Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Maminky z Prahy Černého Mostu. Najdou se nějaké?

Ahojky,
nejsem tu sice nová, ale hledám nějakou maminku z Prahy, tak to zkouším takhle.o) Já 26-letá maminka skoro 2měsíční holčičky, je to moje první miminko, takže si ráda vyměním zkušenosti, radosti ale i starosti s jinou maminkou. Hledáme nějakou mamču s dítkem či dětmi se kterými bychom si občas vyšly na procházku, na výletík, sedly si na kávičku a v létě pak poseděly někde na hřišťátku. Jsme z Černého Mostu, ale v Praze je dostupnost dobrá skoro všude, takže je jedno odkud jste .o) Už teď se na Vás těšíme .o))
Petra a Magdalénka
guginka9
28. dub 2014
Ahoj holky..ja jsem take z cernaku a mam 5 mesičneho kluka Kubička, rada sa pridám a mužeme s kočarky na pokec a procházku..ja chodím na prochaýky k jezeru..je to super hlavne když je príjemne..budu se tešit na případné stretnutí..
luckakaja
4. kvě 2014
@guginka9
Ahoj guginko,tak se muzem na nejaky den domluvit,chodim na prochazky porad sama a Cernak mam procourany sem a tam..spolecnost rada uvitam 🙂
rulfici4
1. pro 2014
mamky koupily jsme poukaz na kosmeticke sluzby v hodnote 350kc ale az doma jsme zjistily ze je to do prahy nemel by nekdo o nej zajem? me se to opravdu nevyplati jet 😞 je to do prahy nusle studio LA MANGA
supersonik
21. čer 2015
Ahoj obnovují fórum nějaká maminka z Prahy 9? Mám desetidenní mimco nemám s kým chodit na procházky jsem z Rajské zahrady. Díky
peetrunkaautor
26. říj 2015
Ahojky @supersonik Ani nevis jak rada bych se pridala ale na druhatko stale cekame .o) A moje velka holcicka ma uz 5let .o) Tak snad nekoho najdes .o)
sarasi
6. lis 2015
Ahojky, ja jsem z Hornich Pocernic, ale miminko cekame v lednu 🙂
nataliiakostraba
8. led 2016
Ahoj holky ja bydlim ve Vysocanah a sem z UKRAJINY rada by sla na prohazku mam 3 deti
ifuchsova
18. kvě 2016
@supersonik ahoj, jen se zeptám, jestli máš ještě stále zájem o nějakou kamarádku z Rajské zahrady. Taky bydlím na Rajdě. Nyní mám 16-ti měsíční holčičku a další mimi čekám.
supersonik
18. kvě 2016
@ifuchsova Ahoj přestěhovali jsme se z Prahy do vesnice za Prahou aby měl malý i zahradu takže na Rajský už nejsem
lusesita25
18. kvě 2016
Ahoj holky Horni Pocernice se hlasi 🙂 jinak mel by se nam synator narodit uz v cervenci.
ifuchsova
18. kvě 2016
@supersonik aha,tak to je škoda,ale díky za odpověď
balzhi
4. lis 2016
@ifuchsova Ahoj, jestli jeste mas zajem, jsem na Rajsky zahrade.
balzhi
17. lis 2016
@lusesita25 jak to u vás jde? nechcete někdy na společnou procházku? Mám syna, o par měsíců starší.
ifuchsova
18. lis 2016
@balzhi ahoj,zájem bych stále měla, známých není nikdy dost🙂
balzhi
18. lis 2016
@ifuchsova super! tak co vyrazime někdy na kočárkováni? třeba v neděli odpoledne?
kaja2016
17. pro 2016
Ahoj, jsem take z Cerneho Mostu, hledam nejakou akcni maminku na prochazky do prirody ci za kulturou po Praze a okoli. Mam osmimesicni skoro chodici dite spise v nositku.
sarasi
18. pro 2016
@lusesita25 Ahojky take jsem z Pocernic.. Muzem nekdy na prochazku jestli chces 🙂
balzhi
18. pro 2016
@kaja2016 Ahoj, mame taky 8mesicni ale jeste furt leziciho) muzeme zkusit nekdy vyrazit na prochajdu)
kaja2016
18. pro 2016
@balzhi super, rada🙂 Napsala jsem ti soukromou zpravu🙂
maaadar
18. pro 2016
@kaja2016 Ahoj, jsem z Hloubetina a mam 5m chlapecka. Rada nekdy zajdu na prochazku

Začni psát odpověď...

Odešli