• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@hest Klidně, na Letnou chodíme taky moc rádi. A bude to asi i blíž....
10. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7
Asi si napíšeme zítra, ted tu ležím a jsem ráda že MAty na chvíli usnul.... :(
Je to z hodiny na hodinu jiný.
Na ten čt se kdyžtak domluvíme bud zítra nebo ve čt ráno, nebude ti to vadit?

@hest
Jak kdy. Zítra jedu do porodnice, to bude asi na tři hodiny tak pak už budu mrtvá a budu ráda že mě tam Vašek vyzvedne a odveze nás domů...

Zítra si to holky užijte beze mě!!!! :wink:
10. led 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jasně, uvidíš, jak se budeš cítit. Klidně stačí domluvit se ve čt dopo :slight_smile:
10. led 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud platí dnes ta Letná, tak kde se budeš chtít sejít a v kolik?
11. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7 nám neočekávaně dorazila babička..tak tu prochazku dneska moc nevidim, omloluvám se. Mě z té matky někdy hrábne už-)
11. led 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Nevadí. Za babičku buď ráda. Co já bych za ní občas dala....v Praze nemáme ani jednu.
11. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešní noc teda fakt stála za to.
Maty se vzbudil asi ve 3 ráno a od té doby různě pobrekával. Ráno jsem ho změřila a máme teplotu.
Právě jsem přijela z Motola, poradna OK, mimčo taky v pořádku.
Maty chudák seděl v kočárku v čekárně s kamarádkou a bylo na něm vydět že mu fááákt není dobře.
Ted mi tu usnul, bez oběda, bez pití. Nic nechce.... ach jo. :frowning2:
11. led 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka
@pari7 málem jsem se tu nerovvě zhroutila, ráno jsem po týdnu koenčně vyluxovala a uklidila hračky, věci, přijela matka s rohlíkama, nadrobila mi to, vojtovi taky jeden dala, takže to samé, pak on se předváděl, bil jí do obličeje, rozhazoval věci, ubližoval Káje, pak vylezl na okno a začal rvát žaluzie, do toho moje mata furt nedělej, nedudej, do plen kadíš..ne ne ne , haha nebij mě (hlavně že jí vysvětluju, že je potřeba být důrazná, jinak on takhle zkouší jak moc může zlobit..) vytočili mě všichni naprosto natolik, že malýho jsem z okna sundala, nařezala mu prdel, vyřval se a konečně se nechal uspat, malou jsem teď uspala u prsu a matku poslala ke kamarádce. Normálně mě z toho stresu bolí děloha..bolela mě takhle a tvrdla mi když jsem byla těhotná, od té doby když se rozčílím to cítím...zítra jdu na ten kurz, tak snad to tu přežijou...

aby to nevypadalo, že jsem uchylna na uklid..to ani nahodou, ale muj manžel ano, takže je mi jasné, že až dojde večer domu a bude se divit, že tu je zase takový bordel...a co že jsem celý den dělala...bych si to přála s ním na jeden den yměnit aby věděl, jaké to je...ještě do toho dělat oběd..večeři..

@irenka tak to je fajn, že mimi je v pořádku, chudák Maty. Vojta nám ale tři noci už taky pobrekává, tak čekám co z toho vyleze...
11. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si pořid na ty nervy kýbl jako hrom!!!!
No jsem zvědavá co čeká mě. Ale taky asi to samý s dvouma prckama na krku žádná sranda co?

Tak Maty má 38 horečku, tak super :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@pari7
Zítra zůstáváme doma, jsem zvědavá co z toho vyleze... :(
11. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka pořídím..jsem unavená, nejím tolik, nespím moc, bo jsem dvě noci četla něco do školy a ve zbytku týdne mne budily děti..
11. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka To je jasný, zítřek padá. Hlavně ať je malýmu brzo líp a ať tě nechá aspoň trochu odpočinout :slight_smile:
11. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Po tvém popisu situace souhlasím, že ne vždy je návštěva babičky vítaná :frowning2: . Tak ať zítra zvládneš ten kurz a aspoň trochu psychicky si tam odpočineš :slight_smile: .
11. led 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7 Děkuji, určtitě to bude osvěžující-)
12. led 2012 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest jééé mě to vůbec neupozornilo, že si mi odepisovala :slight_smile:
Co je dance strollering? :slight_smile:

jinak vás tu zanedbávám, jak já bych ráda s vámi zašla na kafe, ale když už není nemocná Leuška, tak jsem zase já a běhám po doktorech :confounded: tak snad bude brzy lépe a přidám se ... i když to bude asi až @irenka porodí :grinning:
14. led 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska je to je lump ten kůň, moc prima cvičení s báječnou paní z které srší tak pozitivní energie, takové lidi mám moc ráda, v dnešní době je spíš hodně škarohlídů-))) www.strollering.cz
No jestli budete obě v pořádku, tak určitě dej vědět, zrovna plánujeme s @irenka nějaké rychlo kafe v týdnu...takže bacha na to, Irenka nám může porodit každou chvílí-)
14. led 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
@hest
Ahojky holky,
kafe v týdnu bych dala.... na rozsypání zatím snad nejsem. I když už pomalu chodit nemůžu ale to je o něčem jiném. :unamused:
Vidím to předběžně na úterý odpoledne až se Maty prospí. A na technickou knihovnu. To mám z kopce dolu a domu se svezu busem. To zmáknu. :slight_smile:
Co cca na třetí?
Kdyby dítka spali déle, tak se prostě můžeme sejít rovnou v té kavárně at nikde nikdo nemrzne venku.
15. led 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pari7
Nechceš se přidat na kafe?
15. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest díky za typ, já na to cvičení také mrknu :slight_smile:
@irenka v úterý se na kafčo nepřidám, protože odpoledne chodíme plavat :frowning2:
jelikož jsme kvůli nemoci chvíli nechodili, tak teď musím poctivě :slight_smile:
15. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
To úterý jsem hodila jen jako návrh. Stejně se budeme domlouvat na poslední chvíli! :slight_smile:
VE st musím do porodnice, tak proto to úterý. :wink:
Užijte si plavčo. :slight_smile:
15. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak vzhledem k tomu, že za chvíli už rodíš, chápu, že chcete co nejdříve :grinning:
15. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Přidala bych se ráda, ale v pondělí tu mám tchýni a na úterý se mi ohlásily kolegyňky z práce na návštěvu, tak jedině někdy dál v průběhu týdne....
15. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: JJ, ono mě je každý den jinak. Někdy mám sil na rozdávání a jindy jsem ráda že se doplazím s bolestmi na záchod a zaopatřím Matýska. :sweat_smile:

@pari7
Nemůžu nic slibovat. :wink:
15. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chodíte sem ještě některá? Dostala jsem se sem po dlouhé době a koukám, že to tady nějak zamrzlo - jako venku.Na prochajdy není zrovna ideální počasí, co se takhle sejít někde v teple? K dispozici je Šestka - to je asi nejblíž...
16. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy chodíme občas na kafe do Techniky, anebo do Vypáleného Koťátka (babyfriendly) u Hradčanské
16. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy
Ahojky, pro mě je bohužel Šestka dost daleko.
Ale kdyby se Ti někdy chtělo tak budeme na jaře jezdit asi do STromovky.
18. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová, mám 2,5 letou holčičku a moc ráda bych se k vám přidala na pokec, na procházky, do herničky a tak. Teď v zimě s malou chodím do ds Jája, cvičit do Sokola, občas do herničky (aktuálně Sloníkov), Bydlíme na Bořislavce.
1. únor 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolis ahoj a vítej! Chodíte na Hanspaulku do Sokola? My musíme počkat až do září, dřív mi ho nechtěli sem do Dejvic do Sokola vzít.
1. únor 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jojo, na Hanspaulku http://www.sokol-hanspaulka.cz/html/oddily.php?oddil=rodice, je to tam fajn, hlavně ta opičí dráha je super na vyblbnutí (je udělaná z nářadí - z laviček, šv.bedny, hrazdy, kruhů, trampolínky...). až jsem se divila, že se to pro tyhle malý všechno vytahuje :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolis
Ahojky, vítej mezi námi.
Já bydlím na Hanspaulce.
O tom sokole jsem slyšela, ale nevím zda by nás tam vzali cca tak v březnu, zda to má vůbec smysl.
Tam se to platí asi na celé pololetí že? A je to od dvou let, Matyášovi budou dva až v březnu.
Tak uvidíme.
1. únor 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přivítání, to cvičení se platí na celé pololetí, ale pro nás je nejdůležitější nějaký program přes zimu, jinak se Anetka doma nudí, sama se zatím moc nezabaví. Já kolikrát ani nevím co zase vařit, natož abych jí vymýšlela celodenní program. Už se těším na jaro, to bude úplně jiné, teď jsem ráda za nějakou tu herničku a jakékoliv rozptýlení.
2. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek