Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lenkazdenek
24. bře 2009
kamarádka tam po zkušenosti s M chodí taky a taky spokojená,teda jako na bulovku
Holky já se tak těším na tu burzu .co tam najdu 🙂
lenerkaautor
24. bře 2009
leni jdu chrupat
je moc hodin
zítra nám přijde návštěva

super,že je vám líp
dobrou
miskastehlikova
25. bře 2009
Ahojky holky,jak to že je tady dneska tak mrtvo??? =-)
lenerkaautor
25. bře 2009
ahoj Miško

jo jo Andy nám utekla 😞 do jiný diskuse
musíme to tady zase rozjet
lenerkaautor
25. bře 2009
leni no vidíš burza
už se to blíží 😉
lenkazdenek
25. bře 2009
Ahoj holky,právě jsem dostrouhala hromadu brambor na zítřejší bramborák :-p
jinak malá se my dnes poprvé po záchvatu kašle pozvracela,akorát sme šly ven,běžela kus před barák,já ji dala do kočárku a za chvilku záchvat kašle a pak ohodila nejen sebe ,ale i celý golfky,chuděra moje,hned sme se vrátily a odpoledne kdž spala jsem se od ní radši ani nehnula 😞
lenerkaautor
25. bře 2009
chudinka
no to jsou ty hleny no
to známe
už aby byly větší a uměly se s tím poprat
soanpe
25. bře 2009
Luci,já jsem tady. To já jen hledala,kde je živo 😃

Leni,ty jo,ta takovej hroznej kašel vás trápí
soanpe
25. bře 2009
Luci, Leni, Miško....

Musíme si dát spicha před burzou, at to tam ošéfujem a budeme macrovat v nových modelech 😎
gedgitka.a
25. bře 2009
ahojky holky koukám, že vaše mrňousky trápí nějaká viróza mi dnes byli s prďou zase u homeopata pro další dávku léku a bylo tam 5 týdnů miminko chudáček byl tak nastydlej, že nemohl ani dýchat, chrchlal a navíc se mamině ve 4 týdnu, tak osypal, že měl rozežraný od exému skoro celý obličejík prďolka malej

no jo burza se blíží snad se tam dostanu naše babí slaví narozky a přijede celá rodina, tak vezmu radši s tchýňkou dráhu 😃 ona bude venku jezdit s prďou a já se půjdu mrknout na burzu jsme to dnes spolu vymyslely, aby jsme se vyhnuly ožužlávání a oplácávání tetičkama 😃 😃

holky mám dotaz kam chodíte s prckama k zubaři budem muset začít nějakýho hledat malýmu začli vylézat kňafáčky poraďte nějakýho hodnýho dr přes zoubky pro mrňousky 😕 :-N
lenkazdenek
25. bře 2009
No nám se to ještě nikdy nestalo,že by zvracla,ani v kojeneckév věku,a ten kašel se mi ráno zdál dobrej,ale pak prostě dostala takovejhle záchvat,zítra brnknu doktorovy,jestly nemáme skočit na kontrolu.
Jo a fandila jsem si jak sme usnuly posledních pár nocí bez dudu,teď má nosánek skoro čistej,tak si zas vybojovala dudu 8-(
soanpe
25. bře 2009
Ahoj Andy. Jo zubaře jsem se rozhodla taky hledat a raději už ted,protože to je pej hrůza.|Je jich málo aa děti nectěj brát- maj za ně málo bodů :-S
soanpe
25. bře 2009
Napadá mě, že by se mohlo založit téma DĚTSKÝ ZUBAŘ Praha 8,9
sluninka
25. bře 2009
ged...ahoj, já chodim k zubařce na Prahu4 a dělají i prcky..je naprosto úžasná, dokonec se tam vždycky těšim,že pokecáme, a to zubaře vážně nesnesu... akorát jsou to soukromníci, takže se vše platí... :-N
lenerkaautor
25. bře 2009
holky zubař dobrý téma 😉
moment musím se najíst,je mě nějak blbě od zaludku
pak písnu něco o těch zubařích
lenkazdenek
25. bře 2009
my jezdíme k mému zubaři do počernic 🙂
Andy,to je mi Denči moc líto 😞
soanpe
25. bře 2009
Sluni,já mám taky soukr.a neplatím ani injekci na umrtvení :-o
Vždzt musí mít ze zákona smlouvu s poj.
gedgitka.a
25. bře 2009
soa: ahojky no jo nám vylezl první zoubek a asi brzo vyleze další, tak bych radši prďu, už k někomu přihlásila, ať to máme podchycený hezky od mala 😃 no to téma by nebylo špatný třeba by nějaká mamina poradila 😉

sluni: ahojky já mám taky bezva zubaře a dokonce jen ve Vysočanech, ale ještě jsem ho nezkoušela esli by mi vzal i prďu dělá myslím jen dospěláky, ale zlanařit ho zkusím 😃

holky a co je nového já dnes kouda od našeho vygvamu viděla s auta silrej s ještě jednou maminou jen nevím která z vás to byla 😃 😃 troubím a nic vykecávaly se a vůbec mě nezaregistrovaly a to jsem ještě brzdila a jela krokem 🙂 asi měly zajímavý téma 😃
sluninka
25. bře 2009
lenka..dolní nebo horní?? 😉 já bydlim kousek od horních...

soan...já jsem tam byla na konci těhu a dělali mi 3plomby a měla jsem to za 930,- =-)
lenkazdenek
25. bře 2009
já teda injekce platím,jen se obávám,že budu muset našetřit njákých 25 tisíc na nové zuby,sice mám zoubky jak vlčák-což prohlásil i pan zubař,ale dásně jdou do prd..... :-o
lenkazdenek
25. bře 2009
Sluninka a ví,že ti nevím :-N ty bláž k čerňáku 😉 :-N
soanpe
25. bře 2009
musíme se nějak odlišit, protože tu jsme dvě Andrey 🙂

Andy, chudáček prdolka- zkusila si třeba bazen s mořskou vodou? Prej to je super pro exematiky.Ta solná jeskyně mu taky nepomáhá?
Je nějaká šance,že se mu to vyléčí?
lenerkaautor
25. bře 2009
no jsem tu,ale pořád je mě blbě
já bych snědla všechno
asi mě blbne štítná žláza či co

no tak k těm zubařům

prý by měli být děti registrovaný od roka
a je opravdu boj o zubaře
na poliklinice je x dr.já si vybrala Dr.Hoferovou
chodila k ní moje ségra na gymplu je prý výborná,ale kačku chtěla vidět až od 2let a to se mě nepozdávalo

takže jsem změnila zubaře pro sebe
a ten vzal i kačku
bohužel nový klienty nebere
už jsme tam byly 2x zoubky zatím ok
soanpe
25. bře 2009
já chodím na Prosek na polikl.a předělával mi plombu, kterou mi dělala vyhlášená zubařka a stála mě 1600,-
a on mi to upravil zadarmo :-o i s umrtvenim
lenerkaautor
25. bře 2009
holky,ale Andrejka nepsala,že má deníska nemocnýho
popisovala nějaký miminko 5týdenní!
lenkazdenek
25. bře 2009
Jej,tak to jsem blbě přečetla,asi mě zmátla ta homeopatika.
Já vás teď naháněla na mamikách :-N
asi udu muset pro dnešek končit,malá se nják budí a manža tam odmítá jít bezemně-protoe kdyby se vzbudila a nebyla bych tam já následoval by hystrák hodný oskara
gedgitka.a
25. bře 2009
soa: dělám mu koupele ze solamylu a mořský soli a udržujem to v mezích,a le vždycky se to něčím vrátí, teď nám to zase vyhoupl zoubek co nám vylezl solná je bezva a prý, když nejsme s manžou ani jeden exematik, astmatik nebo alergik, tak máme 90% šanci, že mu to během 1 max 2 roka života zmizí a bude mít navždy pokoj v což teda doufám 😞 😉

jinak k těm jménům mě taky nejčastějc říkají všichni Andy a nebo táta mi říkával Ájo 😃 😃
soanpe
25. bře 2009
holky, jdu chrnět.
s Miškou jsme dnes prošly kus světa 🙂
Miška má krásnou Vivinku
lenerkaautor
25. bře 2009
ok tak jestli souhlasíte tak Ged bude Ája
a soape Andy co???????????
lenerkaautor
25. bře 2009
andy promiň jsem ti spletla přezdívku Soanpe 😉