• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@irenka je mi to jedno kam-) a gratuluju k průklajdě-) potřebuju akorát něke vypustit draka-) minule top hřiště ve stromovce nebylo špatné..ale klidně můžeme zase někde tam u vás..tam bylo taky hřišťat dost, že? hyenky nemám..to bych se už asi složila-)
24. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabulik
Bolavá bříška jsou pěkně nepříjemné starosti...
Ale určitě už máš kapičky, polštářek a mastičky na bříško... :wink:
Občas je to o nervy co? Držím palce, at je to lepší.
Počasí mě taky dost štve, si dělá co chce.... :angry: to se pak těžko domlouvá nějaká procházka nebo hřiště.... :slight_smile: :pensive:
24. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Tak to ještě domluvíme... já můžu klidně už v pondělí dopoledne... abych byla cca tak kolem 11tý doma... a dala Matyho spát. Co ty?
Můžeme dát hřiště tady u nás pod zámečkem, ale to budeš mít pěknej kopec před sebou...
24. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný víkend všem, tak jsem vás stihla dočíst :slight_smile: právě jsem se vrátila z dovolené u rodičů v severních Čechách, manžel se jel vyřádit s kolem do Dolomit... dostala jsem od kamarádky plnou krabici věcí pro chlapečka a tak jsem zatím třídila podle velikostí.... protože jste tady už všechny zkušené maminky, chtěla jsem se vás zeptat, kolik kusů a jakých oblečků jste měli např. ve vel. 56 a 62 (nebo i 68).... vůbec nevím, co mám mít na ty první tři měsíce přichystáno, jakou vel. do porodnice, kolik čeho pro miminko, které se narodí začátkem října
25. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jestli se můžu zeptat, jaký kočárek ste si pak pořídili? a kolik mu bylo, když se mu tam začalo líbit? Ona chvíli vydrží koukat, ale za chvíli ji to přestane bavit :frowning2: Takže věčšinu času trávime doma pod hrazdičkama. To jí baví hodně a zatím ji to neomrzelo. Už začala šahat na hračky, tak je z toho nadšená. Co nějaké nudné stromy..to je nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já si chci teď pořídit plážovej stan, aby jsme mohli kdekoli venku zakotvit a nesvítilo na ni sluníčko. Tak můžeme pak vyrazit. A jak to má Maty se spánkem? V kolik tak chodíte ven?

@zabulik O prdíkách ani nemluv. To jsme si taky užili. To jsem skoro nic nejedla. Ale teď je to mnohem lepší. Jak už má silnější bříško, tak se vyprí jak nic. Takže vydrž, vydrž.
25. čer 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já jsem před porodem nakoupila fúru věcí, které jsem vůbec nevyužila, takže doporučuju ve vel. 56 si pořídit hlavně overálky. Ty jdou rychle a jednoduše oblíkat a nemusíš na to mini mimino rvát několik vrstev, jako bodíčka a dupačky... A hlavně žádné ryfličky, lacláčky, šatičky, botičky, ponožky...a tak. To jsem nakoupila, že bude parádnice ale jak byla malinká a křehounká, tak jsem jí do toho nechtěla navlíkat. Jak už je starší(62), tak jí overálky dávam jenom na noc a přes den bodíčka a tepláčky z ponožkama. A když je zima, tak mikinky na zapínání-tenčí i tlustčí.
25. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom moc díky za info, to je pravda, že v té 56 jsou overálky nejlepší, protože stejně asi budu malého balit do zavinovačky a navíc tu 56 bude mít asi jen tak dva týdny.... ježíš, co já s tím mrňouskem ty první týdny vlastně budu dělat? asi na něj jen s obdivem koukat :slight_smile:
25. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak tak, my na ní koukali místo televize. Je to takový malý zázrak :slight_smile: Jak jsme ji přinesli z porodnice, manžel si k ní přisunul křeslo a dlouho na ní koukal jak na zjevení :grinning:
25. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@steltom já jsem chodila na vaničky do Řep - mateřské centrum u jedné školky - to bude ono :slight_smile:
26. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom
Ahojky, co se týče kočárku tak jsem měla Hoco Smaragd, měl vepředu síťku a dalo se koukat ven. To samé pak měl kočárek terénní Bambule. Ale moc dobře to znám. Taky Maty nechtěl jezdit v kočárku, tak jsem ho půlku procházky vždy nosila. Ten stan je dobrý nápad. Ale pokud jezdíš ven do Šárky, tak tam by ti mohla stačit kemping deka.
Maty má režim takovej, že mi venku v kočárku už moc nespí. Tak chodíme na vycházky s kamarádkama spíš po obědě a až se vzbudí, cca tak nejdříve ve 2 hod. můžeme razit ven a jsme na místě tak kolem půl 3 až třetí.
Tak když by vám to vyhovovalo, tak se můžeme domluvit a já se ráda nechám provést Šáreckým údolím..... :slight_smile:
27. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Jen obidvuj a koukej.... ono se nenaděješ a strašně ten čas poletí.... :slight_smile:
27. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Právě v Šárce na těch nejlepších místech moc chládku není, takže bych do toho určitě šla. teď jsem našla nějakej samorozkládací, ten se mi líbí. Uvidíme. Určitě tě ráda Šárkou provedu :sunglasses: . Musíme se nějak domluvit. Já jsem tady do pátku, pak jsme deset dní pryč, takže potom až po 10.7. Tak napiš jak to vyhovuje tobě. Chtěl by se jěště někdo přidat?
28. čer 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom
Ahojky, já stan taky budu shánět... tak jestli ho seženeš tak mi pošli odkaz kde ... prosím.
Jinak časově tento týden už nestíhám a po 10.7. mi to vyhovuje, tak si napíšeme....
Už se těším. Byla jsem v Šárce naposledy na kole a to jsem toho moc neviděla... :slight_smile:
29. čer 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, po 10. se přidám :grinning:
4. črc 2011 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpět z dovolený a zase bude nějaký ten čas :slight_smile:
Tak na procházku se ráda přidám a šárku zase prohlédnu :grinning:
8. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Vítej zpět, jak bylo? Doufám,že jste měli alespon krásně....
Tak něco domluvíme... jen ted nevím kdy, mám příští týden nějaký doktory a pak mě chytili zuby, tak budu lítat po zubařích... :(
8. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Bylo to úžasný! Nebylo moc teplo, ale i tak jsme si užili pláž i Amsterdam ... navíc teráska přímo k moři, takže západy z první ruky každý večer :slight_smile:
Zuby jsou hrůza, doufám, že to moc nebolí :frowning2:
8. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj, už se taky hlásím, že příští týden jsme už v Praze a nakloněni procházkám-)) Psice nechám přes léto ještě u našich..upřímně se přiznám, že i bez nich to je kolotoč-)
9. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky už jsme spátky z dovolené, takže můžeme něco podniknout. Jak jste na tom tenhle týden? já můžu víceméně kdykoli. Můžeme se potkat třeba u Mekáče nad Šárkou?
11. črc 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Budeme se stěhovat do Vokovic (během měsíce) a nikoho tam zatím neznám. Mám 3letýho Matýska a během pár dní čekáme druhýho raubíře.
12. črc 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahoj, vítej:slight_smile: Nejak se nám to tady zaseklo. Ale jestli se budeš chtít přidat na procházku šárkou, tak budu ráda. Snad to brzy nějak domluvíme, když sem holky nakouknou:slight_smile:
13. črc 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdy dáme tu Šárku? :slight_smile:
Já můžu třeba v pátek ...
13. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám týden do porodu, ale potom bych se určitě ráda přidala:slight_smile: Zatím se tu mějte, po porodu a stěhování do Vokovic se ozvu a ráda se s vámi seznámím :slight_smile: Budu se těšit, ahoj Lenka
13. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska A v pátek v kolik?
13. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to budeme kousek od sebe :slight_smile: bydlíme v Liboci, hned naproti Šárce, zatím miminko čekáme... držím palce, aby vše proběhlo v pohodě!
13. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom já v podstatě kdykoliv :slight_smile:
@irenka nepřidáš se?
13. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi - tak to je skvělý :slight_smile: Děkuju, pak se ozvu. Ať ti to rychle uteče :slight_smile:
13. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

vidím, že se to tu rozrůstá... to je dobře.
Já se omlouvám, tento týden mám samé běhání po Dr. a jsem ráda že se doplazím domů.
Celý dny je mi blbě, tak ani na dlouhé procházky nechodím.
V pátek mám bohužel doktorku, jdu se podívat jak miminko vyrostlo.... tak snad se přidám jindy...

13. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Zrovna mi manžel volal, že dostal v pátek dovolenou, tak asi někam spolu vyrazíme. A co třeba příští týden v pondělí? Třeba ve 12:00?
13. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek