• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
@dana3262
No tak to jsem tě fakt minula... jela jsem s tím novým autobusem v buse... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Měla jsi culík a brýle sluneční? :slight_smile:
Na rohu je obchod, nějaký potraviny od Vietnamců.

Tím pitím jsem myslela nějaký dobrý čajík,nebo tak! :slight_smile: Já taky pít nemůžu.

Neboooj, a nech ho tam. Bud ráda že máš chviličkju jen pro sebe a Jindříška. :slight_smile: :wink:
A můžeš se na něj těšit. :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak to jsem byla já :grinning: Už se těším až se poznáme! Už brzy bude hodně příležitostí..že nám to počasí dopřeje! Se těšim :slight_smile:
Já bych pila... :sweat_smile: Byla jsem zvykla před Edou tak na minimalne 4 piva večer. Když jsem čekala Edu tak jsem si taky někdy dala jedno, ale u Jindry jsem nemohla ani kapku. Od ty doby nic. Až přestanu kojit, tak si necham přeléčit ten žaludek a pak se zmastím :grinning: :grinning: Je to blby protoze u tech leku nemuzu kojit, ale zmastit bych se mohla už u kojeni protoze mi bude stačit tak jedno pívo :grinning: :grinning:
Ted mi volala mama, Eda si hraje s tátou a se synovcem a prej poroučí :grinning: chystala si veci na večer. Cisteni zubu atd..jen jsem mu s sebou zapomnela sbalit probiotika :frowning2:
Ja to snad nepreziju..mozna prijde nas spolecnej (s muzem) kamos, tak snad se nejak nepretahnu nebo neco..asi pujdu uklizet. nebo pect nebo ja nevim sakra!! :confused: :sweat_smile: :grinning:
5. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irenka fuuuj!! jsem tak paralyzovana až píšu takovy hnusny hrubky!! :grinning: lepsi nepouzivat cizi slova :grinning: pardon!! :sweat_smile:
5. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme kvůli dešti nikam taky nešli..škoda, mohli jsme vyhrát ten zájezd-)))) ale já bych určitě neměla štěstí-))
Jsem dneska totálně podrážděná, unavená..manžel jen pro naftu, tak jsem ho zaúkolovala ať mi doveze nějakou čokoládu, nebo brzy pojdu..
5. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 hele kamarádka strká děti prarodičům furt a chodí si po fitkách, na večeře, kina s manželem..my jsme od narození dětí byli jen jedniou v divadle..taky si říkám, že by to bylo fajn, strčit Vojtu babičce třeba přes noc, ale pak mi to přijde hrozně blbé vůči němu..a tak jednou jsem si ho pořídila..tak máme být spolu..ale teď minulý týden jak jsem vystupovala s holkama na tom výstavišti, tak si babi pro něj přijela a byl tam do večera..ale to už známe..když jsem jezdila do školy..a měl se skvěle a já si od něj odpočinula a pak jsem se na něj tak hrozně moc těšila..takhle doma už mi někdy taky pije krev..takže mám taky ten vnitřní rozpor.

Už aby bylo hezky..poslední tři dny mě chytaj depky..nensáším to..-)
5. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262
No tak vidíš, já tě identifikovala podle kočárku... :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem na ty kočárky taky pěkně ujetá... :D
Už by to nějakej srazík chtělo, a ty bydlíš přesně kde? Já myslela někde na kulatáku. :slight_smile:

JO tak to já si max. dala jednou za čas decku vína. Na pití moc nejsem a pivo mi bohužel nechutná.
Což je při sjíždění vody nevýhoda, limo stalo vždy víc než pívo..... :rolling_eyes:

@hest
Já ti stále říkám zvolni tempo matko!!! :wink: :wink: :wink:
Neboj bude líp. SE sejdeme hned příští týden a pokecáme ju? :wink:
5. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já si dala v úterý malej hoegarden ve stromovce, bylo to bezvadné-) dát si velké, tak bych se asi ze Stormovky nevymotala.. tempo smrtelné nemám..-) spíš mě deptá, že furt doma řeším opřád něco s úklidem..chtěla bych taky aby chvíli někdo byl na mne milej-) Jsem naštvaná,jak se všechno dobylo, moje narozeniny se přešly, za Karolínku jsem od manžela nedostala kytku..nic podstatnýho..ale takové detaily..nebo v pátek dostal přidáno.. a v úterý mě sprdul, že po něm chci, aby dal konečně kus peněz na účet..byla jsem jak za debila, chtěla jsem sikoupit kafe ve starbucksu a na kartě nebyly peníze..nedělám nic jinýho, než dostávám pojeb kvůli tomu že věci nevisí tam kde maj a že tu je bordel a že si někde trajdám...a že nechám Káju řvát...no prostě protože bych ji jinak nosila furt někde na hrbu...

Mě přijde, že ti chlapi fakt žijou v jiném světě..on si myslí, že jsem asi fakt na dovolené a chodím si po stromovkách a vstávám pozdě a chodim si spát kdy se mi zachce...
5. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
TO je fakt už moc. To se ti nedivím. NO ale jeslti tě to uklidní, tak u mě jsi to ted viděla. Taky tu mám stále bordel.
A manželovi vysvětli, že je lepší s dětma někam vyrazit a utahat je, než aby vám demolovali byt!!!!

Tak já musím říct, že za Matýska jsem dostala naušnice. ale musela jsem si o to říct. Myslela jsem, že to pak půjdeme vybírat spolu, ale on je koupil a čekalo to doma na mě i s kytkou. Kytice byla z pěti krásných kal, který miluju a byla snad dražší než to zlato :slight_smile:
Za Aničku jsem dostala k těm naušnicím řetízek s přívěskem který se hodí k těm naušnicím. Ale to bylo dopředu domluvený.
Ale kdyby do něj moje mamka nehučela a já taky ne, tak nemám snad ani tu kytku... :wink:
Tím Tě nechci nějak ještě více uvádět do depky.
Každej chlap to má jinak. Zase ti dovolil koupit kočárk P&T... :slight_smile:

Taky jsem si v to úterý vyslechla, že jsem vypadli jako divoká střela a zůstal tu po nás bordel...
A ted když mi tu Anička plakala, Maty se měl jít koupat. Co myslíš. Seděl u telky a díval se... usínal u toho.
Já zpocená až na prdeli.... :angry:
5. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest
Kristý, vždyt jsme přeci na té DOVOLENÉ!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muzu se k Vam pridat - zatim nemam doplneny profil,tak se predstavim:
Jsem Pavla a mam 22mesicni dceru Kaculku.Jsem z Ruzyne,z te horni casti,takze skoro Repy.Jsem stara maminka - ted me bylo 40.Rada bych poznala nekoho z okoli na prochazky a vubec blbnuti pro deti - myslim,ze Kacce opravdu chybi vrstevnici. jeste .A omlouvam se ,ten profil co nejdrive doplnim.
6. dub 2012 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavla72
Ahojky, vítej mezi námi.
Určitě se přidej. Jen koukám, jsme dost daleko od sebe co se týče bydlení.
My tu jsme z P6 okolí Dejvic apod.
Jsou tu holky taky z Řep, nebo Šárky.
Jestli ti nevadí cestování, tak plánujeme prochajdy hodně po Stromovce na různé akce, které se tam konají.:slight_smile:
Určitě se s Kačenkou přidejte! :slight_smile:
:slight_smile:
6. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavla72 Ahoj, vítej! Určitě vás rádi poznáme, jak už psla @irenka tak různě někam chodíme do parku,takže to je jen o domluvě, zdravých dětech a počasí-)

@irenka jojo, říkal, že si mám vybrat nějaký šperk za Vojtu, teď už snad na to je..ale mě topřijde jako škoda, plácat peníze na takové zbytečnosti..no nevím no-)) je fakt,ž e zase cokoliv jiného se rozbije, tohle je na památku. Ale nasral mě prostě s tou kytkou..při Vojtovi se činil, a u Káji..asi neměl čas no..ale naprdlomě to, fakt jsem se v té porodnici těšila na kytku..njn člověk nemá nic očekávat-) Předevčírem jsem si koupila tři frézie...-) pro radost..

Vymýšlím co podniknout na Karolínčin rok-) Jestli krom rodiny, neuspořádat nějaké grilování třeba ve stromovce pro rodiny s dětmi (jako i vás, že-)) myslím, že se teď ve stromajdě dá půjčit takové ty malé grily a je tam pár piknuikovch stanovišŤ, kde se to dá ..

..ale taky uvidím, jaké bude počasí..
6. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Ahoj,
dekuji za privitani - samozrejme i hest - a take za pozvani.Zatim jsme toho s Kaculi moc nenacestovaly - trcime spis na zahrade a po okoli (nechce se ji moc chodit mrsce - ona radsi smejdi - treba 50m je u nas tak na 1/2 hodky),ale az bude vlidno to se rada pridam.Alespon se od tech Vasich zlaticek neco priuci - po me se opicit nechce,vse dela po svem,ale vsadim se az to uvidi u deti,ze obrati.
Musim Vas povzbudit,co se tyce hlidani.U nas to zacalo fungovat az letos,do roku a pul si ji brala jen segra tak jednou za 3 nedele na 3,4 hodky.Tchyne a tata nic,jen kdyz jsme opravdu potrebovali neco nezbytneho - uplne jsem z toho vecnyho mluveni bez odezvy mohla dostat na psychiatrii a ted si uzivam - alespon 1x tydne na cele odpo nebo nekdy i od rana...................parada.A presne jak psala hest,pak se na ni ukrutne tesim a uplne jinak se ji venuju - tak nejak intenzivne.Jo a tata dokonce mluvi o celem vikendu na chalupu - rychle musim zkoncovat s plenkama,at ho to neodradi :slight_smile:.
6. dub 2012 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, prosím...kam chodíte ke gynekologovi? A jestli jste spokojené? Já přemýšlím o změně, ptž ten můj nevím...je takový divný. Vůbec není lidský a málo komunikativní a když ted řeším těhotenství, tak vůbe neporadí, tak se obávám, co pak.... Prosím napište, jak by jste spokojené. DĚKUJI MOCCCC :dizzy_face:
9. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 chodím na Phu 1, do Sněmovní, Gyncare, a spokojenost
15. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest Ahojky, děkuji moc! Ale to je ode mne dosti daleko :pensive:
15. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 já to mám na metru, takže jsem tam hned, měla jsem dr. v Terronské, ale byla jsem s ní totálně nespokojená. Ještě nekdo z mých kamarádek chodí někam na Dědinu myslím...
15. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 T.B.Gyn, k Bílinovi Vlastina ul.
15. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest a jaká část pPrahy to je?
15. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 Praha 6, kdyžtak mrkni na mapy.cz
15. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest a prosím tě ještě, jak se jmenuje ta doktorka? kouknu na její recenze, díky :slight_smile:
16. kvě 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hest ahojky,díky,večer na to mrknu :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 já jsem sem přišla nahlédnout a pokud chceš ještě na něco mrknout, tak mohu doporučit na šestce www.gynevra.cz
paní doktorka je opravdu super a vybavení má také velmi dobré ...
18. kvě 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Jejky, děkuji Ti moc!!
18. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Prosím Tě, ještě bych se tě chtěla zeptat... jak jsem se dočetla, tak roční poplatek je 500kč a další nadstandartní služby se platí? A jinak jsi s ní spokojená? :dizzy_face: díky moc
18. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Bohužel ani není na znamylekar.cz :unamused:
18. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 jj, je tam roční poplatek ... jsem spokojená opravdu moc, já jsem taky měnila a přešla právě k ní ... navíc k ní chodí i dvě kamarádky a též spokojenost :slight_smile:
mám dojem, že u těhotných si bere asi 1000 Kč za starost v době těhotenství a dělá ultrazvuky často a dává fotky, navíc nějakým způsobem začala jezdit do Motola, myslím, že rodit ...
18. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska ahojky,děkuji moc.pak si to ještě rozmyslím.vzhledem k tomu,že se také snažíme o mimi,tak bych ráda měla nějaké šikovného dokt.Ale né takového,co chce jen prachy a shání je,kde může,jestli mi rozumíš. kouknu pak více na ní,díky. :dizzy_face:
18. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 na znamylekar je http://www.znamylekar.cz/eva-rausova/gynekolog/praha/
můžeš si to přečíst :slight_smile:
ale samozřejmě je volba na tobě, není moje známá, tak za ní nebudu lobovat - dokonce prý jsou zrušené ty poplatky za sledování v těhotenství a 500 za rok mi přijde celkem v pohodě, při hledání nového gynekologa jsem se setkala s tím, že chtěli i litr :slight_smile: oproti mému starému gynekologovi sem mohu kdykoliv zavolat, objednat se, nečekám pak nikde hodinu a něco lze řešit i po telefonu ... jediné co tam fakt není úplně ok je sestra, když se na ní mluví příjemně, tak je hodná, ale když člověk fakt něco chce jinak, tak je dost od rány :slight_smile:
19. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek