• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@karminka ahoj vítám tě :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka ty máš ležet a ne běžět za kočárkem kdo ví kam! :grinning:
já jsem tedy taky chvátala, tak jsem si naštěstí mohla vzít auto - my dneska jeli k doktorce, Leuška má rýmu jako trám a šla do zelena, tak jsem pro jistotu jela ... minule jsme skončili na atb, tak jsem se tomu chtěla vyhnout :slight_smile:
kampak si chvátala dnes ty?
20. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já na Fb jsem taktéž! Už jsme ok, lezou malýmu jedny z posledních zubů..ta je některý dny na zabití..dneska jsem byla na gyndě, nemáte někdo zkušenost s tělísky? Dali mi na výběr Mirenu a Multiload, jedno hormonální, jedno nehormo...ovšem cena 7tis a 1200..rozdíll..tak váhám..ez antiko fakt už ne..dvakrát a dvě děti..víc už by to nešlo, abstinovat asi by u drahého neprošlo..a o tom zbytku pomlčím, že-)))
20. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steltom
Ted bohužel počasí moc nedovoluje procházkám.... :frowning2:
Tak plánování bude asi ze dne na den což? Ale příští týden bychom tu Šárku už dát mohli..... :wink:

20. črc 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka
Ahojky, my tu domlouváme srazíky ale nějak se to zatím nevyvedlo.
Určitě jsi vátána mezi námi. Jen jsme všichni od tebe asi přes kopec... :slight_smile:
20. črc 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
Zdar ženo, já jsem si říkala že asi chvátáš!
:slight_smile:
a co je Leušce? Jen viroza? Snad ne nic vážnějšího.
My jsme naštěstí OK, ale v tomhle počasí mi Maty nechce moc jíst hlavní jídla, tak nevím zda vařím tak blbě, nebo je to počasím.............
Vtipálku, já a sedět doma na zadku? Nebo dokonce ležet? :D

@hest
Do dělá ruka? Ještě bolí?
Já Anti ani tělísko nikdy něměla, tak to ti moc neporadím.....
Nám taky rostou asi poslední zuby, vypadá to na špičáky? je to možný? Já se v tom nevyznám.... a taky bych měla konečně Matyho objednat k zubaři, jen nevím kam, jsem to ale matka maceška.... už jsme tam měli být dávno............ :confounded:
20. črc 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no zápěstí stále bolí..teď jsem tři dny nikde nebyla venku..sice to tu Vojta asi zboří..ale nemusím rvát nikam kočár..tak snad to poleví..
to počasí je fakt mazec..
20. črc 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska - děkuju a dle fotky si možná vybavuju, že jsme se jednou viděly v klubu Bublinka, je to možné?

@irenka - to vůbec nevadí, sednu u baráku na bus a do 10 minut jsem u mekáče na divoké šárce :grinning: pro mě to není problém někam dojet, jen to tu moc neznám, spíše nějaké záchytné body :grinning:

to počasí je fakt hrůza :-/ i přesto jsme dneska byly s kamarádkami venku od 10-16 hod. a mám tedy dost, utahaná jsem jako pes, malý je vykoupaný a šel spinkat :slight_smile: taťka nám šel dneska na florball, takže přijde pozdě, takže si jdu dát véču, poklidit a dát vanu :slight_smile: hezký večer všem
20. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka jo jo je to možné, do Bublinky chodíme :slight_smile: jenom se divím, že mě poznáváš - sem si dávám fotky kde vypadám trochu rozumně a do Bublinky chodím bez namalovaného obličeje :slight_smile:))
20. črc 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irenka To počasí je fakt děs :angry:. My jsme teď v Brně, vzali jsme i kola a vozík, ale asi z toho nic nebude. Já doufala, že nebude hnusně pořád, no uvidíme. Třeba se to tady ještě vylepší :sunglasses: . Jo, to plánování asi budeme fakt muset řešit ze dne na den. Prostě se asi domluvíme, jo zítra by to šlo, a pudem... :slight_smile:

@karminka Taky tě vítám :grinning: My pudem do Bublinky příští týden poprvé, tak se docela těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka
Tak to je super, že ti cestování nevadí. Mě taky nikdy nevadilo ale ted trochu jo. :wink:
Navíc Maty mi v kočárku už moc nevydrží.... Ale tu Ladronku nebo Hvězdu si taky už dlouho plánuju projít...

@steltom
To bude asi nejlepší domluvit se den dopředu. :slight_smile:
My ted bohužel jsme bez kočárku a to počasí je na dračku.... :(
22. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska - jsem si spíše vzpomněla dle té Leontýnky - takové pěkné, neobvyklé jméno moc dětiček nemá :slight_smile:

My jsme se dnes vrátili od rodičů ze severu Čech, celé odpoledne jsem prala, žehlila a balila, ráno odjíždíme na dovču do Krkonoš ještě s jednou rodinkou na necelý týden :slight_smile:

Já mám teď s Bublinkou takový konflikt (už od zimy),tak jsem zvědavá jak to dopadne - byli jsme tam asi 3 lekce, pak 2 omluvené a pak jsme museli přestat chodit, protože malý měl přes zimu zánět průdušek a 2x antibiotika, nahlásila jsem to do Bublinky, že musíme přerušit a pak uvidíme, jenže doktorka to nedoporučila dále pokračovat, volala jsem majiteli a on, že nám půlka (2 tis.) propadnou nebo si musím 2 tis. doplatit a chodit na další kurz, docela sviňárna... Adámek je teď po zdravotní stránce od jara naprosto v pohodě, žádná nemoc, tak nevím, ale nechce se mi to zase doplácet, když nevím jak na tom budeme, abychom tam zase nešli 3x a 2 tis. v čudu :-/ Všude jinde (mimo Prahu) kde mám kamarádky, tak peníze vrací, nemají problém nebo to dochodí později bez doplatku (jen ty zbývající lekce), tady v Bublince je to problém, majitel na tom chce jen tržit, nejde mu o pohodu rodičů s dítětem ani o zdraví :-/
24. črc 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka tohle je fakt divné ... podle mě by zbytek peněz vrátit měli, když to máš i od doktorky :-/
mě zatím vždy vyšli vstříc, ale já to vždycky nějak dochodila ... měla bys podle mě nárok na všechny nevychozené hodiny i na ty omluvené ...
24. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co vy tady? já už jsem zpět v praze, nepodnikneme tedy tento týden nějakou tu procházku?
8. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka já teď váhám kam na plavčo s Vojtíkem..neb ta Bublinka je sice pro nás nejblíž..ale je na nás drahá..teď jsem našla na nějaké slevové akci nějaký klubík plavací taky se slanou vodou na Praze pět..neznáte někdo? Myslím že v Malátově ulici..
10. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme zpět z dovolené... sice předčasně, ale jsme.
Počasí nás vyhnalo z kempu.

Nedáme příští týden nějaký srazík? Jak jste na tom časově?

11. srp 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - mě už do té Bublinky nikdo nedostane... včera jsem jim doporučeně poslala dopis, kde žádám o vrácení alespoň 50%, jsem zvědavá zda aspoň něco vrátí. Teď od podzimu chci chodit na nějaký kurz spíše cvičení nebo říkanky atd. pro děti, hernička nebo tak něco a hlavně přes zimu,abychom zahnali čas, když se nebude dát chodit dlouho venku.

příští týden mám také volný, jsem také pro nějaký srazík :slight_smile:
12. srp 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a @karminka mě by se hodilo buď pondělí nebo středa.-)
s tou bublinkou m přijdou že jsou hodně na prachy..já jsem s nima taky řešila, že jsem nenastoupila do kurzu, ale nechali mi to výjimečně to zápisné až na ob kurz..ale ty jejich říkanky mi přijdou dost drahé..
JInak jsem na hřišti potkala prima maminku co bydlí na hanspaulce a říkala, že moc príma cvičení rodiče s dětmi má Sokol (jo, trochu to není v módě, vím-)) na Hanspaulce. A co si pamatuju já chodívala jako dítě do Sokola do Dejvic, ty dnešní hrátky s dětmi nejsou o ničem jiném..jen za to chtějí všude moc peněz. Ale v tom Sokole to je až od dvou let. Ale plánuju, že bych tam pak s Vojtíkem chodila..přeci jen to je směšná částka za rok-) a efekt stejný...dneska mi přijde, že všechny aktivity pro děti, obzvlášť v Praze jsou drahé. A pokud člověk žije od měsíce k měsíci..tak fakt platit třeba dvoum dětem 4000 plavání na 10 týdnů..to je prostě mazec..
12. srp 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - já můžu oba dny, jak pondělí,tak středu, lepší je pro mě tedy pondělí,ale pokud maminky budou moci spíše jiný den, přizpůsobím se, příští týden máme celkem volný, pak ty další týdny máme více aktivit, kontroly u dr. - preventivky a pak adámkovy 1.narozeniny :slight_smile:

bublinka mě fakt zklamala, co nadělám,že? a ten sokol, proč ne? já proti němu nic nemám, a výsledek mi přijde na stejno, děti se naučí to stejné jako z těhle drahých kurzů (stejně tam jde jen o reklamu, napíšou si jaké mají doporučení, různé doporučení z Unie a kde si co si a napočítají si to do kurzovného)

já tedy zvažuju dračí bránu, tam jsou také nějaké cvičení a aktivity pro děti a to hlavně kvůli vzdálenosti - mám to za barákem a lze tam snad koupit nějakou permanentku s přenosnými kredity a ty bych pak mohla využívat i já třeba na cvičení,kdybych chodila po večerech.
12. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka a dračí brána je kde? s procházkou, klidně pondělí! -)
12. srp 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka dogooglila jsem to včera-)) mají tam Fitmami s dětmi do 2 let...musím se zeptat, jak to tam probíhá..když bych tam vyrazila s 2 prckama-)))
14. srp 2011 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - jojo, zkus se zeptat :slight_smile: já nad tím dost uvažuju, aspoň bychom takhle "zabili" dlouhé zimní dny nebo i chmurný podzim
14. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co tedy? Kdo se přidá??? V kolik a kde zítra?
14. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka šlo by to zítra nějak odpoledne? Dopoledne tu budu mít koordinátorku a švagrová si bude vyzvedávat bágl neteře co mi tu dnes zanechala
14. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - jojo, odpoledne je ideální, malý mi chodí kolem 11 hod. spát a až se vzbudí, dáme obídek a můžeme vyrazit, viděla bych to tak na 14 hod... a kam půjdeme? co hvězda?

přidáte se holky?
14. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka jojo hvězda je fajn, vlezu tu v Kafkově na nějaký nízkopodlažní bus. 14 je ideální..to buď bude Vojta vyspaný, anebo aspoň díky cestě usne-) Kde se sejdeme? U hlavní brány (Ta jak je vidět od tramvají, nebo jak to mám popsat)? Budu mít s sebou trikolorního psa-)
14. srp 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - já do té hvězdy vcházím vždy od brány naproti restauraci u holečků (je to jakoby u konečné tramvaje na petřinách), ty asi myslíš jakoby od vypichu jak je dopravní hřiště,vid? jakoby naproti kauflandu... ale je mi to jedno, můžu dorazit kamkoliv, mobil na mě je kdyžtak: 737 684 452, kdyby něco... snad mi malý bude spát tak nějak normálně, aby se stihl najíst a vyrazili jsme
14. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
731 455 290 číslo na mě-) asi ten vypich by mi vyhovoval víc, se přiznám...snad se do zítra vyprší-)
14. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest - ok a víš tedy kde je to dopravní hřiště, že bychom se sešli u něho? malý mi ještě spí,tak snad nepůjde spát později, abychom to stihli :-/
15. srp 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek