• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@irenka - však já na tebe taky hodně myslela, a alespoň šmírovala ve fotoblogu, jestli už se ti malá narodila :sweat_smile: Vidět se musíme určitě, opravdu mi chybí kontakt s lidmi, o kontaktu Anežky s jinými dětmi než s bráškama, ani nemluvím...
Já právě taky přestala školku naprosto řešit, já vlastně ani nevím, co bych si tu bez Anežky počala, až kluci začnou lézt a běhat, bude to zas o něčem jiném, zkoušet to začnu taky až příští rok. Jinak, s plínkama a jídlem jsme na tom úplně stejně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Za chviličku pádíme snad ven. U nás je to složitý logistický úkol... obléknout sebe, jít připravit kočár pro kluky, obléknout toho zrovna klidnějšího, odnést do kočárku, běžet obléknout Anežku a druhého prcka a běžet za tím prvním, který už většinou klidně chrupe v kočárku... a já jsem zralá na převléknutí :wink: :grinning: :grinning:
A jak je to u vás? Je Anička hodná? A jak se na sestřičku tváří Maty?
15. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
No vidíš, já zase stále koukám zda tu máš nějaké nové fotky a taky dost přemýšlím jak to zvládáš.
NO u nás je to jako na houpačce... ale to je na delší povídání.
Povím až se sejdeme. :slight_smile:
Včera jsem to nějak nedávala..... ale snad bude líp.
Každý den je to jiné a řeším jiné věci nebo ty samé a občas už nevím jak na Matyho.
16. bře 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Eda uz byl vecer bez teploty. Napchala jsem ho homeopatikama-z toho usuzuju, ze to asi nebylo nic vazneho. Odpo jsem ho zabalila a otevrela na nej okno a vecer jsem ho jeste vzala ven. Zatim ani nekasle..teda ne vic nez normalne. Od ty doby, co zacly brizy trochu pokaslava. Ostatne, jako tatinek.
@irenka s tim kocarem je to blby. Jaky mas sportak? Mozna bych ho zkusila prodat a pridala si na toho P&T. Da se pak pouzivat i jako singel. Potrebujes jakejkoli :frowning2: a mas nositko? Co zkusit to? Zatim. Ach jo, drz se..
@epicharis hahaha tak ty jsi snad kouzelnik! Nechapu... Hele, znamy pravidlo je sebe oblikat nakonec jinak bych byla durch :grinning:
16. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Maty mi včera taky trochu kašlal. NO a já venku začala kýchat, ale jak píšu nevím zda to není už alergie. Jsem trochu i astmatik a ja jaře a v létě když všechno kvete je to nejhorší.
Tak snad budete brzy fit! :slight_smile:
Mám ted půjčené od kamarádky Ergo nosítko a zkoušela jsem na zádech v Albertu tam mít Matyho.
No ale ty moje nemocný záda na to fakt nejsou.
No nějak to ještě zkusím a uvidím.
A co ty říkáš na tu trojkolku Jané pro sourozence?

Jo a jinak Ani má ve 4 týdnech 5100g.
16. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci teď "bojují" v ohrádce a Anežka kouká na kouzelnou školku a já jen slyším "netrtej, ovečko, netrtej" což znamená nekrkej, ovečko, nekrkej :grinning:, a taky se ozývá broukání od kluků, to je paráda mít tolik dětí :dizzy_face:
@irenka - vydrž, holka, vydrž, u nás to taky nebylo jednoduché, kluci první dva měsíce vyloženě prořvali, když nespinkali nebo nejedli, tak řvali, jsem myslela, že nutně udělám něco sobě nebo jim, byla to fakt síla, pak na Vánoce, jako by nám je někdo vyměnil, a řev vystřídal téměř nepřetržitý úsměv, pláčou teď spíš výjimečně, když už se jim něco hodně nelíbí a Anežka... ta měla období vzdoru či co, všechno musím říkat 10krát atd. atd., ale kluky miluje :dizzy_face: No, však si o tom brzy popovídáme... Jo a s kočárkem jsme taky bojovali, ale kočár pro "trojky" jsme fakt nepořizovali :wink: , Anežka sice šlape statečně, ale do kopce se jí občas nechce a nebo se chce prostě pomuchlat s maminkou a porozhlédnout se po světě z výšky, tak jsme pořídili skejtík a včera ho poprvé zkusili, nejdřív se jí na něj nechtělo, ale pak se jí zas nechtělo dolů :grinning: Jinak jsem jak pochodující cirkus... kluci si jednou ve dvojkočáru na kterém je zaparkovaná motorka nebo kočárek s panenkou, ten řídím jednou rukou, Anežku nesu na druhé ruce a ještě kolem nás běhá fenka :sweat_smile: :grinning: :wink:
@dana3262 - já měla poprvé nemocné všechny 3 dítka, měli vysoké teploty, trošku kašel a jinak nic, naštěstí už je to pryč, tak Edík bude taky určitě brzy úplně fit, a s tím oblékáním a vypravováním... je to boj, ale já ten boj vyhraju a techniku budu postupně zdokonalovat a upravovat :wink: :grinning:
@irenka - Anička je tedy pěkný kus ženské, krásně roste
16. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na školkku koukáme tak 10 minut. Baví nás Timmy time. Ale pak už ne.

@epicharis
Jo tak to máš dobrý.... jsi borec, já jsem na tom podobně. Maty ale skejtík odmítl.
Tak u nás je to jak píšeš, jen mám v kočárku o jedno dítko mín než ty! :slight_smile:
A Zuza ted hárá tak ji nemůžu vzít ani sebou.
No už aby jsme se sešly, to máme asi hodně co povídat! Tě chci taky vyzpovídat! :slight_smile: Tak snad ti to nebude vadit.
16. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka - dnes vydržela Anežka koukat na celou školku, ale jinak u toho taky většinou nevydrží, sice máš v kočárku o jedno dítko míň, ale vzhledem k tomu, že Zuza hárá, bys zase mohla mít o nějakého toho čoklíka - nápadníka víc :wink: :grinning: Myslím, že si toho máme tolik co říct, že nám jedna procházka rozhodně stačit nebude :grinning: :grinning: :wink: A "výslech" mi samo vadit nebude :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Osazenstvo spinká, tak se to tu snažím trochu pofackovat a pak pádíme ven, je krásně, to má hned člověk úplně jinou náladu...
16. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Jsem vítěz, dneska mi Maty po obědě usnul!!!! Ani teda taky spinkala tak to bylo možná i tím, že tu bylo ticho a klid.
Taky se chystám odpoledne ven... tak se drž a brzy na procházce naviděnou.... :wink:
16. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, hlasim se po delsi dobe, chtela jsem se zeptat, zda nekdo nechodite do Libockeho dvora na jogu maminek s miminkem, zitra jdeme s Frantiskem na prvni hodinu, tak jsem se chtela zeptat na pripadne reference :wink:
19. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Libocký dvůr? To neznám..
19. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest je to jakoby za FTVS :slight_smile:
20. bře 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Ahojky, také neznám.... :slight_smile:
21. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat? :slight_smile: jsem z také z PH- 6.
24. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Ahoj ahoj, vítej! V které části se nacházíš a jak staré dítko/dítka máš?
24. bře 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123
ahojky,
budeme rádi,když se pridáš!!!
Odkud z Prahy 6 jsi? :slight_smile:
25. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Ahojky, zatím děti nemám, ale snažíme se o ně :slight_smile: a jsem z Řep, kousek od zastávky tramveje Slánská a ty?
25. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahojky, jsi tady? :slight_smile:
25. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123
Hojky, jj, kojim a za chvili jdu uspat starsi ditko....
Se nekdy pridej k nam na prochajdu... :slight_smile:
25. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka a kde přesně bydlíš? :slight_smile: prochajdu, tu bych ráda.
25. bře 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 bydlíme s Irenkou Hanspaulka/Dejvice -)) určitě se někdy přidej, nicméně Vojta má momentálně období vzdoru, dneska si mi na hřišti vteky lehl do toho prachu as mlátil nožičkama ručičkama...tak trochu působí pro ty, co děti ještě nemají jak říkám, tzv. antikoncepčně-))))
25. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest v Dejvicích? to je celkem daleko :frowning2: ale to nevadí :slight_smile: a vy se znáte s Irenkou? V pohodě, jak jsem psala, tak pracuji s dětma, od kojenců, až do 6let a tyto stavy znám :dizzy_face:
25. bře 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem ze Zličína - kousíček od Řep, kde stejně jezdíme za dětskou doktorkou, ná nákupy a tak. Naše Nelinka má 8 měsíců.
25. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 určitě najdeme kompromis-) Jojo, my se s Irenkou seznámily tady a chodili jsme do podzimu společně na procházky, teď se chystáme zase začít, trochu se nám ale bijou režimy starších dětí-)) Tak to je fajn, že to znáš (co vlastně děláš?), bo to je děs (mj nějaký dobrý tip co s tím?) Načteno mám sice hodně, doma či na chodníku ho klidně nechám ležet a čekám až se vyvzteká..horší je to na tom hřiští, když bere cizím dětem jejich hračky..upřímně nevím jak to moc řešit, když mu to začnu brát, že to vrátíme, nebo se aspoň dojdeme zeptat, zda si to můžee půjčit, tak okamžitě padá v afektu k zemi a už s ním nejde nic...
25. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol a kde na řepy jezdíš k mudr? Já mám naproti v baráku středisko a říká se tady, že je tam dobrá mudr. :slight_smile: tak vidíš, ty jezdíš na řepy a já na zličín do obchodů :slight_smile:
25. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Mám děti v práci i takové, že když není po jejich, tak si kleknou na čtyři a bijí hlavou o zem. To je děs, ptž pořád mají šílenou modřinu na čele. Ale co ví, co na ně funguje, nevšímat si toho, prostě to přejít a držet se, aby ti nevybouchly nervy. Toto období je přejde...co vím ze zkušeností já. Ale zase- každý to období má jinak dlouhý, takže držím palec a přeji pěkný nervy. Já dělám instruktorku plavání.
25. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Ono těch doktorek je v té budově víc. My chodíme konkrétně k doktorce Borůvkové, Socháňova 1221.
25. bře 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Instruktorku plavání kde ? M se zrovna na plavání přihlásili ve Stodůlkách.
25. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol já plavu na Barrandově :slight_smile:
já vím, těch doktorek je víc, a jsi spokojená tady?
25. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Jo jsem. v Jedné věci jsem si teda musela pomoct sama, ale každý asi nezná všechno. Jinak je v pohodě. Na Barrandov jsem chodila plavat, měli jsme permanentku z práce, ale bylo tam na mě moc dětí. Šla jsem tam na relax a byla jsem od nich dokopaná, jak tam skákaly, v páře pořád větraly atd. Společné šatny taky není nic pro mě :slight_smile: Ale je fakt, že nevím o žádném lepším bazénu v Praze, ještě jsem jich moc nevyzkoušela. Podolí je špinavé. Ještě jsem chtěla zkusit Radlice...
25. bře 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek