• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@epicharis
Jééé vy jste ještě neslavili? :slight_smile:
Tak Anežce přejeme všechno nej a hlavně at má radost z dortíku a dárečků... prostě si to užijte a at se oslava povede!

Já právě vybírám dárek pro Matýska, chci mu koupit toho nafukovacího koníka co se na něm skáče, tak ted hledám po netu kde ho mají levně a hlavně s certifikátama.... :slight_smile:

No to si taky říkám, že to zvládla i moje mamka a to nás měla rok po sobě... a taky to musela zvládnout. Ale je fakt že měla při ruce obě babičky.
Já bych tak chtěla druhé.... ale tyhle vhodný dny kdy mohl bejt u nás mejdan jsem proležela v posteli... :angry:
A navíc jak stále kojím tak to mám místo antikoncepce :unamused:
18. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky,

@irenka - já jak byla včera unavená, přehlédla jsem úplně tvou odpověď na to, co se chystáš dělat o víkendu :frowning2: omlouvám se. Takže vy budete fotit čoklíky? A co že to máte za rasu? Já mám psy strašně ráda. Tak hromada žehlení byla tak obrovská, že mi část zbyla ještě na dnešek, ale dnes to už domlasknu :wink: Můj mažel je totiž strašná pradlena, takže to je prádlo za týden max týden a půl. Jen abych nevypadala, jak nějaká šmudla, která měsíce nežehlí... :wink: :grinning:
My už jsme trošku slavili, dortíky a dárečky máme za sebou, ale byla to jen taková rychlovka a navíc jsme nebyli všichni.
Toho nafukovacího koníka máme taky a zatím ho Anežka spíš okusuje, než aby sama hopsala, ale myslím, že jeho čas přijde :wink:
Nevěš hlavu, příště si "mejdan" užijete :wink: U mě kojení jako antikoncepce tedy rozhodně nezabírá, asi to bude tím, že jsem nikdy pořádně nekojila v noci a intervaly mezi kojeními byly od začátku i 4hodinové.
Tak zatím, jdeme obědvat. Máme hovězí polévku, pečené kuře s br. kaší. Anežce jsem udělala květákovou polévku, ale bojím se, že mi jí hodí na hlavu :sweat_smile:
Pa
19. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Ahoooj, my chováme Kavalírky (Kavalír King Charles Španěl) :slight_smile:
něco jsme vyfotili,ale blbý světlo a blbej foták.... tak nevím. Další pokusy ve čtvtek a nějak se pokusím sehnat lepší foták.

Ty jo, jsi dobrá, já tu mám právě ty 2měsíce plíny který občas ani nežehlím a jednu vytáhnu a jede se dál... takže já jsem tím pádem šmudla a vůbec mě to nevadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak já to žehlení nenávidím. Ale ono je to i tím, že mám žehlící prkno mimo byt a musím pro něj do prádelny a v době kdy Maty spí a to není moc často... :grinning: :grinning: :grinning:
Takže v klidu.. tohle jsou prostě moje resty. :slight_smile:

Jojo, to si taky říkám že příště to vyjde ale to už říkáme od října... :wink:
NO nic, jdu ještě lovit po netu a pak asi do sprchy a do hajan, ale ještě mám na něco chut. Teda já jsem prase, v takovýhle hodině něco jíst a něco nezdravého ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je pro připomenutí jak vypadá Kavalír...
19. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka - vím, jak vypadají Kavalíři, ale fotka je super :wink: :slight_smile: U toho focení hlavně záleží na světle. Když je super světlo, uděláš pěkné fotky i nejobyčejnějším foťákem. To já mám zas jiný resty. Např. rok neušité závěsy :sweat_smile: Mě právě žehlení vůbec nevadí, vlastně žehlím celkem ráda. I když jsem ještě bydlela u našich, žehlila jsem převážně já. Tak to sem dovez a já to zmáknu jedna dvě :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zrovna teď jsem četla článek a tam psali, že v rámci jednoho měsíce je šance na otěhotnění 25% a že do roka otěhotní 80% žen. To první číslo není až moc optimistické, ale to druhé je o něčem jiném. My se tedy zatím 2krát vešli do těch 25%, ale jak to bude teď si neodvažuji tipnout. My si říkáme, že to, co má přijít, přijde. Takže žádný stres a nohy v teple :wink: Já tedy snad nikdy nemám večer chuť na něco zdrávého :grinning: Dnes je výjimka, mamča mi přivezla jahody, tak se jdu na ně teď vzhnout. Jinak, z oslavy opět nic nebylo, protože můj taťka s Jiříkovou babičkou onemocněli a bratr se mi včera večer dosti společensky unavil a dnes byl prý nepoužitelný. Tak to holt oslavíme až za 14 dní snad už v plné sestavě, rovnou se svátkem.
Zítra jdeme i s Julkou k zubařce, tak jsem na to moc zvědavá.
Přeji krásnou dobrou noc.
20. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
No tak focení se nám moc nepovedlo, lampy máme ale foták nějak zklamal, Tak kamrád nafotí ve středu lepšímfotákem a máme už i vymyšlený kompozice.... :slight_smile:

No tak to mi Ty zase přivez ty závěsy.... dneska jsem přešívala kamarádce povlečení... :slight_smile: :grinning:

NO únorové snažení jsem pro VIrovala a z virozy je zánět prudušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak možná v březnu... :wink: Máš pravdu až to bude mít přijít tak to přijde... :slight_smile:

Jejej tak zase nic, no tak za 14 dní no :slight_smile:
To já jsem na to taky zvědavá jak budeme slavit, nikomu se do naší garsonky moc nechce a já zase nechci aby Matýsek slavil svoje první narozeniny u tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu chrnět.... páá a dobrou a držím palce u zubáka... :wink:
20. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my už jsme zpátky z Varů a bylo to úúúžasný :slight_smile: Sice bych raději, aby bylo tepleji, v neděli jsme pěkně promrzli, ale vířivka to zachránila a pěkně nás prohřála ... Všichni na nás byli neskutečně příjemní a Leuška flirtovala s každým, kdo se na ní podíval :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky cestovatelko, vítej zpět.... už by to chtělo alespon květen co? :slight_smile:
Sluníčko, teplíčko, to by teprve byla ta Kolonáda krásná.
to vám vyšla pěkná zima, ale za to jste se mohli krásně tulit... :slight_smile:

21. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka přesně, chtělo to tepleji - ale zase to bylo extra levné jenom proto, že to bylo mimo sezonu :slight_smile:
jo tulit jsme se mohli skrz řvoucí mimino - Leuška odmítala usínat v cestovní postýlce a nějak tu změnu prostředí při tom spaní těžce nesla, takže v noci si prso vynutila každé tři hodiny :-/
21. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
To je mi jasný že to v sezoně stojí nejmene 3x tolik. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak to jsi mela o zábavu postaráno...
Jestli tě uklidní, že Maty odmítá odmalička usínat v postýlce.... :unamused: asi ne co?
22. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka ale doma ve své postýlce usíná právě nádherně - včera opět jsem jí položila do postýlky a do dvou minut už chrněla :slight_smile:
asi prostě změna prostředí, trochu jsem se bála, že si jí tam rozmazlím a pak si na to zvykne i doma, ale evidentně se na svou postýlku těšila :slight_smile:
asi jí budu muset nějak zvykat i na tu cestovní :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Jéé tak to pustě závidím. My bojujeme od malička. :pensive: Prostě tam nechce být. :cry:
Takže naše usínání je na dvě hodiny minimálně.
Máš hold hodnou dcerušku.. :wink:
22. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka my jsme taky bojovali, ale prostě jsem zavedla "režim" a jde to ... (přečti si tu knížku, co jsem ti poslala)
první večer brečela hodinu a půl než usnula, my jsme za ní chodili, aby věděla, že jsme jí neutekli a druhý den už to bylo jenom deset minut a od té doby už to jde samo - pak to ještě občas vyzkouší, ale pláče max. minutu než pozná, že to na mě nezabírá :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Já ho nechala týden řvát dvě hodiny,ale bez úspěchu. Nemáme pro něj vlastní pokoj, spíme všichni v jedné místnosti a ani nemám kam jinam dát postýlku, tak se uklidnuju že snad až budeme bydlet tak to bude lepší.
22. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka teda, tak to musel být očistec - zlatá Leuška :slight_smile:
my zatím spíme také v jednom pokoji a bude mi to trhat srdce, až jí budu muset dát do svého :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

teda venku je zima jak v morně.... :frowning2:
Já už ci teplooo a jarooooo.....
Právě jsem projela Stromovkou z Holešovic... slučníčko sice hřálo, ale i tak byla zima a málem mi umrzly ruce... Matýsek si klidně spinkal v teplíčku v kočárku.... :slight_smile:

Co nového u vás?
23. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, teda zima je to neskutečná. My jsme dneska ani nevylezli ven, není mi opět dobře a ani se mi tam do té zimy nechce :slight_smile:
23. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Máš recht... já kdybych nemusela tak tam taky nelezu.
Byla jsem konečně u Dr. s tím kašlem a chtěla mě poslat na spirometrii, tak jsem jí řekla, že nemám kdy a at mi dá raději nejaké dýchátko... :slight_smile: Tak snad zabere.
Ty myslíš že se ti vrací ta viroza?
23. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka já myslím, že se mi nic nevrací, že je to něco nového :slight_smile:
mám jenom teplotu a všechno mě bolí - jinak prostě vůbec nic, ale jak mě bolí ty svaly, tak mám problém dojít z jednoho pokoje do druhého :frowning2:
a jinak si trdlo, raději si zajdi na tu spirometrii ... na zdraví si čas udělat musíš :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Jen Vas chci pozdravit, odsouhlasit, ze je straslivy mraz :slight_smile: taky jsme nebyli dnes vubec venku (i kdyz me je stejme furt blbe) a poprat vam dobrou noc! :wink:
23. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
V tomhle počasí se nedivím že na tebe něco leze...
Jojo trdlo jsem, ale půjdu tam až bude nad nulou... :wink: I to jsem řekla Dr., tak se smála.....

@dana3262
Nazdáááár, jak je miminku? A čtu že tobě stále blbě, to mě mrzí :frowning2: ale neboooj, jednoho dne ti bude určitě líp.
Dobrou noc.....

Holky, mě právě usnul Matýsek, není možná!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás bude nejspíš dnes další den, co budeme muset být doma :frowning2:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
U nás taky, je tam fakt zima..... i když svítí sluníčko. Ale snad bude brzo líp. :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Už je ti líp? Nebo tě fakt skolila nějaká choroba?
24. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka asi na mě sedl nějaký vir, je mi blbě a doufám, že bude brzy lépe :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Neboooj, určitě bude... :slight_smile: Ted stejně venku mrzne tak tě ani nemusí mrzet že nejezdíte na prochajdy.... :wink:
24. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka no dneska jsem musela nakonec aspoň na chvíli kolem baráku, psi vyžadovali venčení a Leontýna měla hodinový hysterák v postýlce, tak jsem jela uspat :slight_smile:
ale dalo mi to zabrat :slight_smile:
zítra bych potřebovala jít na plavání, tak snad se to zase o trochu zlepší ... ještě že v tom bazénu je takové vedro :slight_smile:
24. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky! Tak co ty vase virozy? To jsou mrchy..pekne s nima zatocte!
Me snad pomalu nastava blici obdobi, coz znamena, ze uz mi bude lip. Nebo aspon u Edy to tak bylo..
Jinak vse je v poradku a vite, co mam? Prukazku!! Ty brdo, jako za chvili clovek pocura test a druhej den ho pozenou se zaregistrovat do porodnice.
Ted uz je snad v dohlednu, ze se s vami konecne projdu a pozname se! Jupi! :grinning:
Pa a dobrou!
24. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana3262 to je výborná zpráva! :slight_smile:
já sice z toho neustáleho zvracení byla hotová, ale jestli tobě to vyhovuje, tak je dobře, že už je ti "lépe" :slight_smile:

mě je dneska taky už o něco lépe a troufám si na plavání, jde se tam s námi podívat i moje mamka, tak si musíme nechat záležet :slight_smile:

tak hezký den ...
25. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska
Jééé tak už je ti líp. Tak at se plavání líbí....

@dana3262
to ráda čtu že už máš pozitivnější myšlenky a hlavně tu prukajdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neboj, za dveřmi už je tu jaro a tak brzo naplánujeme nějaký srazík... už se mooc těším.
25. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek