• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
autor
ahoj mem ako sa mas a jak mala? :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja majko: to tedy je zprav :slight_smile:)
my dobry dneska jsme hodne chodily - prochazka plus 2x pesky cesta do servisu kvuli autu, takze jsem trosku utahana. Jeste tady neco musim udelat do prace a jdu spat, zehlit budu zitra. Mela jsem tu dneska svoji mamu a kus mi vyzehlila, tak super, ale musim to dotahnout.
Jo a mala stale ukazkove hodna a od 20:15 uz spinka :slight_smile:)
Co ty ? Jak ti je ? Doufam, ze dobre
27. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mem neviem preco ale ked posielam spravy cez IP tak tomu druhemu 1 spravu odesle dvakrat :unamused: Ja sa mam zatial fajn este stale to na mna neprichadza :angry: zajtra idem na poradnu do nemoc. tak som zvedava co mi popvedia noveho :slight_smile: :angry: juj dneska je zas krasny den bola by skoda neist vonku sa trosicka prejst :grinning: asi potom zoberiem nasho maleho prcka psika a pojdem vonku :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak majko, že bys mi udělala radost a porodila zítra - toho 29.? :grinning:

Mem, ty už pracuješ? To je super, jak je malá hodná :slight_smile: já mám teď pořád zkoušky a je fakt těžké se nenerovat, asi to bude pěkný drak :angry:
28. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
majko: jo bylo krasne, ja byla venku 2 hodky odpo a dobry, Ema mi usnula v satku na 2,5! hod pred obed, to normalne nedela, zehlila jsem a mam uplne namozeny krk na jedny strane.... ja ji nechtela budit :slight_smile:
hlavne, ze je ti dobre a citim se ok, to je dulezite, urcite zitra napis, jak si dopadla

tan: jo jo pracuju, kancelarska prace, celkem to jde, i kdyz krizi uz jsem mela.... dodelavala jsem nejake veci z doby po porodu, tak jsem trosku nestihala, ale ted uz je to dobre
hele s tema nervama nevim... ja chodila do prace cele tehotenstvi, delala jsem vedouci 10ti holkam, pracovni tahanice se sefem a kolegy z jinych oddeleni, takze zadny klidny prubeh, nekdy nervy a mala je zatim uplny pohodar :slight_smile:)), to se neda tak rict, proste se na miminko tes a ono to vsechno pujde
28. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak majka už se do porodu asi neozve, co? :grinning:
29. únor 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte no ja sem este doma :angry:
29. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko, ahoj, co tu děláš???dyť už máš být v porodce a mít u sebe miminko :confused:
29. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm to hej ale nam sa este nechce ist do nemoc. :grinning: a miminku sa este nechce ist vonku asi mu je tam dobre
29. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda majko, ty to natahujes :slight_smile:))
hlavne bud v pohode
29. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zajímavá hláška v pasu "včera čekáme miminko" :slight_smile: tak se oba držte, a miminko ať se pomalu taky pustí :wink: V noci má hodně fičet, tak třeba ho to popožene :wink:
29. únor 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda já sem jdu s tím, že Majka už je mamina a zase nic. Teda i ten super den 29.2. jste propásli tak už se dejte dohromady a šup, šup do porodnice. My máme v lázních zákaz vycházek. Díky tomu Kirilovi 2 nesmíme nikam. Jsme na okraji lesa :cry: Držte nám palečky aby tu na nás nic nespadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte ja by uz som velmi rada bola v nemoc. ale mimco nechce niejako ist :angry:
1. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte ako sa mate? fiha dneska je strasne pocasie :angry: ja som este doma a hrozne sa nudim to cakanie je fakt hrozne :angry:
1. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Maju kdy jsi byla naposledy na kontrole? Aby byla v pořádlu plodová voda. Po cca 41tt se začíná horšit kvalita, ale nemusí to být pravidlo. No popravdě jsem si myslela, že ti to počasí pomůže a ono zase nic.
1. bře 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja som bola vcera na kontrole a pondelok idem zas :slight_smile:
1. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po dovolené - bylo to skvělé - takhle dlouho jsme všichni tři spolu byli naposledy o Vánocích... Tak jsme si to užili. Markétka zatím začala sedět - přesně 28.2. tak z ní máme radost.
Koukám, že tady zatím vše při starém (viď Majko :grinning: ) Ale hlavně klid. Je to normální, jen děsně nepříjemné... Ale věčně to trvat nebude. Vážně :grinning: :grinning:
Zítra ráno jdu na půldenní vyšetření po těh. cukrovce. Zase pít tu glukozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to poprvé, co nechám Markétku samotnou u babičky déle než hodinky. Dávám jí k babičce už v půl sedmé ráno a vyzvednu si ji až v půl jedné. Už teď mi je smutno :frowning2: :grinning: No ale nějak to zvládneme - teda spíš já - Markétce to bude jedno, ta bábu totiž miluje :dizzy_face:
2. bře 2008 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peta no tak to je fajn ze si si to uzila aj s rodinkou. hmm ja sem cely cas stale doma uz mi to leze na nervy aj ten skaredy cas co je vonku :angry: zajtra idem do nemoc. na poradnu tak som zvedava co mi povedia nove ale jak stale ze to moze prist kazdu chvilku :slight_smile: juj do nemoc. budem musiet ist tranvaji a metrom normalne panikarim ked mam ist teraz MHD ale najradsej by som isla autom ale manzel nemoze ist so mnou lebo musi byt v praci. on by mohol ist kludne so mnou ale sa mu nechce lebo ze to je zbytocne ze stale to iste vravia aj tak ma nakoniec poslu domov s nemoc. jak by sa nic nedialo. ja by som velice bola zvedava ze co by spravil kebyze nahodou to zajtra prislo na mna ci by sa mu aj vtedy chcelo ist do prace :angry: :grinning: ale inak sa zatial citim dobre cez den je to pohode ale stale ked pride ku veceru tak sa citim troska divne aj mam slabsie bolesti ale zatim je to uplne OK ze sa to da zvladnut
2. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, jestli to na tebe přijde zítra tak uvidíš, jak všechny jeho pracovní starosti budou fuč. Mě mrzí, že mně nezačal porod sám doma - že to nebylo spontání. Živě jsem si představovala manžela, jak bude vyšilovat :grinning: a ta myšlenka mě děsně bavila... No nakonec to bylo jinak ale to neva - vyšiloval úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: Tak zítra až přijdeš, napiš nám podrobnosti....
2. bře 2008 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta: neboj urcite napisem. a neposlala by si mi cez IP tvoje cislo na mobil aby som ti mohla potom napisat SmS-ku s nemocnice ked sa miminko narodi :slight_smile: :wink:
2. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, no to budu ráda!!! Když mi napíšeš!!! To víš že ti ho pošlu.
2. bře 2008 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piš ve dne v noci! Hned to sem napíšu i ostatním holkám.
2. bře 2008 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně ti přeju ať už to máš za sebou... Myslím to čekání. A porod... to je podle mě to nejkrásnější - já se na něj vážně těšila. A i když byl trošku komplikovanější tak na to děsně ráda vzpomínám! Jde jen o to, jaký přístup si k tomu dopředu postavíš.... Bude to v pohodě! Uvidíš...
2. bře 2008 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok dakujem za cislo a urcite napisem ked to budem mat vsetko za sebou :wink:
2. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, já jdu už spát. Ráno vstávám děsně brzo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou noc a zítra přeju samé dobré zprávy :dizzy_face:
2. bře 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juj to je hrozne kazdy vedel ze termin mam 28.2 a potom hned kazdy mi vypisoval ze co a jak sa mam a ze co este robim doma ze preco este niesom v nemocnici. najlepsie su segrine deticky co ziju v anglicku stale sa len vypituju ze kde je Majine baby ze uz ho chceju vidiet :slight_smile: no su fakt zlaty chlapec ma 4 roky a vola sa Danko a ten stale vravi ze musim vela spinkat a potom pride baby. juj oni sa uz fakt nemozu dockat sesternici alebo bratranceka :grinning:
2. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta tak sa maj prejem dobru noc a dik :slight_smile:
2. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maru zase zdravím a zítra držím palečky aby jsi to zvládla. Jsi holka šikovná :slight_smile: jen je to vcelku dálka tak na sebe dej pozor. Sakryš, že nejsem doma :angry: No, snaž se holka naše. papa
2. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu 2 dny nebyla a koukam, zadna zmena ! Tedy Majko :slight_smile:))
no drz se holka, uz to bude za chvilku
napis jak po kontrole... ja si pamatuju, ze jsem musela na kontrlonich monitorech porad zduchat do bricha, abych Emu vzbudila a predvedla jim tam nejakou cinnost, ke konci je unavne chodit tam obden a a porad nic a vsichni se te ptaji, kdy ? jako bys to vedela.....
tak to bude breznatko jako ja, to je pekny :slight_smile:)

pet: super ze se vam dovolena vyvedla, ja jsem taky vzdycky rada alespon za ty vikendy spolecne, manzel si holky uziva a je to pohoda

jdu spat, ahoj zitra, tesim se na zpravy
2. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek