
Právě se chystáme na přehlídku do Hronova, pak na jednu do Rychnova, pak je asi jedna v Praze atd atd, no a pak závěrečné představení ještě s jedním souborem, kde jsem dřív (před Matýskem) tancovala.
Tak až budeme mít to závěrečný (tedy doufám, že bude - nějak se mi to ted všechno hroutí) tak vám dám vědět kdyby jste chtěli se přijít podívat budu moc ráda.... :slight_smile:

Mě právě skončil Don Quichotte - balet - z pařížské opery, nádhera... dokonalost sama, já tohle umím tak si vejskám. (ale ve svém věku už bych stejně byla v baletním důchodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Tak jo, jdu chrnět, ta choroba mi vlezla na prudušky a ozvalo se moje astma, tak mám doma veselo....

Dančo at je ti lépe....

16. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis dobre ranko! ja se toho kojeni jen tak nevzdam uplne..jo, vcera jsem si uvedomila, ze jsem kojici fanatik :grinning: pro me je to mnohem dulezitejsi nez pro nej! Hruza! V noci se ode me krasne napil, tak jsem rada. Rano je mi nejhur, tak dostal UM a v 10 mu dam zas od sebe. (zveda se mi u toho zaludek, je to vubec mozny sakra?!). Je mi to tak lito, ze to musim resit. Nasi uz si maluji, jak si ho vezmou na vikend..me to teda zatim prijde jako peknej ulet, kojeni, nekojeni. Proste dat nekomu tak male dite pres noc nebo pres dve. Mozna za par mesicu zmenim nazor :grinning:

@irenka tak to teda jedes jak namydlena! Tolik planu! To je krasne! A ja teda se chci urcite prijit podivat az bude prilezitost!
Prosim te, porad nam jeste jak dlouho a kde zavareniny skladovat. Dik :slight_smile:
17. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Ahojky, já si taky říkala že budu kojit co nejdéle,ale přijde mi že do roka to má fakt význam co se týče živin pro dítě.
:slight_smile: Pak už mi kolem toho druhýho a třetího roku přijdou ty děti že jsou na to veliký a když sipak sami sáhnou mámě do výstřihu tak to je mi proti srsti, ale každý na to má názor jiný :wink:
Hlavně se s tím nestresuj!!!!!!!!!!!!!!!! Kojila jsi i tak dlouho a ted musíš myslet na to mimi co máš v bříšku.... třeba u druhého ti to vyjde...
toho hlídání se neboj. Můžete to zkusit na jeden den a když to bude v pohodě tak i přes noc. Myslím že spíš to budeš psychicky hůř zvládat ty než Edík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty skleničky jsem zkusila zavařit sama dle nějakýho receptu co někde holky psaly.... a něco z toho vyšlo. Já je pro jistotu šoupla do lednice úplně dolu kde je zelenina... a to podotýkám, že mám malou ledničku :slight_smile:
17. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no prave! Pripada mi, ze se tim tady stresuju jen ja. A fakt jeste nehodlam koncit! :slight_smile: doufam..
Nasi bydli u Bezdezu a malej akceptuje jizdu autem pouze ve spacich pauzach, takze kdyz uz si ho vezmou... Ale zatim je to nemyslitelny. Uvidime za par mesicu.
Vid, taky bych to radeji dala do lednicky. Udajne to tak vydrzi roky, ale ja myslim, ze dzem nebo kompot mozna, ale maso nebo zelenina tezko, ne? Divna vec to zavareni :grinning:
17. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Hlavně v klidu, až oba budete cítit že to zvládnete, tak ho nech hlídat a odpočívej!!! :slight_smile:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

No právě, mě taky přijde že zelenina moc dlouho zavařená nevydrží. max, tak měsíc dva.... ale víc bych to neriskovala. Přeci jen v těch fabrikách to zavařují ve velkém a mají na to asi svoje speciální metody.... kdo ví. :slight_smile:
Každopádně já to budu zkoušet,protože vařit maličkatý porce se mi nevyplatí a druhý den už mám pocit že to není k jídlu.
:grinning:

Jinak já jsem zjistila, že Maty chce napít ode mě max. 2x za noc, ale proč se budí 5x to fakt netuším... :frowning2:
17. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 já jsem hrála v souboru, kde se i zpívalo a tančilo a hráli jsme tam s mamkou :slight_smile: pak jsem ještě v jiném zpívala a oba se tak prolínali :slight_smile:
ale ty jsi koukám saxofonovej i kojící fanatik :grinning: mě se líbí, když se tomu někdo věnuje takhle dlouho i když už na to třeba není ani tolik času ...

@irenka jasně, že se přijdeme podívat, určitě pak dej vědět!
a recept na to dobré maso se zeleninou bys mohla dát i sem :slight_smile:
17. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
@valentinuska
Holky, musím říct, že před vámi směkám, tolik talentu... to já umím hrát jen na nervy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Manžel je od pánaboha nadaný na jakýkoliv hudební nástroj. Doma máme piáno a už vyhlíží piano pro Matýska. :slight_smile:
Jen se tomu pacholek nevěnuje..... tak dělá přes počítače.
Jinak Maty asi nějaký to hudební nadání zdědil.... když slyší muziku tak nespí a kouká odkud to jde. Však jsem taky tančila až do porodu a od narození mu zpíváme a hrajeme... a chodí se mnou na tréninky. Jak už leze, tak si stoupne sahá na piano a hrozně se vzteká že to nehraje... má svoje malý klávesy ale ty ho moc nezajímaj a už utrhnul jednu klávesu... :slight_smile: :slight_smile:

Ten recept je úplně jednoduchý, povařila jsem hodně zeleniny. Základ byla cibulka, málo a pak jsem tam dala plno mrkve, trochu celeru a petržele, pak i květák co byl doma a taky kus brokolice, to jsem dala dusit a pak k tomu hodila kuřecí maso (jenom kousíčky), podlívala jsem to vodou a spíš vařila pak nakonec k tomu přišla brambora... a bylo to moc dobrý i pro nás... i Vašek si šmakoval. Bylo to sladoucký od sebe asi tou mrkví, vůbec jsem to nesolila, pak jsem to narvala do skleniček od jogurtů (Jihočeský jogurt ve skleničce, mají více druhů-jsou docela drahý ale výborný a mají dobrý víčka) a nechala vařit v hrnci s vodou.... jelikož mám malé hrnce tak jsem to ani neponořovala voda byla pod víčkem... vařila jsem asi hodinu.. pak jsem skleničky vyndala a otočila víčkem dolu .... nechala tak a doutáhla..... jestli je to správný postup nevím,ale tatka kdysi takhle zavařoval okurky :grinning:
17. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak říká se, že když miminka poslouchají hudbu už v bříšku, že k ní mají blíž :slight_smile:
recept zkusím, ale pro nás - na cibulku a celer má Leuška dost času :slight_smile: jinak pro ní dělám v podstatě taky různý mix toho, co může ... a ty skleničky od Jihočeských jogurtů mám taky, já věděla že se budou hodit :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Já taky dávám tak čtvrt malé cibulky na celý hrnec a to samé s celerem a petrželí... :slight_smile:
Je ti už líp, půjdeš zítra plavat? A jedete v sobotu asi i s Leontýnkou co?
17. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no my máme fakt na celer dost času, alergikům se zkouší nejdřív po prvním roce ... ale naštěstí mi to nevadí, protože já ho nikdy nikde nijak nepoužívala :slight_smile:
zítra jdeme plavat, je mi líp :slight_smile: a v sobotu určitě s Leontýnkou - už teď se hrozím toho, co všechno zase budeme muset s sebou táhnout :slight_smile:
já jsem včera byla na "masáži" tady ve studiu K kousek od nás - objednal mě tam přítel kvůli mým zádům - no a z toho jsem zase úplně rozsypaná :slight_smile: fakt mi tam probrali každej sval ... ale nejhorší byl ten závěr, to jsem se fakt bála, pán mi vzal hlavu a tak s ní trochu trhnul a ještě to tam křuplo, že jsem myslela, že mám zlomený vaz :slight_smile: pak mi takhle prokřupal celé tělo ... při odchodu mě prosil, ať na něco dva dny moc nenadávám, že pak to teprve poznám ... tak se těším na sobotu, protože včerejší večer a dnešek je očistec, jsem jak kdyby mě někdo půl dne kopal do zad :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
No jo no, to když se cestuje s dětma tak to máš plnej kurf jen věcí pro mimino.... :slight_smile:
Taky se ten tvůj chlap diví co všechno sebou vezete??? A nechápe argument že to nejsou tvoje zavazadla ale společný a většina věcí je mimina? :slight_smile:

Ty jo, jak já bych potřebovala nějakou masáž... ale já už jen tak k někomu na masáž nejdu. Se zádama chodím každý měsíc do Motola... a jsem ráda že funguju.. :slight_smile:
To s tou hlavou bych se bála, já tohle nemám ráda..
17. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jo minule se divil, že si beru cestovní kufr - tak jsem mu to ukázala, co tam všechno je, že je plnej kufr věcí pro mimino, je tam i deka, peřinka na spaní apod. :slight_smile: pak cestovní postýlka, teď kočárek ještě máme s korbičkou, uf :slight_smile:
poprvé jsem vezla i monitor dechu - tentokrát už ho nechám doma ...
ale hrozím se toho, co zapomenu :slight_smile:
před těhu jsme byli na romantickém pobytu ve františkových lázních a já si zapomněla šminky! jsem chtěla být krásná, tak jsem sháněla nějakou drogerii, kde bych si koupila aspoň základní vybavení :slight_smile:
tady ten masér je fyzioterapeut, takže to nebyla taková ta klasická masáž jako provádí v nějakých těch salonech ...
17. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Tak koukám, že je to všude stejný...... :grinning:
Monitor dechu nech doma... stačí ti chůvičky. :slight_smile:
JO to znám, koupit v některých městech základní věci je občas potíž co? Narazit na nějakou drogerku je občas problém. :slight_smile:

My měli fyzioterapeute v práci.. bylo to super....

Ááááááááááááá můj miláček právě vyhrabal celou skříň věcí... tak mám co dělat, jdu uklízet
17. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! My monitor dechu vubec ani nemame a kupodivu zjistuju, ze cim je dite starsi, tim mene veci potrebuje.. Je to mozny?! To by spis melo bejt obracene, ne? Divny..
Ted jsem zas byla na ultazvuku. Byla tam viditelne pomalejsi srdecni cinnost nez v pondeli, ale doktor to nechtel ani komentovat. Dokopala jsem ho, aby mi za tyden udelal dalsi ultrazvuk. On ho v pondeli nevidel, ja jo, tak nechapu, proc to ted nemohl zmerit, aby to pak pristi tyden zas nemusel odhadovat. Clovek taky co si nevydupe, to nema. No nic, stejne se s tim neda nic delat..ale jen tak pro klid. No ne?
Brou holky :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jé ty máš krásnou novou fotku v profilu! :slight_smile:
v těch františkánkách jsem normální drogerku nenašla, našla jsem něco tomu podobného a měli tam tužky na oči za 20 Kč (ale kvalita tomu odpovídala) ...

@dana3262 teda, tak ať je za týden hlavně všechno v pořádku na tom ultrazvuku! myslím, že tohle měl navrhnout doktor sám od sebe :frowning2:
18. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Držím palce,neboj mimi bude OK, hlavně ty se drž co možná nejvíce v klidu a nestresuj se!!!!!! To ti fakt moc neprospívá :slight_smile: :wink:

Já monitor dechu mám a jsem za něj ráda, vidím tam i kdy se malej probouzí. Myslím že je to spíš pro rodiče než pro dítě, rodiče jsou víc v klidu když vidí že to bliká a je vše OK. :slight_smile:

@valentinuska
NO jo, mám novou páč mi tamta nějakým záhadným způsobem zmizela, tak nevím co se stalo. Hledala jsem nějakou jinou a našla tuhle... :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek holčiny,
nějak vůbec nestíhám. Dnes jsem byla na velkém nákupu a pak jsem žehlila a to samé mě čeká i teď večer. Anežka už krásně spinká, dnes to uspávání trvalo o celé 3 písničky více tedy 5 :wink:

@dana3262 - určitě bude příští týden vše o.k., je ale fakt zarážející, že když se doktorovi něco nezdá, byť by to měla být sebemenši prkotina, nenavrhl ti ten utz sám. Hlavně, že ses ozvala. Opravdu by to chtělo, abys byla v klidu, v pohodě a nestresovala se. Bohužel sama moc dobře vím, jak jednoduše se to řekne, ale hůře splní...

@valentinuska - moc si to užijte

@irenka - fakt moc pěkná fotka, ale i ta stará byla fajn:wink:

Jinak, také máme monitor dechu a zatím se s ním nějak nechci loučit. Také si myslím, že je to spíš pro mě, abych byla klidnější. Mě stačí, když se v noci probudím, vidím blikající světýlko, otočím se a spím klidně dál.
O tom cestování s mimčem mi ani nemluvte. Ten minulý týden jsme byly rády, že jsme se vešly ve dvou do auta. Fakt neuvěřitelný, kolik toho musí člověk vozit. Ještě, že s námi nejel Jirka, můj manžel, protože ten by se nám tam už nikam nevletl:wink: :grinning:
A co máte v plánu na víkend?
18. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Ahojky, žehlení mě taky čeká, ale jsou to jen plíny a to je dost času..... :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám o víkendu v plánu fotit psi, plánujeme kalendář a ted už je uzávěrka. Tak musíme s mamkou něco nafotit hezkého aby ty naše čubajzny byly krásnééééé !!! Když už je tam chceme mít a taky aby nám dělaly reklamu když plánujeme ty štěňata...
A pak hodlám spát a léčit se z kašle, nějak mě nechce opustit.

HOlky, já byla ted ve čt ve Stromovce. Jela jsem něco zařídit na P7 (mám tam stále trvalé bydliště) a cestou aby mi Matýsek usnul jsem to vzala pěšky přes stromovku až na autobus a tím se vyhnula tramvajím a davům na Hráče...
Řeknu vám, už to chce to jaro, je to tam takový šedý, smutný :frowning2: :confounded: Rybníček je z půlky zamrzlej a nikde nikdo....
To až bude hezky tak tam zase bude přehlídka kočárků, všechny maminky tam budou vozit...
Jééé jak já už se těším, asi na jaře vytáhnu brusle a půjdu si zajezdit do Stromovky s kočárkem...

@valentinuska
Užijte si volno a koukej načerpat síly... :slight_smile: Pozdravuj tam ve Varech.... :wink:
18. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Co budeš dělat ty?
Já dneska uspávala Matyho asi hodinu, včera dvě hodiny. Ale už jsem ho nechala v postýlce řvát.... a řval a řval, mě se chtělo brečet, pakjsem ho už musela vzít do náruče, páč se pláčem zalykal... holky já to mateřství snad nezvládnu.
Ani nevím zda je dobré mít druhé..., :cry:
18. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - my snad konečně tento víkend všichni společně oslavíme Anežčiné narozeniny, jinak nic zásadního v plánu nemám; jsem si myslela, že takovéto myšlenky mám jen já, také občas přemýšlím, jestli to všechno zvládnu a zda vůbec máme mít druhé mimčo... nakonec si však řeknu, že pochybovat je normální, a kdo nepochybuje není soudný... neblázni, určitě to obě všechno zvládneme a druhé mimčo bude jen třešinka na dortu :wink:
18. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek