• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Majko: 10 dní? To je šílený!!! To je pak nekonečný co? A co ta dr? Rozhodla ses, kam budeš s mimčem chodit?
24. únor 2008 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale budem si musiet pockat do utorka co mi povedia noveho na poradni. no ovsem ked nebudem musiet ist skor do nemoc. ale dufam ze nie
24. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja se asi zajtra pojdem informovat k tej doktorke co ty tam chodis s malou :wink:
24. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: my chodíme (jezdíme autem) do Stodůlek do Juklíka... Jedeme tam cca 20 min autem. Stejně je to v zimně autem lepší než kočárkem. Manža vždy jde se mnou, zatopí v autě, já mezitím uvnitř a pak jen přeběhnu s Markét zase do tepla. Na pze 6 jsem taky nic moc nenašla. Pak je ještě plavčo v Motole ale to nevím. Tady jsme moc spokojeni... A myslím, že je to pro mimčo skvělý. Posiluje totiž všechny svaly, instruktorky tě krásně vedou, je to fajn
24. únor 2008 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: ja presne 13 dnu pres termin, a taky spontani porod po vyvolavacce, stahy prisly do 5ti minut :slight_smile:)
Ema je spac a Mexickej lenoch :slight_smile:

majko: Trnkovou mohu jen doporucit, hlavne i po telefonu jsou ochotni a hodne poradi
24. únor 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, jo jo, běž, vždyť i Mem tam chodí - taky si ji chválila :dizzy_face: Ona je vážně moc milá. Jestli chceš, napíšu ti její telefon do IP. Ať se s ní domluvíš, kdy můžeš přijít. V pondělí tam má totiž často nával nemocných dětí (po víkendu) To si ani mimča nezve na klasické prohlídky. Aby něco nechytly..
24. únor 2008 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Pet: v diskusi jsem cetla, ze bydlite ve Slikovce, my v Kochonove, nad schodama :slight_smile:
24. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: no mě Markét vyvolávali 2 dny. Kontrakce přišly druhý den, rovnou po 2 minutách. Po 10 hodinách kontrakcí a neotevírání se Markét vyndali císařem. Ale mám ji, je zdravá, hodná.... Jen nespinká :unamused: :angry:
24. únor 2008 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: to je taková ta hodně prudká?
24. únor 2008 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta tak mi to cislo mozes napisat do IP :wink:
24. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dakujem :slight_smile: :wink:
24. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme tu teprve 2. rok a já se tu v těch ulicích moc nevyznám :slight_smile: My bydlíme na rohu s Liborovkou. Takže k dr. to mám opravdu 1 min :grinning: Jen čapnu Markét do náruče a jsem tam :grinning:
24. únor 2008 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: tak porod koukam zazitek, ja mela kontrakce od 11ti a mala se narodila 19:50
nase Ema spi od 1 mesice pres noc cca 10 hodin, nevim :slight_smile:, rikam ze je spac po manzelovi a pres den tak jeste celkem 3-4 hodky po kouskach, v tomhle je fakt zlata a jinak je taky moc hodna. jenom mne znamy strasi, ze takhle spat nebude vecne :slight_smile:
24. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka: není zač :pensive:
24. únor 2008 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky ja sa asi pomalicky poberiem spinkat lebo som niejaka unavena aj ma zacina hlava boliet :unamused: och to bude zase noc :angry: tak sa mejte prejem dobru nocku papa zatim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ta hodne prudka, spravne je to Kochanova (sorry preklep), takze se tu pekne parkuje :slight_smile:
ja tu bydlim poradne od srpna a v ulicich mam hokej taky :slight_smile:
mame to k mudre 5min, mastim to vzdycky akorat a jsem rada, ze nemusim zadny kus a treba MHD, tohle je zlaty
24. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: Markétka spala do začátku čtvrtého měsíce taky celou noc! Pak se začala budit po 3 hodinách, pak po 2, pak po 1hod a půl. To už bylo šílený!!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přečetla jsem si v chytré knize, že od ukončeného 6. měsíce už dítě nemusí jíst v noci. Tak jsem ji přestala v noci kojit. První dvě noci než to pochopila sice proplakla (mně v náručí - zase jsem ji nechtěla nechat úplně vyřvat - na to nemám) ale od té doby už zase spí celou noc! Ufff. Ty tři měsíce byly totiž šílen0 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2008 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, dobrou! A hlavně klidnou noc!!!
24. únor 2008 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: vyborne :slight_smile:) uz se tesim,
jo a ja taky spis chovam, vyrvani podle mne moc nefunguje a hlavne ani nechci, aby moje dite brecelo, kdyz neni nejaky extra duvod, od toho ho mam, ze
no mozna jsem zatim idealistka, co ja vim co bude :slight_smile:)))
24. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko dobrou ! Hlava prejde, neboj
24. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: já občas nechám Markét plakat, ale to fakt musím poznat, že si vymýšlí, to ona už začíná. Ale jako malinkou, jako máš ty Emu, jsem jí v podstatě plakat moc nenechala. Taky jsme ji hodně chovali. Všichni mi říkali jak si na sebe pletu bič, že bude rozmazlená.... No možná trošku je, že se možná chce chovat víc než jiné děti, ale sama si hrát vydrží.... A hlavně, mě to chování baví :sweat_smile: Užívám si jí ....
24. únor 2008 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se zatim ucim ty jeji place rozeznavat, ona moc neplace, spis si stezuje :slight_smile: vylozene rev jsou prdy, kdyz ji chytnou a to chovam:slight_smile:
presne tak, mame ji, abychom si to uzili, tesili jsme se na ni moc manzel je taky chovaci, poridili jsme si satek, abychom mohli nosit trochu svobodneji, ja s nim i varim a zehlim :slight_smile:
ono az bude v roce behat, uz si ji tak nepochovam a budu rada kdyz se prijde pomazlit
a rozmazlit dite se da i jinak: nechovat a uplacet vecma a darkama, to mi to chovani prijde lepsi
24. únor 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tak v tom máme hodně podobný názor, jen ten šátek - ten nemám - já se totiž děsně bála, že bych to neuměla uvázat, že by mi z něj Markét vypadla, nebo že bych ji nějak vyklopila. Nejsem úplně manuálně zručná :sweat_smile: :sweat_smile: Takže zapnout přesku na klokance je pro mě lepší a pro dítě bezpečnější :grinning: :sweat_smile:
A vařit - to bych se bála... abych ji nějak neopařila... :frowning2: Ale v tom šátku je přeci jen víc to mimčo schované.
Ohledně toho rozpoznávání pláče - já ho začínám opravdu rozpoznávat až teď... kdy chce napít, kdy chce chovat, spinkat...
24. únor 2008 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ohledně manžela - ten je z Markét úplně hotový.... Nedal by ji ani za nic, je to takový ten opravdu starající se manžel. Koupe, krmí, chová... Prostě si nemůžu stěžovat! Když občas poslouchám holky jak musí manžely přemlouvat, aby si pochovali jejich vlastní mimčo, tak jsem ráda za to, co mám doma! :grinning:
24. únor 2008 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když ji teda fest rozmazluje :grinning: Je to holt tatínkova holčička :grinning: :dizzy_face:
24. únor 2008 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si ho nejdriv pujcili na zkousku a ja jsem to pak proste prubla a povedlo se, vetsinou tam usne, pretahnu kus satku pres hlavu, aby nepadala a je to

ja se taky varit nejdriv bala, kamaradce jsem neverila, ale pak jsem to zkusila, takovy jednodussi jidla, vsechno si pripravim ven dopredu a jde to celkem dobre, pomalej a jsem opatrna
to zehleni taky, schovavam si jednodussi veci, kosile manzelovi bych tak nevyzehlila ani nahodou
24. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šátek má moje švagrová - já si ho nechala jenom ukázat - a když jsem zjistila, že je to opravdu jen dlouhatánský pruh látky a představila jsem si jak bych to kolem sebe motala - hned jsem ji řekla, že pro mě bude klokanka lepši :grinning: Já s Markét taky občas vařila - ale spíš jsem jen míchala už skoro hotové jídlo... Je jasný, že jsi opatrná - tak jsem to nemyslela....
Už půjdeme spát... Jsem už unavená a manža tu už taky klíží oči (hraje playstationa :grinning: )
Tento týden má dovču a tak jedeme za známýma pryč. Další týden bychom mohli spolu vyrazit ven. Pokud taky nemáš moc s kým chodit :sweat_smile: :dizzy_face:
24. únor 2008 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi jasny, ja jen abych nevypadala jako prebornice, co se satkem plete v pohode i vanocky :slight_smile:
my taky mirime vedle, ja se tu zakecala s tebou a manzel v klidu hraje nejakou pc hru:slight_smile:))

jasne, rada se domluvim, pak si dame tady vedet

mejte se krasne, ahoj a dobrou
24. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že chlapi jsou všude stejný - jak děti, paří hry :slight_smile:
měj se a dobrou :pensive:
24. únor 2008 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky! teda to sluníčko mi vlilo nevídanou energii do žil :slight_smile: jen tak dál...

Chci se zeptat, chodily jste v těhu plavat? Já jsem z toho taková rozpačitá - potřebovala bych protáhnout záda, ale bojím se infekce... Sousedka chodila na Strahov, vždycky měl ohledně čistoty dobrou pověst - protože tam trénují závodníci.
25. únor 2008 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek