• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahoj všem, tak jsem si dneska s Kristýnkou (hest) a jejíma dětičkama Vojtíškem a Karolínkou užila další super den, tentokrát na koupališti Petynka. Nemá někdo čas zítra, že bychom něco podnikli?
23. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

to je super, že jste byli na Petynce..... a jaké to tam je. Já se bála že tam bude hlava na hlavě.....

@karminka
Zítra už něco mám, snažím se být ted ve stínu nebo u vody a moc necestovat, jinak jdu k zemi!
Ale co pozítří? Chtěla jsem konečně zkusit tu Šárku, ale taky se bojím, že tam bude nátřesk.
:slight_smile:
23. srp 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co zitra??? nechcete se nekde sejit?
24. srp 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii
Já jsem pro, jestli bude horko, pojedu zase do Stromovky. Tak kdyby se chtěl někdo přidat..... :slight_smile:
25. srp 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka to je pro nas strasne daleko bohuzel :frowning2: ach jo... tak zustaneme na balkonku s bazenkem a zitra jedu s malou a babickou k mori :slight_smile: tak to doma uz nejak vydrzim. Ja bydlim Za Velkou ohradou mezi stodulkama a reporyjema. Tak az se vratim z dovci, mohly bysme treba na Hvezdu nebo na Ladronku, kdyby nekdo chtel:slight_smile:Ja tady na konika a beremese starsne zapominam takze jsem temer cely den on-line na facebooku a na skypu. Tak kdyby se neco planovalo, date mi vedet?? byla bych moc rada!!! Diky!!!
25. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po delší době, od zítřka nastupuju na mateřskou, tak jsem se chtěla zeptat, pokud bude pěkné počasí, jestli někdo nechodíte do Šárky na koupaliště, ráda bych se přidala :slight_smile: jsem sice ještě pupkáč, tak snad nepohrdnete :grinning:
25. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ahoj, zrovna dneska do Sarky na koupak jdeme s karminkou-) mame sraz ve 14 h u mekace-)
25. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest tak to vám závidím, já jsem ještě dnes naposledy v práci a obávám se, že 14 hod. je pro mě nereálná a zrovna, když je takhle hezky :frowning2: ale příští týden už jsem plně k dispozici :slight_smile:
25. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tu Šárku asi dneska nedám... od rána se mi motá hlava. uvidím co odpoledne, ale ta druhá je pro mě brzo. Maty usnul až ted tak ted bude spát doufám dlouho a já si hodím taky nohy nahoru.

@pipiii
Až se vrátíte tak naplánujem něco jinýho, já mám stále za to, že bydlíš na P6 :slight_smile:

@spaghi
Neboj, srazíků ještě bude.... :slight_smile:
25. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak cenově Šárka lepší, ale taky lidí strašně moc a brouzdaliště o hodně menší (ale zase mělo skluzavku)v bazénech ovšem voda pěkně studená-)
25. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Díky za info. O studené vodě vím, napájejí to z Šáreckého potoka, tak aby to nebylo studený..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přesně jak píše Kristýnka (hest) s tou Šárkou, mě to tedy osobně moc nenadchlo, radši si připlatím na Petynce. Je to tam sice hlava na hlavě,ale přijde mi to lepší. Jen si tedy myslím, že počasí až tak na koupání už letos nebude, příští týden už má být pro mě lepší počasí, ale dost přeháněk, tak by mohla vyjít nějaká prochajda. určitě bych se ráda přidala, jen máme dost kontrol (roční prohlídla, neurologie atd.)

také sem spíše nakukuju minimálně, jsem denně na facebooku a skype :slight_smile:
26. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak to jsem ráda, že píšete ohledně Vašich připomínek na koupaliště.
Já mám demofobii z lidí a na koupák jsem se neodvážila.

Já jsem také spíše na FB, tak se můžeme domlouvat i tam. :slight_smile: :wink:
26. srp 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky funguje to tady ještě?
4. lis 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nosalice funguje, ale nikdo sem moc nechodí...
6. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vychazky? Poradate nekdy? :wink:
2. pro 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ráda bych našla někoho na pokec a společné kočárkování :wink:
3. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabulik ahoj! A odkud jsi? Ja z Dejvic :slight_smile: a v jakou dobu chodite s kocarkem?
3. pro 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Ahoj, já bydlím taky v Dejvicích-) my chodíme na prochajdy nepravidelně, teď jsme třeba byli 3 týdny nemocní..-) @zabulik
4. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabulik
@hest tak to bychom mohli nekdy vyrazit, ne? My chodime po poledni na spani. Alespon jeste minuly tyden to tak bylo. Ted starsi 4.den spani bojkotuje, tak uvidime. Co vam bylo tak dlouho?! To je otrava :frowning2:
4. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 no my byli bez tatínka, byl pracovně pryč, já jsem měla asi angínu, děti tak nejdřív chrmlaly...a pořád se to zhoršovalo, zelená rýma kašel, horečka..tak jsem pak naklusala když jsem trochu pobrala sil s nima k dr, ta koukla i na mne, poslala mě taky pro atb ať se přeléčíme no a po třech dnech dobrý no..tak do úterý dobíráme..kdo to mohl tušit no-))) většinou mi pomůže zázvor a vincentka, ale tohle byl teda nějakej fuj silný bacil co nás bacil-). Někdy po obědě by se nám to taky hodilo, aspoň bych uspala toho staršího, malá usne kdykoliv když to drncá. Nevím, ale jaké má být v týdnu počasí?
4. pro 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest tak hlavne, ze je vam lip.. Chce to cas. Ma byt hnusne, snih,dest, hnus, takze u vas by asi bylo lepsi dat si jeste tenhle tyden voraz, ne? At se to nevrati. No, uz se tesim na jaro.. :sweat_smile:
5. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 jj, určitě..mohly bychom ale mrknou po nějaké herničce?
5. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest tak se budu tesit. Mame toho ted vic, ale ono to brzy pomine. Do hernicky me nikdo nedostane, jsem rada, ze jsme zdravi :sweat_smile: ale na vychazku moc rada! :wink: bezva, ze jsi tu pobliz, hrozne rada pokecam!
5. pro 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy, plánujete procházku?
TO je v tomhle počasí dost nevyzpytetelné což?
Také jsem ráda, že jsme se opět vyhrabali z virozy, Maty je naštěstí OK, mě to stále zmáhá.
Ale co nadělám.... imunita žádná, tak to musím hold vydržet....

@dana3262
Také se těším na jaro, ani nevíš jak.... ale toho se jen tak asi nedočkáme.... :grinning: :grinning: :grinning:

@hest
My máme tento týden očkování, tak jestli budeme příští týden fit, což zase kafe u Koťátka?
5. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka pravdaže! KO%tátko-) na to jsem vlastně málem zapoměla-) 3 týdny jsem tam nebyla, no teda teda...-) my s očkováním uvidíme, možná budeme mít ve čtvrtek, nebo příští týden, posunulo se nám to díky tomu, že jme byli nemocní

Mimo jiné dámy, nepůjdete se dneska někam podívat do Dejvic na Mikuláše, čerta a pod?
5. pro 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Já právě tento týden musím držet Matyho mimo, abychom to očkování zvládli. Nechci to nechávat na jindy, stačí že já se sotva valím a běhám po doktorech... už mě to fakt neba. A ta moje nálada? Stále jen brečím a mám depky.... šílený stavy fakt..... jsem z toho úplně hotová a nevím co mi je. GRRRRR

Já dnes musím na trénink, beru Mátu s sebou, přijde mi tam hlídat kamarádka a ve Spektru taky budou čerti a mikulášové, snad to Maty neobrečí... :slight_smile:
5. pro 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka koukám, že sis na koňovi ani nenastavila pas na pupík-)) ci by, je hnusné počasí, a mlátí s tebou hormony..se mnou je to podobné..mimo jiné milá antikoncepce nejspíš způsobila, že nemám 2x měsíčně MS po 4-5 dnech, ale teď jsem to měla v kuse 9 dní..mi taky brzo hrábne, dětemrostuo zuby, VOjtovi špičáky a Karolínce první řezáky..
5. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
@irenka no jo vlastne! Mikulas! :grinning: to bychom meli asi do ulic, ze? Jsme na prochajde. Je krasne, ale docela zima..
5. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Jojo, hormony jsou potvory.... ale teda řeknu ti, je to děs... fakt se vůbec nepoznávám.
:unamused:

@dana3262
Jen vyražte, my cestou taky možná nějaký potkáme.... :D Snad se Maty nerozbulí... :slight_smile:
5. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek