• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Holky, omlouvám se, že jsem tu tak vpadla, ale potřebujeme nutně dohnat ztrátu 3 dní. Natálka byla na 3. místě a bohužel spadla až na 13. místo. Aby se mohla zúčastnit dalšího kola, potřebujeme zůstat v první patnáctce, což je hodně těžké, protože s tím mrnětem nemohu sedět pořád u počítače a prosit známé jako to dělají ostatní :frowning2: Takže vás moc, moc, moc prosím, jestli byste nám neposlaly pár hlasů. Jde poslat 5 hlasů za hodinu, takže pokud nemáte jiného favorita, dejte nám je všechny, prosím. Jedná se o to, že pokud se dostane do druhého kola, hlasování už bude objektivní, jelikož se bude hlasovat pomocí sms. Předem vám moc děkuji :slight_smile:
http://prozeny.blesk.cz/soutez/zlaticka/2012/profil/2044/natalie/
26. říj 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111
Máš to tam.... :slight_smile:
26. říj 2012 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Milé maminky,
jsem novopečená maminka holčičky a hledám nějakou spřízněnou duši na výlety do Divoké Šárky. Bydlíme ve Vokovicích.
15. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kitabu Ahoj, my už jsme trochu odrostlí, ale výletem do Šárky nepohrdneme-) jsme v Dejvicích-)
15. srp 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hest Tak to by bylo fajn. Já teď jsem v šestinedělí, ale až najedeme na nějaký rytmus, dám vědět.
A nějaká další maminka, ideálně z Vokovic pro jednodušší domlouvání procházek?
23. srp 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kitabu Ahoj děvčata, já mám 4 měsíčního chlapečka a bydlím.v Zelený, do Sarky.chodíme na koupak..... Do Stromovky na procházky.......
23. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kitabu my jsme z Liboce (bydlime kousek za McDonaldem) a @msevy je primo z Vokovic :wink:
23. srp 2013 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katja77 AHojky, tak to se možná potkáváme nebo budeme v autobuse. Já dost často přes zastaváku Zelená jezdím do Stromovky... :slight_smile:
Někdy můžeme dát srazík...
25. srp 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. pro 2015 ve 21:21 • fyzioter
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek