Maminky z Prahy - Černý Most, Rajská zahrada a okolí?

fidorka89
19. únor 2015

ahojky , najde se tu nějaká těhulka či maminka v okolí Černého mostu, Rajské zahrady atd. 13.4.2015 máme termín a ráda bych si už teď s někým pokecala a později kočárkovala🙂

reennyy89
11. bře 2015

Nam vzdycky zabral calgel na zoubky, malej se po nem aspon trochu uklidnil a mohl spinkat 😉 kazdopadne preju, at to brzy prejde 😊

luckakaja
12. bře 2015

Co calgel?Nepomohl by mu?Jinak jak pise Renca,hernicka je super..urcite zas vyrazime..

lasicka46
12. bře 2015

Holky nějaký gel mám a on ho dycky slíže 😲 snad trochu pomáhá 😉 dnes byl větší klid teda čekám co bude v noci 😲

loocin
12. bře 2015

Ahoj, ja mam TP 8.4. a jsem z Hornich Pocernic, muzeme vytvorit nejaky kocarkovy gang🙂

lasicka46
13. bře 2015

HOLKY CHCE A MUZE NEKDO VEN O VIKENDU? Budeme zase sami ... dneska to vypada líp i se zubama, ale furt nejsou ty mrchy venku :O

reennyy89
13. bře 2015

Ahoj @loocin 🙂 myslim, ze az se sejdeme vsechny, ze gang budeme pekny 😀 jinak @lasicka46, my bohuzel mame jiz plany na vikend, ale v tydnu urcite muzeme vyrazit 🙂

luckakaja
13. bře 2015

My jsme o víkendu pryč, ale v týdnu by to pak šlo

lasicka46
14. bře 2015

No to počasí je taky na prd v týdnu by mělo být líp

lasicka46
19. bře 2015

Tak jo holky máte čas a chuť zítra vyrazit někam? 😉 klidně znovu poČernice pro velký úspěch 😀 nebo černák já neznám nic no...

reennyy89
19. bře 2015

Ja musim zitra do prace odevzdat papir kvuli matersky 😞

ouberuska
20. bře 2015

Dobrý den maminky, jsem studentka oboru porodní asistentka a píšu bakalářskou práci na téma Kristelerova exprese během porodu a prosím proto maminky ze Zlínského kraje zda by byly ochotné a vyplnily by mi dotazník. http://www.survio.com/survey/d/M1P1M4O9E2S8T9G8M Děkuji za ochotu i čas

luckakaja
25. bře 2015

Ahoj, jsem tu až dnes po dlouhé době. Co se domluvit předčasně na 3.4., že by jsme vyrazili do Počrnic do Čertíka hned dopoledne, cca na tu 10 tam? My pak odpoledne máme plavání...Anebo 2.4 to je fuk...ale určitě je lepší to dopolko, vid Renčo, pak tam jsou velký děti a překážej :D

lasicka46
29. bře 2015

Ahoj 🙂 tak my jsme celý týden na Moravě :-/ tedy takový je předpoklad, ale možná si začnem s mámou lézt na nervy dříve 😀 tak to bych šla 😉

reennyy89
31. bře 2015

Ahojky, tak my se necekane vracime od rodicu take drive, jiz zitra budu v Praze, takze ve ctvrtek muzeme vyrazit do certika 🙂 v patek urcite nemuzu, to jedu na registraci do porodnice 😀

lasicka46
1. dub 2015

@reennyy89 kdy mas přesně rodit vlastně? To mas za chvíli ne? 😉 no mě takhle pozdě nikde kromě motolu v Praze nezaregistrovali 😲

fidorka89
autor
1. dub 2015

Já jdu ve čtvrtek na kontrolu do porodnice, tak nemůžu :(

reennyy89
1. dub 2015

Podle PM 27.4. Ale podle utz 10.5. Tak se necham prekvapit 🙂 spis @fidorka89 to ma za chvili, vid? 🙂 ti pak budu uplne zavidet, ze to mas za sebou 😉

fidorka89
autor
1. dub 2015

@reennyy89 už se těším na kočárkování🙂) termín 13.4, ale zatím se nic nechystá 🙂

reennyy89
2. dub 2015

A kde budes rodit? Ja se prave nechystam ani do Prahy, ale do Melnika 😊 rodila jsem tam Lukaska a bylo to super 😊

fidorka89
autor
2. dub 2015

@reennyy89 přímo v Mělníku? já slyšela chválu na Neratovice. Ale nakonec jsem zvolila Podolí, zatím jsou všichni milí 🙂

reennyy89
2. dub 2015

Jj primo Melnik 😊 bylo to opravdu prvotridni, tak doufam, ze se tam za ten rok nic nezmenilo a nebudu zklamana 😃😃

majjdalenka
13. dub 2015

Ahoj všem 😉 pokud se mohu přidat - jsem z Dolních Počernic a mám právě měsíční miminko.. na procházky už rádi chodíme a do budoucna plánuji strollering - sport s kočárkem, který se konná jak na Černém mostě tak i u nás v DP. Plavání kojenců v KLánovicích (nejspíš) a jinak různé aktivity. Jsme i s manželem hodně aktivní a rádi bychom na výlety, procházky i s dalším párem, ale jinak hledám kamarádky na společné kočárkování 🙂
Krásný den ;) Majka

fidorka89
autor
13. dub 2015

@majjdalenka ahoj, tak to je fajn. další do party. já mám dneska termín , tak až budeme na světě a fit a čilí, tak konečně někam vyrazíme. Plavání určitě v budoucnu také plánuji 🙂

majjdalenka
13. dub 2015

@fidorka89 ahoj 🙂) jéé tak přeji brzký a hladký příchod miminka na svět 😉

rozzaarka
13. dub 2015

@clairinka ?? 🙂

fidorka89
autor
13. dub 2015

@majjdalenka děkuji, snad to bude brzy 🙂

clairinka
13. dub 2015

@reennyy89 ja rodila v Melniku pred Vanocema a bylo to tam super!!!! Naopak jsem slysela, ze Neratovice jsou otaznik, protoze se tam meni personal a nikdo neví, jak to tam bude vypadat....

girafka
13. dub 2015

Ahoj holky,jsem z Hornich Pocernic a mam dvouletyho neposednyho klucika a pristi mesic cekame druhatko..nemam moc kamaradek s prtatama,tak rada nekam vyrazim 🙂

reennyy89
14. dub 2015

Ahoj holky, to se nam to tu krasne rozrusta 🙂 jsem zvedava, kdy se sejdeme v nejakem vetsim poctu 🙂

girafka
14. dub 2015

@reennyy89 taky jsem zvedava,v Dolních je i fain park,tak kdyz bude hezky,muzem treba i tam,je tam i hristatko tusim 🙂