• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
čauves holky, co plánujete?
Nějaký srazík? Když to nebude daleko tak se ráda přidám jestli můžu...
1. bře 2012 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, ja taky! Od prespristiho tydne budem zas hledat kamose :slight_smile: @irenka jsem se separovala a napsala ti v jine diskuzh :grinning:
1. bře 2012 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@irenka
@dana3262
@jolis příští týden jsme s epředběžně domlouvaly na úterý na hřiště na Hadovce, ale nevím jak to bude s počasím-) tak jak by se vám to hodilo-) JIný den příští týden nemůžu, mám laktační poradenství a jiné aktivity.. a přespříští týden budu moct jen odpoledne, dopoledne bude zase Strolleringová intenzivka-) ale ráda vás uvidím-)
2. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest ty jsi laktacni poradkyne??!! :astonished: zrovna premyslim, jestli bych si nejakou nemela pozvat nebo aspon zavolat. Maleho kojim na balonu nebo se musim houpat v kolenou. Jako nakonec se napije, ale je to boj. Spatne se prisava a je hrozne rušivej.. Na kojeni.cz jsem nasla jednu v repich.
2. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana3262 No ještě jí nejsem, budu až v červnu, zatím se školím. Myslím že v Řepích jednu znám? Nebo někde na P5 a konzltovala jsem s ní dost věcí a doporučila jsem jí kamarádce a byla s ní spokojená..tak ti můžu dát kontakt. Zeptám se, a to máte problém od začátku, nebo to dělá až teď?
2. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest
@dana3262
Tak Hadovku asi nedám, tam mi Maty prostě nedojde a já ho nosit v náručí nebudu... :frowning2:
4. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka tak se přiblížíme někam blíž?
4. bře 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest
Kristý, kvůli mě to neměnte, třeba se přidám jindy :slight_smile:
Snad to není poslední srazík :slight_smile:
A možná mi to vyjde a napíšu ti SMS kde jste... ani nevím časově jak to dát, Ani se v té době krmí a trvá nám to hodinu.
4. bře 2012 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my taky můžem dojet kamkoliv :slight_smile:, Hadovka byl jen návrh.
Píšu až teď byli jsme na víkend pryč.
4. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my tedy budem zítra na té Hadovce, od cca 10:30 hod. Ještě nakouknu zítra ráno, kdybyste chtěly jít jinam nebo v jiný čas :slight_smile:, stejně jsme venku pořád. Anetka má červenou motorku... Těšíme se.
5. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis ahoj, prima, zkusíme dorazit-) máme taky červenou motorku a dvojkočár-)) a já fialový kabát-)
5. bře 2012 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis
@hest
Holky, já to nedávám.... je to pro mě daleko a v tuhle hodinu i dost nemožný.
Než se dostanu na Hadovku tak to abych vyrazila v půl 10 a pak v 11 zpět na oběd na 12tou..... :frowning2:
6. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest Ahoj, dneska to bylo moc fajn, určitě zopakujem! :slight_smile:
6. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis jo bylo to moc prima, už se těším na další setkání!-)
6. bře 2012 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis
@hest
Holky příště se snad přidám, když to bude v jinou hodinu.
A snad bude i tepleji, abych mohla krmit Ani v parku.
7. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis
@hest
@dana3262
Nechystáte se zítra někdo na dopolední procházku po okolí Hanspaulky?
14. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka @hest zitra ne :frowning2: co v pondeli?
14. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Ahoj, já mám zítra domluvený oběd v Technice a od 16h mám Dance Strollering na nám. Svobody..to pondělí by mi taky vyhovovalo víc, na 10h jdu k výživové..ale pak mám celý den volný, je sice intenzivka, ale já mám holt jiný program ve stejnou hodinu a podruhé to měnit nechci. Takže v pondělí po 11 jsem k dospozici. Máš na zítra nějaký specilní časový program?
14. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana3262
@hest
Na pondělí zatím nic nemám. Ale Kristý, já můžu jen dopoledne, tzn. v 11 musím pádit domů na oběd.
:unamused:
15. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka @hest a odpoledne? Po spani si pohrat? Neni to lepsi? S sebou svacu, mensi honicka..?
A muž uz je asi 14dni nemocnej a Eda uz nevydrzel. Ma horecku. Uvidime, co z toho bude, jestli se zazracne nezlepsi, ale jinak vas nebudem ohrozovat. Jestli bude mit jen horecku, tak urcite pujdem na spani ven, ale kdyby mu zacal kasel nebo tak, tak podle pocasi. Kazdopadne bez vas, to je jasny :frowning2:
15. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dana3262
Tak snad budete fit... ted je zase marod kde kdo!
@hest
Pro nás je odpoledne také lepší, ale z domu můžu vyrazit až kolem 15hod.
Maty se musí vyspat jinak bude protivnej a já na něj nemám kočárek, abych ho tam posadila....
15. bře 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka
@dana3262 No odpoledne se ráda přizpůsobím,ale bude to s náma naprd. Já potřebuju s malým ven dopoledne, aby usnul, když půjdu ven kolem třetí usne mi v pět..a celé se to všechno posune,nicméně klidně se dohodňeme na nějaké odpoledne, já ut st a čt půjdu dopo na strollering, takže se mi Vojta vyspí a odpoledne klidně dorazíme kamkoliv-)
15. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest @irenka my se podle okolnosti (nemoci) bud pridame nebo ne, ale jinak se taky urcite prizpusobime @irenka, to mas ted asi nejtezsi :frowning2: Porid kocarek, ulevi se ti, fakt .
15. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest
@dana3262
Holky, s kočárkem je to na palici. Jsme se doma kvůli tomu pohádali a ted máme tichou domácnost!
Já bych brala toho P&T ale je drahej i jetej... teda pro mého muže... a má pravdu.
My prostě žijeme s jinýma příjumama... ale jak to mám teda řešit? Nebudu přeci jezdit s autobusem...
Ted jsem objevila JAné a váží jen 10kg je to ta trojkolka a je za 4500 no ale nevím, trochu se bojím, že je to dlouhý a tříkolový.... :(
Jo a MAty přestal spát po obědě.
15. bře 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky se rády připojíme na procházku. Jen v pondělí máme prohlídku ještě jedné MŠ, ale to se přizpůsobíme, je tam možnost jít dopo i odpo a v úterý odpo cvičení. Můžeme kterékoliv dopoledne, odpoledne pak až od 16 (Anetka usíná až kolem 14hod), tak bychom se dřív vypravit asi nestihly.
15. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdárek holky,
vzpomínáte si na mě? Mohla bych se k vám někdy přidat na procházku? Potřebovala bych pokecat s někým, kdo je na tom hoooodně podobně jako já :wink: :wink:
15. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis kam se jdeš podívt? bl ses podívt v te velvrske? ja bych ráda do charlese de gaula-)

@epicharis je ahoj-)) jak žiješ? ráda tě tu opět vidím!
15. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest Dnes bych zašla ještě do Alžírské, ale Anetka zatím pořád spí, tak uvidíme. V pondělí je otevřeno v mš Na dlouhém lánu. Ve Velvarské jsme byly a taky Pod novým lesem. Kdy půjdeš do té CDG?
15. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest - žijeme jak se dá :wink: :grinning: Jak ty? Moc nestíhám, takže sem chodím opravdu výjimečně, takže jsem byla překvapená a potěšená, že jste diskuzi opět nějakým způsobem rozproudily, a že jste se mi neztratily :slight_smile: Koukám, že řešíš školku??? Nám bylo přímo ve Velvarské řečeno, že si ani nemáme dávat žádost, že by to byly zbytečně vyhozné finance, že dokud budu doma, nikdo mi Anežku do školky nevezme :frowning2: :angry: :confounded: Ty máš jiné info???
15. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis
Ahojky mamino,
já na tebe myslím snad pořád... jak to asi zvládáš a tak...
Určitě se musíme vidět. :slight_smile:

JInak my školku neřešíme, ani nevím kde od září budeme bydlet. A jak jsem ted doma tak by nám Matyho stejně nikam nevzali... uvidíme příští rok.
A mě nevadí že ho mám doma. :slight_smile: Stejně máme ještě plíny a krmíme se jen občas sami. :slight_smile:
15. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek