• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@valentinuska trik s plinkou jsme taky aplikovali-) holky mimco nacuchaly a uz nebyly tak v soku-)
18. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no holky nejsou trikolorní ale po vyvenčení černé-) takže sprcha-( dneska jse byla celý den v brně, vstávala jsem v 4.30, před chvílí jsem přijela..břicho mi ztuhle jen trochu, tuhlo mi hodně včera, musela jsem napsat 5 různých esejí, tak mě z toho nějak zase tvrdlo..potřebuju minimálně ještě 3 týdny vydržet-)
18. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest no já jsem dneska taky koupala ty naše a když jsem viděla co z nich teče za černou vodu, tak jsem se bála, že snad pustili barvu a vyndám bílé psy :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1
Jak už tu psaly holky.... věř svým instinktům. Ono to u mě nějak přišlo samo. Ale já měla s miminkama zkušenosti už dříve. Taky jsem se bála, že nebudu umět miminko pochovat a co budu dělat když bude plakat.
Taky jsem dost četla ty časopisy atd.... a dokonce ted se k nim vracím abych zjistila jak na nespavé dítě, jak s příkrmama, co dávat dítěti, když má alergickou dietu atd atd.... Vše se dá vyčíst nebo najít nebo ti někdo poradí.
:slight_smile: A v porodnici se ptej na co chceš, mě tam nikdy neodmítli a vše vysvětlili. :slight_smile:

18. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě s těma historkama s psíkama fakt bavíte... se tu tlemim jak debil do monitoru.... :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Musím se pochlubit, dneska jsem pekla svoje první kynutý buchty a koláče.... některý koláče chudáčci jsou více hnědší, ale co, jsou dobrý.... :slight_smile:
Tak zítra mám co nabídnout mamce až přijde na snídani.
18. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Máš termín až v květnu vid? No ale jak jsi mi říkala,tak to bude asi dřív. Zase když už ted cítíš že se něco tam uvnitř děje, tak to budeš pak mít určitě rychlý.... :wink:

18. bře 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no jdu v pondělí na kontrolu, tak si říkám, že když se neotvírám, tak snad vše v pořádku..ale to tuhnutí je hodně nepříjemné..takhle mě to bolelo den před tím než jsem porodila..a teď to mám tak 4x denně už více jak 2 týdny-( Ono se řekne, šetři se..a netuším, jak se šetřit..kdybych měla ležet a nic nedělat, tak bych asi zešílela-)) Ono s malým se moc odpočívat nedá no-) Tak si asi pro jistotu doseženu věci co ještě nemám..už mám na poště objendávku z lékárny..a asi v pondělí tedy zkusím vytřídit ty základní oblečky po vojtíkovi, a abych to vyprala a někam naskládala..kdyby náhodou-))
ale prtě má ještě hlavu nahoře..tak snad ještě vydržíme no-)
18. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Jojo u druhého je těžké odpočívat.. to jsou výborný rady co? :angry:
To vydržíš, spíš se nesmíš nervovat ze školy, to je podle mě větší zlo než pohyb a lítání kolem Vojtíška.
Třeba už se otočilo... :slight_smile:
Kamarádku dnes pustili z nemocnice domů, v pondělí jí tak otekly nohy, že skončila na rizikovém u Apolináře.
Má trombozu chudinka. V pondělí tam zase nastupuje a to má termín za měsíc.
18. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest a víš vůbec, jestli to bude holčička nebo chlapeček?

@irenka po koupání psů jsem měla dneska další výborný zážitek ve vaně ... koupu se s Leuškou a najednou tlačí, tak jsme popadli kelímek a snažili se výtvor odchytit do kelímku :slight_smile: no nepodařilo se všechno, takže jsme to ještě lovili ve vaně ... jsem myslela, že to plave, ale těžký miminko má asi i těžký hovínka a bylo to u dna :grinning:
ale pořád to bylo lepší, než kdyby měla ještě míchaný vajíčka ...
18. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no pokusim se-) jestli to pujde-) ale slibuju si ještě měsíc v tomhle smrti tempu, a pak bude konec školy, pejsky zase odvezu k rodičům, tak to bude klidnější-)
@valentinuska nn nevím, nechávám se překvapit a taky jsem se nechala hecnout přítelem-) protože mi řekl, že u Vojtíka jsem to musela hned vědět, že musím vždy vše mít hned nebo vědět hned, tak jsem řekla, když myslíš, že to nevydržím, tak dobře, nenechám si říct. A teď argumentuje, že by se mu lépe vybírala jména, kdyby věděl co to bude..cha cha-) No a moje mamka ta to nese nejhůř..-)) pořád se mě ptala, jestli bych si to nechtěla nechat říct. Upřímě, jsem zvědavá, jaký to je pocit, když to člověku řeknou až když miminko porodí-) Svůj šok z chlapečka jsem si už vybrala u Vojtíška, to jsem prve obrečela-) a teď už mi to je jedno-) buď to bude moje malá holčička..anebo bude mít Vojta bráchu -) Obě varianty jsou pro mě přijatelné, hlavně aby bylo mimi v pořádku..zní to jako klišé..ale to je fakt to na čem nejvíc sejde-)
19. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ty máš taky prima zážitky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@hest
Holka holka, jak chceš v tomhle, jak sama píšeš "vražedném tempu" vydržet až do května?

NO my to u Matýska nevěděli co čekáme, ale já nějak podvědomě tušila že to bude kluk, ani nevím proč. Prostě jsem to tak cítila.
U druhého si to taky asi nenecháme říct.
A vůbec mi nepřijde klišé, že chceš mít zdravé miminko.
Já bych podruhé dla přednost holčičce ale za zdravého kluka budu taky moc ráda. Hlavně chci mít víc dětí než jen jedno.... :wink:
19. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska tak to je parádní historka. jsem se fakt zasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@irenka to jste dobrý, že se necháváte překvapit, já bych to vůbec nevydržela.a jsem taky moc ráda, že si můžu kupvat věcičky už na kluka, páč já teda žádný pocity neměla, co to bude, pokaždý jsem si myslela něco jinýho a kluka jsem teda fakt netušila. myslela jsem, že čekáme spíš holčičku.
a jinak vám přeji krásný den :wink:
19. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest já to naprosto chápu :slight_smile:
u Leušky jsem taky chtěla vědět pohlaví, ale u druhého přemýšlím že se nechám překvapit ... přece jenom oblečeníčko už nějaké doma je a to mě zase tak moc trápit nemusí :slight_smile: v nejhorším bych pak prostě rychle nakupovala jinou barvu a prodávala růžovou :grinning:
vždycky je nejdůležitější, že je miminko zdravé ... a taky by mě zajímalo, jaké to je, dozvědět se pohlaví miminka až po porodu :slight_smile:
19. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak zase to beru tak, že když teď máknu, tak budu mít pohodku-) chtěla bych, kvůli tomu kojení-)
@leia1 no já právě si zakazuju vědět co to je, protože stejně hodlám oblečky využít ty po vojtovi..už jen kvůli rodinnému rozpočtu..a vím, že kdybych věděla, že to bude holčička, tak bych nevydržela nekoupit si něco ňuňu růžového-)))

19. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Já jsem stejná, já mám co říkat..... když jsem trénovala až do dne, kdy mě nahnali do porodnice :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@valentinuska
@leia1

Mě to bylo fakt jedno co čekáme... nakupovala jsem neutrální barvičky.
je to takový adrenalin, proto jsem taky už moc na sále chtěla mít mimi u sebe,abych se ujistila že je to kluk...
Ke konci těhu jsem pak už pochybovala.... :slight_smile:
Je to moc krásný když ti řeknou po té námaze co jsi porodila.... :slight_smile:
20. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já chtěla do poslední chvíle nakupovat neutrální barvičky, ale občas to prostě nešlo - na výběr byla jenom modrá a nebo růžová :slight_smile: tak to jsem brala tu růžovou :slight_smile: a ještě jsem koupila jedny šatičky, byli tak nádherné, že jsem je musela mít a kdyby to byl klouček tak jsem je někomu dala ...
20. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, neměla byste některá zájem o vstupenku do Království železnic na Smíchově? Koupili jsme pro přítelovu dceru, ale její matka ji nakonec nepustila, mrcha. Je to jeden dospělý+jedno dítě za 150Kč, platnost jen do konce března v pracovní dny. http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/cenik-vstupneho.html Můžu dovézt na Prahu 6 (bělohorská, dejvická, břevnov, veleslavín....no prostě co je dostuplné z kladna :slight_smile:
21. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzete
Ahojky, díky za nabídku,ale my jsme na tohle ještě malý.... :slight_smile:
22. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jak je?

Nemáte některá chut jít zítra na procházku?
22. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já jsem se právě vrátila od doktorky a cestou jsem dala procházku :slight_smile: jsem si to včera nepřečetla, jsme se mohli domluvit :slight_smile:
23. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
škoda, ale nevadí, ted už snad bude líp a ty až se uzdravíš tak se sejdeme a půjdeme klidně na malou prochajdu tady kolem... ju:?
Jak je? Klidně piš do IP
23. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já jsem napovrch zdravá :slight_smile: můžu chodit normálně venku ... takže klidně můžeme dát procházku i zítra :slight_smile:
23. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky, já to zítra asi nestihnu. Jedu do Stromovky na srazík s kamarádkou co je těhule....
Ale v pátek zatím nic dopoledne nebo brzo odpoledne nemám... pak zase kolem 4té jedu do práce...
Tak co v pátek?
23. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ok, v pátek dopoledne by to šlo ... plavání máme až odpolko :slight_smile:
23. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
No tak super.... dáme si prochajdu tady po okolí....
V kolik se ti to hodí?
23. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no spíš v kolik budu schopna vstát a vypravit se :slight_smile:
tak zase desátá?
nepřidá se někdo? :slight_smile:
23. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Mě je to fuk, kdy.. klidně mi napiš. Já si net ráno zapnu. Si můžeme napsat v deset a do půl hodinky se sejít.
:wink:
23. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Marti, já musím zítra ráno k Dr. na kontrolu s Matýskem ale pak mám čas. TAk co dát srazík na půl 11tou?
A můžeme se sejít u školy....
24. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, půl jedenáctá je pro mě fajn ... sejdeme se u školy :slight_smile: Telefony máme, tak kdyby něco, písni ...
24. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
super těším se!!!
24. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek