• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@kuratkol Já ale neplavu v aquaparku, plavu na barrandově, v Kaskádách, jestli víš, kde to je. Je tam malý soukromý bazének s teplou vodou a velikosti 5krát8metrů. Jinak nahoru do aquaparku chodím s dětmi na individuálky, a když tam jdeš v dobrý čas, tak lidí moc není...ale to musíš prostě trefit. Podolí je opravdu podle mě na plavání, žádné blbosti kolem. Ptž voda studená, jako blázen. :slight_smile:
25. bře 2012 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuli123 Tak to neznám, existují nějaké webovky ?
25. bře 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol klubkapka.cz jasný :slight_smile: a jak jsi spokojená se stodůlkama?
25. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuli123 Teprve jsem nás tam byla přihlásit. Máme začít chodit od dubna.
25. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol Radlice, tam jsem se učial plavat já-) a co si pamatuju, byla tam vždycky studená voda. My plavali v Šárce v Bublince, teď neplaveme nikde, nešlo to koordinačně s dvouma dětma. škoda, s Vojtou nás to bavilo..tak třeba časem někdy..
25. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest Já myslela spíš plavání pro sebe - ty Radlice :slight_smile: nebo něco jiného. Pro malou už mám ty Stodůlky (Juklík).
25. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol tak vám přeji, at se vám tam líbí. Znám pár maminek co od nich přešlo k nám, každá od toho očekává něco jinýho,však to znáš. :slight_smile: bude to..- oslovení a šup :slight_smile: a bude pod vodou :slight_smile:
25. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuli123 Ten Barrandov je dražší než Stodůlky. My chceme jet v létě k moři a nechtěla jsem, aby to byla pro malou první zkušenost s vodou (mimo vaničky doma). Chtěla jsem s ní chodit někam do dětského bazénu, ale všude je to od 1 roku, co jsem našla. Proto jsem ji přihlásila na tohle plavání pro mimča. Kdybys náhodou věděla, kam se dá chodit plavat s mimčem v Praze, aniž by u toho musel být instruktor :slight_smile:
25. bře 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol právě z hygienických důvodu, jak pro dítě, tak pro bazén je to až do 1roku, takže to ti asi neporadím. A já bych teda nikam do veřejných bazénu s dítětem do 1roku nešla-můj názor. Já nejsem místní, jsem z Moravy a jsme tady teprve 2roky, takže bazény okolo znám opravdu málo. Uvidíš, až budeš mít jeden kurz-10lekcí za sebou, tak budeš umět víc a pak můžeš chodit už sama plavčit s malou :slight_smile: já vím, je to dražší, ptž máme svoje prostory, tak proto. Ale i tak, kdybych to vzala z pohledu mamky, tak jsou to šílené prachy a já osobně bych asi za to tolik peněz nedala, ptž ty základy bych dala sama, jestli mi rozumíš :slight_smile:
25. bře 2012 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuli123 Taky jsem z Moravy a jsme v Praze 5 let. Já bych asi hodně zvažovala, jestli bych ty peníze za to dala. Mám ale benefit od zaměstnavatele na sport a kulturu 4 tis. Kč, tak jsem to zaplatila z toho.
25. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol Tak to máš super! To máš velkou výhodu. Nezlob se, já letím na spinning,ještě nemám nachystané věci a začíná to v 19hod,ještě,že to mám 5min.od baráku :slight_smile: když tak nech vzkaz, k večeru tady ještě určitě budu. Měj se zatím hezky a kde na Praze 5 bydlíte? Já jsem původně od Ostravy-přesně z Karviné a ty? :dizzy_face: :dizzy_face: Pápá Moravando. :wink:
25. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kuratkol Já jsem blbá,promin, 5let jste v Praze, už chápu :D
25. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
25. bře 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka @hest ahoj devcata! Hlasim, ze jsme zcela zdravi a hlasime se na prochajdu! Pristi tyden mame trochu nabity, ale rada bych se s vami sesla!
25. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my půjdeme na prochajdu do Stromovky. Doufám, že tam nebude tolik bruslařů jako o víkendu, když jsme tudy procházeli na Matějskou. Vzala bych Anetce kolo, snad tam nebude tolik lidí...
26. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky!

@lenuli123
Omlouvám se, včera už jsem se ke psaní nedostala....

@dana3262
Tak to tusíme něco podniknout, dokud jste fit.... a my taky. @hest se určitě přidá.

@jolis
Stromovku miluju.... a neboj, víkendy jsou tam šílený, já tam byla v pátek a dobrý. Na kolaře a bruslaře tam narazíš vždycky, ale když odbočíš z koridoru vyhrazeného pro kola tak je to dobrý. U rybníčků je pěkné hřiště.... kousek od něj. :wink:
26. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Ahoj, tak už jsme ze Stromovky doma, bylo to tam moc fajn.. Největší úspěch měla "Tarzanova liána" a házení kamínků do vody. Jak je někde voda, kaluž cokoli, tak ji nic jiného ani nezajímá. Myslela jsem, jak se unaví a usne a Anetka se naobědvala a řádí tady a já sama bych padla... Kdybyste holky plánovaly nějakou prochajdu, dejte sem pls vědět, zkusíme se taky přidat.
26. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dana3262
@hest
Někdo na zítřek na dopolední procházku?
1. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis
Někdo na zítřek na dopolední procházku?
tady po okolí Dejvic?
1. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka zítra nedávám,ale nechceš v uterý do sotrmovky na přednášku STYLISTKY A VIZAZISTKY OLGY ROCHOWANSKE, DRZITELKY CERTIFIKATU ASOCIACE STYLISTU A VIZAZISTU CR NA TEMA:

TEORIE O VÝBĚRU HARMONICKÝCH BAREV
TIPY A TRIKY JAK ZAKRYVAT NEDOKONALOSTI
A JAK NA DOPLŇKY

Zítra musím sedět doma na zadku, aspoň dopoledne a uklidit, dostala jsem chvíli před tím, než se manžel uráčil jít spát přednášku o tom, jak tu mám zase poházený hadry a že jsme díky tomu nevyluxovali..což vyústilo v meněí roztržku, že kdyby to prádlo rovnou skládal když ho donese ze sušárny, tak by se tu neválelo..a skončilo to přednáškou jak mám vkylidit asi ze tří skříní věci, které tam zabírají místo a díky nim se tam nic jiného praktického nevejde...egh..takže zítra budu muset fakt uklidit, jinak bude remcat...
1. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest
Moc ráda, jen když nebude pršet, nemám ještě tu pláštěnku. :slight_smile:
Tak si písnem sem nebo na FB ju?

No hele, já tu mám taky hadry. Dnešní uspávání jsem psala na FB a dost mě to sebralo, že když Maty konečně usnul nebyla jsem schopná ničeho.... tak jsem tu seděla u notesu a bála se i něco udělat aby se nevzbudil.
:frowning2: Nějak začínám nestíhat. :unamused:
1. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka já jsem s pláštěnkou na tom podobně-) taky nemám, používám nějakou co na to moc nesedí, aby nepršelo aspoň na malou..-)
1. dub 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest
Jo tak to asi u nás taky dopadne... :D

Já tu mám nějakou na tříkolku, nechceš jí vyzkoušet?
1. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka nn v pohodě, já mám jednu erární a stejně, když moc leje, tak se schovám anebo trochu zmokneme, nu což-)ta na dvojkočár je v plánu-) musí projít sněmovnou-)
1. dub 2012 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hest @irenka jeee!! Ja si zrovna na dnesek i zitrek neco domluvila! Chci s vami ven! :grinning:
Jo a uklizeni? To by si mohl zkusit..neustale po nem totiz sbiram svrsky, ktery trousi vsude. A mame tu i takovyhle modely: Spi v bilych trickach, ma jich asi milion, kazdy den si bere cisty, takze jsou uplne vsude. Vcera jsem nasla 3 pod posteli, 1 pod gaucem, 1 v koupelne a 2 na posteli v kuchyni zamotany pod polstarema. Copak jsme zvirata?! Me to hrozne drti ty veci vsude.. Min.tyden a vcera jsem kazdou chvili, kdy to slo lezla na pudu a tridila a prala a likvidovala. To je hrozny skladiste. Segra schovala po detech snad uplne vsechno!! A nejjednodussi je to dat na pudu, ze jo.. :angry: :frowning2:
2. dub 2012 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Ahoj, já bohužel nemůžu, jsem nějaká nakřápnutá, jinak bych šla moc ráda. Zkusím to dnes vykurýrovat, snad se to nerozjede...
Jinak pořádek je kapitola asi všude stejná :slight_smile:. Věci přibývají, místo není. Ale aspoň jsem probrala svoji skříň a udělala balíčky, které chci poslat nebo odvézt do azylového domu pro matky s dětmi. Je mi prostě líto ty věci jen tak vyhodit, když jsou v dobrém stavu nebo jen málo nošené a někomu ještě poslouží. No, ale balíčky mi tady straší už měsíc v předsíni a ještě jsem se k tomu nedostala :frowning2:. A taky jsem si dala závazek nafotit Anetčiny boty, které tady už překážejí, ale vyhodit ty Superfity zase nemůžu, to by byla škoda a prodat na mmb...
2. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest
@dana3262
@jolis
Nevadí holky, sejdeme se jindy!!!!
:slight_smile:
2. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis akorát jsem jedny použité superfity pro vojtu vyaukrovala-) Vojta měl teď superfity i zimní s goretexem, a díky za něj, jak chodí furt kalužema, tak se hodily-) JInak potřebuji tento týden koupit boty Karolínce..s čím máte zkušenost jako s prvníma botičkama? Byla jsem se podívat v Dejvicích na Fare i Essi a buďn eměli holčičí anebo 19tku velikost. Jedeme na velikonoce a u našich se chodí v botech, musela bych Karol pořád nosit..tak úkol na tento týden je jasný. Jo a nakdy až bude hezky bychom mohli vyrazit na omrknout ta letadla jak přistávají, ale to až nebude tak větrno-)
2. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@hest tak s Aukrem nemám zatím vůbec žádnou zkušenost, párkrát jsem něco koupila na mmb. První krůčky venku u Anetky proběhly až koncem podzimu, takže botky na ven měla už hned zimní superfity, ale zvládala to v nich dobře a na doma měla kotníčkové sandálky. Jinak já nakupuju většinou na detskeboty.cz, objednám přes net a v prodejně při vyzvednutí vyzkoušíme. Taky mě štvalo, že v obchodech nejsou velikosti ani výběr, takže si to tím pojistím a nejedu tam zbytečně. Prodavačka říkala, že můžeš přes net obj. i dvě velikosti a vyzkoušet pak v obchodě, která líp sedne.
Na letadla určo vyrazíme :slight_smile:, ale teď je i zima. Na Ruzyni je vždycky ješte i o pár stupňů míň a víc tam fouká. Už aby bylo těch 20°, jak má někdy v dubnu být...
2. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolis Jojo superfit s těma jsem spokojená. Nakonec jsem koupila od nějaké maminky málo používané od bati..potřebuji nějaké když malou chci na chvíli vyndat z kočárku..a pak na léto koupíme pořádné. U Vojty jsem měla Fare, ty tu po něm zbyly, ale jedny hezké holčičí jí určo pořídím. Ten výběr je hrozně velký a bohužel ty ceny jsou taky děsné. V dfětských botách jsem zkoušela uplně poprvé s Vojtíkem, pak jsem koupila Fare 2x tady v Dejvicích v prodejně a naposledy Superfitky, otevřeli novou prodejnu s botičkama přímo na Bělohorské-) boticky.net
2. dub 2012 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek