• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
ahoj, ja nechodila, nestihala jsem, jenom na tehotenske cviceni
25. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte no tak ja sem dnes bola na poradi nic nove mi nevraveli ze je to rovnake ako pred tyzdnom :pensive: hmm tak sa mi zda aby som nakoniec nepretahovala :frowning2: no uvidim co mi povedia v piatok lebo idem zas na poradnu do nemoc. juj dnes je zas pekny den :slight_smile: a to mi dela strasne dobru naladu :slight_smile:
26. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
Mem: krásné fotečky :slight_smile: Ema je tak krásně vlasatá. To se jen tak nevidí. I když Markétce už taky začínají růst vlásky (ale je jí 7 měsíců :slight_smile:)
Majko: Porod se může rozjet z ničeho nic... Tak trpělivost... A hlavně přenášení není nic nenormálního. Říkej si, ještě max. 14 dnů! Déle totiž přenášet nenechávájí!! Tak vydrž!!! :wink: :sunglasses: Mimochodem, byla jsi se domluvit s tou dr. Trnkvou? Jinak počasí dnes bylo opět úžasné, kéž by to už tak zůstalo a bylo dlouhé jaro!!!!
Tanuki: já taky cvičit nechodila. Pracovala jsem až do konce těhu - chodila domů hodně pozdě a tak na nic nebyl čas a ani nálada
26. únor 2008 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pet: ja te mozna dneska videla na Belohorsky, sla jsem te servisu a potkala jsem maminku i s tatinkem a kocarek byl navrchu bledemodry, tak nevim, mozna sem se sekla
koukala jsem ti do profilu na tu vasi roztomilou holcinu, je krasna, takovy slunicko

no Ema je vlasata uplne silene :slight_smile:, ja pry byla taky a ani mi nevypadaly vlasy, takze uz jsem v roce mela sponku
26. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: jo jo to jsem určo byla já, dnes jsme tam byli. :grinning:
26. únor 2008 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peta ne este som nebola pri dokt.Trnkovej nestihala som dnes lebo som s manzelom chodila po servisoch nieco zhana do auta a prisla som domov tak som si trosku lahla a miminko sa zacalo vrtiet hore dole vkuse pol hodinky fuuuu dalo mi zabrat lebo tak sa nikdy silno nevrtelo az tetkom no a potom som hned zaspala jak sa trosku ukludnilo. juj a teraz mam taky pocit jak by mi malo brusko prasknut kazdu chvilu :unamused: :angry:
26. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža má dovolenou, zítra odjíždíme na zbytek týdne za známými do Hradce a tak jsme nakupovali věci s sebou. Hlavně teda pro Markét.
A ohledně Markétky: děkuju za pochvalu, potěší to, ale já dávám do alba samozřejmě jen ty fotky, kde jí to sluší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2008 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se tu zase sešly :grinning:
26. únor 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko: no vidíš, tak třeba budeš nakonec rodit téměř na termín :grinning:
26. únor 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mozna ze jo :wink:
26. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě děsně štvalo, že jsem nevěděla, kdy přesně to bude, kdy to přijde... Já si totiž tak ráda plánuju :sweat_smile: a tohle bohužel naplánovat nijak nešlo!!!!! Ale už jsi ve finále! :sunglasses:
26. únor 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jména nepovíš viď :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mneno este nemama ne 100 procent vybrane. ale manzel chce ked to bude holcicka tak Lea alebo Sona. ja by som chcela Lauru ale manzel.sa to nepaci :angry: a chlapcenske som povedala ze po tatkovi ale manzel nechce aby sa volal Rado :unamused: tak neviem. manzel vravel ze ked sa to narodi tak vtedy povie meno. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
26. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sorry za preklep meno este nemame :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: no vida, tak jsem si tě z fotek pamatovala dobře :slight_smile: nesla jsem Emu v šátku, černá bunda
já taky dávám fotky, které jsou hezké, že

majko: klid, za chvíli mám konec a je venku. Vrtí se, protože už tam má málo místa a bude chtít už určitě ven
já byla taky hotová, že nevim, kdy přesně a co zrovna budu dělat, do termínu jsem jezdila sama autem, pak už jsem toho raději nechala, co kdyby :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, to je dobrý, Lea i Laura se líbí moc mně! Obě jména jsou moc pěkná... (Sonu má brácha psa, tak to mám trošku zafixované jako psí jméno :grinning: )
My museli vyplnit dotazník na jména před porodem... Asi 4 týdny předem. Jinak je to pěkné, rozhodnout se pro jméno, až když se mimčo narodí. Manžel chtěl, aby se naše Markétka jmenovala po mně (Petra) ale to já nechtěla. A ještě že jsme to nedali. Ona je toiž celý manžel, takže by to vypadalo směšně, kdyby se jmenovala jako já - když mi vůbec podobná není :slight_smile: Manžel je Marek - takže Markétka je vlastně tak trošku jméno po něm. A to souhlasí
26. únor 2008 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: já si to myslela. Máš takový béžový šátek?
26. únor 2008 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mem: to co kdyby to je najhorsie :slight_smile: manzel pre istotu uz nechodi do prace aby som nebola sama doma lebo co kdyby :slight_smile: ale inak som doma s jeho maminkou ale ta je teraz odcestovana a pride az zajtra vecer. :slight_smile: tak babicka to mozna stihne ked sa jej narodi prve vnuca :grinning:
26. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: nene, je modrý, ale Ema mela šedou mikinu a takovou světlou čepici se střapcema

majka: Soňa se libi mně a moc se nedává

My jsme taky museli vyplňovat jména předem, jenom jsem to do Podolí zapomněla donést předem a dávala jim to až když mi přijímali na vyvolání.
26. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, manža do práce chodil stále, ale on pracuje 10 min od domova :dizzy_face: A se šefém byl domluvenej, že jakmile zavolám jede domů. A hlavně, moje mamka bydlí o patro nad námi. Takže já jsem byla taky neustále hlídaná.... :grinning: Ráno jsem k mamce nepřišla a hned mi volala, jestli už jsme v porodnici. A takhle to trvalo asi měsíc. Už to pak bylo otravné...
První vnouče - tak to se musí babička moooc těšit co?
26. únor 2008 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: taky jsem rodila v Podolí. Já to tam zase pro změnu nesla zodpovědně už někdy začátkem května - to abych náhodou neporodila dřív :grinning: :grinning: :grinning:
mem: jinak já myslím, že možná vím... Koukla jsem se na tebe mám pocit... No už nevím... :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no sona to je pekne meno ale tiez jak sombyvala na dedine tak jeden tam mal psa sonu :slight_smile: ja si myslim nez uz vyberieme akekolvek meno kazde meno je svojim sposobom pekne len clovek si potrebuje nato zvyknut lebo je to prenho nieco nove v jeho v zivote. to uz je jedno jake meno len aby dietatko bolo zdrave :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, zase kdybys měla vybírat jméno takové, aby to nebylo zároveň jméno psí, tak nemůžeš dát jméno žádné. Včera na procházce volala jedna paní na jezevčíka "Lukášku" - to mi přišlo fakt vtipný... A pak jsem potkala rodinku s holčičkou a psem. Na psa volali Adélko, na holčičku Matyldo... To mi přišlo takový obrácený na ruby :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2008 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soňa je pěkné jméno a hlavně jich nebude ve třídě tolik! Jako třeba teď tak populárních Natálek, Nikolek, Amálek... (A na Břevnově - díky klášteru - asi i Markétek :sweat_smile: :sweat_smile: )
26. únor 2008 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu už spát, jsem unavená. Majko, přeju klidnou noc ( v noci neroď - to bys neměla sílu :grinning: :grinning: ) Mem: ať ti Emulka spinká opět celou noc.
Mějte se - a koncem týdne se tu zase uvidíme.
Majko: držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :sunglasses:
26. únor 2008 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manzel do prace to ma pol hodinky ale ked ide autom tak ani ne 15 min. on si moze vybrat volno kedykolvek ale dot malokedy to dela niekedy aj vkuse pracuje cely mesiac od rana do vecera :unamused: no rodice se hrozne tesia :slight_smile: :slight_smile: no sice moja maminka uz bude mat 3 vnuca ale co ked vsetky vnucata ma prec. 2 vnucata su v anglicku a dalsie bude tu v Prahe tak si ich moc neuzije :frowning2: iba pocas dovolenky. ale ved ma este 13 rocnu slecinku pri sebe. :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ahoj peta a maj sa pekne :slight_smile: :wink: aj s rodinou
26. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: já hlavně vůbec nevěděla, že to tam mám nést dřív, měla jsem to nachystané v tašce do porodky, zase jsem asi neposlouchala
já myslim, že taky vim, pak vyrazíme na Ladronku a bude jasno

já taky byla hlídaná ze všech stran, na cvičení a kurzu nám říkali, že je lepší všem říct termín posunutý o 14 dní dál, že má pak člověk větší klid. Pokud se povede další dítě, tak to udělám, protože se zvládnu vynervovat sama :slight_smile:))

Majko:, přesně tak, hlavně aby bylo zdravé, a to bude a za pár dnů ho držíš v náručí
a máš pravdu, že každé jméno je pěkné, tedy když ho nemáš s někým třeba blbě spojené

hoky, já jsem dneska mrtvá, zívám tady do monitoru, tak končim.

Mějte se pěkně, Pet hezkou dovolenou, Majko drž se
Dobrou
26. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek