Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
soanpe
10. lis 2009
leni,hezký a levný papíry maj v bille dole naproti dm 😉
zajdi si raději k dr. tohle je na ATB. není to sranda 😞

Dnes jsme se Sofí vyrazily za ségrou do Berouna a utratila bych tam majlant :-N hračky Fisher Price maj tak o 20% levnější.
A ty dětský hadříky x-) x-) x-)
Kdy dáme nějaký prosecký srazík?
lenkazdenek
10. lis 2009
Andy,no nevím,jako je fakt,že te´d je mi dobře,už jednou jsem takhle ěmla horečku a co myslíš ,že mi dr dala? Paralen 8-( jako chřipka to nebude,nemám ani rýmu,olest v krku nebo tak něco ,takže uvidm jak mi bude zítra no.
Já už mám díky bohu vše koupený,ale to víš,pořád nják koukám,ikdž hračky u jse si zakázala-má jich tolik,že se jí to už nevejde do pokojíčku :-N
Srazík až budem všichni zdraví :-N
soanpe
10. lis 2009
leni a kam chodíš k dr? já chodím na polikliniku ke šrajerový a ta mi děla crp test,aby věděla,jestli to je na atb. a když,tak jestli širokospektrální nebo jednodruhový
lenkazdenek
10. lis 2009
Já mám dr furt v Líbeznicích ,nerada doktory měním,navíc tam jezdím i k ženskýmu(tam musím bezpodmínečně v pátek)
iloha
11. lis 2009
Ahoj holky,
Lenkozdenku, no nevím, ale vysoká horečka, zimnice a bez rýmy a kašle, je průvodní jen chřipky - pokud začneš rýmou a kašlem, potom teprve teploty a nástup horečky - tak to bývá většinou nějaký zánětík a ne chřipka 😉
................Horečka a bolesti
Chřipka začíná zpravidla vysokou horečkou (38 až 40 °C). Vzestup teploty obvykle provází zimnice a třesavka. Přidávají se silné bolesti hlavy. Ty mohou být spojeny i se světloplachostí a ztuhlostí šíje. Časté jsou bolesti kloubů, svalů, očí, zad a nohou. To vše je spojeno s výraznou únavou. Dalším možným příznakem je nevolnost, někdy zvracení, průjem nebo zácpa či nechutenství.

Během dalších jednoho až dvou dnů nastupují již klasické příznaky z postižení dýchacích cest. Je to rýma, bolest a pálení v hrdle, suchý dráždivý kašel. Ten se postupem času zvlhčuje a mění v produktivní hlenovitý kašel.

Teploty, únava, bolest hlavy a svalů obvykle vymizí během tří nebo čtyř dnů. Rýma a kašel pak trvají zhruba týden až deset dnů. Zvýšená únavnost a slabost se mohou v různé míře objevovat ještě měsíc po onemocnění.
soanpe
11. lis 2009
iloha, jj tak jsem to někde četla, ale bylo to chřipka vs. viroza 😉
iloha
11. lis 2009
Bezva typ na veřejné záchodky, co říkáte?
http://zdravi.centrum.cz/zivotni-styl/2009/11/1...
lenkazdenek
11. lis 2009
Tak já dnes ráno už neměla teplotu vůbec,jen se cítím kapku slabá-každpopádně teplotu ,bolest hlavy nebo nic podobného nemám 🙂
iloha
11. lis 2009
Tak to je dobře Leni.

Kdepak máme Lucku?????
soanpe
11. lis 2009
leni,to je fajn,že ti je líp

já se cejtím jak spráskanej pes.něco mi luplo na jedné straně jakoby v bedrech a bolí to jak čert ]-(
vyžehlila jsem prádlo,co se mi nahromadilo za 2tejdny,tak mám radost

iloha,čůrátko je dobrý,ale jak se znám,určitě bych ho zapomněla doma nebo bych si počůrala ruku 😃 :-p
no ,když bych ho zapomněla,tak bych srolovala nějaký reklamní leták,nejlíp z voskovanýho nebo křídovýho papíru 😃
lenkazdenek
12. lis 2009
Holky díky 🙂 já už se dnes vrhám i na cvičení fakt je mi fajn a je asi jedno jestly ,, cvičím s malou,, nebo normálně aerobik 🙂
Iloha 😃 😃 bych to asi nesvedla používat :-N
Nepřipravuje už Lůca stěhování =-)
iloha
12. lis 2009
Ahoj holky, tak si představte, že Terezka byla dnes ve školce hodinu a čtvrt sama 😉 jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí
soanpe
12. lis 2009
ty jo,terka je velká holka 🙂
lenkazdenek
13. lis 2009
Jů Terka šikulka,sem zvědavá jak to zvládne naše prdelka,asi jí budu muset okolo května přihlásit někam na mini školku,jelikož jestly to výjde tak v srpnu nastupuju do práce x-) x-) když bude nejhůř tak malou bude mít ségra,malá si už teD´hraje na chůvu a bratránka hladí,zpívá mu písničky,podává dudlíka 😃
lenerkaautor
14. lis 2009
ahoj Ilčo

tak už jsme se vám vrátily
kačka už dneska dobrala antibiotika a už nekašle
tak snad se brzy uvidíme 😉

a jaký to bylo ve školce?
bylo tam hodně dětí nemocných?
nerada bych jí tam dala,aby zas něco čapla 😞

terka je šikulka gratuluju 😉 to je veliký úspěch
iloha
15. lis 2009
Luci, bylo tam deset dětí 🙂 takže pohoda.
Myslím, že tam pokašlávala Lea.
My už zase pro změnu nudláme, asi to budeme mít celou zimu, nebo než začne mrznout, ale zatím nekašle a teploty taky nemá.
Včera jsme byli tady v Nymburce v cirkuse Alex, Terezka byla přímo nadšená
Já musím prozkoumat jak to bude v prosinci ve školce a když tak hned ve středu zaplatit.
Od ledna bych docela chtěla út a čt, ale nevím, jestli se to povede. 😉
iloha
15. lis 2009
Tak o prosincové školce tam nic napsáno není. Myslela jsem, že tam najdu, jestli bude školka fungovat mezi Vánoci a ono nic. Tak uvidím, pokud nefunguje mezi tak jsou to 3 čtvrtky a jedna náhrada (v úterý) za 1. čtvrtek v listopadu (nemoc). tak to asi zaplatím.
A co vy?
Jak ti je?
lenerkaautor
15. lis 2009
ahoj Ilčo

zítra musíme s kačkou na krev
jsem si to vyžádala,když už měla 3 x antibiotika
tak jí budou brát krev z prstíku
snad to ráno stihneme ty odběry berou od 8 30-9h 😉

no mě je už dobře
jen mě tlačí pupek jak je veliký
budeš koukat,jak jsem se zakulatila 😉

konečně jsem dneska viděla Barunku
a i kačka
je krásná je to celá kačka,když byla pindík
lenerkaautor
15. lis 2009
no ve čtvrtek bych jí do školky šoupla
počítám s tím,že 100% něco zase čapne,proto jsem to raději už na prosinec neplatila
máme 3 náhtŕady ,tak to vychodíme a možná začneme na jaře
buď tady na proseku nebo v Letňanech

Kačka ještě v cirkuse nebyla
a nevím nevím jestli by tam 2h vydržela

a kdy my se konečně uvidíme?
lenerkaautor
15. lis 2009
ahoj Lenčo

tak Maruška už porodila
má dcerku Andrejku
ale od ní to bohužel nemám
našla jsem si to u ní v albíčku
lenerkaautor
15. lis 2009
kde pak jste všechny?
že by jste koukaly na Super stars?

Ilčo dotaz
kde jste koupili Terce tu rostoucí židličku?a máte k tomu ten polštářek?
a máte dřevo masiv?
kde pak jsi přišla na ten čůrací kelímek?docella mě to pobavilo 😃
iloha
16. lis 2009
Luci, čurokap objevila Hanka, přivydělává si monitoringem zdravotních stránek pro jednu firmu a tak náhodou objevila toto. Mě to docela zaujalo a pobavilo.
Rostoucí žídlička zuzka http://www.nabytek-hsp.cz/detska-zidle-zuzka/ objevili jsme jí v Nymburce, ale o polštářku jsme neuvažovali, klouzal by.
iloha
16. lis 2009
Já s prosincovou školkou též váhám, nerada bych měla doma na Ježíška maroda 🙂
Tak uvidím.
megan2
16. lis 2009
Ahojky,
tak my mame dneska tatku doma.Dopoledne jsme byli i s nim v oskarkovi 😃
zitra se chystame vecer na ten lampionovej pruvod,jen sehnat ten lampion

doufam,ze uz jste vsichni zdravi!!
lenerkaautor
17. lis 2009
ahoj megan

kde je lampionový průvod?
jo jo zatím je Kačka fit,tak doufám,že jí to nějaký čas vydrží
lenerkaautor
17. lis 2009
ahoj Ilčo

mě taky přijde ten polštářek zbytečný
objevila jsme jí za 1350kč + poštovné
masiv smrk ,tak to objednáme a bude mít další dárek
pane bože ta má dárků až hrůza

dneska jsme byla se ségrou v Tchibu a koupila jsme jí tam hrací sadu za 399kč
je tam bubínek triangl rumbakoule...atd.je to pěkný 😉

no mě dochodíme listopda a pak máme 3 náhrady
tak to vychodíme co nejdříve,aby přesně na ježíška byla fit
lenerkaautor
17. lis 2009
Ilčo a kdy pak se konečně uvidíme?

jo vezmeš mě do školky ty čepičky Kitty?pak švagrovou skásnu o prašule 😉 a budeš v balíku 😃
lenkazdenek
17. lis 2009
Ahoj holky,tak se po delší době hlásím
Luci to s MArušou je super 🙂
Já se chystám do Oskárka zítra,původně jsme chtěla i ve čtvrtek na to tvoření,ale nevím,musím jeden den do práce,do toho sobota,neděle oslavy,takže musím udělat dortíky,nákupy :-|
JInak už mám hotový perníčky-řeknu vám to zdobení-sem myslela,že je vyhodím,koupila jsem si takovou tu tubu,že se do ní dá jen poleva a jede se,jenže ta poleva :-S ikdyž byla úplně jemňunká a tekutá tak,že teda tou tubičkou prošla tak asi po á perníčky se to ucpalo,takže sem to musel propláchnout,udělat další perníček a znova,tak se zachvilku vypěnila a poleva letěla do záchodu a já do krámu pro zdiobící tuby s hotovou polevou a řeknu vám šlo to jedna radost 😃 dost sme se u toho včera všichni vyřádily 😎 dneska sem zvládla ještě umejt půlku oken 🙂
Jinak bych chtěla zajít příští týden na to divadýlko a pak toho 4 na mikuláše 🙂
iloha
17. lis 2009
Luci, už jsme doma, co děláte zítra?????

Leni a kdy je to divadlo a od kolika a kde???? My bychom šly 😉
lenkazdenek
17. lis 2009
Iloha,je to příští úterý od 10 hodin 🙂 my to máme s chlupem,v 11 jdem na yamahu,tak ještě ,že je to hned vedle 😃

Začni psát odpověď...

Odešli