• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@steltom pro mě pondělí špatný, určitě už něco mám :frowning2:
13. črc 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Tak úterý?
13. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom já se omlouvám, ale já to teď nějak vůbec nevím a nedokážu sesumírovat kdy ten příští týden :frowning2:
domluvíme se na začátku týdne? nevadí ti to?
13. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se taky přidám, ale můžu v pondělí, úterý a čtvrtek jen dopoledne. Jindy bohužel nee.
13. črc 2011 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já bych v pondělí mohla.... :slight_smile:
14. črc 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska nevadí, tak se pak domluvíme :wink:

@kacenkaja
@irenka tak se holky můžem domluvit na to pondělí dopoledne? V kolik tak můžete?
14. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom
Jestli dopoledne, tak jsem spíš pro cca půl desátou, abych stihla dát Matymu oběd a pak spát...
To víš, s těma staršíma dětma už to taková prča není.... :slight_smile: :wink: stále hledám co mu dát k jídlu, kde to ohřát. Jak ho uspat, protože mi v kočárkuu spát nechce... :slight_smile:
14. črc 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jeeej, tak na to už se taky těším. Naše malá je nevyspitatelná už teď. Někdy v kočárku usne hned, někdy ani náhodou..a to už pak nevím co s ní. :fearful:
Tak můžem na tu půl desátou, jestli to vyhovuje i kacenkaja. Chce se ještě někdo přidat?
14. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom
Tak super, tak v půl 10 v pondělí před McDonaldem?
Je tam pak nějaký prostor abych vypustila dítě z kočárku?

Kdo se ještě chcete přidat?
Holky, těším se až vás nové poznám.

14. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Jsem ti ani neodpověděla... promin.
Hele zuby blbý, mám zánět dásní ale to prý k těhu patří..... tak je to nepříjemný, ale dá se to přežít.
Ted mě trápí spíš nevolnosti. Jsem tuhle myslela, že ani nedojedu domů a někde sebou švihnu.... co by pak dělal Matýsek to fakt nevím... no snad bude líp.
Těším se až mi povíš víc o té dovolené, jsem ani nevěděla že jste byli takhle daleko. To musela být paráda..... :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... bydlim na Praze 13, neplanujete srazik treba na Ladronce apod???? mam 21 mesicni holcicku, je nam strasne smutno:frowning2:
14. črc 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak super, domluveno. Budeme tam. Jo, jo dítě tam můžeš vypustit uplně všude :grinning: Já vemu i plážový stan, tak to třeba můžeme někde rozložit.

@pipiii Ahoj, já na Ladronku někdy jezdím bruslit. Ty bruslíš? a nechceš přijjít za náma v pondělí na Šárku?
14. črc 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky! v pondělí bych taky mohla! @irenka já mám zase náběh na zánět šlach v pravé ruce..jezdila jsem včera po Praze s kočárkem a několikrát jsme ho zvedala do mhd..-( prostě těch 30 kilo se projevilo no..
@steltom taky občas chodíme na Ladronku bruslit-)
14. črc 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom mohla bych dorazit, jen mame ted nabourany auto, tak vsude mhd :grinning: a kam presne na sarku, moc to tam neznam... ale k tomu mekaci byhc trefila a co tam je? nejaky park? jinak ja trochu bruslim,a el mala uz je velka na kocarek, chce spis svuj pohyb, je hodne zive dite, takze bych mohla treba nekdy vecer sama..si odpocinout :grinning: ale jezdim malo..jsme zacatecnik by se dalo rict :grinning:
14. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest A jak to zvládáš bruslit se dvěma dětmi? :confused: :slight_smile:
@pipiii Šárka je takovej příměstskej les s cestičkama pro kola a kočárky. Je dost rozlehlý a je tam i koupaliště a prima hospůdka :grinning: Tak doraž k Mekáči. stojí tam autobusy i tramvaje. Je to zastávka Divoká Šárka.
14. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se asi pondělí uvolňuje, tak bych možná také dorazila :slight_smile:
jedeme přes oběd nebo se budeme vracet domů? :slight_smile: (já abych vzala Leušce dostatečné zásoby :slight_smile:)
14. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom nene s obema jsem to jeste nezkousela a na ladronce bych se bala s kocarkem bez brzd, i kdyz s vojtiskem jsem taky drandila s inglesinou-) ale mam xlander xrun na vojtu to miva tatinek a ja mam karolinku v quinny ten ma brzdu, tak to takhle bylo fajn, s obema jsem si rikala ze bych sla treba na letnou, je tam jen takova rovinka..me na ladronce desi ty kopecky dolu, neumim moc dobre brzdit, tak bych se bala, ten phil a teds s obema ma pres tricet kilo..a to kdyby se rozjelo, to je uz o uraz-)
14. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak koukám, že se nám to rozrůstá.... takže bude srazík ve větším počtu? To je super.

Já jsem byla bruslit jednou s kočárkem ale ve Stromovce....... :slight_smile:
15. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

mám bohužel smutnou zprávu. V pondělí nemůžu dorazit.
Včera jsem byla v poradně, mám slabé kontrakce, tak mi dali prášky a mám ležet, ale to by bylo ještě v pohodě.
Našli mi těhu cukrovku a ženou mě v pondělí po testech a do Gennetu.... tak to musím odpískat. :angry:
Moc si procházku užijte..... budu na vás myslet.
Snad příště.....
16. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka jejda, to jsou zprávy, tak ať je brzy lépe a všechny testy dobře dopadnou
17. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak se hlavně šetři. Držím pěsti.
17. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky platí teda to pondělí, a kolik nás tedy bude? Snad nebudou takový vedra jako dneska, když tak tam hupsnem do bazénu na koupaliště :sunglasses:
Na jak dlouho to vidíte? My asi podle nálady. snad bude mít malá dobrý den :slight_smile:
17. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom Ahoj, netušíte jak má být v pondělí počasí? jestli bude pršet jako prší teď, tak se omlouvám, protože nemám na ten dvojkočár pláštěnku, ale jinak jsem pro každou špatnost-)
18. črc 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme vstali a malej je knouravej a ma teplotu-( takze se omlouvam, ale nedorazime-( doufam, ze ot vyjde priste..
18. črc 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme teď vstávali! Omlouvám se, pro mě neuvěřitelná věc, ale díky tomu nestíháme :frowning2:
Nemám na nikoho ani telefon, abych vám dala vědět :frowning2:
18. črc 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska no takze asi nikdo nedorazi.. ja bihuzel kvuli praci take nemuzu dorazit :frowning2: fotila jsme svatbu a v sobotu a musim na tom pracovat :frowning2: kdyz mala bude spinkat... chjo...
18. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii mate holky nekdo facebook? pisnete dyztak do IP.. muzeme se nekdy dohodnout :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
neříkejte, že se srazík nepovedl.... to mě moc mrzí. Hlavně že jsem to zpunktovala a pak nemohla dorazit! :(
Příště už nám to snad vyjde.

@valentinuska
díky, snad to brzy vše přejde..... víc ti povím osobně, snad nám nějaký ten srazík už vyjde... :slight_smile:
Kdyby jsi šla někdy jen kolem domu, tak mi písni SMS, třeba se přidáme... :wink:

@pipiii
Já na FB jsem... :wink:

@steltom
Tak jak? Byla jsi nakonec v Šárce? A sama?
Mě to fakt moc mrzí.... neplánovala jsem takovéhle změny. Příště se domluvíne jinak a ne před kontrolou v poradně.... :slight_smile:
Nezlob se prosím.
18. črc 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahoj, já se nezlobím. Přece za to nemůžeš. Hlavně ať seš v pohodě. V šárce jsem byla, stejně bych tam šla a radši jsem byla i u mekáče, jestli by někto třeba ještě dorazil. No nic, tak snad příště :slight_smile: Ale bylo nakonec moc hezké počasí, tak jsme si to užili. V šárce je prostě krásně :sunglasses:
19. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohu se přidat k vám do diskuze? jmenuji se petra a mám 11-ti měsíčního chlapečka Adámka a bydlíme od listopadu na praze 6-petřinách. hodně chodíme do hvězdy nebo na ladronku, nepřidá se k nám někdo? nebo bych ráda na šárku či džbán, ještě jsem tam nebyla :-/ kdyby měl někdo zájem, budu ráda a těším se :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek