• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Nazdárek holčiny, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že jsem asi propásla jednu prochajdu :frowning2: No, neva, stejně bych nešla, protože bych se bála, že vás nebo prcky nakazím, byla jsem nějaká marodná...

@irenka - víkend byl fajn, já se bohužel ještě léčila a byla raději doma, ale v neděli jsem to už nevydržela a alespoň na chviličku vyrazila s Anežkou a manželem na krátkou procházku. Anežka teď chce stále běhat, doma i venku. Domá si běhá jak chce, jen venku jí dávám raději kšírky, které jsou fakt super.
Bohužel o ZOO toho moc nevím, ale je zvláštní, že by je neměly na wwwčkách. A to se jim jako těhule prokazují jak??? Počůraným testem, průkazkou, pupíkem??? :grinning: :grinning: :grinning:

Stále se těším na tu Stromovku.

Přeji krásný den.
7. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka mylsím že jsem to četla jak mi chodí newsletter S Dětmi v Praze..že těhule pondělky za korunu..
mrknu se kde jsem to viděla a jestli to najdu hdoím vám to sem-)
7. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Jééé, ty jsi zlato, já to tam hledala ale tohle by mě nenapadlo. Moc díky.
A jak je?
Co kyčle, stále bolí?

@epicharis
ahoooj, já se léčila 3týdny s pruduškama, ale už je to dobrý.
Srazíka jsem měla s Kristýnkou a pak s Martinkou, bylo to vždy hurá akce tzv "za půl hodinky na místě" :slight_smile:
Neboooj, bude ted už snad hezky tak se můžeš pilně uzdravovat a pak dáme nějakou procházku.

7. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ty si těhule? :-O

kdo dá procházku zítra? :grinning:
7. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahooooj, nejsem bohužel :frowning2:
Ale kamarádka je těhulka a má to za měsíc, tak jsme chtěli jít na procházku do ZOO....

Já mám zítra cvičeníčko a pak sraz s holkama z koníka.... tak si užijte prochajdu bez nás!!!! :slight_smile:
8. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ted čtu, že jsi myslela dneska..... ani dneska to nezvládám. Mám tu plno restů doma a musím uklízet a pak jedu do práce. :frowning2:
8. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - už jsem naštěstí zdravá, vydržela jsem pár dní doma, pila čajíky s medem a je fajn.

Ale musím vám něco prozradit... vypadá to, že v listopadu budeme 4, asi se nám opět zadařilo hned, teď se jen modlím, aby bylo vše v pořádku. Zatím to tedy nemáme potvrzené, k dr. jdu až koncem března, tak držte palce. Minule jsem potratila pravděpodobně především kvůli chřipce, tak je ve mě teď malá dušička, aby ta moje nemoc, kterou jsem prodělala, zase něco nepokazila...

Snad už to počásko vydrží, moc bych si přála, aby ano. Anežka chce strašně běhat venku :wink:

@irenka - bleskové akce mi vůbec navadí, jen potřebuji o pár minutek víc než vy, abych se k vám dostala :grinning: :grinning: Teď už sem snad budu zase chodit poctivě a nic nepropásnu.

@valentinuska - my jsme dnes předběžně domluvené s Julkou, tak kdybys chtěla můžem vymyslet něco společně :wink:
8. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Jéééééééééé, tak tobě to v únoru vyšlo... to nám ne... moc moc držím palce a na gratulace ještě dojde neboj :wink: :wink:

Já dnes razím jen na chvíli ven se psem a pak letím do města a pak do práce.
Musím tento týden dost uklízet, v sobotu slavíme a bude tu v garsonce asi 10lidi a 3 děti, tak se toho dost bojím. :unamused:
8. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jé to bych snad raději tu oslavu uspořádala jinde :slight_smile: dospělí se dokážou krotit, ale ty děti moc ne ...
@epicharis a kdy a kam vyrážíte, možná bych se opravdu přidala
8. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Já to jinde odmítla aby se to někoho nemohlo dotknout... znáš to...
NO každopádně to bude sranda. A když bude hezky tak vyženeme děti na zahradu.. :wink:
8. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - no, asi vyšlo :dizzy_face: :wink: Každý držený palec je vítaný :slight_smile: Ale vždyť ty jsi byla marod, určitě to brzy vyjde i vám, moc bych ti to přála. Co, že to budete oslavovat? Matyho narozky, že?
8. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Moc moc držím palce, ani nevíš jak.... :slight_smile: já to nějak ted prožívám všechno a s každým. :slight_smile:
Jojo byla jsem 3 týdny chcíplá, ale taky to bylo tím, že ještě kojím. No kojení už je jen v noci a občas 1x přes den. A až to vyjde tak to vyjde. Už jsem si to i sama srovnala v hlavě. Hlavně si říkám, že čím déle tak tím bude Maty větší a nebudeme potřebovat tandemový kočárek. :wink:

Jojo, Matýsek má dneska přesně rok.... skoro jsem to obrečela dojetím.
Jak rychle to uteklo..... :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska - zatím nejsme na čase ani místě domluvené, viděla bych to tak na 14hodinu, jakmile se domluvíme, napíšu ti, bylo by to super, kdyby ses přidala :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - jsi moc hodná, no vidíš, 3 týdny byl skoto celý únor, koukám, že to kojení jsi hodně omezila, co? Já se zrovna nad tím zamýšlela, do kdy mi to kojení vydrží. Zatím je to ok, jen nějak víc cítím Anežčiny zoubky. Kojím tak 5krát za den v noci vůbec. Stále trénujeme pití, je to den ode dne lepší. Jak jsem nejdříve nadávala na ty Avenťácké učící flaštičky, tak jsem z nich zase vyndala ten protitečící nesmysl a jsou teď super. Anežka je sice občas zlitá, ale to přežiju :wink: Hele, ono vše má svoje pro i proti, Maty už bude běhat a nový kočárek nebude potřeba :wink:

Moc gratuluji Matýskovi k narozeninám, ať je šťastný a zdravý.

Utíká to táááák strašně rychle :cry:
8. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Jojo omezila, protože se o mě opět pokoušel zánět prsu a tak jsem si řekla dost a začala to rozhánět studenými obklady. tím pádem se laktace snížila. Ale Maty byl kojený do roka a ted ještě stejně kojím, sice už ne tolik ale v noci prostě bez toho nechce být....
Já mám jeden učící hrneček od Fisher Price a je naprosto debilní. Savička v pohodě, ale teče to kolem krnečku pod uzávěrem. Taky mám jeden od Aventu tak ho asi vyvařím a zkusím.

díky za přání, vyřídím.... :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Matýskovi od nás popřej také vše nej! :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska - před chviličkou jsme se s Julkou dohodly, že vyrazíme do parku k Břevnovskému klášteru, je tam i hřišťátko pěkně na sluníčku, sejdeme se až tam ve 14hodin. Jestli ti to vyhovuje, budeme rády, když se k nám s Leontýnkou připojíte :wink:
8. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jejda, to je pro nás dost daleko :frowning2: ani nevím, jak se nějak vhodně a rychle přiblížit mhd, všechno je to na přestupy s objížďkou :frowning2:
tak jindy - užijte si to holky!
8. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska - to mě mrzí, příště to zkusíme vymyslet nějak jinak, abys to měla blíž. My právě spíš chodíme směrem k Julce, protož její Martínek není vášnivý kočárkář :wink: Když se příště domluvíme, vyrazíme zas na druhou stranu - směrem k vám. S mhd bohužel moc nepomůžu, protože nevím, kde přesně bydlíš... navíc nejsem Pražanda a raději než mhd chodím pěšky. Ale kdyby přeci... stačilo by se nějak dostat na 2 nebo 18 či 1, ty jezdí kolem nás na Petřiny, tam odtud už je to jen seběhnout z kopečka a jsi tam. My bychom k tobě přistoupily a mohly bychom jít spolu. Záleží na tobě.
8. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Děkujeme.... já právě přišla z prochajdy, byla jsem jen na 20minut s kočárkem a se Zuzou..
8. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se dneska jenom projdu s našima psiskama tady kolem nás, večer mám jinou zábavu, tak to taky nemůže být na dlouho :slight_smile:
domluvíme se na jindy, svět se nehroutí

@irenka my máme slíbenou Stromovku :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Neboj, všechno bude. Co takhle dát ve čtvrtek prochajdu na chvíli kolem našich domovů?
Máme to k sobě kus....
Tak to promysli jestli máš časíka a napiš, já si tam pak musím ještě naplánovat nákupy a úklid na tu sobotní událost. :wink:

Kočky jdu spát, dobrou noc.
Dneska jsem si na tréninku nakopla kotník a pěkně otekl... :frowning2:
8. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes jsem se sem dostala až takhle pozdě :slight_smile:

@irenka zítra můžu, odpadl mi nakonec program :slight_smile:
ale byla bych spíš pro odpoledne ...
9. bře 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky, v kolik se ti to hodí? Co po obědě?
10. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik je to po obědě? :slight_smile: my obědváme tak kolem jedné ... a potom určitě můžeme
10. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Tak super, my to máme taky tak podobně. Já jsem ted na netu pořád, tak když si napíšeme cca v půl 2 tak můžu do půl hodinky vyrazit... jak jsi na tom ty?
10. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak u mě změna, asi to na dlouhou procházku dneska nevidím :frowning2:
je mi zase nějak špatně, motá se mi hlava, tak asi vyvenčím dítě a pejsky jenom kolem baráku :slight_smile:
omlouvám se
10. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
V pohodě, tak jindy... :wink:
Já jdu pokračovat v uklízecí krasojízdě... jsem nějaká unavená, tak to svaluju na jaro... :grinning:
Tak at je líp.
10. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak zítra, že? :slight_smile:
držím palce, až všechno vyjde! :slight_smile:
11. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek