• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Přibyl nám nový člen naší diskuze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. bře 2008 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se Lea a narodila se dnes naší zakladatelce Majce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2008 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narodila se císařským řezem, kvůli špatným odezvám i kyslíku už ubývalo! Ale je úplně zdravoučká!!!! (markét se narodila také tak ze stejného důvodu, tak věřím, že opravdu je vše ok!!!!)
5. bře 2008 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka Vás všechny moc zdraví! Míry ani čas narození zatím nedodala, psala, že má teď veliké bolesti :frowning2: . Tak jí držte palce, ať vše brzy přejde :dizzy_face:
5. bře 2008 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Majko, ještě jednou veliká gratulace a Leušce přeji krásný dlouhý život s hodnou maminku a ještě hdnějším tatínkem!!!! Holčičky jsou nejlepší :slight_smile:
5. bře 2008 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdeme to s Markétkou zapít - ona mlíčkem, já nějakým exkluzivním džusem :grinning:
5. bře 2008 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Majko, všechno nej Leušce do života!
5. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
super zpráva, ja na ní dneska zrovna myslela :slight_smile: hezké datum 5.3.. Pet, že jí moc gratuluju, jestli s ní budeš v kontaktu. Hlavně, že je všechno v pořádku.
A že jsou holky nejlepší je jasná věc :slight_smile:)
Já byla dneska v Podolí na kontrole poporodní a všechno ok. Odpoledne jsme byly s Emoušem na kyčlích, má je v pořádku a už nás chtějí vidět jen jednou na konci května. Jsem ráda, já tu doporučenou plenu navíc flákala a spoléhala na šátek.
5. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: kyčle závidím... Chodíš sem na polikliniku? Teď si nemůžu vzpomenout jak se ten dr. jmenuje :sweat_smile: My už tam byly třikrát a jdeme teď začátkem dubna po čtvrté. Sice stále mi tvrdí, že vše je ok - ani žádnou plínku navíc Markét neměla - ale stejnak si nás stále zve.... Vždycky tam přijdu ve dvě a čekám do půl čtvrté než přijdu s Markét na řadu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se vždy obrním trpělivostí a říkám si, že třeba jsem tam dnes naposled.... a ono ne....
Jinak Majka už včera nepsala - asi toho má plné kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jí napíšu a pozdravy vyřídím!
Na Praze 6 se prostě rodí samé holčičky :slight_smile: Koho si ty naše holky vezmou????
:sweat_smile: :grinning:
6. bře 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je super že už má Majka malinkou. Že pozdravuji a přeji vše nej do života :slight_smile:

Jo a koho si ty vaše holky vemou? no já mám kluka :grinning: a mož :grinning: ná i dva, to uvidím (snad) příští týden.
Papa jdu balit, zítra jedeme domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, já chci taky holčičku :grinning:
Tak jsem ráda, že jim to dobře dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda vy už jste tak daleho :wink: já mám dnes za sebou první ranní sethání s mísou, ale byla to moje blbost, že jsem si na lačno dala sklenku jablečného juice :pensive: nikdo neměl čas jít nakoupit...to bylo jediné doma poživatlené :sweat_smile:
6. bře 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes bylo zase nádherně - původně jsem plánovala jít bruslit na Ladronku, ale pak jsem se koukla na teploměr (3 st.) , a tak jsme šly jen na procházku.... Ale to sluníčko :dizzy_face:
6. bře 2008 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: no vida, na tebe jsem zapomněla. To se ty naše holky o Káju dost poperou, tak ještě Honzíka :slight_smile: Ten ale bude čekat na holčičku od Tanuki :slight_smile: Věkově se k sobě krásně budou hodit.
Tak jsem to tu krásně spárovala :grinning: :grinning: :grinning:
Takže holky nezkažte mi to!!!
Jani: příští týden teda držíme palce, hlavně ať je vše v pořádku!!! :wink:
Tanuki: já za těhotenství zvracela jen jednou - a to když jsem na lačný žaludek vypila bublinkovou vodu - to jsem šla hned. Ten džus si umím představit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Buď na sebe opatrná!!!!!! :sunglasses:
6. bře 2008 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska tedy bylo krásně, co ?
já byla na návštěvě u babičky a odpoledne jsem vyslala tchýni (šílený slovo) s kočárkem. Musela jsem zase vytřídit malé věci a přerovnat do krabic, už jsem o to zakopávala

Pet: Na brusle se taky těšim, doufám, že nějak vyrazíme také společně, já tedy teď čekám až mi přijdou, koupila jsem si nové v USA přes kamarádku, poslala mi je poštou, vyšly mi o pulku levněji :slight_smile:
No za kyčle jsem ráda, chodím taky na polikliniku, je to blízko, dr. se jmenuje Kalina a sestra od dr. Trnkový povídala, že je hodně pečlivý, takže si zve třeba i 6x než se mu to jeví jako dobrý. Tím tě tedy nechci strašit, určitěuž to budete mít dobrý, zvlášť když nemusíš dávat ani preventivně plínu navíc

Jo a naše Ema už ženicha má, dokonce 2 :slight_smile:, 1 kamarádka má kluka o 6 měsícu staršího a druhá o 3, obě si už tu naší kočku zamluvily, tak nevim :slight_smile:)

já za těhotenství docela zvracela tak ve 2-3 měsíci, musela jsem si dávat hodně pozor na velikost jídla - hlavně jíst málo a často. Mohla jsem všechno, hlavně kyselý jablka a citrony na kila :slight_smile:
6. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: taky držím palce na příští týden, ať je to ok

Tan: a zabíraly mi suchý rohlíky, kousek mít po ruce :slight_smile:, drž se to přejde, fakt :slight_smile:)
6. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Péťo, spárovala jsi to hezky :grinning: Já mám děsné chutě- takové prasácké- nejradši bych si dala párek nebo salám. fuuuuj :slight_smile:
Mem, tchýně je hrozné slovo, mně ještě vadí napsané ofina :grinning: Hlavně, že tchýně není hrozná :wink:
7. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já tchýni bohužel nemám. Občas mě to opravdu mrzí. Z vyprávění si myslím, že to musela být úžasná ženská!!! :frowning2:
Tanuki: četla jsem tu diskuzi Dobrý gynekolog. Doporučuješ tam někoho na P-6. KOukala jsem se na jejich str. Vypadá to opravdu zajímavě... Tam se můžu přihlásit úplně jen tak - když nemám (ťuk ťuk ťuk) žádné obtíže...
7. bře 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozdrav od Majky:
Ahoj, tak mna uz dnes prelozili s pooperacnej izby na normalnu. Hmm Leu vidim iba 3krat na den :frowning2: Mala sa ma dobre, je nadherna. Ma 51 cm a 3290 gr. Tak zatim
7. bře 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
háčky a čárky jsem ze sms nedoplňovala -asi bych je v té slovenštně nedoplnila dobře :grinning: Takže jsem opravdu jen opsala sms.
Jdu se věnovat Markétce, nějak tu na mě huláká :sweat_smile:
7. bře 2008 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem Markétčí nové fotky - tak jukněte do alba :grinning:
7. bře 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé info od Majky
7. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markétce to sluší moc :slight_smile:
7. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sylvarku :slight_smile: díky za pochvalu. Já nedávno koukala na video Sofinky s kocourkem. Jak ho jemně hladila :slight_smile: Krásný :dizzy_face: To Markét vyrvala ségřiné kočce už tolik chlupů - vždy jí pak musím umýt ručičky od chlupů - kolik jich tam má přilepených :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
3krát denně, to je docela síla..
Péťo, ještě berou pacientky :wink: já tam taky šla jen tak- aniž bych měla problémy...protože mě štvalo, že moje bývalá Dr. nemá UZ- to mi v dnešní době připadá velice zaostalé... Dneska jsem si tam počkala teda skoro 40min v čekárně, ale pak jsem tam byla taky tak 25minut :grinning: Teda průkajdu dávaj až ve 12.tt, nicméně mě už berou jako těhu :grinning: a neplatím 30Kč regulační poplatek :grinning:
7. bře 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarketka, Sofi po kocourovi jede moc, taky jí co chvíli omývám ručky, protože on líná dost :grinning: a když neutřu,Sofi se tím hned krmí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpatky od dr z kontroly a..... 3 mesice a 1 tyden mame miry 8290g a 63cm, obvod hlavicky 42,5cm
mudra si delala legraci, ze si mam nechat zkontrolovat mliko, kojim tak 7x denne, mala spi celou noc (8-11h podle nalady) a staci ji to
pridala jsem nove fotky do alba, mrknete na cvaldu :slight_smile:

Pet: koukala jsem na fotky, Marketka je roztomila, sikula, jak si pekne sedi....

tak at vam deti pekne rostou :slight_smile:)
10. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace Majce k narození holčičky,taky bych chtěla moc holčičku tak snad :grinning:
10. bře 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu po delší době. Všem chválím nové fotečky! A Emoušovi chválím míry. Mem, ty opravdu Emu nešidíš :grinning: To kojíš smetanu ne? :grinning: :grinning: My jdeme na 8mi měsíční kontrolu 18.3. Tak pak se pochlubím já. Ale myslím, že takový úspěch jako Emička mít nebudeme :grinning: :grinning: My budeme rádi za 7 kg. Tak snad :slight_smile:
Mem: ale buď ráda!!! Hlavně že tak krásně spí.
r.o.s.s.i.b.: a necháte si říct co čekáte? Touhle dobou by to už mohlo být vidět ne? Tak držíme palce. Já si přála kluka... Ale teď bych holčičku nevyměnila.. :dizzy_face:
10. bře 2008 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky: kdy se sejdeme???? Začíná být krásně. Dneska bylo opět nádherně! Marně se venku rozhlížím po známých tvářích z koníka :slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s Markét chodíme ven pravidelně po obědě - cca kolem půl jedné - ale není pro nás problém jít i dopoledne, nebo později. Přizpůsobíme se :slight_smile:
10. bře 2008 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek