• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahojky holky,

kdo máte zítra čas? Nedáme konečně tu Stromovku? Piště piště....
Irča
18. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přihlásila jsem se po dlouhé době a koukám, že se plánovala procházka. Venku je nádherně, konečně jsme se dočkaly sluníčka a vypadá to, že si ho nějkou dobu užijeme :slight_smile: Odjíždíme na prodloužený víkend k rodičům tak přeju všem krásné Velikonoce :wink:
20. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co děláte v pátek, pokud neodjížíte všichni pryč na velikonoce? Nedáme procházku? Třeba kolem 10hodině?

20. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka my bychom na krátkou procházku mohly, ale na takovou lehkou a pokud bude stále krásně :slight_smile:
Leuška má antibiotika, nakazit by nikoho neměla, měla nějakou bakterii, které bychom se jinak nezbavili :frowning2:
neměla žádné teploty apod. takže ven může, když na ní nebude přímo foukat a nebo svítit sluníčko ...
21. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky, tak super, budu ráda když vyrazíme. Můžeme jako minule jen tady po okolí.
A hodina desátá vyhovuje?
21. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem zítra v Brně-) ale příští týden jsem už bez hyen, tak budu víc pohyblivější...-)
21. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Zítra ti držím palce, tak potom napiš jak jsi dopadla...... :slight_smile:
21. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já dám ještě vědět večer, přítel mi tu nějak přeorganizovává můj diář :grinning:
21. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
ahojky, určitě napiš.... mě sice nikdo diář nepřeorganizovává, ale taky se mi kupí plno věcí co už hoří.... :wink: :grinning:
21. dub 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka irenko, omlouvám se, je všechno úplně jinak ... jelikož potencionální švagr musel do nemocnice a zítra k doktorovi, tak se mi mění program úplně a nemám zítra čas :frowning2:
já bych šla ale na procházku moc ráda ... tak jindy :frowning2:
21. dub 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
'Ahojky, nic se neděje... jednoho dne ta procházka určitě vyjde... vždyt máme plno času ne? :slight_smile:

Dámy, přeji vám všem krásné velikonoce, ať vás ti vaši drahouškové alespon trochu vyšupají, aby jste byli zdravé po celý rok a neuschly ...... :grinning:
22. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdepak všechny jste?
@hest asi obvyklá otázka v poslední době, ale ještě nerodíš? :slight_smile:

Venku je hnusně, takže na dlouhé procházky to moc není. Sice oproti zimě už to jde, ale to teplo mě nějak zhýčkalo, že venku nevydržím a klepu se zimou :slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska ahojky, nene, kdepak jestenerodim, uz me to neba;) jsem bez psu, takze klidne muzu nekam na prochajdu, dneska cekam v Neratovicich na kontrolu, ale treba patek mam volny;)
4. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest no my v pátek plaveme :frowning2: ale když máš volno, tak je to ideální termín na ten porod :grinning:
4. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooj holky,

zrovna jsem sem chtěla psát....

@valentinuska
Co procházka příští týden? Snad už bude hezky......

@hest
Tak jestli nerodíš, nedáme v pátek procházku? Malou, klidně jen po okolí... at mi neporodíš cestou.... :grinning: :grinning: :grinning:
Si písneme..... jestli chceš ju?

4. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jej ahoj, jsem se sem podivala az dnes..ostuda..uz asi program mas, vid?projit bych se sla..a nekde bych zakotvila na hristi..maleho budu potrebovat nekde vypustit-))
6. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest ahojky,
dneska už moc času nemám. Za chvíli razím do práce... a ted to vezmu jen na malou procházku kolem domu a na hřiště. Alespon na chvíli.
Více ti napíšu do mailu ju? V pondělí můžu jen na chvíli.... ale moc ráda tě uvidím... :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak klidně i jiný den-) jen středy jezdívám do poradny..už abych to vyprskla..tohle čekání mě ničí-) ještě se tedy domluvíme, pěkný den-)
6. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Kristýnko, ve čtvrtek má pršet, tak bych si možná nic na pevno nedomlouvala....
10. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jj taky jsem to četla, tak to necháme otevřené-)) já budu určitě přenášet ještě příští týden, toho bych se nebála-)) anebo pak půjdeme až to vyplivnu-)) díme si zítra večer vědět-)
10. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Napíšeme si klidně ve čt ráno... ju?
Ty napiš kdy plánujete ten výlet za kočárkem... a moc držím palce, četla jsem na ně dobré recenze.
Tak snad vyberete a povoz si tam VOjtíka.... at víš jak se to ovládá. Hlavně aby fungovaly brzdy, byly v pořádku kola - pláště i duše, no prostě všechno funkční. :wink:
10. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka pojedeme tam ve čtvrtek večer-) tak se pak ozvu no-) napíšeme si určitě ještě zítra či ve čt ráno-) já budu online snad i v porodnici, mám internet v mobilu, takže případně se nahlásím-)))
10. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Super, kdyžtak vyrazíme jindy pokud bude pršet.
TEda ty jsi nezmar s tím internetem..... já bych si alespon v porodnici dala pohov.... :slight_smile:)))) :grinning:
DObrou noc, jsem mrtvá jdu spát.
10. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem procházku potřebovala jako sůl a ono je takovéhle počasí :frowning2:
12. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky, copak se děje? Povídej......
Nechceš jít zítra na malou prochajdu tady kolem? Ale vy plavete vid?

Holky a co v pondělí????
Mám čas dopoledne... tak na chvíli bychom mohli někam vyrazit.... :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka zítra plaveme odpoledne, dopoledne bych eventuelně na hodinku mohla :slight_smile:
pokud nebude pršet :frowning2:
pondělí dopoledne také, odpoledne zase zpíváme :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Zítra si napíšeme... taky záleží na počasí. S tím máš pravdu.
Páá a dobrou noc.
:slight_smile:
12. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
ahojky, tak změná plánu, ted musím jet něco zařídit. Ale v pondělí pokud nebude pršet tak jsem dopoledne volná....
13. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
když neporodím šla bych klidně s váma-)
13. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek