• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@dana3262 nejdeš dnes ven? Akorát se chystáme, že bychom šli aspoň na hřiště do generála píky
6. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest tak ja si to samozrejme precetla az ted. Me oba spi tak od 2 do 5 jak kdy, takze my chodime ven s kocarem na spani. Ted jsme uz od 1 venku, tak jsem neco ponakupovaka a ted musim vyresit, abych mohla nakojit kdyz starsi spi, nemam ho kde zaparkovat a taky se mi chce cuuurat! Ach jo, kazdej den stejny. Pristi tyden bych mohla maleho nektery den nechat vzhuru a mohli bychom do toho parku.
6. pro 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 klidně je nech spát, já nechávám prospat děti taky, jen malej se zdál málo unaven, tak potřeboval vydat energii, má od víkendu odrážedlo, tak to byl vyzkoušet-)) spí teď od tří..-(
6. pro 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 ahojky bydlím na Ruzyni,chodíme ven podle počasí,když je hezky tak jdem ráno i odpo :wink:
6. pro 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabulik ahojky, kde na Ruzyni bydlis? my bydlime v ul. Nova Sarka, tak kdyby se Ti chtelo nekdy na prochazky s kocarkem, jsme k dispozici :wink:
7. pro 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jak vás tak čtu... mám dotaz?
KDy dáváte děti spát? Já po obědě a i když spí jen hodinku tak večer ne a ne usnout.... je to fakt k uzoufání... :unamused:
Je schopnej hodinu mi brečet v postýlce a vztekat se.... a pak usne až někdy kolem půl 10večer.

@zabulik
@spaghi
Já mám Ruzyni bohužel daleko. Ted ale stejně chodím jen kousek, víc toho nezvládnu.
7. pro 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ahojky,bydlím u Billy,jasně,že chtělo napiš kdy už se těším :wink:
7. pro 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabulik ja jsem si to rikala, ze budes urcite bydlet nekde na Dedine :slight_smile: chodim pravidelne takovy okruh ulici Navigatoru a pak pres Dedinu, kolem Billy zase zpet domu nebo chodime se sousedkou, co ma chlapecka, do Sarky
7. pro 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

nějak to tu zase zamrzlo....

Tak všem do nového roku jen to nejlepší. Užijte si pokud možno klidného Silvestra. Ať se vám drobečci v tom kraválu z petard moc nebudí a pokud máte už větší děcka, ať si ohňostroj na NOvý rok užijou....
29. pro 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tobě taky vše nej Irenko! a ať ten poslední měsíc v pořádku doklepeš!

vám ostatním šťastný vstup do Nového roku!
30. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Kristý, včera jsem už nevěděla co dělat a nevím jak ještě ten měsíc mám přežít. Fakt mazec.
Mimčo řádí ve dne v noci, já nemůžu spát. Břicho bolí, záda o těch ani nemluvím, fakt zábava. :slight_smile:
1. led 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla :-/

teď by konečně mohlo být po těch různých návštěvách, úklidech a chaozech po Vánocích a Silvestru, tak by mohla klapnout nějaká ta procházka či hernička :slight_smile:

My se určitě rádi přidáme, pokud to budu vědět nějak včas :slight_smile:

My jsme z Petřin
1. led 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
@karminka
Ahojky, já můžu na prochajdu zítra nebo ve čt odpoledne. Středu mám poradnu.... a budu řešit hlídání.
TEdy jesti bude hezky.... :(
2. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka @karminka mě by se klidně hodil ten zítřek. Nějaký nápad kam bychom vyrazily? Asi stačí když nebude hustě pršet, ne?-) vyhlídky jsou ošem takové všelijaké-)
2. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karminka
@hest
U mě je to jasný, dál než do Stromovky nedojedu..... :grinning:
mám zákaz.... :slight_smile:
Tak si napíšeme zítra dopoledne, to snad uvidíme i jak je venku...
2. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hest,irenka: ano holky, počítáme se zítřkem :slight_smile:
2. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tu dlouho nebyla ... nemoc si nás na pár měsíců podala a já byla bez nálady a vycůclá :slight_smile:
Chodite prosím někdo někam cvičit? Potřebovala bych nějaký typ :slight_smile:
5. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska jej, tak snad už jste fit! MY byli teď zkusit ten Dance Strolering a cítím tělo už dva dny a Vojtík se tam taky vyřádil a malá byla hodná. Jinak na cvičení dětiček nikam nechodíme, málokde skousnou dvě rozdílného věku a taky ty přesuny s tou tunou oblíkání nedávám-)))
7. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky z Prahy 6. Moc ráda bych našla někoho na společné kočárkování a pokec. Mám tříměsíčního chlapečka a bydlím u kulaťáku (ulice Kafkova), takže většinou chodíme do Stromovky nebo na Letnou. Najde se někdo, kdo bydlí poblíž?
9. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se máte? CO vaši prcci?
Já se stále držím.... stále kinder surprise! :grinning: :grinning: :grinning:

@pari7
Vítej v klubu, já jsem kousek busem, bydlíme mezi podbabou a BOřislavkou.
Do Stromovky chodím moc ráda, jezdím tam busem 131.
Ted to na procházky moc nevypadá, ale až bude jaro a budu mít po 6 ti nedělí, tak uričtě moc ráda vyrazím.
Chodíme občas na prochajdy nebo na kafe s Kristýnkou @hest
Myslím, že se určitě můžeš přidat.
Ted to byla taková hurá akce na kafe v Technický knihovně, naši kluci tam jezdilli na motorkách.
Já pak jela domů, moc toho už nevydržím.
9. led 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7 Ahoj, bydlíme taky v Kafkově! Moc rádi vás poznáme-)
9. led 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Až teď jsem si všimla, že to máš za pár k druhýmu mrňouskovi. Tak to se možná skutečně uvidíme až na jaře :slight_smile:. Každopádně přeju, ať to jde všechno hladce a rychle a ať to pak i se dvěma prťouskama zvládáš. Já si to tedy upřímně zatím nedokážu představit. Trápí nás koliky, takže většinou jediný, kdy malej neřve, je právě venku, takže vidina druhýho.... :confounded: Rozhodně v současný době obdivuju každýho, kdo má víc, než jedno dítě. Já na to zatím nemám ani pomyšlení. A to jsem vždycky chtěla tři :sweat_smile: . Tak snad se někdy potkáme!
10. led 2012 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Tak to je super, že bydlíte v Kafkově. To se můžeme sejít třeba na tom náměstí s koňma a vyrazit třeba do Stromovky :slight_smile: . V kolik tak chodíte na prochajdy?
10. led 2012 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7 bydlíme přesně na opačném konci, u Diplomatu. Na prochajdy momentálěn nechodíme každý den, protože občas stačí výlet do Dejvic a zpět (malý jezdí na odrážedle, to znamená, že když du do Stromovky, je to pořádný výlet a často cestou zpět mi usne-))
Většinou mi malý už po obědě nespí, takže chodím tak kolem 13h ven. Nevím jaké má být zítra počasí, ale co vyrazit do Stromovky?
10. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Zítra máme od jedný poradnu, tak to už pak stihnem asi jen nějakou kratší prochajdu. Dneska to vypadá, že vyrazíme tak ve dvě. Ale to je asi dost narychlo, co? Klidně to můžem nechat i na čtvrtek....
10. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já bych dala kafe ve čt..... ale Kristý nemůže...
STromovku nevidím, ta bude na mě asi pořádný výlet, na to se necítím. :slight_smile:
10. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7 kam chodíte k dr.? Já mám ve čtvrtek kurz laktačního poradenství, tak tu budu mít mamku na hlídání, ale můžeme klidně zítra po vaší poradně, bude-li se ti chtít. Dneska to nevidím, musím dneska uklidit tu bombu co tu vybuchla, včera jsem šla ven, tak manžel remcal, že tu je bordel, tak aby byl klid-))
10. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Chodíme k MuDr.Roubínkové (budova divadla Spejbla a Hurvínka). Tak pokud v poradně nezkejsnem moc dlouho, tak by to šlo.
10. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Kávě ve čtvrtek se rozhodně nebráním - pokud tedy ten můj pišišvor vydrží chvíli neřvat :slight_smile:.
10. led 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka akorát jsem se tě chtěla zeptat, jak na tom jsi s prochajdama-) nicméně klidně dejte kafe i beze mě-) ještě mě napadlo, co dát zítra místo Stromovky Letnou, ať je nějaká změna?
10. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek