• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Holky,

hlásím tu krásnou novinku, že Kristýnka (Hest) už porodila.
Má holčičku Karolínku........ dnes v 4.55, 3.44kg 50 cm

Veliká gratulaceeeee.................
19. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest gratulujuuu a ať jste všichni v pořádku a co nejdřív doma! :slight_smile:

20. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám 3.června představení .... nechcete se přijít podívat?
20. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak ho máš? Já bych přišla...
20. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti:
3.6.2011 v Salesiánském divadle v Kobylisích - Praha 8, čas od 18:30 hod. bude to max. hodinu čistého času.
Občerstvení na místě je zajištěno....... pošlu Ti pozvánku na maila.... já jí neposlala? :slight_smile:
21. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka poslala, ale já to psala dřív, než mi přišel mail :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jak se máte? MOje opětovná otázka.... co naše těhulky?

Píšu narychlo, ale nemáte někdo chut zítra dopoledne na procházku tady po Praze 6?

25. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já si to přečetla pozdě :slight_smile: ale dopoledne už moc procházky nedávám, protože Leuška mi pak čučí po okolí a nespí a pak protiva protivná :slight_smile:
teď se musím i nějak učit na zkoušky a mám toho pořád celkem dost, ale další týden bychom mohli dát procházku konečně :slight_smile:
30. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky, jasný. Já už snad příští týden budu mít volněji.
Ted se to točí vše kolem práce a představení, které je už v pátek..... přijdeš se podívat?

31. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka zatím je to v plánu, pokud mi do toho něco neskočí (bohužel nevím, jestli nepoběžím znovu na zkoušku :frowning2:)
31. kvě 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahojky, na zkouškách moc moc držím palce.
Víš co, já ti udělám rezervaci do obálky na pokladnu a když přijdeš tak přijdeš, když ne, tak se nic neděje....

1. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska díky díky za přání. Já budu po 17.6, taky už volná na prochajdy, doufám, taky mě čekají zkoušky-(
1. čer 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ahoj! Snad se predstaveni povedlo! My tam hrajem 9.6. s Liduškou (otrava..).
Jak se jinak mate? Pokud budete pro, rada se nekdy pridam na nejakou kratsi prochazku :slight_smile:
3. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Ahojky, dle všem nadšených a spokojených výrazů diváků se představení povedlo.
Matýsek tam exceloval... byl zlatíčko, vydržel bez maminky a pak na jevišti se mu strašně líbilo. Źádné dámské oko nezůstalo suché.... :slight_smile:

Co hrajede? Se ZUŠ?

Určitě naplánujeme společnou procházku, už se těším.
Dobrou noc. :slight_smile:
3. čer 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Irenko, mě se nepovedlo přijít, protože přítel nepřišel včas z práce aby hlídal :frowning2:
Moc mě to mrzí, měli jsme to domluvené a něco jim tam bouchlo a přijel až v půl devátý ...
Doufám, že ještě budu mít možnost tě někde vidět!
3. čer 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak to je parada!
My hrajem se ZuS no..vzdycky je tam milion deti s basnickama a scenkama a pak tam my, uplne na konci zahrajem 3 kousky s orchestrem (ktery uplne podelame) a jdem domu. Tentokrat jim to zrusil bigband, tak tam jeste hrajem s kvartetem, ale i tak je to desna otrava.
Tak snad budu schopna se ucastnit nejake te vychazky, moc bych rada :slight_smile:
4. čer 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak co ta naše procházka... nechcete některá vyrazit zítra tady po okolí? Já se jinam ani nedostanu díky té stávce....
Co vy na to?

15. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
kde jste všechny?

A co naše těhulky?
16. čer 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc zdravím všechny, koukám, že jsou tu spíše už maminky s dětmi než těhulky, ale jestli se k vám můžu přidat, budu ráda :slight_smile: jsem z P6, bydlím v Liboci u Divoké Šárky
17. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Ahojky, vítej...... :slight_smile:
Tady jsou maminky i budoucí maminky co už mají nějaké to batole doma. :slight_smile:
Ted se jen nějak nemůžeme domluvit na srazíku.... všichni běhají po venku a sem nikdo nenakoukne.
Už strašnou dobu plánujeme Stromovku, tak tam jezdím sama s Matýskem. Až bude mít HEST po 6ti nedělí, tak určitě vyrazí taky... :slight_smile:

17. čer 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka díky za uvítání :slight_smile: no to je pravda, jakmile začne být hezky, všichni lítají venku, jestli někdy něco budete plánovat, ráda se přidám, sice zatím teď jen jako "koule" :grinning: pak už snad i s kočárkem
17. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Neboj, jakmile budeme něco plánovat, dám ti vědět....
Nebo naopak ty pak můžeš provést nás po Šárce... máš ji daleko?
17. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka mám Šárku přímo přes ulici, bydlíme přímo na Evropské nad Mekem, takže ráda vás provedu :slight_smile: je tam moc příjemné posezení u Veselíka, pro maminky s kočárky ideální a nebo pak moc pěkné prvorepublikové koupaliště, to možná znáš, jinak ještě můžeme i do Hvězdy, tam taky chodím moc ráda
17. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Já mám nejblíž tu STromovku... než se dostanu na Evropskou tak je to 20minut pěšky.... :slight_smile:
Hvězdu už mám daleko dost, ani nevím jak se tam s kočárkem dostat.
Ale určitě něco naplánujeme.... :slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky, před pár minutama jsem tě zahlédla cestou domů :slight_smile: Tak jsem se sem taky rozhodla podívat ...
Já teď pořád někde lítám a je pravda, že na procházku zatím moc času nemám :frowning2:
Já myslím, že v červenci to bude lepší, protože všechno teď potřebujeme stihnout do konce června, pak jedeme na dovču a pak nemám ani jeden plán :slight_smile:
17. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Ahooooj, no tos na mě měla zahulákat.... :slight_smile:
Chápu chápu, tak pak napiš. Já cestuju každý den po procházkách tady po okolí a většinou končím na hřišti u lesa, protože tam může být venku i Zuza.... :slight_smile:
Držím palce at vše stihneš do školy... :slight_smile:
17. čer 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já jela autem :slight_smile:
tak kdybych měla chuť a procházela se tady kolem, tak ti písnu smsku, jestli náhodou někde nejste :slight_smile:
17. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
No to určitě napiš... fakt chodíme skoro každý den. Stejně musím venčit, tak to beru při jednom. :slight_smile:
Příští týden mám sice nějaký doktory, ale snad se netrefíš. :slight_smile:
17. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dvě zkoušky dneska úspěšně za mnou..tak ještě příští pátek jedna a dospsat pár seminárek a bude to-) ani nevíte jak se těším..týden musím máknout..a snad to všechno bude už z krku..aspoň na chvíli-))
17. čer 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem těhulkám i maminkám. Můžu se k Vám přidat? Jsem se právě zaregistrovala. Tedy původně díky prodeji kočárku, ale koukám, že je tu Praha 6, tak jsem ráda, že konečně v nějaké diskuzi maminek Prahy 6 to žije :slight_smile: Já jsem taky u Divoké Šárky, i když od druhé strany Džbánu - ve Vokovicích. Do Liboce jezdím s dcerou do školky :slight_smile:
19. čer 2011 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek