• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 8 (Ládví, Kobylisy a okolí)

18. června 2016 
Ahojte, hledám maminky s dětmi na společné procházky/hřiště v okolí Ládví, Kobylis, ale klidně i Proseka a podobně. Mám skoro 1,5 letého syna a na Ládví jsme se přistěhovali koncem roku a už nás nebaví osamocené procházky.
Budu ráda, když se ozvete :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlanov Ahojky, my bydlíme kousíček za Prahou, za Letňanama, ale jsme pojízdní a na Ládví je to cca 15 minutek :slight_smile: Já mám 14 měsíčního klučinu :slight_smile: Bydlíme tu krátce a nikoho tady neznáme a samotnou mě to taky moc neba... Tak budu ráda, když třeba vyrazíme někam na hřiště/procházku :slight_smile:
6. dub 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mám 10ti měsíčního klučinu a jsme přímo z Ládví.Tak kdyby jste měly zájem,tak se ozvěte :slight_smile:
6. dub 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lulik28
@renlu
ahoj holky, my bydlíme přímo na Ládví - směrem k Ďáblickému háji, takže jak jste na tom s časem? My jsme teď po delší nemoci, takže se musíme trochu šetřit, ale doma nám to už lezlo na mozek, tak nějaké zpestření by se hodilo :slight_smile:
7. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme jak je Žernosecká restaurace,tedy na sídlišti před :slight_smile:.Do Ďáblického háje chodíme často :slight_smile:.Akorát já mám teš angínu.Takže bych to viděla na procházku až doberu ATB :slight_smile:
7. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nám se to hodí třeba ve středu nebo ve čtvrtek a nebo klidně i pátek :slight_smile: Akorát s tím časem je to u nás trochu těžší, protože malej mi chodí po obědě spát, takže za nás bych hlasovala pro dopolední procházku :slight_smile: Co vy na to? :slight_smile:
7. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@renlu ty jo, to snad bydlíme skoro vedle sebe :slight_smile: my máme Žernoseckou restauraci přes silnici :wink: jsme oranžový panelák - ulice Famfulíkova
jojo, angínu jsem měla taky a pak se přidal manžel i malý, takže to stálo za to
tak až se uzdravíš, tak se domluvíme
7. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lulik28 ahoj, my čtvrtky nemůžeme - chodíme plavat, ale středa by mohla být v pohodě
my chodíme spát pokaždé jinak, takže se přizpůsobíme
7. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak já bych chtěla patřit k vám, žila jsem u Ládví velkou část život, teď jsem bohužel mimo, ale chci se tam vrátit :((
7. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to jsme sousedky :grinning: .Bydlím také ve Famfulíkové ulici :slight_smile:.
7. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čtvrtky také plaveme v Letňanech :slight_smile:
7. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska a proč ten smutnej smajlík ? :slight_smile:
7. dub 2012 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 páč už se mi to asi nepovede :( ale ty jo, pořád se mi o tom že jsem se tam vrátila zdá, je to normální?!
7. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska je to normální, jestli si tu byla šťastná a toužíš po tom..... ale vidím, že si pořád v Praze, tak aspoň tak ne? Já jsem z jedné strany šťastná v Praze a z druhé strany nespokojená, nevím co chci a to je ještě horší :frowning2:
7. dub 2012 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 no bydlela jsem tam nejdřív v ulici Tanvaldská, pak Bojasova, pak Kyselova a nakonec Šimůnkova. Já právě prahu moc ráda nemám, chci z prahy, ale pokud bych zůstala v Praze, určitě bych se chtěla vrátit do Kobylis. Teď jsem na Barrandově a není to špatné, ale prostě ...však víš.. celé dětství a pubertu jsem tam zažila, první lásky a navíc tam mám pohřbená všechny zvířátka :slight_smile:
7. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že jsem vám to u narušila!! Ale mě se fakt tak stýská a tahle diskuze mě úplně odrovnala :pensive:
7. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska já nepocházím z Prahy, šla jsem sem před 8 lety za prací a už se tu vdala. Do rodného města bych se nevrátila, ale jen z důvodu, že tam není práce ....ale jinak ano, je tam hezky , mám tam rodinu. Ale zase si říkám, že tu je víc možností jak pracovních a jednou pro syna. Moc to tu neznám, bydlím teď v Bohnicích 4 měs.
7. dub 2012 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renlu no to je super, už aby jsi byla zdravá :slight_smile:
my chodíme plavat do Hloubětína
7. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska Tady je opravdu krásně,je tu ještě příroda,tak se ani nedivím,že se chceš vrátit.Ale víš jak,nikdy neříkej nikdy :wink:
@karlanov ,tak pokud v úterý bude hezky,můžeme na seznamovací krátkou procházku :slight_smile:
7. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renlu tak to budeme muset posunout :frowning2: včera nás s malým skolila střevní chřipka :frowning2: malý je celkem v pohodě, ale já se sotva ploužím po bytě, až se dám dohromady a bude to dobré, tak se ozvu
8. dub 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlanov určitě se pak ozvi,budeme se s Kryštůfkem těšit :slight_smile: a brzy se dejte do kupy :slight_smile:
8. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlanov
@renlu Holky teda vy se máte, že bydlíte takovej kousíček od sebe :slight_smile: Jsem si úplně říkala jestli se vám mám do toho ještě plést :slight_smile: Tak se brzo uzdravte a když tak dejte vědět :slight_smile:
8. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lulik28 jaképak "pletení", jak se vyzdravíme, tak se ozveme a něco podnikneme
8. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renlu určo se ozvu
8. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lulik28 No přesně,určo se musíme sejít a vůbec se nepleteš přeci :wink:
8. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlanov
@renlu Tak to jsem ráda. Budu se těšit :slight_smile: Doufám, že neonemocníme pro změnu my, ale musím zaklepat, že jsme celých 14 měsíců zdraví :slight_smile:
8. dub 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulik28 Tak to je super.My měli už ATB...V 8 měsících měl zánět průdušek... :frowning2:
8. dub 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu Jééžiš, chudáček malej :frowning2: Takže měl určitě horečky?!
8. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulik28 Přesně tak.Do toho febrilní křeče.Na Bulovce mi tvrdili,že je to k zubům.To jsem tam byla jak v sobotu tak v neděli.V pondělí ráno jsem hned letěla k naší dr a ta,že prd zuby,ale zánět průdušek.Na pohotovosti mi ani nenapsali Diazepan,na ty křeče.Byla jsem mrtvá strach,nikdy to už nechci zažít... :frowning2:
8. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu Ty jo! Tak to je síla! To mi je fakt líto! Ještě do toho ty křeče.... vůbec nevim co bych dělala! Takže říkáš na Bulovku radši nechodit? Je fakt, že mi jí taky máme asi nejblíž.
8. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulik28 no já už bych tam nešla ani za nic.Nejhorší je,že nikde nevíš na koho narazíš,bohužel... :unamused:
8. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek