• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@hest V sobotu 7.4. bude k 75 výročí zahájení provozu Letiště Praha v prostoru dráhy 04/22 exkurze pro veřejnost. Budou k vidění také letadla csa. My tam možná vyrazíme.
2. dub 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolis já to četla, ale bohužel jedeme na Velikonoce k rodičům do jižních Čech..
2. dub 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest no jo vlastně. To se máte, jižní Čechy miluju. Jdu spát, už nevidim na klávesnici, dobrou :slight_smile:
2. dub 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolis
Jůů díky za tip... asi tam chlapi pošlu a budu doma jen s jedním dítkem? že by? NO moc bych si to sama užila... :grinning:
3. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka nemáš zač .-), kéž by vyšlo i počasí... Dnešek byl tak hektický, že jsem jela s Anetkou do sokola autem :confused: :grinning: , ten kopec bych pěšky nedala!
3. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolis
Já měla dneska šílenej den a tak hezky začal. Přednáška ve Stromovce s Kristýnkou...
Maty se předváděl jak se umí vztekat. Cestou domů jsme zajeli ještě na jedno hřiště.
Doma jakž takž obědval tak super, ale potom? Scéna a že spát nebude, byl přetaženej. Tak nespal ani po 3 hodinách co jsem se fakt snažila.
NO a pak jsem jela na trénink a cestou mi usnul v kočárku, bohužel mi nejel ani jeden spoj nízkopodlažní.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Na tréniku byl tak protivnej, že jsem fakt už nevěděla co s ním.
A ted tu zlobil, málem vylil nočník na zem. Večer se mu taky spát nechtělo, tak mu manžel naplácal ale nic... no a usnul je to asi půl hodiny...
Ale já jsem se z toho všeho dneska prostě rozbrečela.
Já fakt nevím co dělám špatně. Takovéhle období co ty děti mají fakt nějak nezvládám. :(

JO a o tom, jak jsou lidi bezohledný a důchodci fakt nejraději srazit pod vlak to asi nemá cenu sem ani psát... :(
3. dub 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak to mě mrzí! Snad už je dneska líp, někdy se to všechno sejde najednou, no den blbec, známe to všichni.. Jestli jezdíš tou 131, tak to je fakt síla, jela jsem párkrát a vždycky to bylo strašně narvaný, Anetčino kolo abych si strčila kvůli důchodcům pomalu až na hlavu...
Dnes už spí, ale taky to nebývá pravidelně, každopádně, když potřebuji, aby byla na odpololedne vyspaná kvůli nějaké akci, tak to neusne zásadně nikdy :angry:, klasika...
Jinak u nás je taky spousta činností s řevem, protestuje u všeho, všechno musím říkat stokrát, ale teď už mi došla trpělivost, řeknu jí to max. 3krát a už mám permanentně po ruce připravenou vařechu. :angry: Zatím stačí, že tu vařechu vidí.. Možná ji začnu nosit i ven :grinning: :grinning:
4. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jolis
Ahojky, tak on je to každý den jinak.
5. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
@lenuli123
@kuratkol
@jolis
@hest
Dneska je akce ve STromovce pro děti od 14 hodin. Nějaké soutěže o ceny, velikonoční tématika.
CHci jít ale má pršet, tak nevím.... :(
5. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Já jsem v práci, takže já určitě nepůjdu... :frowning2: tak si to užijte, jestli teda půjdeš. :slight_smile:
5. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Není to masakr mít tak brzo po sobě 2 děti ? Jak to děláte s kočárkem ?
5. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123
díky, snad počasí vydrží.

@kuratkol
Jsou maminky, co mají dětí dříve po sobě. Je to náročný,ale snad si za rok spollu už budou hrát. :wink:
5. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka A chlapeček už chodí všude po vlastních nebo máte nějaké sedátko či stupátko na kočárek ?
5. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol
musela jsem koupit kočárek pro sourozence. Skejtík se neujal. Mám všechno dost daleko a cestování s dítětem v náručí a ještě kočárek k tomu nic moc. :slight_smile:
5. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka A vleze se ten souroz. kočárek třeba do výtahu nebo do busu a tak ? Já mám právě rodičák na 2 roky a nevím, jestli bych to dala tak brzo za sebou. Nechce se mi totiž kupovat jiný kočárek a taky nevím, jak bych pracovala se 2 dětma, to by asi nešlo :slight_smile:
5. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol
Já to naštěstní neřeším. Do MHD se vejde...
Do výtahu v Karlíjně kam jezdím se taky vešel. Doma výtah nemáme a v domečku taky nebude. :slight_smile:
5. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol mám děti od sebe 16 měsíců a mám Phil a Tedse, vleze se i do klasického malého výtahu, skejt se unás taky neujal, když ej unavenej, tak je jak hadr-))
5. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka zatím to jde, uvidíme odpolko..snad nebude moc lejt-)
5. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jestli nebude pršet, tak bych taky šla :slight_smile: A do kolika to tam asi bude?Uvidím jestli Anetka usne po obědě, tak abychom to stihly časově :wink:
5. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
@jolis
Já chci jít určitě, už jsme domluvený i s kamarádkou... tak se tam potkáme. Dáme si někde tam srazíka?
Jestli nebude pršet, tak razíme... JE to od 14 do 22hod. takže pohoda... :slight_smile:
Taky nevím zda mi Maty usne. :(
5. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Holky, já to vzdávám. Půjdeme ven tady u nás. Užijte si to! :slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolis
Tak my taky nikam nejdeme. Venku prší a já na ten autobus nemám pláštěnku.... :unamused:
5. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka @hest hm..tak ne, ze by neprselo :frowning2:
Pomoooc! Chtej mi na velikonoce odvest Edu! Tata uz si vzal na zitra dovolenou. Mama ho chce vzit uz dnes. Bere deti i segre (10 a 14let) Do pondeli to je dlouho. Asi tam pro nej v sobotu zajedem, ale zas ho nechci pripravit o velik.pondeli. Nevim, co mam delat.
@kuratkol ja mam deti 19mes od sebe. Mam taky phil&teds, ale jezdim s Easy walkerem. Ten je super. Da se s nim i nizkopodlazni tram nebo bus.
5. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Jojo a leje a leje... :slight_smile:

NO tak to záleží jak se cítíš na to být bez Edíka.... já nevím, jak jste zvyklý. Já tohle neznám. Já bych uvítala kdyby Maty jel na pár dní s babi nebo dědou... :wink:
5. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohel jsem psala odpoledne a nejak se to neodeslalo. Ted uz je Eda pryc :frowning2: Nejsem schopna nic delat. Jsem uplne paralizovana. To je hrozny tohle to.. Zitra jsem domluvena, ze se sejdu se segrou jinak bych vubec nevedela, co si počít.
Když jsem byla na zacatku tehotenství, tak mi bylo strasne zle a naši si vzali na jednu noc Edu k sobe a my jsme sli s mužem na večeři. Bylo mi hrozne, byla jsem slaba atd, ale on se tesil a ja si myslela, ze to tak ma byt. Tak jsem se ustrojila a jeli jsme do centra. Když jsme si objednali, tak jsem se začala klepat a bylo mi na omdleni. Sla jsem na zachod a uz jsem se nemohla vratit. Strasne jsem chtela mit Edu u sebe. A jeste mi do toho bylo celkove tak spatne. Byl to nejakej panickej zachvat. Ted mam strach, ze to proziju znova, ale snad je to jina situace. To druhy tehotenstvi bylo fakt hnusny. Ty stavy byly nechutny, vypadalo to, ze jsem magor (dokonce uz jsem byla prijata do blazince, coz jsem pak odrekla-kdyz jsem se dozvedela denni rezim tam-by mi to moc nepomohlo :grinning: ) Snad se mi to zase nestane, ted kdyz je Eda pryc. Hrozne se bojim. Uz skoro 2 mesice potrebuju do Ikey (s Edou to nedam), ale radsi nikam nepojedu, mam z toho hruzu.
Ted zpetne mi prijde, ze mi ho nasi sebrali skoro nasilim!! :grinning:
5. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka A nepřijde ti na to malej, aby nekam jel na vic nez jednu noc? Me jo.. Nejak mam furt v sobe, ze deti do 3let patrej k mame. Teda patrej k mame do vic nez 3 :grinning: , ale do tech 3 je to takovy mimino.. vis, co myslim.. :sweat_smile:
5. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši..to je strasnej pocit. Furt cekam, kdy se ozve ta moje panika.. No, tak si to aspon vyzkousim.. To je druhej zatěžák od porodu :grinning: (Prvni byl: Byt pres noc u nasich s detma bez muže-diky panikam bez nej nemuzu byt pres noc uz asi 5et nebo jak dlouho) Ale od porodu ty stavy docela prestaly, tak nevim. Myslim, ze to dela ten muj chromej zaludek..
Se omlouvam, ze to tady tak rozebiram, ale musim to nekomu sdelit :sweat_smile:
5. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Vím co myslíš, jestli není zvyklej, tak bych ho tam nedávala víc jak na jeden den.
Přesně jak píšeš. Já si to nedovedu představit, ale znám maminky, které dítko strčí prarodičům v momentě, kdy na nich dítě není závislé (např. kojení apod.)
Já bych Matyho (je stejně starý jako tvůj Edík) dala max. na den. Podle zvyklosti a jak je ochoten se nechat hlídat.
:wink:

Apropo, nebyla jsi v úterý s EW kočárkem poblíž busu 131, u stanice Na Santince?
5. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
Klídek holka!!!
Ty stavy co popisuješ v těhu jsem měla podobný. Ale ne tak šílený jako ty.
A neboj, o něj je dobře postaráno. Tak jeslti máš strach tak jim zavolej nebo napis SMS.
Ty si udělej něco dobrého k papu nebo k pití a dej si horkou vanu až ti usne Jindříšek. :slight_smile:
DO Ikey jed, přijdeš na jiné myšlenky,nakoupíš si a kdo ví co. Pokecáš, trochu si oddychneš a jak se budeš pak těšit na Edíka.... :slight_smile: Budeš jako vyměněná a potřebuješ taky občas oraz. :slight_smile:
Jeslti ti Edí neplakal když odjížděl, tak to fakt neřeš! :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka mama je u nas kazdy tyden od stredy do patku. Eda ji miluje a ona jeho. Vubec nemam starost, ze by o nej nebylo dobre postarano, jen mi strasne chybi :sweat_smile:
Jo, kdyz odjizdel, tak plakal, ale to jen proto, ze jsem kontrolovala autosedacku a on se bal, ze ho chci vyndat a nikam nejede :grinning:
Papu nemuzu..jak mi byva blbe, tak radeji nevecerim a piti, totez, jen vodu, ale mozna si dnes dopreju plzinku :slight_smile:
Ano! Byla! Ja tu bydlim :grinning: tys jela busem?
5. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek