Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lucija
10. čer 2008
😃 😃 😃 😃 😃
Taky už jsem slyšela ,,stará kopřiva", no ale nebudeme si kazit krásnej den, néééééééé? 😃 😃 😃 😃 😃
adua
10. čer 2008
Proč kazit? Je to veselý, život prej začíná ve třiceti. 😃
marie_m
10. čer 2008
dobry ranko 🙂
adu, tak vsechno nejlepsi k 30, no 🙂
adua
10. čer 2008
Mari, díky. 😉
Dobré ráno. Jak jste spali? My nic moc Barča pořád ze spaní kníkala a ráno vstávala v 6, než jsem jí zase uspala, protože tohle fakt odmítam... tak bylo 7.20 a teď ještě spí... 😉
marie_m
10. čer 2008
my jsme neska vstavalli prej kolem ctvrt na sest, neska mel sluzbu honzik, takze nevim presne 🙂 ja vstavala pred sedmou

leni, honzik mel co sem ho poznala kraaaasny dlouhy vlasy, hrozne se mi libily a asi pred dvema lety prisel, ze se ostriha, strihala ho jeho matka ]-( , pak sem mu to dodelala strojkem na 9mm a od ty doby to nosi takhle a fakt mu to sekne vic, takze je to o zvyku 🙂 ale kdyz se ostrihal, myslela sem,ze e fakt odvezou! 😃
adua
10. čer 2008
tak to si nedovedu představit, že by se Jára ostříhal. On má vlasy jak koňský žíně. Dycky mu řikam, že budu plešatá dřív já, než on. 😉
lucija
10. čer 2008
Jééé, já měla vždycky taky vlasatý chlapy, já to milovala, no a teď mám doma plešouna 😃
adua
10. čer 2008
Mně každej okouzlil dlouhejma vlasama, hezkejma očima a nebo kytarou... Nejlepší bylo všechno dohromady. 😃
adua
10. čer 2008
No a ten můj nemá nic z toho. Vlasy má krátký, oči za sklama a má hudební hluch... :-N :-p :-N
adua
10. čer 2008
Asi ho vyměnim. 😃
marie_m
10. čer 2008
adu, presne dlouhy vlasy a krasny oci a charisma, to je pro me smrtelna kombinace 😃
lucija
10. čer 2008
Adua, tak to jsme na tom stejně, kombinace kytara-dlouhý vlasy-krásný oči a byla jsem ztracená 😃 😃 😃
Ten můj je plešatej, bez hudebního sluchu jen snad ty oči má pěkný 😃
marie_m
10. čer 2008
jo a na kytaru taky hraval, ale to me nikdy moc nebralo 😃 mozna na taborech, kdyz mi bylo 12 😃 😃
marie_m
10. čer 2008
adu a lucija, jeste, ze sme se neznaly jako svobodny, by se se hadaly o kluky 😃

bane, muj typ byl dycky tmavej kluk, s tmavyma vlasma a ocima, ale nebylo to o krase, ale o tom necem, no a muj muzik je vybledla bloncka s modrejma ocima, ale toho neceho ma na rozdavani 😃
adua
10. čer 2008
jojo, dycky to u mě vyhrávali chlapci pěkní, rostlí, s vláskama dlouhejma.. A pak mi jednou dal pusu hubenej kluk s příšernou patkou, kostěnejma obrbrejlema a já s nim jsem už 10 let. :-N
marie_m
10. čer 2008
adu, takhle to je dycky 😃
adua
10. čer 2008
Já byla dycky na italský typy a nebo klasika hnědý vlasy ale ty už musely bejt dlouhý.... Ale upřímně... český kluci se mi líbí nejvíc. i nejlíp pro mě voní. Randila jsem s Dominikáncem, Italem, Chorvatem a Turkem a nic moc. 😉
marie_m
10. čer 2008
ale prijde mi, ze cizinci (krom turku a spol), jsou k zenam galantnejsi, nez nasi chlapci, neprijde ti?
adua
10. čer 2008
Hmm, teď to vypadá jaká nejsem rajda, ale já s dvouma fakt jen randila. |-|
adua
10. čer 2008
Nevim, ten Ital byl takovej galantní, to jo, ten Chorvat... ten byl na všechno moc hrrr a já neuměla chorvatsky, ale měl super kamaráda a ten byl teda fakt úžasně milej a pozornej. Dominikánec - toho jsem rychle opustila když mi dal první pusu a Turek... no, ten galantní nebyl. Ženský jsou jen majetek.
iwca
10. čer 2008
krásný ranko, koukám tady se teda rozjela debata 😃 . Honza mi hraje na kytaru ještě teď na hudební nástroje je fakt nadanej tak doufám že Ela bude po něm a né jako já jsem dřevo. Mě se vždycky líbili kluci s tmavejma vlasama a modrejma očima což Honza má takže si nemám na co stěžovat 🙂
adua
10. čer 2008
A teď doufam, že se nebude Amj zlobit. 😞
lucija
10. čer 2008
Tak já byla vždycky na blonďáky s modrejma očima, ale to co mám doma bych asi měla před Váma chránit 😃 😃 😃
Hnědý oči i vlasy a po jednom dnu na sluníčku si ho všichni pletou s cikánem a to myslím vážně. Už i můj otec pochyboval, jestli náhodou není jinej 😃 😃 😃
adua
10. čer 2008
Luci, neboj, už jsem ti skoukla fotky. Nemá dlouhý vlasy. 😃

Ahoj Iwi. 🙂
iwca
10. čer 2008
Tý jo s cizincem jsem nikdy nechodila, ale ani mě to nějak nelákalo.
adua
10. čer 2008
Iwi, neni nad poctivej českej materiál. 😉
iwca
10. čer 2008
Musim se vám pochlubit Eliška spala od 20hod do 6ráno celou noc ani nepípla a teď asi před pěti minutama zase usnula 🙂
lucija
10. čer 2008
Adu 😃 😃 😃 😃 uffffffff, ještě že tak 😃 😃 😃 😃
marie_m
10. čer 2008
lucijo, sympatak, ale mne staci bohate ten muj 😃

cizinci jsou takovy zvlastni, jak rika adu, nejni nad nase pekny cesky kluky

iwco, bry ranko 🙂
iwca
10. čer 2008
tak to jsem ráda že jsem o nic nepřišla 🙂

Začni psát odpověď...