• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahoj holky, na radu Irenky jsem se po dlouhé době přihlásila na koníka a našla vás tady. Vezmete nás s Kubíčkem do party? :slight_smile: Bydlíme na Hanspaulce, konkrétně U Hadovky. :wink:
31. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinka82
No čauves, tak jsi konečně zavítala?
To je dobře... snad ted bude hezky a zase naplánujeme srazíka.... :slight_smile:
CO KUbajs, už je mu dobře?
31. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, konečně jsem tu, že mi to ale trvalo :grinning: Kuba už je v poho, zase je to náš usměvavej chlapeček :wink:
Co u vás nového, už jste se z toho taky dostali?
31. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinka82
No to teda... jsem si myslela, že sem nikdy nevkročíš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My už jsme taky OK.... včera jsme byli po měsíci zase konečně na cvičeníčku, tak byl nadšenej.
Ale chodit se mu zatím nechce, za ručičky ano, podél postele taky ale sám ne.. já na něj nějak nepospíchám....
31. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka
kampak chodíte cvičit?
Kuba se zatim ani nestaví. Začal nedávno klečet a jakoby si stoupá na jednu nohu. Ale na chození to u nás teda vůbec nevypadá a to mu bude rok. :slight_smile: Nechávám ho, on na to přijde sám. :sweat_smile:
31. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
tak je na světě o další miminko víc. Včera mi za dramatických událostí porodila kamarádka. Má chlapečka Adámka.....

@valentinka82
My chodíme do centra, je to ve Vodičkový ulici.... www.studioprozeny.cz
ale jak jsme byli stále nemocný tak nám asi propadnou nějaký hodiny, páč permice platí jen3měsíce a my byli celý měsíc nemocní.
Chodíte ještě plavat?
1. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jé tam jsem chodila na těhotenské kurzy, ale s kočárem tam jezdit odmítám :slight_smile:
a copak to bylo za dramatické okolnosti? každopádně kamarádce gratuluju!
1. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka myslela jsem, že chodíte cvičit někde u nás :sweat_smile: Plavat chodíme, právě jsme se přihlásili už na čtvrtý kurz. Moc to Kubu baví a máme to za rohem, tak proč sedět doma :wink:
1. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jakej byl víkend? Bylo náááádherně.... :slight_smile:

4. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, víkend byl u nás návštěvní, ale i čas na procházku jsme si našli :slight_smile: Já jsem teda pěkně přismahlá :slight_smile:
Těšila jsem se, že pěkné počasí bude pokračovat a ono houby :frowning2: Tak snad se to vyčistí zase na víkend :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, počasí se zase umoudří....
Já mám tento týden dost pracovní a musíme nahradit nějaké to cvičení jinak nám to propadne, to by byla škoda.
4. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo, kde jste kdo....nějak to tu umírá!!!! :frowning2:
7. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Couráme po venku :grinning:
7. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Tak to jooo, ale bacha at neuletíte i s kočárkem.... venku to šíleně fouká....

:slight_smile:
8. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no to je zase hnus to počasí :slight_smile: za chvíli pojedeme plavat a pak jedeme na víkend pryč ... taky mohlo být lepší počasí na tu grilovačku apod. :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
jak se vede? Něco nového?
Neprošvihla jsem tu Stromovku?
Já teď bohužel polehávám, mám nařízený klidový režim, ani Anežku nemůžu zvedat, chovat, ach jo. Ale zato vám musím prozradit, že čekáme dvojčátka. Už mám i průkazku, v pondělí jsem změnila doktora, tak uvidíme, zda jsem měla šťastnou ruku. Už aby byl alespoň ten 1. trimestr za mnou. S Anežkou mi nebylo celkem nic, teď říkám, že mám koncentrované těhotenství :wink: Je mi celem špatně, nemám na nic chuť a to polehávání a poposedání mě děsně zmáhá, ale snad to bude všechno dobré.
Zatím se mějte krásně.
Katka
12. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis velká gratulace a šetři se, jestli můžeš-) Já jsem zase blízko finále a jak se teď oteplilo, tak jsem oteklá a unavená..ale zatím ještě docela funguju..no uvidíme jak dlouho mi to vydrží-)
12. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis velká gratulace a šetři se, jestli můžeš-) Já jsem zase blízko finále a jak se teď oteplilo, tak jsem oteklá a unavená..ale zatím ještě docela funguju..no uvidíme jak dlouho mi to vydrží-)
ups, nechápu proč se to vložilo 3x, pardon-)
@hest - díky, na můj vkus se šetřím až moc :wink: Vždyť ty už to máš za pár, takže to "šetření se" platí i pro tebe. To je fuk, že se to vložilo 3krát, já jsem teď stejně nějaká natvrdlá, takže je to možná i málo :wink: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jj mám to za pár..a moc se těším..teda ne na to nevyspání a kolotoč, ale spíš že už teď toho stejně moc nenaspím a jsem unavená-) Zrovna jsem si na vás všechyn vzpoměla, včera jsme byly s tchýní, psama a malým na Hadovce na hřišti, lump tam našel díru v tom plotě jak je to malé hřiště a zdrhal nám, psy jsem měla u stromu před hřištěm, no bylo veselo-)
12. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis téda, já jsem si říkala, že pokud by druhé byli dvojčátka, tak bych se asi zbláznila :grinning:
ale je to krásné ať tak jako tak a doufám, že to všichni zvládnete!
12. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - to ti věřím, že se těšíš. Já jsem teprve 11.tt a těším už se taky, jen si nedovedu představit, jak to zvládnem. Určitě se tě později zeptám, jak jsi dítka zvládala ty, a jestli máš nějaké "vylepšováky". A jak reagoval Vojta na mladšího sourozence. Každopádně držím pěsti :slight_smile:
@valentinuska - počítám i s touto eventualitou - že skončím na prázdninách v Bohnicích :grinning: :grinning: Díky, snad to opravdu všechno zvládnem.
13. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Taky se snažím zjišťovat, jak to ty matky zvládají..ty budeš mít Anežku už docela větší, kamarádka má teď miminko a 2 a kousek stařší a prý v pohodě, připravovali ji na to a "pomáhá" mamince při přebalování a tak, aby nebyla odstrčená..Jenže našemu Vojtovi je 14 měsíců, nebude mít z toho moc rozum..tak si to nedokážu představit, jak mu asi tak vysvětlím, že teď je na řadě miminko..uvidíme no..
Bohnice si taky rezervuju-)))
13. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj holky,
téda, jeden den sem nenakouknu a už jsou tu takový novinky..................

@epicharis
To je nádherný, dvojčátka.... moc ti to přeju a přiznávám že tiše závidím.... :wink: Já bych taky chtěla dvojčátka, ale zatím se nám nedaří ani to jedno a už mi to hrabe na mozek...... :cry: A do toho mi ted všichni oznamují že čekají druhé.... a kdy já budu mít druhé, no moc fajn je to. :unamused:
Určitě odpočívej co můžeš, vždyt to znáš, a ono si tělo samo řekne, že má dost.....

@hest
Ty jsi ještě celá... to je super, holka.....
Neboj, zvládneš i VOjtíka i druhé mimčo.... vysvětlit se dá všechno. CHce to jen trpělivost. :slight_smile:
Ale mě se to radí co?

My jsme ted nemocný, ale jakmile bude lepší počasí tak naplánuju tu Stromovku jo?
Hodí se vám spíš dopoledne nebo po obědě? Mě spíš po obědě, tak kolem jedný hodiny....
13. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak ať jste brzy fit! Jo, nějak se to zvládne, no musí-)) Stejně je teď na procházení zima a hnusné počasí, doufám, že se to vylepší, to je opravdu aprílové počasí-) před týdnem jsem zmírala vedrem, dneska zase zima-)
No jak jsi na tom s kojením, stále kojíš? Já mám předsevzetí do druhého vydržet déle a zkusit to nějak podpořit..snad se zadaří..levé prso mi v noci dělá fleky na košili..tak snad si ze mě nedělá legraci a pak nic..-)
13. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Ahojky,
to už bude stále tak, tedy ted v dubnu... prostě celý duben Apríl.... ale je to jak na houpačce.

Já kojit přestala, ale stále se mi tvoří mlíko... a lomcujou se mnou dost hormony, tak už bych ráda by to přestalo.
Jestli už se ti dělá mlíko ted, tak bud ráda a určitě vydrž. Kamarádka kojí přes klobouček, a ted se to snaží odbourat.
A kdy máš vlastně termín?
13. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - já si prostě stále říkám, že to zvládly mamči před námi, zvládnem to taky, prostě při nejhorším si budem užívat v Bohnicích :grinning: Já jsem právě zvědavá, kam se za toho půl roku Anežka ve vývoji dostane, jestli už to bude alespoň trošku chápat. Fakt držím pěsti, ať to všechno proběhne hladce.
@irenka - moc díky, vím, že jsme se o tom bavily, a já i ty jsme říkaly, že by nám dvojčátka nevadila, tak když to vyšlo nám, proč by nemělo vyjít tobě, jen na sebe nechávají holt trošku čekat :wink: Určitě se brzy zadaří i vám, moc bych ti to přála.
Na Stromovku se těším, ale uvidím, jak budu akční. Moc nerada bych o to přišla. Nám je to celkem jedno, přizpůsobíme se. Navíc Anežka jednou spinká od 10h podruhé od 12h, takže když nám řeknete, kdy a kde, budeme tam. Snad.
13. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka uvidíš že se taky podaří a čím déle budou čekat, tím víc jich bude :grinning: třeba čeká na to, že přijde rovnou do vašeho nového baráčku ...
stromovka u nás taky ideálně po O, ale v jednu hodinu zrovna tak dojídáme :frowning2:
13. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.............. :grinning:

@epicharis
To zvládneš.... jak píšeš, zvládly to ženský před námi.... :wink:
Bude to sranda... zvláště když budete mít dvojčátka. Necháte si říct co to bude?
Já si počkám, ted stejně na to nemám moc času. Plno práce a příprava představení.

@valentinuska
takže rovnou 4čata jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jak jste chtěli vědět, kdy budeme kde tancovat.
Tak 3.června od 18:30 v Salesiánském divadle. Je to v Kobylisích... jede tam přímo metro trasa C.
Pozvánky právě vyrábím a pak vám sem jednu hodím.

14. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. stále se něco děje,znáte to :wink: koukám samé novinky, dvojčátka to je báječný. já už pomalu stříhám metr a taky mi už začínají problémy třetího trimestru. najednou mně děsně bolí nohy, nemůžu se rychkle hýbat a mám pocit, že když jdu, tak se spíš valím :grinning: a to mi ještě zbývá deset týdnů, si to na konci ani neumím představit. kámoška mi zrovna odrodila, měla to hrozně rychlý a má z toho dobrý pocit. no kéž by mi to taky tak šlo. bylo by fajn, kdybych si s váma pak mohla nějak vyjet s kočárkem, když už jsme z těch dejvic :wink: :wink: :wink: :wink: tak užívejte sluníčka :wink: :wink: :wink:
17. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek