Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
iloha
6. pro 2009
Luci, co děláte zítra?
iloha
7. pro 2009
Výtěr v pořádku, takže jen školková nudle s kašlem 😉
lenkazdenek
7. pro 2009
Iloha,tak já nedělám cukroví jen pro sebe,ale i pro babičku a kamarádku,tak abych jim to mohla toho 18 -19 předat ať maj pro návštěvu 😉
tak to je fajn,včera jsem koukala na tu mini školku tak to od dubna-května zkusíme,beztak v tom srpnu tam asi nenastoupím,je to fakt málo peněz 😞 by sme na tom byly stejně možná hůř když přičtu školku,jelikož si teď k rodičáku pár korunek přividělám 😉 tak to asi necháme na ukončení rodičáku ,že bych někde nasoupila listopad-posinec
iloha
7. pro 2009
Leni, já s rodičákem končím v lednu a školka pokud dopadne dobře zápis v březnu, tak bude od září. Já bych měla ale do práce jít už 30. ledna a zatím se nehrnu, nemají pro mě místo. Takže si mateřskou užívám 😉
lenerkaautor
7. pro 2009
ahoj

tak dneska jsme měli lítací den
manžel si vzal dovču,tak jel se mnou na Bulovku na velký ultrazvuk
takže nové zprávy o mimču
je to 100%holka má 1,7kg a odpovídá 31tt
a při tom jsme dneska 29plus 6
takže obřík 😃
ale je fakt,že ona neviděla jak vypadá čípek a jestli to na porod vypadá či nevypadá
tak budu doufat,že tam ještě nějakou dobu vydrží!!!!

pak jsme jeli do Ikei a do Globu nakupovat věci do bytu
jsem hotová
lenerkaautor
7. pro 2009
Ilčo

omlouvám se ti,že jsem ti nevzala telefon
ale já ho nechala doma 😞

kačka má rýmu a kašel
ale asi jí do školky dám
lenerkaautor
7. pro 2009
babička u nás peče
ta už má všechno
bude dělat ještě krém do išilských dortíčků jinak už má hotovo
perníčky jsou ještě tvrdé,ale kačka každý den spořádá 2kusy víc nedostane 😃

ještě musí péct druhá babička
tak jsem na ní moc zvědavá
nějak se k tomu nemá :-N
lenkazdenek
7. pro 2009
Luci tak to je super ! aspoň využijete výbavu po Kačce 😉 já s krémama čekám i z nepečeným i když už mě svrbí prsty 😃 😃
lenerkaautor
7. pro 2009
no máme za sebou druhou adventní neděli né?
ale asi je ještě trocha času
ty by jsi pořád něco dělala,bych tě tu potřebovala 😉
lenkazdenek
8. pro 2009
Luci to se ti jen zdá,ikdyž včera jsem malý na chvilku pustila dobu ledovou ,že si vyžehlím(ta se u toho lámala smíchy 😃 ) tak sem pak neměla večer co dělat -uvaříno na dnešek sem měla,tak sem byla taková nesvá 😃
iloha
8. pro 2009
jejda, tady se kecalo zrovna když já se rozhodla jít spát. 😉
škoda, no nic.
Luci, tak to je dobrý 1,7kg, sice říkají, že i tak je to plus mínus 0,5 kg. Ale času dost. Neboj ona tam ještě vydrží, Blanku takhle taky postrašily, měla termín 12. ledna a na konci listopadu jí dr. v Podolí řekla, že už se otvírá, tak ať je sbalená ..... Vyhrožovaly jí, že do vánoc porodí a Viktor se narodil až 21. ledna 😃 😃 😃 😃 a měl 4,4 kg. 😉
lenerkaautor
8. pro 2009
ahoj Ilčo

4,4kg nestraš!!!to bych neporodila
a hlavně mám malý plenky x balení
musí to být drobek max do 3,5kg!!!!

malou jsme do školky nedala
opět celou noc prokašlala bylo to úžasný
celá rodina nevyspalá 😞
lenkazdenek
8. pro 2009
Ahoj holky
No Luci to je fakt,ségru pořád strašily jak bude bobek malej a nakonec v podstatě nedonošenej a měl skotro 4 kilča 😃 a naopak ,Klauidnka odhad přes 4 kila a nakonec přenášená a porodní váha 3,333 😃 😃
Jé Luci a já už se těila,že někam zajdem a vy furt stonáte 😞
lenerkaautor
8. pro 2009
no mě u kačky taky říkali,že to bude bobek malinkej
maximálně 2,5kg a nakonec měla 3,170kg
no jo my jsme pořád chcíplý ach jo
se uvidíme asi až v létě až nebudou chřipky a nachlazení 😕
lenerkaautor
8. pro 2009
Ilčo

děkujeme za dáreček
kačka už zbaštila konder vajíčko 😉 měla tam pirátku 😃
iloha
8. pro 2009
Luci, nemáte zač 🙂
Mě v prosinci na ultrazvuku taky řekli, že bude asi větší, tehdy to odhadoval na 4kg, a měla jen 3,720kg.
Terík taky občas kašle,ale v noci chrní. Nudle už nemá zelený, tak mazala do školky. Pak jde ve čtvrtek a chci se domluvit na tu besídku 22.12. Paní učitelka říkala, že klíďo můžem dorazit, ale raději se zeptám ve čtvrte na recepci, zda-li je možné si zaplatit jen to úterý .
Jinak zítra tu mám Hani s Kájou a mamču, Petr mi letí do Paříže na stř a čt, vrací se v noci ve čtvrtek a v pátek jede do Špindlu a vrací se v sobotu. V neděli pak hraje šachy v Bakově. Já váhám, že bych odjela do Nymburka, mají tam být v pátek Vánoční trhy.
lenkazdenek
8. pro 2009
Holčiny jak to v té školce vlastně probíhá? asi bych tam malou pak přihlásila-jako to tam můžete nejprv být s dítětem aby si zvyklo a postupně odcházíte? Nebo jak to probíhá?
Malá si v yamaze asi našla kamarádky-tedy ony si našly nás,jsou to sestřičky,jedna stejně stará jako Klaudinka a druá o rok starší takový roztomilý berušky 🙂
Holky je možný,že mi malá po x měsících stávkuej s nočníkem? Prostě když jí tam posadím tak se vyčůrá,ale jinak to klidně pustí do kalhotek 8-( ale nastydlá není =-)
lenerkaautor
9. pro 2009
ahoj

koukněte se na tyto stránky
je to docela pěkný,ale je to pro menší děti:
www.hraveuceni.cz
kačce se to moc líbí 😉
lenerkaautor
9. pro 2009
ahoj Leni

k tomu nočníku
to ti asi neporadím 😞 kačka prostě v září 2008 si řekla,že nechce plenky
a sama začla chodit na nočník
ona tam do dneska strašně ráda sedí klído i půl hodiny 😃
ona nechce moc chodit na velký záchod nočník jí vyhovuje
neboj určitě ti tam zas začne čurat chce to čas 😉

jo a k tý školce
tak já jí tam dala první den a hned tam sama zůstala
ale je možný,tam s těma dětma i zůstat 😉
je to od 9-12h,ale ty 3h strašně rychle utečou,škoda,že tam i nespí a nejsou tam i přes oběd,ale to si budeme muset počkat až na velikou školku 😉
lenerkaautor
9. pro 2009
ahoj Ilčo

mě Jirka odjíždí zítra do Rakouska lyžovat
a vrací se v neděli
takže my se s kačkou stěhujeme do letnan 😉
zítra do školky nejdeme
dneska je sice dobrá i noc byla super konečně jsme se zas vyspali,ale nebudu nic riskovat
mám ještě 3náhrady
a už se mě tam moc nechce,aby z toho neměla zápal plic nebo ještě něco horšího
prostě tam ty matky dávaj nemocný děti a kačka to pak čapne

půjdeme spolu za tou paní a ráda bych ti tu jednu lekce věnovala,aby jsi toho 22.12mohla jít zadarmíko na tu besídku
co ty na to říkáš????
lenkazdenek
9. pro 2009
Luci,ona je už ale bez plenky přes den asi 4 nebo 5 měsíců,dokonce občas neměla plenku ani v noci,prostě je to 4 dny co když jí na nočník neposadím tak si neřekne ani si nedojde,už mi na to věčný přemáchávání kalhotek dochází síly a trpělivost 😞
lenerkaautor
9. pro 2009
jo tak to je divný
tak jí postraš,že když bude stávkovat s čůráním.tak ježíšek se bude zlobit a nedonese dárečky
u nás to docela funguje 😉
nebo jí dávat na velký záchůdek,jako velká holka
musíš jí říkat,když bude čůrat do kalhotek ,tak bude velká ostuda a nepůjde do školky a na žádný dětský kroužky
to taky u nás zabírá 😉

chce to je přečůrat
jsou to pěkný paličáci
kačka na všechno te´d říká né né!!!!jsme šílená
naštěstí dneska je hodná 😃
iloha
9. pro 2009
Ahoj holčiny!
Leni, to bude dočasný, ale zkus jí namotivovat, jak říká Lucka. Nebude Ježíšek, velký záchod a tak.
Jinak do školky klíďo můžeš než si zvykne s ní, tady to paní učitelkám nevadí. Já tam byla tuším, že 4x celé tři hodiny. A pak najednou po nemoci mě tam nechtěla.

LUcko, paní učitelka povídala, že se klidně můžem zastavit i tak. Že to bude jen taková besídka a děti z toho budou hotový. Vypadá to, že chodí hrozně málo dětí. Teď tam třeba vůbec nikdo nenudlal a my jsme jak to vypadá na dobré cestě bez nudlí, tedy pokud si zítra něco nepřinese 🙂
lenerkaautor
10. pro 2009
ahoj Ilčo

dneska noc byla zas klidná
jen snad 1x kašlala,ale pro jistotu jsme jí ven nevzali
jen jsme museli bohužel jet na velký nákup do BIlly,tam řádila a pak šílený záchvat kašle ještě v Bille =-)
ale doma už byl klídek
nakoupili jsme velký nákup
do 22 30h jsem stála u vařaní
a nakonec manžel nikam nejede ]-( švagr to bojkotoval
jsem hotová ,proptože mám 2kg ostrého guláše co já ani kačka jíts nemůžeme 😞 budu to muset udat naší mámě a něco zamrazit
lenerkaautor
10. pro 2009
ilčo

a co máš Terku ve školce?kačka sice dneska nekašle,ale má ucpaný noc
pořád jí musím dávat smrkat,a ve školce by si paní učitelce 100%neřekla a popotahovala by to do sebe
a to nemá cenu,aby jí pak z toho píchaly uši
uvidíme jak bude vypadat příští týden,ale vy už tam s náma nebudete 😞 třeba už tam nebude skoro nikdo a mohla bych to risknout 😉
iloha
10. pro 2009
Jo jo, je ve školce, akorát se pro ní chystám a odpoledne jdeme do studia. Budou tvořit sněhuláky. 😉
lenerkaautor
10. pro 2009
do jakýho studia?
máš tam ještě dceru a vnučku?
a co cukroví?
iloha
10. pro 2009
Už odjely, Hanka včera kolem páté a mamka dnes ráno.
Studio pro nejmenší, (cvičení, básničky, výroba různých obrázků ....)
Cukroví - zatím jen perníky a linecké.
V plánu ještě rohlíčky, ovesné koláčky a asi kokosky nebo pusinky (podle nálady)

Jo, ve školce jen 4 děti. Učitelky povídaly, že teď je jich tam malounko, protože už asi skončili všichni s náhradama, a nový nikdo nepřišel a prosinec prý většina neplatila. Takže uvažuji, že se zkusím zeptat odpoledne na recepci zda-li kdybychom přišly a bylo jich málo můžu zaplatit jen jeden den. A uvidím. Nejdřív bych si totiž sondla, kolik jich tam je a nenudlají-li. 😉
megan2
10. pro 2009
AHojky,koukam,ze nemoci radi vsude!
my taky marodime,v pondeli jsme byli u dr,kuba uplne ztratil hlas a ddr me pekne vystrasil s laringitidou,brrr...nastesti se neprojevila..ale stale chrapti,obcas kasle a ma porad nudli :-S
lenkazdenek
10. pro 2009
Ahoj holky,tak unás naštěstí bez nemoci 🙂 ťuk ťuk
Už konečně zas začla chodit na nočník 🙂 hurá x-) x-)
My už máme cukroví i ozdobený a připravený v krabici pro kamarádku i pro babičku-tý to vezem zítra aby už měla aspoň něco,jinak zbytek až příští týden aby se to nezkazilo 🙂
Holky ta naše je fakt komdiant největšího kalibru,furt chce abych jí dělala koníčka a když sem řekla ať počká tak začne hyserák tak sem jí poslala za dveře dokud se neuklidní a ta potvora šla až do pokojíčku zavřela se tam a začla hysterák znova :-S

Začni psát odpověď...

Odešli