Maminky z Prahy 8 (Ládví, Kobylisy a okolí)

Ahojte, hledám maminky s dětmi na společné procházky/hřiště v okolí Ládví, Kobylis, ale klidně i Proseka a podobně. Mám skoro 1,5 letého syna a na Ládví jsme se přistěhovali koncem roku a už nás nebaví osamocené procházky.
Budu ráda, když se ozvete 🙂
karlanovautor
17. dub 2012
@renlu právě že tento týden už nějak nemáme čas - ani nevím jak se nám to zaplnilo, v pátek mám sraz s kamarádkou a odpoledne vezu Vojtu "na prázdniny" k babičce, protože o víkendu nám budou montovat skříně a on by určitě chtěl strašně pomáhat a to by nebylo dobré 😃
jak jste na tom příští týden? my asi nemůžeme úterý a čtvrtek
renlu
17. dub 2012
@karlanov Tak snad bude pěkně.A až budeš vědět kdy Vám to vyhovuje dej vědět,ju?
karlanovautor
17. dub 2012
@renlu tak co hned v pondělí? jak jste na tom?
renlu
17. dub 2012
Ok,tak můžeme u sekáčku v naší ulici?A v kolik?
a_m_a
13. zář 2015
ZŠ Hovorčovická - nástup příští rok

Ahoj, hledám maminku, které půjde letos dcera k zápisu na ZŠ a od příštího září nastoupí na ZŠ Hovorčovická v Kobylisích. Dcera chodila do vzdálenější školky, tak bychom ještě před nástupem do první třídy našli kamarádku. Bydlíme u Mirovické, přímo u hřiště s velkým letadlem.
dracunculus
18. čer 2016
Ahoj, jsem z blízkosti Ládví, mám dva prcky 10M a 28M, ráda bych našla maminu na společné venčení potomků 😉
Mám ráda četbu, pilates, zase jsem začala se spinningem, němčinou... a ráda bych si přes den pokecala i s někým dospělým 😃
akl
2. říj 2017
Ahoj mám pětiměsíčního prcka a nově bydlíme v Kobylisích tři měsíce. Najdu nějakou parťačku či parťačky na společné procházky a venčení? Je tu kam jít, ale přece jen ve dvou se to lépe táhne 🙂
baruss11
6. říj 2017
@akl Ahoj, já jsem z Bohnic a také hledám kamarádku. Mám šestiměsíčního prdolu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli