Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lucylu13
14. kvě 2008
ahoj..určitě budem zítra ve 14,30 u billi před hlavnim vchodem? snad se poznáme 🙂
lucija
14. kvě 2008
Kterej je hlavní? 😃
lucylu13
14. kvě 2008
no asi ten kde je květinářství a bankomat čs..ne u kb a dm 🙂 🙂 😃 ..jo kdyžtak mám červenou cortinu sporťáka tak kdybyste mě mohly oslovit bo sem stydlivá 😃
lucija
14. kvě 2008
Tak já mám Béžovej Mutsy tak mě prosím oslovte taky, budu nesměle postávat okolo
😃
maja26
15. kvě 2008
ježíííš holky vy děláte jako byste šly na první rande 🙂tak si dejte poznávací znamení třeba něco budete držet,nebo se normálně zeptáte a uvydíte maximálně vám druhá mamka řekne že vás nezná 😉 nebo se domluvte že budete stát u nějakého místa já to tam neznám tak třeba u toho bankomatu nebo co tam je 🙂 my už se v Ostravě taky pomalu domlouváme na ZOO 😃
marie_m
15. kvě 2008
holky, budu tam, vsechny si vas najdu a oslovim, me to problem nedela 🙂 tesim se
lucylu13
15. kvě 2008
tak to je dobře, že je někdo odvážnější 😉 ..jo a jmenuju se Lucie ať mi tam neřikáte jestli sem to já ta lucylu 😃 takže 14,30 se budem těšit
marie_m
15. kvě 2008
lucylu, tak to by me fakt nenapadlo 😃 hele, budete tam 3 lucky a ja, takze proste u bankomatu jenom zavolam Lucko a bude 😃
lucija
15. kvě 2008
Dobré ráno, holky, tak my to asi budeme muset zrušit 😞 Nejspíš nás včera někde ofouklo a Šimon kašle jak kráva. No ale uvidím, jestli se to třeba během dopolka nezlepší. Ale pochybuju. No každopádně dám ještě vědět. Ach jo 😢
lucylu13
15. kvě 2008
😃 😃 no jo sme nějak přemnožený bo co..tak venku bo u bankomatu..ale tam bude asi i tak dost lidí ne..já počkám před vchodem..na mě je ve vnitř moc horko :-p
lucylu13
15. kvě 2008
lucija...tak snad to bude lepčí..ikdyž dneska má bejt ultrahorko tak by to asi nebylo uplně ok..ale zase doma tomu taky nepomůžeš..chjo
lenerkaautor
15. kvě 2008
čus holky

jo taky jsem pro čekat venku
no jo jméno Lucie bylo hodně populární
na učňáku jsme byly 4 šílený
Lucijo to je škoda,ale dneska má být šílený pařáka a ještě bouřky
a jestli Šíma kašle tak ho na prosek nehoň
příští týden uděláme 100% další srazík neboj
lenerkaautor
15. kvě 2008
určitě příští týden dorazí i Lenča Amj i Mapris možná Zuuu
ta už zase dlouho nic nenepsala

tedy Májo ty jsi šikulka,že si barvíš vlasy sama
já mám na to kámošku :-p

jo holky jde se mnou kámoška z Letňan má syna Tomáška taky je na Modrym koníkovi registrovaná vše čte,ale ještě nesebrala odvahu si s náma psát :-p nebo jí spíš Tomášek dává pořádně zabrat jsou mu 4měsíce
lenerkaautor
15. kvě 2008
takže dvě detičky na písku
a dvě v kočárku 😃 😃
já mám béžové golfky s deštníkem
a kámoška Patrika béžový kočárek čtyřkolku Breakra

snad se poznáme čus na srazu

no jo Máju jako na rande 😃
já jsem taky stydlín
holt v Ostavě jste asi otrkanější pa
lucija
15. kvě 2008
No tak zatím kašlal jen po probuzení a zatím nic, no uvidíme až se probudí po dalším spaní. Určitě to hrotit nebudu, kdyžtak radši počkáme na ten přští, i když já zase asi příští týden pojedu pryč. No uvidíme 😉
Písněte mi pro jistotu někdo číslo do IP 😉 Díky 😉
lenerkaautor
15. kvě 2008
Lůco máš v IP můj telefon na mobil písni mi sms jestli dorazíš pá
lenkazdenek
15. kvě 2008
Ahoj holky,a kdy ten příští týden,abyxh si nic neplánovala 😉 jediný kdy nebudu 100pro moct je úterý,to jdem na druhou hexu a jestly to bude stejně jako u první :-S navíc nám rovnou píchnou ouška aby sme byly frajerka 🙂
maja26
15. kvě 2008
Luci mě tohle naučila hospoda jako servírka kecáš z kde kým,taky jsem byla stydlín 😉 ,ale už mi to zůstalo a pokecám fakt skoro z každým jen mi nesmí být vyloženě nesimpatičtí 😃 Tak si to užijte babulky a papa :-N
lenerkaautor
15. kvě 2008
no moc nás nebude,ale snad pokecáme
škoda,že tam nebudeš s náma
pááááááááá
lenerkaautor
15. kvě 2008
no Kačenka chrápe v kočárku na chodbě
a já jdu něco ukuchtit rychlovku
a manžel chce pudink s borůvkama 🙂 tak jdu něco dělat
ale zase se vrátím,tedy jestli ještě bude kačí spinkat
maja26
15. kvě 2008
My jsme byly dneska z manžou na kole unás v takovém malém Bělském lese co máme za barákem,uf to byla vražda 🙂 Jsme v pondělí koupily sedačku na kolo tak Mařenka je nadčená!
lenerkaautor
15. kvě 2008
jsem ti chtěla poslat odpověď se to nějak zaseklo
asi tým vedrem 😃
tak vy máte doma tátu se máte tak si ho užívejte
no jo kolo budeme kačce kupovat příští rok
a nám asi taky
a jaký máte u vás počásko?tady šílený vedro,ještě že kačí spí doma
iwca
15. kvě 2008
Ahojky, tak vám přeju ať vám ten srazík dobře dopadne. Do poslední chvíle jsem uvažovala že bych taky přijela, ale jak tu psali holky jsem strašnej stydlín :-S a ještě k tomu mě včera večer sestra vytáhla na víno takže jsem dneska nějaká mrtvá🙂 . Příští týden se snad dokopu a přijedem se na vás s malou podívat.
marie_m
15. kvě 2008
holky, mladej mi prave vytuhnul, spatne spal v noci, takze pocitam, ze bude chrnet tak 2-3 hodky 😞 takze se vam kdyztak ozvu, kdyz by se probral driv, jinak se halt uvidime at pristi tyden

kazdopadne si uzijte srazek
lucylu13
15. kvě 2008
marie..no to je pěkný nás takhle v tom nechat 😉 ale musím říct, že ikdyž sme se sešly nakonec jen tři bylo to fajn a určitě to příští týden zopakujem..sice nás déšť donutil pobýt ve školičce dýl a trochu sme vymrzly bo sme se změnou nepočítaly,ale i tak sem pokecaly, popily a pojedly dobře 🙂 takže stydlivky , nestydlivky doufám, že nás bude příště víc...
marie_m
15. kvě 2008
lucy, soorka, ale kdyz on tak blbje a malo spi, ze ja se mu tadyvtom fakt podrizuju, kdyz je nevyspalej, tak je mrzutej, ale tak to asi kadzy dite 🙂

tak hlavne holky, ze jste si to poradne uzily a pristi tejden jdeme s mlady taky 🙂
lucylu13
15. kvě 2008
jo to je jasný..mě malá dneska vstávala v 5h takže sem to s ní v 9h zalomila taky a spaly sme až do půl12..takže fakt vim o čem mluvíš 🙂 hált příště no
lenkazdenek
15. kvě 2008
ahoj holky,já jsem totálka mrtvá .
To je dobře že se srazík uskutečnil ,jinak já sebou vždycky pro jistotu beru kvůli počasí pro malou svetřík a deku a občas si připadám jak cvok,že to tahám,ale dnes by se my to asi osvědčilo 😉
lucylu13
15. kvě 2008
pro děti sme věci měli ale na sebe sme zapomněly takže děti byli ok...příště vemu i pro sebe 🙂
amj
15. kvě 2008
tak už se těším na srazík příští, jen dejte vědět v doooostatečným předstihu, at si nic neplánuju 😃

Začni psát odpověď...

Odešli