Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

Ahojte
petamarketka
5. bře 2008
Přibyl nám nový člen naší diskuze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petamarketka
5. bře 2008
Jmenuje se Lea a narodila se dnes naší zakladatelce Majce x-) x-) x-) x-) x-) x-)
petamarketka
5. bře 2008
Narodila se císařským řezem, kvůli špatným odezvám i kyslíku už ubývalo! Ale je úplně zdravoučká!!!! (markét se narodila také tak ze stejného důvodu, tak věřím, že opravdu je vše ok!!!!)
petamarketka
5. bře 2008
Majka Vás všechny moc zdraví! Míry ani čas narození zatím nedodala, psala, že má teď veliké bolesti 😞 . Tak jí držte palce, ať vše brzy přejde x-)
petamarketka
5. bře 2008
Takže Majko, ještě jednou veliká gratulace a Leušce přeji krásný dlouhý život s hodnou maminku a ještě hdnějším tatínkem!!!! Holčičky jsou nejlepší 🙂
petamarketka
5. bře 2008
Jdeme to s Markétkou zapít - ona mlíčkem, já nějakým exkluzivním džusem 😃
sylvar
5. bře 2008
Jé, Majko, všechno nej Leušce do života!
mem
5. bře 2008
Ahoj holky,
super zpráva, ja na ní dneska zrovna myslela 🙂 hezké datum 5.3.. Pet, že jí moc gratuluju, jestli s ní budeš v kontaktu. Hlavně, že je všechno v pořádku.
A že jsou holky nejlepší je jasná věc 🙂)
Já byla dneska v Podolí na kontrole poporodní a všechno ok. Odpoledne jsme byly s Emoušem na kyčlích, má je v pořádku a už nás chtějí vidět jen jednou na konci května. Jsem ráda, já tu doporučenou plenu navíc flákala a spoléhala na šátek.
petamarketka
6. bře 2008
Mem: kyčle závidím... Chodíš sem na polikliniku? Teď si nemůžu vzpomenout jak se ten dr. jmenuje :-N My už tam byly třikrát a jdeme teď začátkem dubna po čtvrté. Sice stále mi tvrdí, že vše je ok - ani žádnou plínku navíc Markét neměla - ale stejnak si nás stále zve.... Vždycky tam přijdu ve dvě a čekám do půl čtvrté než přijdu s Markét na řadu... :-p Tak se vždy obrním trpělivostí a říkám si, že třeba jsem tam dnes naposled.... a ono ne....
Jinak Majka už včera nepsala - asi toho má plné kecky :-p Dnes jí napíšu a pozdravy vyřídím!
Na Praze 6 se prostě rodí samé holčičky 🙂 Koho si ty naše holky vezmou????
:-N 😃
janakropackova
6. bře 2008
Ahojky, tak to je super že už má Majka malinkou. Že pozdravuji a přeji vše nej do života 🙂

Jo a koho si ty vaše holky vemou? no já mám kluka 😃 a mož 😃 ná i dva, to uvidím (snad) příští týden.
Papa jdu balit, zítra jedeme domů :-p
tanuki
6. bře 2008
Jé holky, já chci taky holčičku 😃
Tak jsem ráda, že jim to dobře dopadlo x-) x-) x-)
teda vy už jste tak daleho 😉 já mám dnes za sebou první ranní sethání s mísou, ale byla to moje blbost, že jsem si na lačno dala sklenku jablečného juice |-| nikdo neměl čas jít nakoupit...to bylo jediné doma poživatlené :-N
petamarketka
6. bře 2008
Dnes bylo zase nádherně - původně jsem plánovala jít bruslit na Ladronku, ale pak jsem se koukla na teploměr (3 st.) , a tak jsme šly jen na procházku.... Ale to sluníčko x-)
petamarketka
6. bře 2008
Jani: no vida, na tebe jsem zapomněla. To se ty naše holky o Káju dost poperou, tak ještě Honzíka 🙂 Ten ale bude čekat na holčičku od Tanuki 🙂 Věkově se k sobě krásně budou hodit.
Tak jsem to tu krásně spárovala 😃 😃 😃
Takže holky nezkažte mi to!!!
Jani: příští týden teda držíme palce, hlavně ať je vše v pořádku!!! 😉
Tanuki: já za těhotenství zvracela jen jednou - a to když jsem na lačný žaludek vypila bublinkovou vodu - to jsem šla hned. Ten džus si umím představit... :-p 😃 Buď na sebe opatrná!!!!!! 😎
mem
6. bře 2008
ahoj, dneska tedy bylo krásně, co ?
já byla na návštěvě u babičky a odpoledne jsem vyslala tchýni (šílený slovo) s kočárkem. Musela jsem zase vytřídit malé věci a přerovnat do krabic, už jsem o to zakopávala

Pet: Na brusle se taky těšim, doufám, že nějak vyrazíme také společně, já tedy teď čekám až mi přijdou, koupila jsem si nové v USA přes kamarádku, poslala mi je poštou, vyšly mi o pulku levněji 🙂
No za kyčle jsem ráda, chodím taky na polikliniku, je to blízko, dr. se jmenuje Kalina a sestra od dr. Trnkový povídala, že je hodně pečlivý, takže si zve třeba i 6x než se mu to jeví jako dobrý. Tím tě tedy nechci strašit, určitěuž to budete mít dobrý, zvlášť když nemusíš dávat ani preventivně plínu navíc

Jo a naše Ema už ženicha má, dokonce 2 🙂, 1 kamarádka má kluka o 6 měsícu staršího a druhá o 3, obě si už tu naší kočku zamluvily, tak nevim 🙂)

já za těhotenství docela zvracela tak ve 2-3 měsíci, musela jsem si dávat hodně pozor na velikost jídla - hlavně jíst málo a často. Mohla jsem všechno, hlavně kyselý jablka a citrony na kila 🙂
mem
6. bře 2008
Jani: taky držím palce na příští týden, ať je to ok

Tan: a zabíraly mi suchý rohlíky, kousek mít po ruce 🙂, drž se to přejde, fakt 🙂)
tanuki
7. bře 2008
Jojo Péťo, spárovala jsi to hezky 😃 Já mám děsné chutě- takové prasácké- nejradši bych si dala párek nebo salám. fuuuuj 🙂
Mem, tchýně je hrozné slovo, mně ještě vadí napsané ofina 😃 Hlavně, že tchýně není hrozná 😉
petamarketka
7. bře 2008
Tak to já tchýni bohužel nemám. Občas mě to opravdu mrzí. Z vyprávění si myslím, že to musela být úžasná ženská!!! 😞
Tanuki: četla jsem tu diskuzi Dobrý gynekolog. Doporučuješ tam někoho na P-6. KOukala jsem se na jejich str. Vypadá to opravdu zajímavě... Tam se můžu přihlásit úplně jen tak - když nemám (ťuk ťuk ťuk) žádné obtíže...
petamarketka
7. bře 2008
Pozdrav od Majky:
Ahoj, tak mna uz dnes prelozili s pooperacnej izby na normalnu. Hmm Leu vidim iba 3krat na den 😞 Mala sa ma dobre, je nadherna. Ma 51 cm a 3290 gr. Tak zatim
petamarketka
7. bře 2008
háčky a čárky jsem ze sms nedoplňovala -asi bych je v té slovenštně nedoplnila dobře 😃 Takže jsem opravdu jen opsala sms.
Jdu se věnovat Markétce, nějak tu na mě huláká :-N
petamarketka
7. bře 2008
Přidala jsem Markétčí nové fotky - tak jukněte do alba 😃
sylvar
7. bře 2008
jééé info od Majky
sylvar
7. bře 2008
Markétce to sluší moc 🙂
petamarketka
7. bře 2008
Ahoj sylvarku 🙂 díky za pochvalu. Já nedávno koukala na video Sofinky s kocourkem. Jak ho jemně hladila 🙂 Krásný x-) To Markét vyrvala ségřiné kočce už tolik chlupů - vždy jí pak musím umýt ručičky od chlupů - kolik jich tam má přilepených :-p
tanuki
7. bře 2008
3krát denně, to je docela síla..
Péťo, ještě berou pacientky 😉 já tam taky šla jen tak- aniž bych měla problémy...protože mě štvalo, že moje bývalá Dr. nemá UZ- to mi v dnešní době připadá velice zaostalé... Dneska jsem si tam počkala teda skoro 40min v čekárně, ale pak jsem tam byla taky tak 25minut 😃 Teda průkajdu dávaj až ve 12.tt, nicméně mě už berou jako těhu 😃 a neplatím 30Kč regulační poplatek 😃
sylvar
10. bře 2008
petamarketka, Sofi po kocourovi jede moc, taky jí co chvíli omývám ručky, protože on líná dost 😃 a když neutřu,Sofi se tím hned krmí :-p
mem
10. bře 2008
Ahoj holky, tak jsem zpatky od dr z kontroly a..... 3 mesice a 1 tyden mame miry 8290g a 63cm, obvod hlavicky 42,5cm
mudra si delala legraci, ze si mam nechat zkontrolovat mliko, kojim tak 7x denne, mala spi celou noc (8-11h podle nalady) a staci ji to
pridala jsem nove fotky do alba, mrknete na cvaldu 🙂

Pet: koukala jsem na fotky, Marketka je roztomila, sikula, jak si pekne sedi....

tak at vam deti pekne rostou 🙂)
r.o.s.s.i.b
10. bře 2008
Velká gratulace Majce k narození holčičky,taky bych chtěla moc holčičku tak snad 😃
petamarketka
10. bře 2008
ahoj holky, tak jsem tu po delší době. Všem chválím nové fotečky! A Emoušovi chválím míry. Mem, ty opravdu Emu nešidíš 😃 To kojíš smetanu ne? 😃 😃 My jdeme na 8mi měsíční kontrolu 18.3. Tak pak se pochlubím já. Ale myslím, že takový úspěch jako Emička mít nebudeme 😃 😃 My budeme rádi za 7 kg. Tak snad 🙂
Mem: ale buď ráda!!! Hlavně že tak krásně spí.
r.o.s.s.i.b.: a necháte si říct co čekáte? Touhle dobou by to už mohlo být vidět ne? Tak držíme palce. Já si přála kluka... Ale teď bych holčičku nevyměnila.. x-)
petamarketka
10. bře 2008
Jinak holky: kdy se sejdeme???? Začíná být krásně. Dneska bylo opět nádherně! Marně se venku rozhlížím po známých tvářích z koníka 🙂
petamarketka
10. bře 2008
Já s Markét chodíme ven pravidelně po obědě - cca kolem půl jedné - ale není pro nás problém jít i dopoledne, nebo později. Přizpůsobíme se 🙂