• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
návrat z plavání a hlásím první potopení :slight_smile: spadl mi kámen ze srdce, že všechno bylo v pořádku, žádné kuckání ani nic takového ... to první potopení bylo o nervy :grinning:
25. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Zdar, no to je ale šikovné dítko..... :slight_smile:
Já to taky vždycky prožívala víc než Matýsek... :grinning:
A co ty? Nepoložila ses s teplotou po plavču?
25. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka zatím bez teploty, jsem OK a jdu si dát dvojku lambrusca :grinning:
zítra musím do školy :frowning2:
25. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahoooj, jaká byla škola?
27. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak jak jste prožili všichni víkendík?
Snad už bude to jaro, já koupila kytičku pro tchýni k narozkám co slaví příští týden, orchidej a pak za Matýska Azaleu.... jsou moc krásný, tak snad se budou líbit... :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka škola standardní, vždy mi je líto toho času, co jsem mohla věnovat Leušce :slight_smile:
a po návratu ze školy návštěva, dneska další - se u nás dveře netrhli a jsme vypitý a vyjedený :grinning:
27. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Jo to znám, ale už to máš taky za pár ne? Už píšeš tu diplomku?
Manžel mi dneksa říká, " No to se taky připrav, že třeba ty státnice neudělám...."
Tak jsem mu to zakázala.... :slight_smile:

My slavili ve čt kamarádovi 30tiny tady u nás, tak jsme museli včera na nákupy.... :slight_smile:
27. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska hojky, kam chodíte na plavčo? Jestli tě to uklidní, taky jezdím občas do školy-) zase jsem ráda, že se dostanu mezi normální lidi-)
27. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak to jste měli velkou párty! :slight_smile:
taky se připravuju na to, že třeba ty státnice neudělám ... ale doufám, že nějak to prostě dám, diplomka je na dobré cestě, příští víkend přenechávám opět hlídání tatínkovi a razím do knihovny - některé knížky prostě nepůjčují domů :frowning2:

@hest chodíme do Bublinky tady na Evropské a mohu říct, že jsem spokojená (abych nebyla za tu cenu :slight_smile:)
27. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Ahoooj, já na tebe myslím kdykoliv jedu busem přes Bubeneč, zda neuvidím ty tvoje hyenky jak jsi psala a kočárek, ale zatím nic
CO studuješ?
27. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Jo jo párty to byla, byli jsme tu jen 4 ale stačilo to. Kámoš pak měl v pátek velikou oslavu kam jsem si s Matýsem netroufla..... tak proto byl s kamarádkou u nás.
CHlapi vypili celou lahev skotský :grinning:

To uděláš, neboooj.
S těma knihama je to vopruz, kam vlasně jezdíš do školy?
27. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Jé do Bublinky chodíme taky, čtvrtky od 11ti-)
@irenka hyenky jsou pár týdnů u rodičů, na zkouškové jsem potřebovala využít každou chvilku..plus taky začínám pomalu vypadat velryboidně, tak začínám být někdy unavená-) ale v březnu je budu mít zase na měsíc doma-) tak to se snad už sejdeme v té Stromovce.
Studuju v Brně, Pedf MU Lektorství Aj-)
27. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka my jedeme v dubnu na oslavu narozenin a doufám, že to si všichni užijeme, že to Leuška zvládne sama v pokoji v cestovní postýlce :slight_smile: samozřejmě s chůvičkou ...
do školy jezdím na smíchov a nebo občas musím i do vršovic - ten smíchov je v pohodě, jedu autem a jsem tam za chvíli ...
@hest my chodíme ty pátky :slight_smile: obdivuju tě, že budeš schopna studovat se dvěma dětmi, mě to přijde nemyslitelný ... i s tím jedním je toho na mě dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky když mluvíte o pejscích, tak mi se dneska rozhodli, že ostříháme tu jednu, kterou jsme trochu zanedbali s česáním a musela jít úplně dohola ... tak máme doma takové malé holátko, přijde mi fakt strašně vtipná a doufám, že jí to brzy malinko doroste :slight_smile:
27. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Tak to joooo, alespon máš klid. Mě už ted otravuje když musím nejdříve nabalit dítě, sebe a pak vyrazit na ranní venčení... Ty rána jsou pro mě děsný....

Tak to máš docela z ruky když jezdíš do Brna... a ted ještě skoro se dvěma dětma... klobouk dolu... :wink:

@valentinuska
Chúdě psík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tento týden snad bude hezky, nechceš vyrazit na malou prochajdu po okolí? Ukázala bych ti to nové hřiště....
To platí holky pro vás pro všechny.... :wink:
28. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj, souhlasím vyrazíme :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
A kdy chodíš ven? Já většinou dopoledne musím se psem, tak můžeme tak abychom byli doma na oběd....
nebo po obědě?
Na chvilinku?
28. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já většinou odpoledne :slight_smile:
ale tak můžu jednou vyrazit už dopolko ...
28. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
tak jo, a kdy a v kolik a kde? :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu luxovat, ta naše čuba snad ty chlupy střílí.... asi bude brzo jaro nebo začne hárat. To abych už vybrala nějakýho toho ženicha.... :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já nějak vlastně ještě nevím, kdy budu mít čas :slight_smile: dneska musím obvolat svoje resty a vyřídit je tenhle týden ... tak k večeru dám vědět ...
28. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
V pohodě, já chodím ven každý den.... :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahoj, klidně bych na procházku šla, moc ráda. Nepůjdete někdo dnes po obědě? KOnečně jsme bez antibiotik, tak is říkám, že bychom se trochu mohli provětrat-)
28. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Já bych šla, ale nevím co je u tebe po obědě. Já pak ve 3 razím do práce i s Matýskem.
A máme asi jiný režim... tak půjdu jen kolem a moc daleko asi neeee.... jeslti by se ti chtělo dorazit až na Hanspaulku.... :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Zítra můžu, co v deset malou procházku cca na 3/4hod?
28. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ok, kde se sejdeme?
28. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska tak snad si to přečteš :slight_smile:
navrhuju se sejít před naší společnou dětskou doktorkou ... budu tam v deset a kdyžtak si hold udělám procházku tudy samotná :slight_smile:
28. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka si odpovídám sama sobě - samozřejmě to patřilo tobě :slight_smile:
28. únor 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
V 10 hod, tam budu neboooj.

Pááá a těším se.
1. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nikde nikdo? :slight_smile: byl krásný víkend že?

Nevíte náhodou jaké jsou akce v ZOO Praha?
Prý jsou v březnu pondělky pro těhulky s nějakou slevou?
Ale já tyhle akce nemůžu nikde najít, na jejich stránkách to nepíšou.
6. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek