Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
adua
10. čer 2008
Luci, neboj, mně taky stačí ten můj doma. Vlastně jsou beztak všichni stejní... 😃
marie_m
10. čer 2008
razime venka, pa
adua
10. čer 2008
Jo a my jdem snídat.
Papa kočky.
lenerkaautor
10. čer 2008
čus

no tak my měli hroznou noc
usnulka až okolo 21h
a pak brečela knourala od 2h
ale naštěstí mě nechala v posteli do 8 20h a to už se tu debatilo
teď jsme my všechny zdrhly ven škoda
pro mě za chvíli přijede Patrika a jedeme pro ten opravený kočárek jsem na to zvědavá

Maruško ten pátek můžu až odpoledne
dopoledne balím na víkend jedeme k našim,když Jirka bude na tý pářce s PC

no a s těma klukama
tak já randila jen s polákama :-p už bych do toho nikdy nešla
já chtěla chlapa s tmavejma vlasama a hnědejma očima
Jirka skoro vlasy už taky nemá ani hnedý oči,ale to nevadí už bych neměnila!!!!
iwca
10. čer 2008
Ahoj Luci, my jsme na prochajdě nebyli byli jsme jen chvíli na zahradě než jsem pověsila tu kopu prádla musim to dát doma dohromady je to tu jak po výbuchu a toho žehlení :-o Co jste měli s kočárkem?
lenerkaautor
10. čer 2008
ale celý se nám rozpadl
to víš česká výroba
Patron Bohemia typ Zephyr ,ale opravili to super
jdeme ven je tam krásně
adua
10. čer 2008
Přeju krásný večer. To teplo mě zabije... tady je všechno tak rozpálený a stín nikde... :-S

Jinak hlásím, že můžu i ve čtvrtek. Babička bude narozky slavit až příští týden. 😉 Takže pokud plánujete nějaký srazík, tak bychom měly tentokrát dorazit. 😉
marie_m
10. čer 2008
taky preju pekny vecir, neska byl den na hovno, pac me v poledne chytlo bricho, takze sme jezdili po dr

ale vedro je teda pekelny, jeste, ze se ma ochladit, pac tohle se uz neda

jak jste se mely, holky?
iwca
11. čer 2008
Ahojky, my sme byli s Eli celý odpoledne na koupališti v Čako a bylo to fajn. Byli tam dvě kámošky s dvojčatama takže Eliška byla večer úplně vyřízená. Jooo holky a ten koupák je v poho voda zatím čistá a u malýho bazénu jen maminy s dětma.
adua
11. čer 2008
Dobré ráno.
Mari, to je mi lito, snad uz bude lip. Drzim palce.

Dneska je hezky. Nesviti slunicko a snad nebude horko. 😉
iwca
11. čer 2008
No holky to ještě všechny chrupete? To se mi nechce věřit 🙂 my razíme ven než tam začne pršet. Máme dneska nastarost venčení máminýho psa tak doufám že nás neodtáhne někam do pole :-p zatim páá
iwca
11. čer 2008
jééé ahoj Adu já si nevšimla že už tu si 🙂
adua
11. čer 2008
Iwi, já jsem zvyklá z beremka. 😃
adua
11. čer 2008
My půjdem za chvíli taky. Asi na písek. 😃
marie_m
11. čer 2008
dobré ránko/dopoledne

nejak nam to tady upada, zencky 🙂
iwca
11. čer 2008
Ahoj Maruško, tak jak ti je?
marie_m
11. čer 2008
iwco, lepsi, jen uz sem fakt nasrana, pac si me mudrove mezi sebou prehazujou, uz bych chtela mit klid
marie_m
11. čer 2008
holkyyyy, kde jste vsechny?... :-| 😃
adua
11. čer 2008
jsem tu, musela jsem uklidit, když bobiková spala a teď už je to zvíře zase vzhůru a asi půjdem ven. ¨
Jak se máte? 🙂
adua
12. čer 2008
Dobré ráno, opravdu nám to tady nějak spí. Holkyyyy, vzbuďte se.... 😃
marie_m
12. čer 2008
bry ranko, sem holky po kalbe, neni mi teda uplne ok, ale cekala sem, ze to bude horsi 🙂
kolega z prace ochazel, tak jsme meli takovou mensi akcicku, prisla sem domu kolem 1:15

a jak se vam dari?
adua
12. čer 2008
Mari, to je dobre odreagovani... Ja byla taky vcera "parit" - jeli jsme do Tesca nakoupit. Dva litry v .... a nemame skoro nic. :-N
lenkazdenek
12. čer 2008
Dobré ráno,maruško já ti závidím,furt samé hospody ,kalby,taky bych si dala říct 🙂
Adula,jj to znám takhle jsem pařila v pondělí 😃 😃 a ještě budu dobře pařit v pátek v dmku 😃
adua
12. čer 2008
já budu pařit v DMku ještě dneska. Takže další prašule v tahu... ]-(
No nic, jdu na to.. papa kočky zatim.
marie_m
12. čer 2008
leni, to se jen zda, ze em ted byla dvakrat za sebou, zase dlouho nepudu 😃
iwca
12. čer 2008
Teda holky tady je to zabitý :-| . Já jdu pařit příští pátek i s Honzou kámoška slaví narozky a už se fakt nemůžu dočkat 🙂 si už ani nepamatuju kdy jsme byli naposledy spolu v hospodě tak zavspomínáme na starý dobrý časy 😃
iwca
12. čer 2008
Tady asi začne každou chvíli pršet a to máme jít ve tři ven :-N tak jsem na to zvědavá
adua
12. čer 2008
Tady zatim neprší, ale vábně to venku nevypadá. :-p
iwca
12. čer 2008
nooo tak se asi ven už nepude zmoknout fakt nechci aspoň že jsme byli dopoledne. Chodíme každej den do parku nakrmit kachničky ty jí hrozně berou 😃
adua
12. čer 2008
My byly nakoupit a pak na písku. Dítě usnulo během pěti minut, takže mam až do čtyř cca pohodu. Ale myslim, že pršet nebude. Sice se honí mraky nad spalovnou ale jinak je celkem jasno. akorát zima.

Začni psát odpověď...

Odešli