• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Ahojky Majka,tak už je mimíšek na světě?? :wink:
3. bře 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj rossib ne mimisek este neni na svete :slight_smile:
3. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky tak ja sem dnes bola na poradni a presedela som tam skoro 2,5hod. :angry: hruza. takze stredu rano mam prist na prijem do nemoc. chceju troska postouchnut mimiska aby sa mu uz konecne zachcelo ist vonku :grinning: doktorka vravela ze si mysli ze asi to budem mat rychle. no tak som zvedava ze ako to dopadne :slight_smile: a vy co ako sa mate co ste dnes porabali :slight_smile:
3. bře 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko a vy jste teda statečně vydrželi a nevíte pohlaví? :slight_smile:
Tak teda ve středu :hearts:. Mimochodem, dnes mi sousedka říkala, že kdyby měla znova rodit, tak zas do Vinohradský - doktoři, sestřičky, neonatologové i prostředí super :wink:
3. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanuki: no tak to si ma moc potesila :slight_smile: ze su tam dobry dokt. atd. tak to je potom fajn uz len aby som to mala za sebou :wink: a ty co jak sa mas? :slight_smile:
3. bře 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, no super! Tuhle středu na příjem? To je rychlovka teda. Moje švagrová (čeká mimčo koncem března) bude taky rodit ve Vinohradský - taky jsou tam moc spokojení s péčí. Má nějakého mladého doktora a prý je super. Takže taky jsem slyšela chválu! No tak to na tebe budu ve středu moc myslet - pokud si to teda mimík nerozmyslí dřív... :dizzy_face:
3. bře 2008 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dnes byla na těch testech - zjistili mi, že mám cukr pro změnu zas až moc nízkej :sweat_smile: Takže mám nakázáno dneska ležet a jíst čokoládu
3. bře 2008 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé maminky, tak to jestli my se budeme mít k světu, tak to budu za měsíc muset s Váma probrat :wink: Sice jsem v Motole pečená vařená, ale prý je to jedna z nejkonzervativnějších porodnic v ČR :angry: A zas to nesmí být moc daleko- babička rodila překotně a mamka dost rychle..
škoda, že moje Dr. nerodí- musí to být super chodit ke své, a pak ti ještě odrodí... né takhle někdo cizí, kdo má zrovna službu. No málokomu se poštěstí- taky co chudák doktor- kdyby krom své praxe a služeb na každé zavolání ezdil do nemocnice rodit :wink:
3. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta ale stale ked idem na poradnu tak je tam iny doktor alebo doktorka :slight_smile:
3. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět - manža mě na chvilinku vyhodil, ale zvítězila jsem :grinning:
3. bře 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
3. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já rodila v Podolí a byla jsem tam taky spokojená... Ale já si myslím, že nenáročná a pohodová maminka bude spokojená všude - má tam totiž svoje miminko :sunglasses: :dizzy_face:
3. bře 2008 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeju Emičce od Mem vše nej k tříměsíčninám :slight_smile:
3. bře 2008 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki: ten měsíc uteče ani nevíš jak... držím palce, ať jde vše jak po másle :sunglasses:
3. bře 2008 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to jsem tedy přišla včas
Majko: no vida, tak ve středu možná. Jestli už na příjem, tak máš posledních pár dní volna :slight_smile:) ha ha
Pet: Děkujeme moc, máme doma velkou slečnu, když jsem jí to dneska říkala, tak se řehtala :slight_smile:

Já rodila v Podolí, max spokojenost, chodím tam už xlet normálně k doktorovi a neměnila bych. Motol si chválila kamarádka jako, že dobrý, ale potvrdila striktní nemocniční přístup
3. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: to teda, tři měsíce, to už je něco! Co dostala k výměsíčí? :grinning: :grinning:
3. bře 2008 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: nedostala nic :slight_smile:)) tedy kromě hezkého a klidného dne se mnou, ale až jí bude půl roku, tak dostane židličku
3. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka dtátko, takové významné datum a ona nic nedostala :grinning: :grinning: :grinning: Mimochodem markét taky nic nedostala, krom toho půl roku (to dostala nečekaně židličku ) :grinning: Máme tu klasickou dřevěnou, rozkládácí na stolek a židličku a jsem s ní moc spokejná
3. bře 2008 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme to tedy matky :slight_smile:))
já bych chtěla taky dřevěnou rozkládací, už abych se po ní pomalu začala koukat a tady řešit příkrmy, ježiš to kojení je taková pohoda :slight_smile:)
3. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu židličku nakonec koupila přes mimibazar, ale co jsem se koukala na net tak nejlevněji vycházela v malviku. No ale třeba najdeš i jinde. Jsem s ní moc spokojená. Ohledně příkrmů - Markét naštěstí jí úplně vše od začátku (ťuk ťuk ťuk) Dr. Trnková mi řekla, ať to zatím nevařím, ale kupuju (hami, hipp) no tak mi to vyhovuje :grinning: Prý čistčí to neuvařím .Ale od 8. měsíce jí začínám vařit - to skončí pohodička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2008 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky sedící Markétky :wink:
3. bře 2008 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotky určitě kouknu
díky za tip na židličku, podívám se na ní
Kamarádka taky nejdřív kupovala, zjistila co jí a nejí a teď už taky vaří. Snad bude jíst Em všechno, ani jeden nejsme vybíravej, tak uvidíme. Teď jsem jí dávala mrkvovorýžový odvar, jak měla průjem, kupovala jsem to od Hippu a docela to pila, jenom se sem tam zatvářila, že to není mlíko, ale hned začla jíst
3. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem a je to holka šikovná :slight_smile:))
3. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však tvoje Emička taky brzo bude dělat vše.... ohledně toho příkrmu - zkoušela jsem jednou markétce dát UM a to teda odmítala pít. Tak nevím, jak na to časem přejdeme.
Jdu spát..... Mějte se všechny a dobrou!
3. bře 2008 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zvědavá jak bude jíst, o UM jsem ani moc nepřemýšlela

já ještě něco doťukám do práce a jdu taky spát

dobrou a pa
3. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky tak co ako sa dnes mate? :slight_smile: ja sa mam fajn akurat tu mam segru lebo ma prazdniny tak sme dneska boli vonku fuha dala som si turu s vaclavaku na staromak,karlov most,hore na hrad a domu. uz jak som bola na pohorelci som myslela ze domov nedvojdem ufff ale pekne som to zvladla. :sweat_smile: :grinning: troska som unavena drobcek zacal trosku vystrajat v brusku ale pohode. juj ked vecer zalahnem spat tak uz ma asi nikto nezobudi az rano ked budem musiet ist do nemoc. :grinning:
4. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda majko, ty jsi ale zdatná!!!!! šikula... Tak se pěkně vyspinkejte, a zítra ať to vyjde :dizzy_face:
4. bře 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no majko, to je úctyhodný výkon... To mám problém ujít a to nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning: Ale třeba to vašeho prcka popožene. I když já byla 2 dny před porodem (deset dnů po termínu) v Koněpruských jeskyních - taky jsem tam všude kolem šplhali a stejnak se mimču nechtělo.... Až druhý den vyvolávání.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra držím palce!!!
Dnes už tu nebudu. Musím taky nějaký večer strávit s manželem ne? :sweat_smile: :sweat_smile:
Mějte se
4. bře 2008 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Maju snad to pomůže :grinning: Nám tu sněží a mimi se ta rychlá změna počasí nezdá a tak vyvádí a je mu šoufl. Jdu spát, dítě ( to větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) už zařezává.
5. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló haló všichni sem, mám radostnou novinu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2008 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek