Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

Ahojte
valentinuska
25. únor 2011
návrat z plavání a hlásím první potopení 🙂 spadl mi kámen ze srdce, že všechno bylo v pořádku, žádné kuckání ani nic takového ... to první potopení bylo o nervy 😃
irenka
25. únor 2011
@valentinuska
Zdar, no to je ale šikovné dítko..... 🙂
Já to taky vždycky prožívala víc než Matýsek... 😃
A co ty? Nepoložila ses s teplotou po plavču?
valentinuska
25. únor 2011
@irenka zatím bez teploty, jsem OK a jdu si dát dvojku lambrusca 😃
zítra musím do školy 😞
irenka
27. únor 2011
@valentinuska
Ahoooj, jaká byla škola?
irenka
27. únor 2011
ahojky holky,
tak jak jste prožili všichni víkendík?
Snad už bude to jaro, já koupila kytičku pro tchýni k narozkám co slaví příští týden, orchidej a pak za Matýska Azaleu.... jsou moc krásný, tak snad se budou líbit... 🙂
valentinuska
27. únor 2011
@irenka škola standardní, vždy mi je líto toho času, co jsem mohla věnovat Leušce 🙂
a po návratu ze školy návštěva, dneska další - se u nás dveře netrhli a jsme vypitý a vyjedený 😃
irenka
27. únor 2011
@valentinuska
Jo to znám, ale už to máš taky za pár ne? Už píšeš tu diplomku?
Manžel mi dneksa říká, " No to se taky připrav, že třeba ty státnice neudělám...."
Tak jsem mu to zakázala.... 🙂

My slavili ve čt kamarádovi 30tiny tady u nás, tak jsme museli včera na nákupy.... 🙂
hest
27. únor 2011
@valentinuska hojky, kam chodíte na plavčo? Jestli tě to uklidní, taky jezdím občas do školy-) zase jsem ráda, že se dostanu mezi normální lidi-)
valentinuska
27. únor 2011
@irenka tak to jste měli velkou párty! 🙂
taky se připravuju na to, že třeba ty státnice neudělám ... ale doufám, že nějak to prostě dám, diplomka je na dobré cestě, příští víkend přenechávám opět hlídání tatínkovi a razím do knihovny - některé knížky prostě nepůjčují domů 😞

@hest chodíme do Bublinky tady na Evropské a mohu říct, že jsem spokojená (abych nebyla za tu cenu 🙂)
irenka
27. únor 2011
@hest
Ahoooj, já na tebe myslím kdykoliv jedu busem přes Bubeneč, zda neuvidím ty tvoje hyenky jak jsi psala a kočárek, ale zatím nic
CO studuješ?
irenka
27. únor 2011
@valentinuska
Jo jo párty to byla, byli jsme tu jen 4 ale stačilo to. Kámoš pak měl v pátek velikou oslavu kam jsem si s Matýsem netroufla..... tak proto byl s kamarádkou u nás.
CHlapi vypili celou lahev skotský 😃

To uděláš, neboooj.
S těma knihama je to vopruz, kam vlasně jezdíš do školy?
hest
27. únor 2011
@valentinuska Jé do Bublinky chodíme taky, čtvrtky od 11ti-)
@irenka hyenky jsou pár týdnů u rodičů, na zkouškové jsem potřebovala využít každou chvilku..plus taky začínám pomalu vypadat velryboidně, tak začínám být někdy unavená-) ale v březnu je budu mít zase na měsíc doma-) tak to se snad už sejdeme v té Stromovce.
Studuju v Brně, Pedf MU Lektorství Aj-)
valentinuska
27. únor 2011
@irenka my jedeme v dubnu na oslavu narozenin a doufám, že to si všichni užijeme, že to Leuška zvládne sama v pokoji v cestovní postýlce 🙂 samozřejmě s chůvičkou ...
do školy jezdím na smíchov a nebo občas musím i do vršovic - ten smíchov je v pohodě, jedu autem a jsem tam za chvíli ...
@hest my chodíme ty pátky 🙂 obdivuju tě, že budeš schopna studovat se dvěma dětmi, mě to přijde nemyslitelný ... i s tím jedním je toho na mě dost :-p

holky když mluvíte o pejscích, tak mi se dneska rozhodli, že ostříháme tu jednu, kterou jsme trochu zanedbali s česáním a musela jít úplně dohola ... tak máme doma takové malé holátko, přijde mi fakt strašně vtipná a doufám, že jí to brzy malinko doroste 🙂
irenka
28. únor 2011
@hest
Tak to joooo, alespon máš klid. Mě už ted otravuje když musím nejdříve nabalit dítě, sebe a pak vyrazit na ranní venčení... Ty rána jsou pro mě děsný....

Tak to máš docela z ruky když jezdíš do Brna... a ted ještě skoro se dvěma dětma... klobouk dolu... 😉

@valentinuska
Chúdě psík 😃 😃 😃 😃
tento týden snad bude hezky, nechceš vyrazit na malou prochajdu po okolí? Ukázala bych ti to nové hřiště....
To platí holky pro vás pro všechny.... 😉
valentinuska
28. únor 2011
@irenka jj, souhlasím vyrazíme 🙂
irenka
28. únor 2011
@valentinuska
A kdy chodíš ven? Já většinou dopoledne musím se psem, tak můžeme tak abychom byli doma na oběd....
nebo po obědě?
Na chvilinku?
valentinuska
28. únor 2011
@irenka já většinou odpoledne 🙂
ale tak můžu jednou vyrazit už dopolko ...
irenka
28. únor 2011
@valentinuska
tak jo, a kdy a v kolik a kde? 🙂
irenka
28. únor 2011
Holky, jdu luxovat, ta naše čuba snad ty chlupy střílí.... asi bude brzo jaro nebo začne hárat. To abych už vybrala nějakýho toho ženicha.... 🙂
valentinuska
28. únor 2011
@irenka já nějak vlastně ještě nevím, kdy budu mít čas 🙂 dneska musím obvolat svoje resty a vyřídit je tenhle týden ... tak k večeru dám vědět ...
irenka
28. únor 2011
@valentinuska
V pohodě, já chodím ven každý den.... 🙂
hest
28. únor 2011
@irenka ahoj, klidně bych na procházku šla, moc ráda. Nepůjdete někdo dnes po obědě? KOnečně jsme bez antibiotik, tak is říkám, že bychom se trochu mohli provětrat-)
irenka
28. únor 2011
@hest
Já bych šla, ale nevím co je u tebe po obědě. Já pak ve 3 razím do práce i s Matýskem.
A máme asi jiný režim... tak půjdu jen kolem a moc daleko asi neeee.... jeslti by se ti chtělo dorazit až na Hanspaulku.... 🙂
valentinuska
28. únor 2011
@irenka zítra? 🙂
irenka
28. únor 2011
@valentinuska
Zítra můžu, co v deset malou procházku cca na 3/4hod?
valentinuska
28. únor 2011
@irenka ok, kde se sejdeme?
valentinuska
28. únor 2011
@valentinuska tak snad si to přečteš 🙂
navrhuju se sejít před naší společnou dětskou doktorkou ... budu tam v deset a kdyžtak si hold udělám procházku tudy samotná 🙂
valentinuska
28. únor 2011
@irenka si odpovídám sama sobě - samozřejmě to patřilo tobě 🙂
irenka
1. bře 2011
@valentinuska
V 10 hod, tam budu neboooj.

Pááá a těším se.
irenka
6. bře 2011
Ahojky holky,
nikde nikdo? 🙂 byl krásný víkend že?

Nevíte náhodou jaké jsou akce v ZOO Praha?
Prý jsou v březnu pondělky pro těhulky s nějakou slevou?
Ale já tyhle akce nemůžu nikde najít, na jejich stránkách to nepíšou.

Začni psát odpověď...

Odešli