• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@kacenkaja jeee, tak konečně někdo z blízkého okolí :slight_smile: kolem Džbánu dávám pravidelné víkendové procházky, zatím jen s manželem a břichem, ale už se moc těším, až tam budu drandit s kočárkem
můžu se Tě zeptat, nemáš zkušenosti s cvičením těhotných nebo pak plavání s miminky v klubu Bublinka?
20. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Bublinku jen znám, ale nevím o tom nic. Bohužel mě odradily ceny. My chodili do hotelu Praha. Tam to bylo fajn - jak pro mimča, tak i pro starší dceru.
Jinak procházky s kočárkem jsou tu skvělé.
20. čer 2011 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ahojky chodila jsme s miminkem do Bublinky a musím říct že to bylo fajn až na ty ceny, pak jsem jako těhule chodila na plavání do Juklíka a bylo to úplně super. Po nás nastupovali i mimča s mamkama a moc se mi ta lekce líbila budu tam chodit i se svým mimískem a ty ceny jsou třetinové..za lekci asi 180kč a když se staneš členem tak pak nějaká sleva... :wink: http://www.juklik.cz/ jediná nevýhoda je cesta,ale busem 174 je to kousek.. a autem taky celkem pohoda..
20. čer 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa
@kacenkaja
holky, díky za postřehy :slight_smile: ceny Bublinky jsou docela vysoké, to se mi taky moc nezamlouvá, ale zase jí mám 100 metrů od domu, no nevím, o hotelu Praha jsem slyšela, mrknu na net na nějaké info
jinak Juklík mi shodou okolností doporučila dnes kolegyně v práci, protože Jana Hochová je její kamarádka, každopádně mě zatím odrazuje ta cesta, ale ještě to promyslím, do Stodůlek bych to měla autem kousek
20. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi zkus toho juklíka..když si vemeš cenu té Bubliny tak se ti vyplatí i ten benzín,, :grinning: Já chodila na pondělní hodinu kde jsme půl hodinky cvičili a pul hodinky plavčo a byla to fakt super a navíc to předcvičovala porodní asistentka..takže sis mohla i pokecat..já bych fakt neměnila.. :grinning:
20. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím, ale přijde mi, že Juklík stojí stejně jako Bublinka :slight_smile:
Já osobně tedy chodím s malou plavat do Bublinky a to kvůli slané vodě, protože malá měla dřív ekzém, teď už ho nemá ale předtím slaná voda byla jediná přijatelná ... Nicméně i nadále tam zůstáváme.
Hotel Praha mám skoro u baráku a plavat s miminkem bych tam nešla - není to na to vůbec přizpůsobené, voda studená až tak, že je to skoro na neopren ...
To jen takový můj postřeh. Bazén jsem vybírala dlouho a celkem jsem to studovala ... Cena nic moc, ale jinak jsem spokojená.
20. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Bublinky jsem dnes volala kvůli cvičení těhotných v bazénu, bohužel se jim nesešlo tolik těhulek, takže kurz otevřou možná až v září a to už budu skoro rodit :slight_smile:
mě se právě taky zamlouvala ta slaná voda, že tam necpou do vody chemikálie, ale sůl slouží jako přírodní dezinfekce, takže pro dětskou pokožku je to asi super, no čas na přemýšlení ještě mám, tak to promyslím :slight_smile:
20. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jj já do Bublinky s Vojtíškem taky chodila..teď se mě tatínek ptal, jestli budu chodit i s Karolínkou..no budu, ale nechám, to až na jaro..taky na to budem muset našetřit, je to tma fajn, ale bohužel drahé-) ale za tu kvalitu to stojí-)
21. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak vás tak pročítám....
A musím vám oznámit, že jestli to dobře dopadne, tak v únoru budeme mít o jednoho prcka víc....
21. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hest
Jak se jezdí s kočárkem? Už vyrážíš na procházky s obouma dětma?
21. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no tak to gratuluji, konečně ses dočkala!!! s kočárkem se jezdí prima, ale když Vojtík nespí tak chce štrádovat-) příští týden pokud bude nějak slušně bychom mohly (krom pondělí, to už mám domluvenou prochajdu s kamarádkou od psů) třeba dát Stromovku? potřebuju někde jen vypustit draka-) ale minule si kluci docela pěkně hráli, to bych zopakovala. Ven chodím od 4. dne po porodu-) na vycházky, spíš kratší někam na hřiště-)) potřebuju aby se vyšťavil Vojtík, ne maminka-))) a taky díky tomu jak divně prší jsem radši někde v okolí-)) ale ráda tě (a klidně i další) uvidím-)
21. čer 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no jelikož jsem slyšela, že gratulace až po porodu, tak s tím počkám ... nicméně jsem zatlačila slzu na kraji oka - moc a moc ti to přeju!
21. čer 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Díky, jak píše Valentinuska... gratulace až po porodu... také jsem pověrčivá.
To je super, že se jezdí báječně.
Já jsem pro Stromovku. to počasí je divoký, ale snad už bude líp. Taky chci Matyho někde vypustit v kočárku prostě být nechce!!!!!! :slight_smile:
Tak se těším na vás všechny rodinko.....

@valentinuska
Jsem stejného názoru.... moc děkuji.
Já tomu stejně ještě nevěřím a když nevěřim, tak mi to mimino pěkně oslazuje v podobě nevolností... :slight_smile:
Průkazku ještě nemám, jsme na začátku... ale termín už mám stanovený na 5.2.2012 tak to budou dětičky necelé dva roky od sebe...
Nedáš s námi to Stromovku nebo ještě sotva stíháš školu a vše okolo?
22. čer 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka hih krásný termín-) když budeš chvíli přenšášet, budeme slavit společně narozeniny-) mám 16.2-)) ale vychází ti to na vodnáře-)) Vojtíšek je taky vodnář. Ano ano, taky jsem pověrčivá..taky jsem s žádným z dětí stále nepočitala, dokud nebude venku. Tak ať it není moc blbě. Na prochajdu se ještě domluvíme, taky mám ještě fofr se školou-(
22. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já stíhám méně a méně, protože na konci června vyrážíme na dovolenou a nějak vlastně nemám vůbec nic co potřebujeme :slight_smile:
přidám se po dovče ....
22. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem z Ruzyňě a mám skoro 3měsiční holčičku, ráda bych se seznámila s maminkama z Prahy 6. Malá moc v kočáru nechce, ale doufám, že to přijde. Taky bych ráda někam na plavání. Chtěla jsem od 3 měsíců začít, tak přemýšlím..
23. čer 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Taky jsem jako těhule denně prochodila s manželem Šárku :slight_smile:
23. čer 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom vítej :slight_smile:
my jsme taky začali vaničkovat někdy po druhém měsíci - ale jen tak lehce a moc se nám to všem líbilo :slight_smile:
23. čer 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ráda bych našla někoho na společné procházky :wink:
@steltom taky bydlím na Ruzyni mám 14 denní holčičku
24. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Taky jsem chtěla začít dřív, ale málé se koupání ze začátku vůbec nelíbilo. Ted už ale je z toho nadšená, takže by to šlo. A tvoje malá tam vydržela celou dobu v klidu? Jak dlouho to vlastně trvá. Já nevím, jestli jí to tak dlouho bude bavit. Naše koupání dělá dohromady tak 15min, a pak už začne natahovat. No ona u ničeho zas tak dlouho nevydrží...
24. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Taky jsem chtěla začít dřív, ale málé se koupání ze začátku vůbec nelíbilo. Ted už ale je z toho nadšená, takže by to šlo. A tvoje malá tam vydržela celou dobu v klidu? Jak dlouho to vlastně trvá. Já nevím, jestli jí to tak dlouho bude bavit. Naše koupání dělá dohromady tak 15min, a pak už začne natahovat. No ona u ničeho zas tak dlouho nevydrží...

@zabulik Jé, tak to je fajn, to se můžeme někdy potkat. Kde přesně na Ruzyni bydlíš? Já na Dědině..
24. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom taky tak to máme k sobě blízko :slight_smile:
24. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom no naší malé se koupání v malé vaničce nelíbilo také - i přes to jsme začali a ve velké vaně plné vody se jí líbilo :slight_smile: muselo se to hodně načasovat, aby byla vyspinkaná a ne úplně hladová ...
pak i lektorka dávala pozor, aby jí nepřetáhla a když už začala být hodně nepříjemná, tak jsme přestali - ale většinou vydržela celou lekci, zbytek mi event. lektorka dávala jiné rady, protože s miminkama i cvičila, ukazovala mi masáže apod.
teď vodu miluje a koupe se ráda v bazénu i ve vaně :slight_smile:
24. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dneska udělala poslední zkoušku (ještě teda visím nějaké eseje..ale to už se dá..) před chvílí jsem dojela z Brna..nespala jsem, šprtala jsem přes noc..celý týden to stálo za prd, děti mi tu střídavě ječely-) NIcméně to MÁM, a už jsem volná na procházky, hřišťata apod-)
24. čer 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
moc zdravím nově příchozí!!!!
Až budete plánovat procházku v Šárce, tak mi dejte vědět, moc ráda se přidám.
Máte ale strašně malinkatý dětičky..... ty jo, to musí bejt nádhera..... už jsem zapomněla, jaký to je mít doma miminko... :grinning:
24. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Supeeer, to je paráda. Vidíš jak jsi šikovná.... :slight_smile:
Příští týden má být krásně, tak bych nějakou prochajdu dala, pro Tebe asi spíš ta Stromovka vid?
Máš doma hyenky? Já že bych vzala Zuzu. Jinak můžeme kamkolik kolem Dejvický na hřiště, at to nemáš tak daleko.

24. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a holky, mám průkazku...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už jsem viděla i srdíčko! :slight_smile:
24. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahoj, gratuluji. To je krásný pocit, pamatuji si jak jsem poprvé videla tlouct to malinkate srdicko, to jsem byla dojata...
jj, urcite. Doufam, ze se na nekdy domluvime na prochajdu. Samotnou me to fakt neba. Moje mala moc kocar nemusi, ale kdyz ji tam dam unavenou, tak snad usne. Ted ma obdobi, kdy spi pres den tak po pul hodkach.

@zabulik Jak to s malou zvladas? chodis uz na prochazky? Ja byla v tehle dobe jeste nepouzitelna. Ani jsem nemohla chodit.

@valentinuska A tys chodila do te Bublinky? Ja prave premyslim, jestli tam, nebo jsem si nasla v Repich v jedne materske skolce. Bublinku mam kousek, je ale drazsi. Jak casto jste tam chodili? Nebo jeste chodite?
24. čer 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom
Díky,.... jsem se tam i těšila... až uvidím srdíčko. Sice jsme mimi museli hledat ale je tam... :slight_smile:
Já měla ten samý problém s Matýskem, od druhého měsíce nenáviděl kočárek, procházky s ním byly o nervy.
Pak jsme vyměnili kočárek a on jezdil na bříšku a před sebou měl síťku přes kterou viděl ven... to se mu začalo líbit. Tak vydrž...

Jinak procházku můžeme naplánovat tak, že můžeme klidně někde zakotvit a vyndat dítka z kočárků.
Maty mi stejně v kočáře nevydrží, už tam nechce být. :slight_smile:

24. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom zatím to snad zvládám začínají nás trápit prdíky tak to bude ted asi horší a to si dávám na jídlo pozor,chodíme každý den aspon na chvilku to počasí nám moc nepřeje :unamused:
24. čer 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek